(2021 р.) Тур де Франс

43 368 грн
1045
€EUR
11 днів
Маршрут

Це - один з базових турів Феєрії. Щойно ситуація в країні зміниться, інформація по датах і вартості буде оновлена.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Париж – Руан – Живерні – Фекам – Етрета – Онфлер – Довіль – Байо – Мон-Сен-Мішель – Канкаль – Сен-Мало – мис Фреель – Форт-ла-Латт – Плуманяк – Перро-Гірек – мис Ра – долина Луари (Юссе – Вілландрі – Шенонсо) – Шартр - Вандом - Париж – Брюссель – Київ

Тип туру
Найвигідніша Європа, Авіатури, Тури з феєричними гідами
Дати

Опис туру

Тур де Франс – це найкраще, що може подарувати чарівна Франція. Це унікальний тур північною Францією та легендарним узбережжям Ла-Маншу. Розкіш замків, велич соборів, романтика нічного Парижа, гордовита Бретань, загадкова Нормандія, і, звісно ж, прекрасна французька кухня – усе це можна побачити й спробувати в захоплюючому турі.

Усі виїзди гарантовані!  

Гід - Жанна Бернацька (Онищенко)

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО ФРАНЦІЇ

У вартість входить
Авіапереліт;
Трансфер під рейс:
22
10 ночей у готелях зі сніданками;
22
Проїзд автобусом вказаним маршрутом;
22
Супровід гіда і екскурсії за програмою.
22
У вартість не входить
Медична страховка;
22
Доплата за SNGL (одномісне розміщення);
Податки на проживання на території Франції;
22
Все, що не вказано в пункті "включено".

Це - один з базових турів Феєрії. Щойно ситуація в країні зміниться, інформація по датах і вартості буде оновлена.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Париж – Руан – Живерні – Фекам – Етрета – Онфлер – Довіль – Байо – Мон-Сен-Мішель – Канкаль – Сен-Мало – мис Фреель – Форт-ла-Латт – Плуманяк – Перро-Гірек – мис Ра – долина Луари (Юссе – Вілландрі – Шенонсо) – Шартр - Вандом - Париж – Брюссель – Київ
День 1
Київ - Париж – Руан

Виліт з Києва до Парижа о 09:30 рейсом PS 127. Прибуття до Парижа об 11:35. Збір групи в аеропорту.

Увага! Зустріч із гідом біля стрічки видачі багажу. Завантаження речей до автобуса.

Переїзд до Руану. Прогулянка містом. Вільний час.

Ніч у готелі.

День 2
Руан - Живерні

Сніданок.

Руан – столиця Нормандії, одне з найкрасивіших середньовічних міст і 5-й за розміром порт Франції, доступний і для морських судів. Пішохідна екскурсія містом з відвіданням Руанського собору, старовинних кварталів, вулиці великого годинника, або площі Старого ринку, де було страчено Жанну д'Арк.

Вільний час. Прогуляйтеся по мальовничих кварталах старого міста, відвідайте музей витончених мистецтв, Жанни д'Арк або Гюстава Флобера, пройдіться вулицями Дам'єтт і Сен-Ромен, де розташовані численні кафе і магазинчики.

Додаткова екскурсія до Живерні (35 євро) – чарівне містечко, де жив і творив геній імпресіонізму Клод Моне. Відвідування будинку-музею та саду художника (9 євро). Вільний час. Можливе відвідування безкоштовних художніх ательє, церкві святої Родегунди, де похований Клод Моне і члени його родини.

Ночівля в м. Руан.

День 3
Руан – Фекам – Етрета – Онфлер – Довіль

Сніданок.

Переїзд у Фекам – нормандське місто-порт, розташоване на алебастровому березі. Місто довгий час було резиденцією нормандських герцогів.

Відвідування палацу Бенедиктин у Фекамі (8 євро). Знайомство з історією та процесом виробництва лікеру «Бенедиктин» і дегустація.

Переїзд до міста Етрета – мальовничий куточок Верхньої Нормандії на березі Ла-Маншу.

Справедливо вважається, що найкрасивіші кручі Франції знаходяться саме в цьому курортному містечку. Білі фігурні скелі Етрети дуже любив малювати Клод Моне і описувати Гі де Мопассан. Тут Ви можете прогулятися уздовж мальовничого узбережжя, піднятися на скелі, зробити прекрасні фото, а також спробувати смачні мідії в одному з прибережних кафе. Можливе купання (за погоди і наявності вільного часу).

Відвідування міст Онфлер та Довіль.

Онфлер – квітуче узбережжя, старовинний порт, що зберіг свою середньовічну чарівність. Ви побачите стару гавань, дерев'яну церкву Святої Катерини, вулички XIV століття. Також ви матимете можливість продегустувати і купити нормандський напій Кальвадос.

Довіль – місто-курорт, побудоване герцогом Шарлем де Моні для відпочинку французької знаті в XIX столітті. Прогулянка набережною Планш, де знімався знаменитий фільм «Чоловік і Жінка», огляд казино – центру вечірнього життя Довіля.

Ночівля поблизу міста Кан.

День 4
Байо - Мон Сен-Мішель - Канкаль - Сен-Мало

Сніданок. Відвідини міста Байо

Байо – перлина Нормандії – розташоване в родючій долині річки Ор у департаменті Кальвадос. Це прекрасно збережене середньовічне місто: його старовинні дерев'яні будинки буквально нависають над вузькими вуличками, а чудові особняки XV-XVII ст. створюють казковий ансамбль.

Прогулянка містом. Огляд собору Нотр-Дам – яскравого зразка нормандської готики. Відвідування "Центру Вільгельма Завойовника" (9 євро), у якому зберігається знаменитий "Гобелен королеви Матильди" або "килим з Байо" – унікальний твір середньовічного мистецтва, килимовий літопис, справжня історія в картинках.

Огляд абатства Мон-Сен-Мішель, розташованого на скелястому острові (10 євро).

Це архітектурний шедевр, який не має аналогів у світі. Бухта Мон-Сен-Мішель відома надзвичайно високими приливами. Під час припливу острів оточений водою, а у відлив стає частиною материка.

Заїзд у Канкаль – столицю бретонського устричного промислу. Ви відвідаєте ринок, де продаються найсвіжіші устриці прямо з ферми, іпомилуєтеся пейзажами морських приливів і відливів.

Переїзд у "піратське місто" Сен-Мало. Це портове місто розташоване на березі протоки Ла-Манш в гирлі річки Ранс.

Огляд середньовічного міста-фортеці, прогулянка по фортечних стін і старих кварталах, купання в Ла-Манші.

Ніч у м. Сен-Мало.

День 5
Сен-Мало

Сніданок.

Огляд середньовічного міста-фортеці, прогулянка по фортечних стін і старих кварталах, купання в Ла-Манші.

Вільний час.

Ніч у м. Сен-Мало.

 

День 6
Сен-Мало – мис Фреель – Форт-ла-Латт – Дінан

Сніданок.

Вільний час у Сен-Мало. Ви можете відпочити на прекрасних міських пляжах, прогулятися мальовничою набережною. Під час відливу пройти на острів, де похований Шатобріан, завітати до історичного музею міста.

Для бажаючих відвідування мису Фреель, Форту-ла-Латт та м.Дінан (50 євро).

Мис Фреель – дивовижний природний ансамбль, напрочуд гарне місце, де Ви зможете помилуватися потужними хвилями, що розбиваються об скелястий берег, вдихнути повітря, збагачене свіжістю моря, послухати крики чайок і роздивитися інших мешканців узбережжя.

Форт-ла-Латт був зведений у IX столітті для захисту входу в затоку Сен-Мало. Тут Ви познайомитеся з історією розвитку древніх фортифікаційних споруд і насолодитеся однією з найбільш чарівних панорам північного узбережжя Франції.

Переїзд до міста Дінан.

Дінан – одне з найцікавіших міст не тільки Бретані, а й усієї Франції. Його було зведено як неприступну фортецю і резиденцію герцогів Бретонських на вершині скелі висотою 75 метрів, оточену трикілометровою фортечною стіною, яку абсолютно не пошкодив час.

Огляд базиліки Сан-Север, воріт Жерзуаль. Прогулянка містом, вулиці якого самі по собі є однією великою пам'яткою, адже густо забудовані колоритними старовинними будинками.

Повернення в Сен-Мало.

Ніч у м. Сен-Мало.

День 7
Берег Рожевого Граніту – Плуманяк – Перро-Гірек

Сніданок.

Екскурсія Берегом Рожевого Граніту.

Берег Рожевого Граніту – одне з найромантичніших місць не тільки в провінції Бретань, а й у всій північній Франції, справжній природний феномен. Цей берег являє собою нагромадження скель з рожевого граніту, при цьому кожен камінь по-своєму неповторний. Деякі камені навіть отримали власні імена, наприклад: "Черепаха" або "Треуголка Наполеона". Відкрийте для себе дивовижний морський пейзаж берега Рожевого граніту: мальовничі бухти, пишна флора і птахи, що кружляють над головою!

Огляд міст Плуманяк і Перро-Гірек.

Плуманяк – миле містечко, де Ви зможете не тільки помилуватися прекрасними піщаними пляжами в оточенні приголомшливих скель і валунів, а й скористатися безліччю сувенірних магазинів і ресторанчиків.

Перро-Гірек приголомшує видовищним краєвидом: високі обривчасті береги, вкриті сосновим лісом, і особняки кінця XIX століття, що визирають то тут, то там. Це невелике містечко є кліматичним курортом. Ви побачите каплицю Сен-Гірек XIII в.

Прогулянка "стежкою митників" – мальовнича дорога вздовж моря, буквально з кожної точки якої відкривається чудова панорама на місто Перро-Гірек і фантастично красиву берегову лінію.

Ночівля в районі міста Кемпер.

День 8
мис Ра – Нант

Сніданок. Вільний час у Кемпері.

Охочі можуть додатково відвідати мис Ра – це заповідна зона, крайня західна точка, де нагромадження скель терасами спyскается до моря, неослабно дме вітер, а вода, що безугавно вирує, створює найпотужнішу в Європі течію (20 євро).

Переїзд в Нант

Ніч у готелі м. Нант.

День 9
Нант – замки Юссе, Вілландрі, Шенонсо – Шартр

Сніданок. Переїзд у долину Луари.

Долина Луари – мальовничий регіон, знаменитий своїми виноградниками, прекрасними ландшафтами і дивовижними замками – свідками французької історії. Центр французького життя в епоху Відродження, нині це оаза спокою і гармонії, у зачарованих пейзажах якого оживає минуле з його інтригами, змовами та любовними пристрастями. Відвідуючи прекрасні замки Луари, Ви здійсните справжню подорож у часі!

Відвідування замків Луари (вхід в замки платний, близько 10 євро кожен).

Огляд замків Юссе, Вілландрі, Шенонсо (вхід у замки платний).

Юссе був побудованій графом д`Юссе в XV столітті и є прикладом пізньої готики. Цей невеликий за розмірами замок має казкову зовнішність, яка свого часу надихнула Шарля Перро на написання "Сплячої Красуні".

Вілландрі славиться на весь світ своїми унікальними трирівневими садами невимовної краси. Замок є чудовим зразки архітектури епохи Відродження.

Шенонсо – справжній архітектурний шедевр XVI століття. Один з найромантичніших замків, що відбив смак і мрію найвеличніших жінок в історії Франції – Діани де Пуатьє і Марії Медичі. Побудований на місці водяного млина, замок Шенонсо і досі височіє над водами річки Шер.

Переїзд до Шартра. Вечірня прогулянка містом. Ніч у готелі.

День 10
Шартр - Вандом

Сніданок. Вільний час.

Додаткова екскурсія у м. Вандом (45 євро). Ночівля у м. Шартр.

День 11
Шартр - Париж – Київ

Ранній виїзд до Парижа.

Виліт з Парижа до Києва о 13:20 рейсом PS 128

Прибуття – о 17.35 за розкладом.

Додаткова інформація

Додаткові екскурсії:

- Відвідування мису Фреель, Форту-ла-Латт та міста Дінан (50 євро);
- Відвідування мису Ра (20 євро);
- Екскурсія у Вандом (45 євро);
- Екскурсія до Живерні (35 євро).

Важливо: мінімальна кількість туристів для організації факультативної екскурсії – 15 осіб. У вартість не входять вхідні квитки у музеї та замки. Гід має право змінювати програму туру залежно від обставин. Гід не проводить екскурсії в музеях та соборах.

Заказ тура