Подорож до Фінляндії: повне занурення у романтику справжньої різдвяної казки!

Відвідання цього святкового краю є мрією багатьох мандрівників у різних куточках світу. Фінляндія вабить своїми лісами, озерами та хвилями Балтійського моря: усе це відрізняється особливою чистотою, адже самі фіни дбайливо ставляться до екології країни та світу загалом. Великий відсоток продуктів, які потрапляють на фінські столи, вирощуються в диких природних умовах. А випадково забрівши до лісу, Ви можете віч-на-віч зустрітися зі справжнім фінським оленем або ведмедем. Саме у Суомі (друга назва держави) Ви матимете нагоду побачити північне сяйво, особисто познайомитись із Санта Клаусом, насолодитись відпочинком у славнозвісних фінських саунах та отримати максимум вражень від безлічі зимових видів спорту!

Финляндия
Финляндия
Финляндия
Финляндия
Финляндия

Аби озброїтися основними знаннями про історію та культуру країни, необхідними для повноцінної подорожі, розпочніть знайомство з Фінляндією з її столиці — Гельсінкі. Екскурсія цим ошатним містом надасть можливість ознайомитись та відвідати найважливіші з місцевих визначних пам'яток.

Починайте прогулянку із Ринкової та Сенаторської площ, де можна зробити багато гарних фото, відчути простір міста та придбати усе необхідне, включаючи пам'ятні сувеніри.

Саме тут Ви можете завітати до невеличких крамничок, які продають головні фінські символи — Мумі-тролі. Це маленькі створіння, вигадані фінською письменницею Туве Янсон. Сьогодні у Фінляндії можна знайти багато цікавих речей із зображенням Мумі-тролів: саме вони б'ють рекорди серед сувенірів, які туристи зазвичай захоплюють із собою на згадку про цей казковий північний край!

Але не варто занадто захоплюватись місцевими цікавинками у продажу: ще потрібно побачити так багато всього!

В історичному центрі міста Вас приємно вразить архітектура Гельсінського собору, а також — вирубаної у скелі церкви Темппеліаукіо, на даху якої замість звичних кількох куполів розміщений один широкий, виготовлений з міді та скла. Тут важко не помітити, що креативність та інноваційність фінів струмує навіть з історичних та релігійних пам'яток!

Також насолодитесь величністю Успенського собору, зведеного із червоної цегли, та зазирнете до національного музею Суомі, повного ексклюзивних експонатів, що презентують історію держави у деталях, як вона є.

Загалом, численність населення у Гельсінкі не сягає більш ніж 600 тисяч чоловік, а тому в цьому місті Ви просто забудете про так добре знайому нам міську метушню, затори та черги. За це місто також отримало звання одного з найбільш затишних та комфортних для життя міст у Європі. Тож будьте готові до раптового бажання залишитись тут жити!

Поблизу міста знаходиться фортеця Свеаборг, що несе свою історію з далекого 13 сторіччя. Це масштабне спорудження, розміщене на семи островах, протягом багатьох років слугувало надійною оборонною системою Фінляндії.

Сьогодні фортеця є популярною пам'яткою серед туристів: тут можна як вільно прогулятись територією, надихнувшись архітектурою та краєвидами, так і відвідати місцеві музеї, серед яких музей зброї, митний музей, музей радянсько-фінської і другої світової воєн, музей іграшки та музей всередині підводного човна.

Безперечно, найказковіша частина Суомі — у Лапландії. Саме до цього регіону, що на півночі країни, прямують люди з найвіддаленіших країн світу для того, аби завітати до офіційного офісу Санта Клауса.

У хатинці Йоулупуккі, як його іменують самі фіни, можна відчути неповторну святкову атмосферу, а також — познайомитись із пухнастими оленями — вірними помічниками Санти. В гостях у Діда Мороза дорослі матимуть нагоду знову відчути тепло та безтурботність дитинства, а діти дізнаються, як збуваються мрії!

Фіни — дуже цікавий народ, серед представників якого зустрічається багато визначних особистостей. До них відносяться композитор Ян Сібеліус, архітектор Алвар Аалто, письменник Алексис Ківі та багато інших. Хто знає… Можливо саме прозоро-чисте повітря та виняткова атмосфера цієї прекрасної країни зумовлюють народження великих геніїв!

Але й серед звичайних, не відомих на увесь світ (поки що) фінів зустрічається дуже багато творчих та винахідливих людей, з якими можна приємно й цікаво поспілкуватися. Проте фінський народ славиться також своєю стриманістю та гостинністю: завжди раді гостям, вони ніколи не нав'язуються із зайвою увагою! Втім навіть звичайна прогулянка фінським містом чи селищем може обернутися новим знайомством із цікавими людьми.

Якщо Ви готові зануритись у справжню північну казку, візьміть із собою більше теплих речей, фотоапарат та гарний настрій. Прямуймо до Фінляндії разом із Феєрією!

 

 

Контакти менеджерів
  • Ім'я: Анастасія Єфименко
  • Посада: Менеджер
  • Телефон: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 120
  • e-mail: [email protected]