Гарантований тур. НОРДКАП – Магія Півночі

87 456 грн
1999
€EUR
15 днів
Маршрут

Гарантований тур: Варшава - Стокгольм - Сундсвалль - Умео - Лулео - Гаммельстад - Рованіемі - Івало - Озеро Інарі - Карасйок - парк "Саамі" - мис Нордкап - Алта - Тромсе - острів Сенья - Сортланн - Лофотенські острови - Вестфіорд - Буде - Перетин Полярного кола - Мошуен - Гронг - Тронхейм - Атлантична дорога - Молде (Олесунн + Дорога Тролів) - Дорога орлів – Гейрангерфіорд - Летяча скеля - гора Далснібба - Осло - Варшава

Тип туру
Авіатури, Екзотика, Екскурсійні тури, Тури з феєричними гідами, Ф-16 від Феєрії
Дати

Ці місця змінюють уявлення людини про природу та її красу. У льодовиках, горах і водоспадах відчувається велика неприборкана сила, яка їх створила, а фіорди, полярне сонце й безкраї гірські схили наповнюють душу спокоєм і гармонією. Тут повітря просякнуте особливою атмосферою древніх саг, духом вікінгів і легендами про тролів, а час плине за своїми законами.

Справжня пригода для тих, хто назавжди зачарований красою й магією північної природи, кристально чистого моря, вируючих водоспадів, величних скель, древніх льодовиків. Ви побачите найнеймовірніші краєвиди та проїдете по найкрасивіших дорогах Північної Європи.

Приголомшливий гранд-тур! Два перетини Полярного кола, дотик до Місця Сили, відпочинок на березі Північного Льодовитого океану, круїз по норвезьких фіордах, незабутня рибалка, дві чудові столиці і безліч колоритних міст та незвичайних музеїв.

"НОРДКАП – Магія Півночі" – це свято для закоханих у красу Півночі. Вдихніть щастя на повні груди і вирушайте до Скандинавії!

!! Гарантований блок авіаквитків Варшава-Стокгольм / Осло-Варшава під дати туру

У вартість входить
Груповий трансфер а/п-готель-а/п під рейс;
Комфортабельний автобус за маршрутом;
14 ночей у готелях 3-4* зі сніданками;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Медичне страхування;
22
Додаткові екскурсії, вхідні квитки;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Сіті-такс, користування системою "Радіогід".
22
Гарантований тур: Варшава - Стокгольм - Сундсвалль - Умео - Лулео - Гаммельстад - Рованіемі - Івало - Озеро Інарі - Карасйок - парк "Саамі" - мис Нордкап - Алта - Тромсе - острів Сенья - Сортланн - Лофотенські острови - Вестфіорд - Буде - Перетин Полярного кола - Мошуен - Гронг - Тронхейм - Атлантична дорога - Молде (Олесунн + Дорога Тролів) - Дорога орлів – Гейрангерфіорд - Летяча скеля - гора Далснібба - Осло - Варшава
День 1
Варшава - Стокгольм - Сундсвалль

Виліт з Варшави о 08:05. Прибуття в Стокгольм о 09:50.

Екскурсія по місту з оглядом Гамла Стан, міського собору, королівського палацу, "флігеля Карлсона", парламенту, середньовічних вуличок.

Відвідування Ратуші (15 євро). Для охочих - круїз каналами міста (25 євро), відвідування музею фрегата "Ваза" (19 євро).

Стокгольм – "Королева озера Меларен", "Північна Венеція", "Місто між небом і водою"... Красень на воді, прекрасний Стокгольм розкинувся на 14 островах у Балтійському морі. Міські квартали пов'язані між собою мережею мостів, молів і каналів. Мабуть, це головна особливість подоби Стокгольма – дивовижне поєднання води і каменю.

Гамла Стан, або Старе місто – розташувалося на центральному острові й зберегло середньовічне планування. Це справжній рай для любителів старовини: тут ви знайдете все най-най: Королівський палац, Кафедральний собор Святого Миколи, музей Нобеля, площа Стуртор'єт...

Королівський палац – офіційна резиденція і головний палац шведської королівської родини, свідок правління Карла Густава XVI, хранитель королівської скарбниці й один з найбільших чинних палаців світу. Не забудьте заглянути в гості до Карлсона – у невелику будівлю, розташовану на даху одного з будинків у Стокгольмі. За бажання можна піднятися на дах, щоб побачити будиночок Карлсона ближче.

Міська ратуша Стадсхюсет – головний символ шведської столиці й одна з найцікавіших і набільш вражаючих будівель Швеції. Саме тут, у Блакитній залі, щорічно збираються на званий обід лауреати Нобелівської премії. Поруч – абсолютно приголомшлива Золота зала, прикрашена декоративною мозаїкою, що складається більш ніж з 18 мільйонів шматочків. 106-метрова вежа Ратуші увінчана трьома коронами, старовинним національним символом Швеції. Не полінуйтеся піднятися наверх на оглядовий майданчик – звідси відкривається фантастичний краєвид на Стокгольм.

Переїзд до Сундсвалля - середньовічне місто у Швеції. Ночівля.

День 2
Сундсвалль - Умео - Лулео

Сніданок.

Прогулянка по Сундсваллю.

Втомившись горіти від пожеж, влада багатовікового міста відбудувала його повністю з каменю. Тож тепер історичний центр Сундсвалля, виконаний у єдиному стилі, з його набережною з ресторанчиками, виглядає дуже привабливо. А навколо – дивовижна природа: тут поєднуються море, гори, озера, річки, ліси й долини...

Проїзд уздовж Ботнічної затоки. Дорогою відпочинок на природі: купання в лісовому озері та пікнік (20 євро).

Зупинка в місті Умео – атмосферному містечку на узбережжі Ботнічної затоки. Невелике, але дуже привітне Умео – мабуть, найбільш молодіжне місто Швеції, незважаючи на свою 700-річну історію: середній вік мешканців становить усього 35 років. Просто тут розташований найбільший у Швеції університет і кілька інших освітніх закладів, тому на 114 тисяч міського населення припадає приблизно 30 тисяч студентів.

Переїзд до Лулео, столиці Північної Швеції.

Ночівля.

День 3
Лулео - Гаммельстад - Рованіемі - Івало

Сніданок.

Прогулянка по Лулео – ворота шведської Лапландії. Компактне місто-порт у фіорді Ботнічної затоки підкорює серця туристів природними красотами, небанальними пам'ятками і можливістю сфотографувати чарівне полярне сонце вночі.

Відвідування Гаммельстада – старовинного церковного містечка, що є винятковим прикладом дивом збереженого традиційного скандинавського обійстя.

Перетин фінського кордону. Переїзд у Рованіемі – столицю Лапландії, батьківщину Санта Клауса.

Саме в Рованіемі розташована офіційна резиденція Йоулупуккі – головного героя фінського Нового року та Різдва. Тут цілий рік для гостей відкрите справжнісіньке казкове містечко, у якому можна навчитися прикрашати імбирні пряники, відправити чарівний лист, отримати ельфійські навички і зробити багато інших дивовижних речей.

Відвідування головного офісу Санта Клауса (можливе спільне фото зі справжнісіньким Йоулупуккі).

Переїзд до міста Івало. Ночівля.

День 4
Озеро Інарі - Карасйок - парк "Саамі" - мис Нордкап

Сніданок.

Переїзд до озера Інарі – "озера трьох тисяч островів".

Перетин норвезького кордону.

Переїзд у місто Карасйок – столицю норвезьких саамів. Відвідування парку "Саамі" (19 євро/дор., 5 євро/дит.) – найбільшого етнографічного музею саамі, заснованого на чотирьох основних елементах культури саамів: традиційних поселеннях, кухні, ремеслах і віруваннях. Ви зможете здійснити подорож назад у минуле й побачити, як жили народи раніше.

Переїзд до найпівнічнішої точки континентальної Європи - мису Нордкап, де Ви зможете помилуватися Північним Льодовитим океаном і північним сонцем. Відвідування центру "Північний мис" (сувенірні магазини, кінотеатр, пошта, ресторан, оглядовий майданчик тощо), вручення офіційного сертифікату про відвідування Нордкапа учасникам туру.

...Далеко на півночі, за Полярним колом, де зустрічаються холодні води Атлантичного й Північного Льодовитого океанів, існує справжнє Місце Сили – мис Нордкап.

Нордкап – це величезна скеля, що врізається в море, з пустельним арктичним ландшафтом, безліччю озер і гранітною тундрою. Висота мису 307 метрів. Нордкап – "назва, що говорить", у перекладі буквально означає "північний мис". З оглядового майданчика на краю мису відкривається неймовірний краєвид на Північний Льодовитий океан.

Коли Ви стоїте на мисі, від Північного полюса вас відділяє лише океан і архіпелаг Свальбард (Шпіцберген). Влітку сонце в цій точці не заходить за горизонт протягом двох з половиною місяців – з середини травня по кінець липня. Відчуйте природу цього унікального регіону, насолодіться дивовижними пейзажами, залитими чарівним золотавим світлом північного сонця!

Споглядання заходу північного полярного сонця з плато Нордкап – враження, яке залишиться в пам'яті надовго!

Переїзд у готель. Ночівля.

День 5
Нордкап

Сніданок.

Вільний день. Відпочинок на березі Північного Льодовитого океану.

Для всіх охочих – "Норвезька рибалка" (195 євро/ос., з розрахунку 4 людини в човні, у вартість входить: 4-годинна рибалка з гідом, прокат спорядження, бензин. Тільки для дорослих).

А чи знаєте ви, що берегова лінія Норвегії – довша за екватор? А фіорди, що врізаються в береги, просто переповнені палтусом, тріскою і лососем? А все тому, що тут протікає тепла течія Гольфстрім, яка і приваблює величезні косяки риб на годівлю. Норвегія – це рай для рибалок, тут ніхто не залишиться без улову! Після риболовлі свій багатий улов Ви зможете приготувати на мангалі – фантастична вечеря, чи не так?

Також у цей день можна вирушити на крабове або пташине сафарі (100 євро/ос., тільки для дорослих), хайкінг, фото-сафарі на північного оленя і багато іншого...

День 6
Нордкап - Алта - Тромсе

Сніданок.

Переїзд в Алту вздовж узбережжя Північної Норвегії з видом на Північний Льодовитий океан і знамениті Люнгенські Альпи і Люнген-фіорд.

Люнгенські Альпи – це унікальне місце, одне з найчистіших у Європі. Тут відчувається свіжий подих океану, тут унікальний клімат для Норвегії і чудові пейзажі. Гострі вершини гір уздовж берегової лінії досягають 1800 метрів, а безліч льодовиків доповнюють регіон північним шармом. Недарма Люнгенські Альпи ваблять фотографів з усього світу.

Відвідування в Алті Центру Світової культурної спадщини "Хемелюфт" (15 євро/дор., 5 євро/дит.) – Музею наскельного живопису кам'яного і залізного віків.

Переїзд у Тромсе – "Париж Півночі" по красивій дорозі з фантастичними краєвидами.

Ночівля.

День 7
Тромсе

Сніданок.

Прогулянка по Тромсе, відвідування полярного кафедрального собору (8 євро), акваріума "Полярія" (30 євро/дор., 15 євро/дит.), Музею підкорення півночі, підйом на фунікулері на оглядовий майданчик (40 євро/дор., 20 євро/дит.).

Для охочих відвідування пивоварні "Mack Bryggeri" – найпівнічнішої пивоварні у світі, заснованої в 1877 році!

Тромсе ще називають "воротами в Арктику": з Тромсе виходили в арктичні експедиції кораблі Нансена й Амундсена, про що нагадують пам'ятники легендарним мореплавцям і Полярний музей. Сьогодні місто – один з провідних світових центрів з дослідження навколишнього середовища. Тут жваве міське життя гармонійно поєднується з арктичною природою, а відразу за межею міста починаються дикі, незаймані ландшафти.

Ночівля.

День 8
Тромсе – острів Сенья – Сортланн

Сніданок.

Поромна переправа з Бренсхольмен у Ботнхамн.

Знайомство з напрочуд красивим і незвіданим островом Сенья: фіорди, гірські вершини, панорамні майданчики... На острові Сенья міститься тематичний Парк тролів: величезні скульптури міфічних істот і безліч розваг для дітей і дорослих привертають увагу і ваблять гостей.

Поромна переправа через Грюлле-фіорд і Анд-фіорд.

Переїзд у місто Сортланн – архіпелаг Вестеролен.

Ночівля.

День 9
Лофотенські острови – круїз по Вестфіорду – Буде

Сніданок.

Переїзд на ЛофотениКупання в Норвезькому морі! Зупинки на оглядових панорамних майданчиках з феєричними краєвидами.

Переїзд по Лофотенських островах за національним туристичним маршрутом, огляд знаменитої "Лофотенської стіни".

4-годинний круїз по Вест-фіорду.

Лофотенські острови – один з найпрекрасніших скарбів природи, це край дикої, неприборканої природи, величних гір, глибоких фіордів, галасливих пташиних колоній і довгих піщаних пляжів. Краса цього місця просто приголомшує!

Немов дорогоцінні намистинки, нанизані на нитку, Лофотени зачаровують крутими горами із загостреними вершинами, що піднімаються вгору з поверхні океану. У фіордах, що порізали узбережжя, ховаються живописні рибальські села, залиті чарівним світлом. Тут досі живе дух вікінгів, а вся історія Лофотенів тісно переплетена з міфологією і сагами.

Сьогодні острови Лофотен – популярне туристичне місце призначення для людей з усього світу. Вони є однією з основних визначних пам'яток у Норвегії, а фактично – навіть в усій Скандинавії.

Переїзд у Буде. Ночівля.

День 10
Перетин Полярного кола – Мошуен – оз.Сноса - Гронг – Тронхейм

Сніданок. Виїзд у напрямку Тронхейма.

Урочистий перетин Полярного кола, отримання сертифікату (оплачується додатково, 10 євро).

Перетин гірського масиву Карган. Переїзд уздовж річки Намсен, через мальовничий ландшафт з іскристими озерами й горами в Мошуен.

Переїзд уздовж озера Сноса через сільськогосподарську провінцію північного Тронделага в Гронг. По дорозі зупинки на оглядових майданчиках.

Переїзд у Тронхейм уздовж Тронхеймського фіорду.

Ночівля у передмісті.

День 11
Тронхейм - Атлантична дорога - Молде

Сніданок.

Прогулянка по Тронхейму з оглядом кафедрального собору Нідарос (12 євро/дор., 6 євро/дит.)., старого міста, королівського маєтку Стіфтгарден.

Тронхейм – третє за величиною місто в Норвегії, технологічна й наукова столиця країни. А якщо піднятися на найбільш північному трамваї на гору Стурхейя, з вершини відкриється приголомшливий краєвид на Тронхейм-фіорд і півострів Фосен.

Подорож по Атлантичній дорозі (Athlantic road) уздовж північного узбережжя Атлантичного океану.

Це одна з найбільш мальовничих і захоплюючих доріг у світі! Атлантична дорога перетинає гирло Квернес-фіорду і буквально стрибає з одного острова на інший, з'єднуючи їх вісьмома мостами. Траса пролягає по безлічі островів, тому часом здається, що ви просто ковзаєте по морській гладі або вриваєтеся в океан. Поїздка по Athlantic road – це суцільний візуальний захват!

Переїзд у Молде – місто троянд і джазу, по дорозі зупинка на панорамному майданчику з краєвидом на 222 гірські вершини.

Молде – мальовниче норвезьке містечко, що вабить пишнотою природи і багатством історичної спадщини. Прогулюватися по місту – одне задоволення. Символом міста вважається фонтан під назвою "Дівчина з трояндами", який розташований недалеко від будівлі ратуші. Примітним є те, що на території міста росте дійсно дуже багато троянд, хоча клімат тут досить суворий.

Ночівля.

День 12
Молде (Олесунн + Дорога Тролів)

Сніданок. Вільний час у Молде.

Охочих запрошуємо на додаткову екскурсію "Олесунн + Дорога Тролів" (65 євро/дор., 35 євро/дит.).

На вас чекає поїздка по Сходах Тролів – найкрасивішій дорозі у світі, що звивається вузькою стрічкою з 11 крутими поворотами, зупинки біля водоспаду Стурсеттерфоссен, на оглядовому панорамному майданчику на висоті 858 метрів над рівнем моря, огляд Румсдальських Альп та екскурсія в Олесунні, "найкрасивішому місті Норвегії", яке прославилося своїми архітектурними шедеврами в стилі модерн.

Олесунн розташований на кількох островах у гирлі славнозвісного Гейрангерфіорду. Незліченні острови, фіорди і море роблять це місто особливо привабливим для туристів. Свою назву Олесунн, що по-норвезьки означає "вугор", місто отримало завдяки вузькій звивистій протоці, що розділяє його на кілька частин. Не дивно, що Олесунн входить до числа найбільш відвідуваних місць у Норвегії. Для багатьох це місто в стилі модерн стає відправною точкою в подорожі по Гейрангер-фіорду, внесеному до Списку Всесвітньої спадщини.

Ночівля в Молде.

День 13
Дорога орлів – Гейрангерфіорд - Летяча скеля - гора Далснібба – Осло

Сніданок.

Переїзд у район Гейрангер-фіорду по мальовничій "Дорозі Орлів". Зупинка на знаменитому оглядовому майданчику "Летяча скеля".

Дорогою Орлів називають найкрутішу ділянку дороги RV63, що пролягає по гірському схилу від Гейрангера до Ейдсдала на висоті 620 метрів над рівнем моря. На оглядовому майданчику Ернесвінген можна насолодитися чудовими краєвидами найзнаменитішого фіорду в світі – Гейрангер-фіорду, який внесено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

(За умови хорошої погоди): Можливий підйом на гору Далснібба – "дах Норвегії" (15 євро).

На майданчик Далснібба на висоті 1500 метрів веде вузька грунтова дорога, що звивається по самому краю прірви. Підйом на "дах Норвегії" – розвага не для людей зі слабкими нервами, але зате краєвид на гори, що оточують Гейрангер-фіорд, – один з найкрасивіших у Норвегії.

Переїзд у готель в аеропорту Осло. Ночівля.

День 14
Осло

Сніданок. Виїзд на екскурсію в Осло.

Екскурсія з оглядом нового району Aker brygen, старої фортеці, королівського палацу, парламенту, вулиці Карла Юхана. Відвідування музею Туру Хейєрдала «Кон-Тікі» (14 євро/дор., 5 євро/дит.) та музею полярного судна «Фрам» (14 євро/дор., 5 євро/дит.).

Ласкаво просимо в Місто чотирьох королів! Осло ( "поле бога") було засновано в 1048 році і є найдавнішою столицею Північної Європи. Наприкінці XIII століття це місто стало резиденцією норвезьких королів. Сьогодні Осло – це незвичайне поєднання міського життя, сучасної архітектури, розваг, нової скандинавської кухні і природних пам'яток.

Вільний час у Осло.

Для бажаючих – відвідування Національної галереї (20 євро), Історичного музею, Ратуші. Огляд парку скульптур Густава Віґеланна.

Повернення до готелю. Ночівля.

День 15
Осло - Варшава

Сніданок.

Трансфер в аеропорт. Виліт до Варшави о 10:45, прибуття у Варшаву о 12:45.

Вартість туру на 1 особу, за умови розміщення:

1/2 Twin/Dbl - 1999 €

Twin/Dbl - 3998 €

Sngl - 2688 €

Додаткова інформація

Польотні дані з Варшави: а/к LOT, 470 євро (у вартості багаж 23 кг та ручна поклажа 7 кг)

LO 453 24.06 WAW ARN  08:05   09:50
LO 482 08.07 OSL WAW  10:45   12:45 

Груповий трансфер а/п-готель-а/п здійснюється під зазначений рейс.

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

Ви можете приєднатись до туру в Стокгольмі рейсами з інших країн Європи (Бельгії, Нідерландів, Франції, Німеччини тощо). Найближчі аеропорти для туристів, які починають подорож з України - а/п Польщі, Молдови, Румунії, Угорщини.

Під запит: можемо запропонувати різні варіанти приєднання на маршруті.

Заказ тура