Правила в'їзду до Франції від 10.10.2021

 

З 10 жовтня 2021 Україну внесено до переліку країн так званої «помаранчевої» зони.

У зв’язку з цим в’їзд громадян України до Франції відбувається відповідно до імміграційних правил Міністерства внутрішніх справ Франції на таких умовах:

- Немає обмежень для в’їзду, якщо громадянин України повністю вакцинований однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції.

До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson.

При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield.

Для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.
Разом з повністю вакцинованим дорослим може вільно в'їхати неповнолітня дитина до 18 років.

Проте невакциновані діти віком від 12 років повинні представити негативний результат тесту

- негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше, ніж за 72 години до в’їзду, або тест на антиген, зроблений не раніше, ніж за 48 годин до в’їзду. 

! Франція приймає сертифікати вакцинації у додатку Дія або роздруковані з порталу Дія, а також паперові міжнародні свідоцтва про вакцинацію.

- У разі, якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції тільки за нагальної потреби. 

Особиста заява (ДЛЯ ВСІХ)

Усі туристи, що подорожують до Франції, мають заповнити особисту заяву про відсутність симптомів інфекції Сovid-19 - "Декларація пасажира про стан здоров’я та відсутність симптомів інфекції Сovid-19" (роздруковується самостійно туристом  >>> , переклад заяви додається).
 

Відвідування громадських місць у Франції

Для відвідування всіх громадських місць у Франції вимагають пред'явити health pass з QR кодом обов'язково.

Вже на місці можна зробити тест у будь-якій аптеці, який буде діяти 72 години, вартість 25-30 євро.

Туристи можуть пред'явити будь-яку форму Health Pass в паперовому або електронному форматі, яка включає QR-код, включаючи цифровий сертифікат ЄС COVID-19 або еквівалент для країн, що не входять в Європейський Союз, який відповідає критеріям, викладеним вище.

Тобто по факту Паспорт Здоров’я для наших туристiв – це паперове або електронне пiдтвердження повного курсу вакцинацiї, або результат тесту з QR кодом.

Деякі пам'ятки, як Ейфелева вежа і Діснейленд, поставили пункт, де можна зробити тест тим, хто не має Паспорту Здоров'я, за дод.плату: тарифи тут, забронювати місце на тест краще заздалегідь онлайн. Ейфелева вежа має пункт тестування на антиген прямо перед входом - 25 євро для іноземцiв.

Тип документа
Относится к стране