Сім чудес Португалії + Королівський Мадрид

42 088 грн
949
€EUR
999 €
10 днів
Маршрут

Мадрид (Толедо) - Саламанка - Порту (Брага - Комплекс Бон-Жезуш) - Коїмбра - Баталья - Обідуш - Лісабон (Сінтра - Кашкайш - Кабо-да-Рока) - Алгарве - Сілвеш - Лагуш - Севілья - Мадрид

Тип туру
Авіатури, Тури з феєричними гідами, Екскурсійні тури, Ф-16 від Феєрії, Тури восени
Дати

Країна великих морських подорожей, грандіозних географічних відкриттів і терпкого портвейну - ласкаво просимо до Португалії!

М'який клімат, свіжі лісові і лугові аромати, легкий океанський бриз і безкраї простори Атлантики, унікальна архітектура в стилі «мануеліно» і міцна кава... Відкрийте для себе цю країну з її дивовижним характером і красою, відчуйте себе справжніми першовідкривачами, насолодіться теплом португальського сонця і закохайтеся в Португалію назавжди.

Наш тур розпочнеться в Мадриді, куди ви можете прилетіти різними рейсами з будь-якої країни Європи. Ви познайомитесь з королівською столицею, і відвідаєте дивовижні іспанські міста: Толедо, Саламанка, Севілья. А далі перед вами відкриються справжні чудеса Португалії! Ви побачите її найбільш значущі пам'ятки: архітектурні, релігійні, історичні, гастрономічні. На вас чекають чарівний Лісабон, торговий Порту, королівська Сінтра, казковий Обідуш, велична Баталья. А природні пам'ятки півдня Португалії - сонячного Алгарве - також не залишать вас байдужими. Гід - Олександр Третяк!

!! Гарантований блок авіаквитків Варшава-Мадрид-Варшава під дати туру

У вартість входить
Груповий трансфер а/п-готель-а/п під рейс;
Комфортабельний автобус за маршрутом в Іспанії-Португалії;
9 ночей у готелях зі сніданками;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Медичне страхування:
22
Додаткові екскурсії, вхідні квитки;
Доплата за одномісне розміщення;
Сіті-такс, користування системою "Радіогід".
22
 

Бере участь в акціях

Мадрид (Толедо) - Саламанка - Порту (Брага - Комплекс Бон-Жезуш) - Коїмбра - Баталья - Обідуш - Лісабон (Сінтра - Кашкайш - Кабо-да-Рока) - Алгарве - Сілвеш - Лагуш - Севілья - Мадрид
День 1
Мадрид

Прибуття у Мадрид з Варшави. Посадка в автобус.

Ви можете приєднатись до туру в Мадриді рейсами з інших країн Європи (Бельгії, Нідерландів, Франції, Німеччини тощо). Найближчі аеропорти для туристів, які починають подорож з України, - а/п Польщі , Молдови, Румунії, Угорщини.

Велика автобусно-пішохідна екскурсія по Мадриду з оглядом Пласа де Торос, площі Колумба, вокзалу Аточа, Пасео дель Прадо, Королівського Палацу, площ Пласа Майор та Пуерта дель Соль.

Мадрид цілком заслужено називають музеєм просто неба. Собори, храми, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї та виставки сучасного мистецтва - все це тут представлено у великій кількості.

Вільний час.

Ночівля в Мадриді.

День 2
Мадрид (Толедо) - Саламанка

Сніданок, звільнення готельних номерів до 11:00.

Вільний час для прогулянок Мадридом, відвідування музеїв та шопінгу. Радимо завітати в музей Прадо!

Для бажаючих додаткова екскурсія в Толедо (60 євро, разом із вхідними квитками до Кафедрального Собору) з оглядом Арабського, Християнського і Єврейського кварталів. 

Толедо - стародавня столиця Іспанії і одне з найкрасивіших міст у світі. Толедо приховує в собі безліч справжніх скарбів і є унікальним місцем, яке пропонує вам на вибір іспанську, арабську та єврейську культурну спадщину. Не випадково його прозвали містом трьох релігій: представники всіх трьох церков мирно уживаються тут століттями, тож змішання архітектурних стилів в Толедо воістину унікально.

Кафедральний собор Святої Марії - католицький собор, головний собор країни. Пам'ятник архітектури, характерний приклад іспанської готики. Це частина історичного центру міста Толедо, яка в 1986 році була включена в список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО .. Ризниця собору прикрашена полотнами Ель Греко і Тиціана, Гойї і Веласкеса, Рубенса і Ван Дейка, Рафаеля та Белліні.

Орієнтовно о 19:00 - виїзд в Саламанку.

Ночівля в Саламанці.

День 3
Саламанка

Сніданок.

Екскурсія в Саламанці з оглядом римського мосту, Кафедрального Собору, Університету, Будинку з піками, церкви Сан Мартін, площі Майор.

Університет Саламанки – найстаріший вищий навчальний заклад Іспанії. Університет Саламанки, як і Сорбонна, Болонський та Оксфордський університети, входить у четвірку найстаріших університетів Європи. Він став першим європейським вищим навчальним закладом, якому було надано статус університету. Удостоїв його таким титулом іспанський король Альфонсо X, а вже за рік цей статус визнав і Папа Римський Олександр IV.

Вільний час у Саламанці для самостійного відвідування Собору (6 євро) й Університету (10 євро).

Виїзд у Порту. Ночівля в Порту.

День 4
Порту

Сніданок.

Екскурсія в Порту з оглядом Кафедрального Собору, вокзалу Сан Бенту, церкви і башти Клерігош, Палацу Біржі, набережної Рібейра, для охочих можлива прогулянка на кораблику по річці Доуру (15 євро) і відвідування бодегі портвейнів «Chirchill's» (12 євро).

Вільний час у Порту.

Для бажаючих додаткова екскурсія до Браги з відвідуванням Комплексу Бон-Жезуш.

Цей унікальний архітектурно-парковий ансамбль XVIII століття включає неокласичну церкву Христа, бібліотеку, великий парк, фунікулер, декілька готелів, звивисті сходи. Фасад храму прикрашають колони, скульптури та дві дзвіниці. В церкві можна побачити скульптурну композицію під балдахіном зі сценою Розп'яття.

Увечері можливе відвідування фаду (25 євро).

Ночівля в Порту.

День 5
Коїмбра - Баталья - Обідуш - Лісабон

Сніданок.

Переїзд в Коїмбру, екскурсія  містом з оглядом Університету, Нового і Старого Кафедральних Соборів, мавританської Медіни.

Коїмбра - головне місто центральної Португалії, розташоване у 182 км на північ від Лісабона на березі річки Мондегу. Місто було засноване в VI столітті мешканцями римського поселення Конімбріга. До XI століття Коїмбра процвітала як торгове місто, а в 1139 році стала першою столицею молодого португальського королівства.

У Коїмбрі багато красивих будівель і визначних пам'яток. Кафедральний собор XII століття Се Вельо - один із кращих зразків романського стилю в Португалії. Національний музей Машаду-ду-Каштру з колекцією португальської скульптури розташований в елегантному єпископському палаці ( XVI ст.) . А ще в Коїмбрї розташований найстаріший університет Португалії.

Вільний час у Коїмбрі.

Переїзд у м.Баталья, огляд монастиря Санта Марія да Віторія (10 євро).

Монастир у Батальї був побудований на пам'ять про битву між португальськими та кастильськими військами в 1385 році за Алжубарроте. Король Португалії Жуан I дав обітницю побудувати монастир на честь Діви Марії, якщо португальці виграють бій. За рік після перемоги почалося будівництво монастиря, яке завершилося тільки на початку XVI століття. Внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і семи чудес Португалії.

Переїзд в Обідуш - резиденцію португальських королев і батьківщину знаменитого вишневого лікеру «Жінжа», прогулянка містом, що повністю оточене кріпосними стінами.

Ночівля в Лісабоні (передмістя).

День 6
Лісабон

Сніданок.

Оглядова екскурсія в Лісабоні з оглядом Авеніда Лібердаде, району Байша, площі Россіо і відвідуванням парку Едуарда VII, району Белен з оглядом Беленської вежі, монастиря Жеронімуш (12 євро), Музея Карет (8 євро), пам'ятника першовідкривачам.

Одна з найхарактерніших рис Лісабона - це архітектурний стиль «мануеліно», який з'явився під час правління короля Португалії Мануеля I. Ніде більше Ви не побачите такої величезної кількості канатів, якорів та іншої морської атрибутики в якості прикрас найрізноманітніших будівель. Вважалося, що якщо будівля оповита канатом, то ніщо не зможе її зруйнувати. У Лісабоні одною з найбільш яскравих споруд в стилі «мануеліно» є монастир Жеронімуш.

У місті також є ще кілька дивних місць - це грандіозний парк Едуарда, Міст 25 Квітня, довжиною 2 км; статуя Христа - копія символу Ріо-де-Жанейро. Уздовж набережної, поблизу кварталу Експо-98, знаходиться канатна дорога, з якої відкривається чудовий вид на ще один міст - імені Васко да Гама, протяжністю 17 185 метрів.

Вільний час у Лісабоні.

Ночівля в Лісабоні (передмістя).

День 7
Лісабон (Сінтра - Кашкайш - мис Рока) - Алгарве

Сніданок у готелі, звільнення номерів до 11:00. Вільний час у Лісабоні.

Для охочих велика додаткова екскурсія в Сінтру, Кашкайш та на мис Рока (35 євро, вхідні квитки оплачуються додатково).

Сінтра – перлина Португалії, літня резиденція португальських монархів, знаменита своїми палацами Паласіо да Пена, Паласіо Реаль і Кінта Рігалейра.

Місто і навколишні пагорби всіяні казковими палацами і фантастичними віллами, які зачаровують відвідувачів уже протягом багатьох століть. Відомий британський поет і мандрівник лорд Байрон зупинявся тут у 18 столітті. Він писав, що місто "можливо, в усіх відношеннях є найпрекраснішим у Європі", називав його "славний Едем". Прогуляємося звивистими вуличками старого міста, просякнутого духом романтики і містицизму.

Кінта-да-Регалейра по праву вважається найромантичнішим і найзагадковішим місцем у Сінтрі. На території палацу міститься чудовий парк зі ставочками, гротами, колодязями, фонтанами й архітектурними принадами. Багато містики і таїнств пов'язано з парком... Кожен об'єкт у саду займає, безумовно, не випадкове місце, все побудовано за якоюсь одному автору відомою закономірністю, від чого навіває на мандрівників ще більшу ауру таємниці і загадковості. Найзагадковіший з усіх таємниць Регалейра – колодязь, що йде вглиб землі.

Вільний час у Сінтрі для відвідування обраного палацу.

Переїзд на Кабо-да-Рока – найзахіднішу точку Європи. Колись мис вважали кінцем світу. І дійсно, земля закінчується тут раптово, серед стрімких скель і поривів атлантичного вітру. Відчуйте енергію цього місця, зробіть пам’ятні фотографії. Можливе придбання сертифіката про відвідування в туристичному центрі (11 євро).

Переїзд у Кашкайш – фешенебельний курорт Лісабонської Рив'єри. Прогулянка містом з оглядом міського парку Марешаль Кармона, Цитаделі, Ратуші, набережної. 

Це невелике прибережне містечко в околицях Лісабона в XIX столітті перетворилося на престижний курорт для європейської знаті. Зараз це – улюблене місце відпочинку португальців і туристів з Європи; комфортні пляжні зони, безліч ресторанчиків, що пропонують гастрономічні витребеньки, і цікава історія. 

Ввечері переїзд в Алгарве. Ночівля в Алгарве.

День 8
Алгарве - Сілвеш - Лагуш - Севілья

Сніданок. 

Знайомство з Алгарве – найпівденнішою частиною Португалії. Відвідування колишньої столиці мавританського Аль Гарба – міста Сілвеш з оглядом Собору і Мавританської фортеці (3 євро).

Переїзд у Лагуш.

Відвідування Понта-да-Пьєдаде – унікального природного феномена, прогулянка по місту з оглядом церков Санта Марія і Сан Антоніо, площі Жила Янеша, марини Лагуша, міських пляжів.

Вільний час. Для охочих можлива прогулянка на яхті до гротів Понта-да-Пьєдаде (25 євро).

Переїзд до Севільї. Ночівля в Севільї (передмістя).

День 9
Севілья - Мадрид

Сніданок.

Екскурсія в Севільї з оглядом Пласа де Торос, Золотої Вежі, Площі Іспанії, Кафедрального Собору (15 євро), Алькасара, а також прогулянка по вузьких вуличках єврейського кварталу Санта Крус.

Столиця Андалусії Севілья – одне з найкрасивіших міст Європи з найбільш захоплюючою коридою і пристрасним фламенко. Як ніяке інше місто, вона відображає особливості національного іспанського характеру.

Вільний час у Севільї.

Переїзд у Мадрид. Ночівля в Мадриді.

День 10
Мадрид - Ваше місто

Сніданок, звільнення номерів до 11:00.

Трансфер в аеропорт Мадрида під груповий рейс. Завершення екскурсійної програми.

Додаткова інформація

Польотні дані з Варшави: а/к LOT (у вартості багаж 23 кг та ручна поклажа 7 кг), вартість 349 євро

1. LO  433 G  22SEP WAWMAD 1040   1435      
2. LO  434 G  01OCT MADWAW 1530   1905   

Груповий трансфер у Мадриді здійснюється під зазначений рейс.

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

Ви можете приєднатись до туру в Мадриді рейсами з інших країн Європи (Бельгії, Нідерландів, Франції, Німеччини тощо). Найближчі аеропорти для туристів, які починають подорож з України, - а/п Польщі, Молдови, Румунії, Угорщини.

Під запит: можемо запропонувати різні варіанти приєднання на маршруті.

Бажаючим подовжити своє знайомлення з Мадридом, радимо після закінчення туру залишитися в місті на бажаний час.

Заказ тура