Іспанська Балада: Барселона - Мадрид - Андалусія

37 219 грн
899
€EUR
949 €
11 днів
Маршрут

Мадрид (Толедо) - Сарагоса - Барселона (Монтсеррат) - Валенсія - Ельче - Гранада - Севілья (Херес - Кадіс) - Кордова - Мадрид

Дати

Опис туру

Ласкаво просимо до південної перлини Європи! Пориньте у неймовірний сплав східної і західної цивілізацій, горнило, в якому віками викристалізовувалась самобутня і ні на кого більш не схожа нація.

Іспанія - це гордовиті шпилі розкішних королівських палацев і витіювата в'язь білосніжних мавританських резиденцій. Це старовинні суворі фортеці і фантастичні футуристичні творіння генію Гауді і Калатраві. Це гострі піки могутніх Піренейських гір і безкраї золоті пляжі іспанської Рив'єри.

Іспанія - це країна флотоводців і сміливців-першовідкривачів, безпристрасних матадорів і палкого фламенко. Країна, сповнена силою сонця, темпераментна і полум'яна - така ж, як її прапор, що увібрав усі кольори вогню. Неймовірна, така різна і така прекрасна.

Іспанія - це кохання назавжди. Відчуйте це.

Гід - Олександр Третяк!

Як дістатись до ВАРШАВИ. Поради авіамандрівникам

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом в Іспанії;
10 ночей у готелях ;
22
Харчування - сніданки;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Медичне страхування:
22
Додаткові екскурсії, вхідні квитки;
Доплата за одномісне розміщення;
Сіті-такс, користування системою "Радіогід".
22
 

Бере участь в акціях

Мадрид (Толедо) - Сарагоса - Барселона (Монтсеррат) - Валенсія - Ельче - Гранада - Севілья (Херес - Кадіс) - Кордова - Мадрид
День 1
Мадрид

Прибуття в Мадрид. 

Велика автобусно-пішохідна екскурсія по Мадриду з оглядом Падаючих Веж, стадіону Сантьяго Бернабеу, Пласа де Торос, вокзалу Аточа, Гран Віа, Площі Іспанії, Королівського Палацу, площ Пласа Майор і Пуерта дель Соль.

Мадрид по праву називають музеєм під відкритим небом. Собори, храми, католицькі церкви, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї та виставки сучасного мистецтва - тут представлене  надзвичайне розмаїття архітектурних та історичних пам’яток.

Вільний час у Мадриді.

Ніч у готелі в Мадриді.

День 2
Мадрид (Толедо)

Сніданок. Вільний час у Мадриді.

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Толедо (60 євро, разом з вхідними квитками в Кафедральний Собор) з оглядом Арабського, Християнського і Єврейського кварталів.

Толедо - стародавня столиця Іспанії і одне з найкрасивіших міст світу. Толедо приховує в собі безліч справжніх скарбів і є унікальним містом, яке пропонує вам на вибір традиційну іспанську, арабську та єврейську культурну спадщину. Невипадково його прозвали містом трьох релігій: представники всіх трьох церков мирно уживаються тут століттями, саме тому поєднання архітектурних стилів в Толедо є насправді унікальним.

Кафедральний собор Святої Марії - католицький собор, головний собор країни. Пам'ятник архітектури, характерний приклад іспанської готики. Це частина історичного центру міста Толедо, яка в 1986 році була включена в список об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. Ризниця собору прикрашена полотнами Ель Греко і Тиціана, Гойї і Веласкеса, Рубенса і Ван Дейка, Рафаеля та Белліні.

Ніч у готелі в Мадриді.

День 3
Сарагоса - Барселона

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд в місто Сарагоса.

Прогулянка по місту з оглядом Базиліки Нуестра Сеньйора дель Пілар (купола розписував Гойя), будівлі Біржі, Кафедрального Собору Се і римських фортечних стін.

Сарагоса - одне з найдавніших міст Іспанії, яке дбайливо зберігає свою багатовікову історію і традиції. В її архітектурі простежується вплив чотирьох колись панівних культур: римської, християнської, арабської та єврейської. Сарагоса встигла побувати і місцем проведення загального християнського синоду, і форпостом Кордовського халіфату, і столицею першого Арагонського королівства.

Переїзд у Барселону.

Ніч у готелі в Барселоні (передмістя).

День 4
Барселона

Сніданок.

Оглядова екскурсія в Барселоні з відвідуванням Парку Гуель (12 євро), Собору Саграда Фамілія (30 євро), знайомством з районом Ешампле, Площею Іспанії, Площею Каталонії, Готичним кварталом, Старим Портом, підйомом на оглядові майданчики на горі Монтжуїк.

Вільний час в Барселоні.

Ніч у готелі в Барселоні (передмістя).

День 5
Барселона (Монтсеррат) - Валенсія

Сніданок у готелі, звільнення номерів до 12:00. Вільний час у Барселоні.

Для охочих додаткова екскурсія в Монтсеррат (35 євро).

У 50 км від Барселони розташувався фантастично красивий гірський масив Монтсеррат, серед скель якого сховався бенедиктинський монастир - духовний символ і релігійний центр Каталонії, куди щорічно приїздять тисячі паломників з усього світу.

Монастир, побудований ще в IX, отримав таку ж назву Монтсеррат, що означає «розрізані» або «зубчасті гори». Зараз на території монастиря живуть 80 монахів бенедиктинського ордена.

Переїзд до Валенсії. Ніч у готелі у Валенсії.

День 6
Валенсія - Ельче

Сніданок у готелі.

Екскурсія по Валенсії: знайомство зі Старим містом - Ворота Серранос, Кафедральний Собор (6 євро), Шовкова Біржа, Ринок, площа Мерії і з Містом Наук і Мистецтв.  

Валенсія - це широкі чисті пляжі, апельсинові гаї, тихі села іспанських рибалок та чудова кухня. Сьогодні Валенсія - динамічне і сучасне іспанське місто, проте його багатовікова історія і місцеві традиції притягують мандрівників, які намагаються зрозуміти, чому маври прозвали його «раєм на землі».

Вільний час у Валенсії. 

Для вас працюють: Музей Науки, Океанографічний Парк, Музей образотворчих мистецтв. А на обід обов'язково порадимо скуштувати справжню валенсійську паелью.

Переїзд в Ельче. Ніч у готелі.

День 7
Гранада

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Гранаду. Прогулянка по Гранаді з оглядом Кафедрального Собору, усипальниці католицьких королів і мавританського базару.

Вільний час. Можливе відвідування Палацового Комплексу Альгамбра (50 євро з оглядом усіх трьох частин Палацового Комплексу з ліцензованим гідом).

Переїзд у Севілью. Ніч у готелі.

День 8
Севілья

Сніданок.

Екскурсія у Севільї з оглядом Пласа де Торос, Золотої Вежі, Площі Іспанії, Кафедрального Собору (12 євро), Алькасара, а також прогулянка по вузьких вуличках єврейського кварталу.

Також можливе відвідування Севільського палацового комплексу Алькасар з ліцензованим гідом (30 євро).

Севілья - одне з найкрасивіших міст Європи з найбільш захопливою коридою і пристрасним фламенко. Як жодне інше місто, вона відображає особливості національного іспанського характеру.

Для охочих можливе відвідування фламенко (30 євро).

Ніч у готелі в Севільї.

День 9
Севилья (Херес - Кадис)

Сніданок. Вільний час у Севільї.

Для бажаючих – додаткова екскурсія у Херес та Кадіс (50 євро).

Переїзд в Херес, прогулянка містом з оглядом Кафедрального Собору Сан Сальвадор, Алькасару, міського ринку, площі Прімо де Рівейра. Відвідування бодеги групи Естевес: Marques del Real tesoro y Valdespino. Дегустація хересу.

Переїзд до найдавнішого міста Європи – Кадіс. Екскурсія містом з оглядом площі Сан Хуан де Діос, Кафедрального Собору, ринку Сентраль де Абастос, церкви Сантьяго.

Вільний час. На вас чекають найкращі рибні ресторани з видом на Атлантичний океан!

Ніч у готелі в Севільї.

День 10
Кордова - Мадрид

Сніданок у готелі, виселення. Переезд у Кордову.

Прогулянка по місту з оглядом району Сан Басилио, Худеріі, Кафедрального Собору «Ла Мескіта», римського мосту і Тріумфальної Арки.

Кордова - гарне тихе місто, де туристів зовсім небагато. Але причин, щоб його відвідати, одразу три: мистецтво, історія і гастрономія. Крім того, за твердженням ряду очевидців, жінки в цьому місті - найкрасивіші у всій Андалусії.

Вільний час в Кордові для самостійного відвідування «Ла Мескіти» (13 євро).

Мескіта, або Кордовська соборна мечеть - римо-католицький собор, розташований в андалузькому місті Кордова. Після іспанської Реконкісти була перетворена в церкву, а деякі деталі інтер'єру, на кшталт колон і арок, були стилістично перероблені на візантійський лад.

Варто відзначити той факт, що на місці мусульманського храму спочатку стояла вестготська церква, потім після завоювання цих земель маврами, церкву перетворили на мечеть. А в 785 році почалося зведення нової будівлі, яка і стала в Середньовіччі другою за величиною та красою в світі мечеттю. Є найбільш визначним пам'ятником династії Омейядів.

Переїзд у Мадрид. Ніч у готелі в Мадриді.

День 11
Мадрид - Ваше місто

Сніданок у готелі, звільнення номерів до 12:00.

Завершення екскурсійної програми.

Додаткова інформація

Заказ тура