46 559 грн
1399
€EUR
15 днів
Маршрут

КиївСтокгольм – Сундсвалль – Умео – Лулео – Гаммельстад – Рованіемі – озеро Інарі – Карасйок – мис Нордкап – Алта – Тромсе – острів Сенья – Мельбу – Лофотенські острови – Вест-фіорд – Буде – перетин Полярного кола – Мошуен – Гронг – ТронхеймМолдеОлесунн – Странда – гора Далснібба – ЛіллехаммерОсло – Київ

Дати

Опис туру

Ці місця змінюють уявлення людини про природу та її красу. У льодовиках, горах і водоспадах відчувається велика неприборкана сила, яка їх створила, а фіорди, полярне сонце й безкраї гірські схили наповнюють душу спокоєм і гармонією. Тут повітря просякнуте особливою атмосферою древніх саг, духом вікінгів і легендами про тролів, а час плине за своїми законами.

Справжня пригода для тих, хто назавжди зачарований красою й магією північної природи, кристально чистого моря, вируючих водоспадів, величних скель, древніх льодовиків. Ви побачите найнеймовірніші краєвиди та проїдете по найкрасивіших дорогах Північної Європи.

Приголомшливий гранд-тур! Два перетини Полярного кола, дотик до Місця Сили, відпочинок на березі Північного Льодовитого океану, круїз по норвезьких фіордах, незабутня рибалка, дві чудові столиці і безліч колоритних міст та незвичайних музеїв.

"НОРДКАП – Магія Півночі" – це свято для закоханих у красу Півночі. Вдихніть щастя на повні груди і вирушайте до Скандинавії!

Гід – Олександр Третяк

У вартість входить
Проживання в готелях 3-4* по всьому маршруту;
22
Харчування в готелях – сніданки;
Груповий трансфер а/п – готель – а/п;
22
Переїзд автобусом і екскурсійне обслуговування по всьому маршруту;
Послуги професійного гіда.
У вартість не входить
Страховка;
22
Вхідні квитки по маршруту;
22
Доплата за SNGL;
22
Віза за потреби.
22
 

Бере участь в акціях

Київ – Стокгольм – Сундсвалль – Умео – Лулео – Гаммельстад – Рованіемі – озеро Інарі – Карасйок – мис Нордкап – Алта – Тромсе – острів Сенья – Мельбу – Лофотенські острови – Вест-фіорд – Буде – перетин Полярного кола – Мошуен – Гронг – Тронхейм – Молде – Олесунн – Странда – гора Далснібба – Ліллехаммер – Осло – Київ
День 1
Київ - Стокгольм

Виліт з Києва о 9:45. Прибуття в Стокгольм о 12:20.

Екскурсія по місту з оглядом Гамла Стан, міського собору, королівського палацу, "флігеля Карлсона", парламенту, середньовічних вуличок.

Стокгольм – "Королева озера Меларен", "Північна Венеція", "Місто між небом і водою"... Красень на воді, прекрасний Стокгольм розкинувся на 14 островах у Балтійському морі. Міські квартали пов'язані між собою мережею мостів, молів і каналів. Мабуть, це головна особливість подоби Стокгольма – дивовижне поєднання води і каменю.

Гамла Стан, або Старе місто – розташувалося на центральному острові й зберегло середньовічне планування. Це справжній рай для любителів старовини: тут ви знайдете все най-най: Королівський палац, Кафедральний собор Святого Миколи, музей Нобеля, площа Стуртор'єт...

Королівський палац – офіційна резиденція і головний палац шведської королівської родини, свідок правління Карла Густава XVI, хранитель королівської скарбниці й один з найбільших чинних палаців світу.

Не забудьте заглянути в гості до Карлсона – у невелику будівлю, розташовану на даху одного з будинків у Стокгольмі. За бажання можна піднятися на дах, щоб побачити будиночок Карлсона ближче.

Вільний час.

Розміщення в готелі (у передмісті). Ночівля.

День 2
Стокгольм - Сундсвалль

Сніданок. Вільний час у Стокгольмі.

Пропонуємо Вам відвідати Ратушу (15 євро).

Міська ратуша Стадсхюсет – головний символ шведської столиці й одна з найцікавіших і набільш вражаючих будівель Швеції. Саме тут, у Блакитній залі, щорічно збираються на званий обід лауреати Нобелівської премії. Поруч – абсолютно приголомшлива Золота зала, прикрашена декоративною мозаїкою, що складається більш ніж з 18 мільйонів шматочків. 106-метрова вежа Ратуші увінчана трьома коронами, старовинним національним символом Швеції. Не полінуйтеся піднятися наверх на оглядовий майданчик – звідси відкривається фантастичний краєвид на Стокгольм.

Для охочих круїз по каналах міста (25 євро), відвідування музею фрегата "Ваза" (14 євро).

Переїзд у Сундсвалль – середньовічне місто в Швеції.

Ночівля.

День 3
Сундсвалль - Умео - Лулео

Сніданок.

Прогулянка по Сундсваллю.

Втомившись горіти від пожеж, влада багатовікового міста відбудувала його повністю з каменю. Тож тепер історичний центр Сундсвалля, виконаний у єдиному стилі, з його набережною з ресторанчиками, виглядає дуже привабливо. А навколо – дивовижна природа: тут поєднуються море, гори, озера, річки, ліси й долини...

Проїзд уздовж Ботнічної затоки. По дорозі – відпочинок на лоні природи (купання в лісовому озері + пікнік).

Зупинка в місті Умео – атмосферному містечку на узбережжі Ботнічної затоки. Невелике, але дуже привітне Умео – мабуть, найбільш молодіжне місто Швеції, незважаючи на свою 700-річну історію: середній вік мешканців становить усього 35 років. Просто тут розташований найбільший у Швеції університет і кілька інших освітніх закладів, тому на 114 тисяч міського населення припадає приблизно 30 тисяч студентів.

Переїзд до столиці Північної Швеції – Лулео.

Ночівля.

День 4
Лулео - Гаммельстад - Рованіемі - озеро Інарі

Сніданок.

Прогулянка по Лулео – ворота шведської Лапландії. Компактне місто-порт у фіорді Ботнічної затоки підкорює серця туристів природними красотами, небанальними пам'ятками і можливістю сфотографувати чарівне полярне сонце вночі.

Відвідування Гаммельстада – старовинного церковного містечка, що є винятковим прикладом дивом збереженого традиційного скандинавського обійстя.

Перетин фінського кордону. Переїзд у Рованіемі – столицю Лапландії, батьківщину Санта Клауса.

Саме в Рованіемі розташована офіційна резиденція Йоулупуккі – головного героя фінського Нового року та Різдва. Тут цілий рік для гостей відкрите справжнісіньке казкове містечко, у якому можна навчитися прикрашати імбирні пряники, відправити чарівний лист, отримати ельфійські навички і зробити багато інших дивовижних речей.

Відвідування головного офісу Санта Клауса (можливе спільне фото зі справжнісіньким Йоулупуккі).

Переїзд до озера Інарі – "озера трьох тисяч островів".

Ночівля.

День 5
Карасйок - мис Нордкап

Сніданок.

Перетин норвезького кордону. Переїзд у місто Карасйок – столицю норвезьких саамів.

Відвідування парку "Саамі" (14 євро) – найбільшого етнографічного музею саамі, заснованого на чотирьох основних елементах культури саамів: традиційних поселеннях, кухні, ремеслах і віруваннях. Ви зможете здійснити подорож назад у минуле й побачити, як жили народи раніше.

Переїзд до найпівнічнішої точки континентальної Європи – мису Нордкап, де Ви зможете помилуватися Північним Льодовитим океаном і північним сонцем. Відвідування центру "Північний мис" (сувенірні магазини, кінотеатр, пошта, ресторан, оглядовий майданчик тощо), вручення офіційного сертифікату про відвідування Нордкапа учасникам туру.

...Далеко на півночі, за Полярним колом, де зустрічаються холодні води Атлантичного й Північного Льодовитого океанів, існує справжнє Місце Сили – мис Нордкап.

Нордкап – це величезна скеля, що врізається в море, з пустельним арктичним ландшафтом, безліччю озер і гранітною тундрою. Висота мису 307 метрів. Нордкап – "назва, що говорить", у перекладі буквально означає "північний мис". З оглядового майданчика на краю мису відкривається неймовірний краєвид на Північний Льодовитий океан.

Коли Ви стоїте на мисі, від Північного полюса вас відділяє лише океан і архіпелаг Свальбард (Шпіцберген). Влітку сонце в цій точці не заходить за горизонт протягом двох з половиною місяців – з середини травня по кінець липня. Відчуйте природу цього унікального регіону, насолодіться дивовижними пейзажами, залитими чарівним золотавим світлом північного сонця!

Споглядання заходу північного полярного сонця з плато Нордкап – враження, яке залишиться в пам'яті надовго!

Переїзд у готель. Ночівля.

День 6
Нордкап

Сніданок.

Вільний день. Відпочинок на березі Північного Льодовитого океану.

Для всіх охочих – "Норвезька рибалка" (195 євро/ос., з розрахунку 4 людини в човні, у вартість входить: 4-годинна рибалка з гідом, прокат спорядження, бензин).

А чи знаєте Ви, що берегова лінія Норвегії – довша від екватора? А фіорди, що врізаються в береги, просто переповнені палтусом, тріскою і лососем? А все тому, що тут протікає тепла течія Гольфстрім, яка і приваблює величезні косяки риб на годівлю. Норвегія – це рай для рибалок, тут ніхто не залишиться без улову! Після риболовлі свій багатий улов Ви зможете приготувати на мангалі – фантастична вечеря, чи не так?

Також у цей день можна вирушити на крабове або пташине сафарі, хайкінг, фото-сафарі на північного оленя і багато іншого...

День 7
Нордкап - Алта - Тромсе

Сніданок.

Переїзд в Алту вздовж узбережжя Північної Норвегії з видом на Північний Льодовитий океан і знамениті Люнгенські Альпи і Люнген-фіорд.

Люнгенські Альпи – це унікальне місце, одне з найчистіших у Європі. Тут відчувається свіжий подих океану, тут унікальний клімат для Норвегії і чудові пейзажі. Гострі вершини гір уздовж берегової лінії досягають 1800 метрів, а безліч льодовиків доповнюють регіон північним шармом. Недарма Люнгенські Альпи ваблять фотографів з усього світу.

Відвідування в Алті Центру Світової культурної спадщини "Хемелюфт" (12 євро) – Музею наскельного живопису кам'яного і залізного віків.

Переїзд у Тромсе – "Париж Півночі" по красивій дорозі з фантастичними краєвидами.

Ночівля.

День 8
Тромсе

Сніданок.

Прогулянка по Тромсе, відвідування полярного кафедрального собору (5 євро), акваріума "Полярія" (11 євро), Музею підкорення півночі, підйом на фунікулері на оглядовий майданчик (17 євро).

Для охочих відвідування пивоварні "Mack Bryggeri" – найпівнічнішої пивоварні у світі, заснованої в 1877 році!

Тромсе ще називають "воротами в Арктику": з Тромсе виходили в арктичні експедиції кораблі Нансена й Амундсена, про що нагадують пам'ятники легендарним мореплавцям і Полярний музей. Сьогодні місто – один з провідних світових центрів з дослідження навколишнього середовища. Тут жваве міське життя гармонійно поєднується з арктичною природою, а відразу за межею міста починаються дикі, незаймані ландшафти.

Ночівля.

День 9
Тромсе – острів Сенья – Мельбу

Сніданок.

Поромна переправа з Бренсхольмен у Ботнхамн.

Знайомство з напрочуд красивим і незвіданим островом Сенья: фіорди, гірські вершини, панорамні майданчики... На острові Сенья міститься тематичний парк тролів: величезні скульптури міфічних істот і безліч розваг для дітей і дорослих привертають увагу і ваблять гостей.

Поромна переправа через Грюлле-фіорд і Анд-фіорд.

Переїзд у місто Мельбу – архіпелаг Вестеролен.

Ночівля.

День 10
Сортланн – Лофотенські острови – Вест-фіорд – Буде

Сніданок.

Переїзд на ЛофотениКупання в Норвезькому морі! Зупинки на оглядових панорамних майданчиках з феєричними краєвидами.

Лофотенські острови – один з найпрекрасніших скарбів природи, це край дикої, неприборканої природи, величних гір, глибоких фіордів, галасливих пташиних колоній і довгих піщаних пляжів. Краса цього місця просто приголомшує!

Немов дорогоцінні намистинки, нанизані на нитку, Лофотени зачаровують крутими горами із загостреними вершинами, що піднімаються вгору з поверхні океану. У фіордах, що порізали узбережжя, ховаються живописні рибальські села, залиті чарівним світлом. Тут досі живе дух вікінгів, а вся історія Лофотенів тісно переплетена з міфологією і сагами.

Сьогодні острови Лофотен – популярне туристичне місце призначення для людей з усього світу. Вони є однією з основних визначних пам'яток у Норвегії, а фактично – навіть в усій Скандинавії.

Переїзд по Лофотенських островах за національним туристичним маршрутом, огляд знаменитої "Лофотенської стіни".

4-годинний круїз по Вест-фіорду.

Переїзд у Буде.

Ночівля.

День 11
Буде – перетин Полярного кола – Мошуен – Гронг – Тронхейм

Сніданок. Виїзд у напрямку Тронхейма.

Урочистий перетин Полярного кола, отримання сертифікату (оплачується додатково, 10 євро).

Перетин гірського масиву Карган. Переїзд уздовж річки Намсен, через мальовничий ландшафт з іскристими озерами й горами в Мошуен.

Переїзд уздовж озера Сноса через сільськогосподарську провінцію північного Тронделага в Гронг. По дорозі зупинки на оглядових майданчиках.

Переїзд у Тронхейм уздовж Тронхеймського фіорду.

Ночівля.

День 12
Тронхейм - Молде

Сніданок.

Прогулянка по місту з оглядом кафедрального собору Нідарос (8 євро), старого міста, королівського маєтку Стіфтгарден.

Тронхейм – третє за величиною місто в Норвегії, технологічна й наукова столиця країни. А якщо піднятися на найбільш північному трамваї на гору Стурхейя, з вершини відкриється приголомшливий краєвид на Тронхейм-фіорд і півострів Фосен.

Подорож по Атлантичній дорозі (Athlantic road) уздовж північного узбережжя Атлантичного океану.

Це одна з найбільш мальовничих і захоплюючих доріг у світі! Атлантична дорога перетинає гирло Квернес-фіорду і буквально стрибає з одного острова на інший, з'єднуючи їх вісьмома мостами. Траса пролягає по безлічі островів, тому часом здається, що Ви просто ковзаєте по морській гладі або вриваєтеся в океан. Поїздка по Athlantic road – це суцільний візуальний захват!

Переїзд у Молде – місто троянд і джазу, по дорозі зупинка на панорамному майданчику з краєвидом на 222 гірські вершини.

Молде – мальовниче норвезьке містечко, що вабить пишнотою природи і багатством історичної спадщини. Прогулюватися по місту – одне задоволення. Символом міста вважається фонтан під назвою "Дівчина з трояндами", який розташований недалеко від будівлі ратуші. Примітним є те, що на території міста росте дійсно дуже багато троянд, хоча клімат тут досить суворий.

Ночівля

  День 13
  Олесунн - Странда

  Сніданок.

  Відвідування міста Олесунн, одного з найкрасивіших міст Норвегії, яке прославилося своїми архітектурними шедеврами в стилі модерн.

  Олесунн розташований на кількох островах у гирлі славнозвісного Гейрангер-фіорду. Незліченні острови, фіорди і море роблять це місто особливо привабливим для туристів. Свою назву Олесунн, що по-норвезьки означає "вугор", місто отримало завдяки вузькій звивистій протоці, що розділяє його на кілька частин. Не дивно, що Олесунн входить до числа найбільш відвідуваних місць у Норвегії. Для багатьох це місто в стилі модерн стає відправною точкою в подорожі по Гейрангер-фіорду, внесеному до Списку Всесвітньої спадщини.

  Огляд Румсдальської долини і Румсдал-фіорду.

  Поїздка по Сходах Тролів – найкрасивішій дорозі у світі, що звивається вузькою стрічкою з 11 крутими поворотами.

  Зупинка біля водоспаду Стурсеттерфоссен, на оглядовому панорамному майданчику на висоті 858 метрів над рівнем моря.

  Поромна переправа в місто Странда.

  Ночівля.

  День 14
  Странда – гора Далснібба – Ліллехаммер – Осло

  Сніданок.

  Переїзд у район Гейрангер-фіорду по мальовничій "Дорозі Орлів". Зупинка на знаменитому оглядовому майданчику "Летюча скеля".

  Можливий підйом на гору Далснібба – "дах Норвегії" (10 євро).

  Дорогою Орлів називають найкрутішу ділянку дороги RV63, що пролягає по гірському схилу від Гейрангера до Ейдсдала на висоті 620 метрів над рівнем моря. На оглядовому майданчику Ернесвінген можна насолодитися чудовими краєвидами найзнаменитішого фіорду в світі – Гейрангер-фіорду, який внесено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  На майданчик Далснібба на висоті 1500 метрів веде вузька грунтова дорога, що звивається по самому краю прірви. Підйом на "дах Норвегії" – розвага не для людей зі слабкими нервами, але зате краєвид на гори, що оточують Гейрангер-фіорд, – один з найкрасивіших у Норвегії.

  Переїзд в Осло, по дорозі зупинка в Ліллехаммері – столиці зимової Олімпіади-1994, огляд олімпійського трампліну.

  Прибуття в Осло. Ночівля.

  День 15
  Осло – Київ

  Сніданок.

  Прогулянка по центральній частині міста Осло.

  Ласкаво просимо в Місто чотирьох королів! Осло ( "поле бога") було засновано в 1048 році і є найдавнішою столицею Північної Європи. Наприкінці XIII століття це місто стало резиденцією норвезьких королів. Сьогодні Осло – це незвичайне поєднання міського життя, сучасної архітектури, розваг, нової скандинавської кухні і природних пам'яток.

  Трансфер в аеропорт. Виліт до Києва о 14:30, прибуття о 20:00. 

  Додати новий коментар

  Комментарии

  Надіслав: Алексей и Алена, дата: 08.06.2019

  Были в этом туре в 2018 году, все было просто замечательно, программа тура шикарная. Очень много увидели, попробовали, поездили и поплавали на паромах, Норвегия - это просто сказочная страна, и очень разнообразная, виды природы просто фантастические. И организовано все было на отлично, спасибо "Феерии", гиду Александру Третьяку и водителям. И группа замечательная была. Жаль, что из-за непредвиденных обстоятельств пришлось улететь раньше времени, и мы не смогли добраться до Нордкапа. Но мы обязательно повторим попытку. Однозначно рекомендуем ехать. Немного видео из поездки. https://www.youtube.com/watch?v=Jedt2EaCiO4&list=PLCUjZOOdGvXspdshvXzbw…

  Заповніть документи та надішліть менеджерам

  Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

  Феєрія Мандрів, Басейна

  Місто:
  Київ
  Адреса:
  вул. Басейна, 5-А, оф 9

  Феєрія Мандрів, Нивки

  Місто:
  Київ
  Адреса:
  м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

  Феєрія мандрів, Лівобережна

  Місто:
  Київ
  Адреса:
  вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

  Феєрія Мандрів, Львівська площа

  Місто:
  Київ
  Адреса:
  вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

  Феєрія мандрів, Одеса

  Місто:
  Одеса
  Адреса:
  вул. Пушкінська, 15 (готель "Брістоль")

  Феєрія Мандрів, Харків

  Місто:
  Харків
  Адреса:
  вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

  Феєрія Мандрів, Львів

  Місто:
  Львів
  Адреса:
  пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
  e-mail:

  Феєрія Мандрів, Олімпійська

  Місто:
  Київ
  Адреса:
  вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

  Феєрія Мандрів, Запоріжжя

  Місто:
  Запоріжжя
  Адреса:
  вул. Леоніда Жаботинського 47 а

  Феєрія Мандрів, Вінниця

  Місто:
  Вінниця
  Адреса:
  проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

  Феєрія мандрів, Черкаси

  Місто:
  Черкаси
  Адреса:
  вул. О. Дашкевича, 19

  Феєрія Мандрів, Сімферополь

  Місто:
  Сімферополь
  Адреса:
  вул. Фрунзе, буд. 19
  Додаткова інформація

  Польотні дані:

  1. BT401 \ 10.07.20 \ Київ (KBP) - Рига (RIX) \ 09: 45 - 11:35
  2. BT105 \ 10.07.20 \ Рига (RIX) - Стокгольм (ARN) \ 12:05 - 12:20
  3. BT160 \ 24.07.20 \ Осло (OSL) - Рига (RIX) \ 14: 30 - 17:20
  4. BT404 \ 24.07.20 \ Рига (RIX) - Київ (KBP) \ 18: 15 - 20:00

  Контакти менеджерів

  • Ім'я: Марина Молога
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: +380 44 583-05-20
  • Вн. номер: 131
  • e-mail: marina@feeria.ua
  • Ім'я: Анастасія Єфименко
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 120
  • e-mail: nastia@feeria.ua