Англія, Шотландія, Ірландія: Спадщина Кельтів

123 958 грн
2795
€EUR
15 днів
Маршрут

Лондон - Оксфорд - Стратфорд-на-Ейвоні - замок Конві - пором в Ірландію - Дублін - гори Віклоу - долина Глендалох - сади маєтку Powers Court - Бунратті - кручі Моер - монастир Клонмакнойс - Белфаст - Стежка велетнів - міст Carrick-O-Rede - замок Данлюс - пором в Шотландію - Глазго - Фолкеркське Колесо - Единбург - Йорк - Кембридж - Лондон (Стоунхендж - Віндзор) - Ваше місто

Тип туру
Авіатури, Літо в Європі, Екскурсійні тури, Тури з феєричними гідами
Дати

Це прекрасний оглядовий тур Великою Британією та Ірландією. Ви поринете в світ стародавніх легенд і казкових замків, познайомитеся з незвичайною природою, побуваєте в найцікавіших і найзагадковіших куточках Британських островів.

Ви проведете три дні в неповторному Лондоні, вирушите на батьківщину Вільяма Шекспіра і Джонатана Свіфта, Роберта Бернса та Вільяма Уоллеса, доторкнетеся до загадкової історії Стоунхенджа, пройдетеся стежками Велетнів, продегустуєте ірландське пиво і шотландський віскі.

Перед вами у всій своїй красі відкриється прекрасний Смарагдовий острів Ірландія, зі своїмиї музеями, старовиними замками, престижними навчальними закладами, і звісно - лепреконами! Вас зачарує консервативна Англія, романтичний кельтський Уельс, та горда й прекрасна Шотландія – край легенд, озер і місце проживання легендарного чудовиська Нессі. Ви побачите Дублін - найближчий "родич" найстаріших американських міст, який підкорить і підкупить знаменитим Гіннесом і веселими традиціями Святого Патрика. Величний Единбург - казкове місто, що спонукає до тривалих піших прогулянок і цікавих відкриттів, мудрі старовинні Оксфорд і Кембридж, а на завершення туру - строката столиця Великої Британії, приголомшливий Лондон! 

Ви можете замовити тур з будь-якого міста світу, або приєднатись по маршруту в наших ексклюзивних турах Англія + дві столиці Ірландії, Північна Ірландія + Шотландія - у Лондоні чи Белфасті, чи розширити знайомство зі строкатою столицею Великої Британії в турах Феєричний Лондон (5 днів) та Феєричний Лондон (8 днів)За бажанням ви можете поєднати короткі маршрути, або прилетіти раніше в місто початку туру, чи залишитись в Белфасті, Единбурзі, Стратфорді, Лондоні на будь-яку кількість ночей. У такому випадку ми підберемо для вас найбільш оптимальні варіанти перельоту і проживання.

У вартість входить
Комфортабельний автобус за маршрутом;
22
Переїзди на поромах;
22
Харчування - сніданки;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
У вартість не входить
Авіапереліт до/з Лондона;
Медична страховка;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Особисті витрати.
Лондон - Оксфорд - Стратфорд-на-Ейвоні - замок Конві - пором в Ірландію - Дублін - гори Віклоу - долина Глендалох - сади маєтку Powers Court - Бунратті - кручі Моер - монастир Клонмакнойс - Белфаст - Стежка велетнів - міст Carrick-O-Rede - замок Данлюс - пором в Шотландію - Глазго - Фолкеркське Колесо - Единбург - Йорк - Кембридж - Лондон (Стоунхендж - Віндзор) - Ваше місто
День 1
Лондон

Прибуття в Лондон. Трансфер у готель. Вільний час.

Для охочих додаткова екскурсія "Від римського Лондініума до Лондонського СІТІ" (30 фунтів).

Ночівля в Лондоні.

Ви можете замовити і приєднатися до туру з будь-якого міста світу! За бажанням ви можете прилетіти в Лондон раніше. У такому випадку ми підберемо для вас найбільш оптимальні варіанти перельоту і проживання.

День 2
Оксфорд - Стратфорд-на-Ейвоні

Сніданок, виселення.

Переїзд в університетське місто Оксфорд.

Оксфорд – "місто замріяних шпилів", один із найбільших світових центрів освіти, де розташований знаменитий Оксфордський Університет – alma mater студентів ще з XII століття.

Пішохідна екскурсія Оксфордом: університетські будівлі, Камера Редкліфа, Шелдонський театр, Бодлеанська бібліотека.

Вільний час. Пропонуємо вам ознайомитися з експозицією першого в Англії громадського музею – музею Ешмола (безкоштовно).

Можливе відвідування Обіднього залу Крайст Черч, відомого любителям Гаррі Поттера як Зал Хогвартса (вхід від 18 фунтів*), та Божественної школи Бодлеанської бібліотеки (вхід 2,5 фунти**), де в казковому світі розташовувався госпіталь Хогвартса.

Зауважте, перебування в Оксфорді максимум до 14:00.

Купівля квитків онлайн:
*  Крайст Черч https://www.chch.ox.ac.uk/plan-your-visit/tickets
** Бібліотека https://tickets.ox.ac.uk/webstore/shop/viewItems.aspx?cg=bodgroups&c=divinityschoo

Переїзд у Стратфорд-на-Ейвоні. Тихе провінційне містечко Стратфорд-на-Ейвоні є батьківщиною знаменитого англійського драматурга і поета Вільяма Шекспіра.

Пішохідна екскурсія містом. Огляд Королівського театру; будинку дочки Шекспіра; церкви Святої Трійці (вхід 3 фунти), де Шекспіра хрестили і пізніше поховали; школи Короля Едуарда VI, де Шекспір, імовірно, навчався.

Вільний час. Для охочих – вечеря в найстарішому пабі Стартфорда XVI століття з традиційним англійським меню – "Гаррікс Інн" (комплексна пропозиція близько 13 фунтів).

Ночівля в районі Сток-он-Трент.

День 3
Замок Конві – пором в Ірландію – Дублін

Сніданок.

Переїзд в Уельс через мальовничі ландшафти.

Відвідування замку Конві (вхід 10 фунтів). Це замок легендарного короля Едуарда I, який підкорив Уельс і Шотландію. Могутній замок XIII століття і сьогодні є одним із найбільш вражаючих у Європі та належить до культурної спадщини ЮНЕСКО. Охочі можуть відвідати найменший в Британії домик на набережній Конві.

Пором в Ірландію. Переїзд у Дублін.

Можливе відвідування колоритного ірландського пабу в центрі Дубліна.

Дублін - офіційна, економічна і культурна столиця Ірландії. Місто розташоване на березі затоки Ірландського моря, в гирлі річки Ліффі, що розділяє місто на Південну і Північну сторони. Довгий час ірландська столиця була не надто шанована мандрівниками. Проте в останні роки інтерес туристів до неї суттєво збільшився.

Щорічно сюди приїжджають тисячі гостей, щоб побачити пам'ятки Дубліна, помилуватися його красою, самобутньою архітектурою і познайомитися з його багатовіковим минулим.

Ніч у готелі в Дубліні.

День 4
Дублін

Сніданок.

Оглядова пішохідно-автобусна екскурсія Дубліном з місцевим гідом (25 євро).

Дублін – місто-графство, столиця Ірландії, де збереглося безліч пам'яток. Місто славиться своєю неабиякою історією, самобутньою невимушеною атмосферою, дощовою погодою і яскравими ірландськими пабами.

Огляд старовинного центру міста, Трініті-коледжу, де зберігається унікальна рукописна книга Келлз, а також відвідування Дублінського замку і собору Святого Патріка.

Собор Святого Патрика – найбільший собор у всій Ірландії. Він прославився тим, що деякий час його очолював великий письменник і сатирик Джонатан Свіфт, відомий кожному за книгою «Подорож Гуллівера», автором якої він є.

Дублінський замок побудували в XIII столітті, імовірно, на місці, де заснували поселення ще вікінги. Споруда розташована там, де дублінські річки Подл і Ліффі утворюють чорне озеро – по-ірландськи «дабх лінн», від якого й отримало свою назву місто Дублін.

Вільний час у Дубліні.

Радимо відвідати Національну художню галерю (безкоштовно), Ірландський музей сучасного мистецтва, Національний музей Ірландії.

Завітайте до виставкового центру броварні Guinness (від 26 євро, у вартість входить пінта Гінесу в панорамному барі) – найпопулярніша туристична атракція в Ірландії, де можна скуштувати знаменитого ірландського пива та ознайомитися з процесом його приготування.

Рекомендуємо також відвідати музей «Дублінія», що відтворює середньовічний Дублін часів вікінгів.

Ніч у готелі в Дубліні.

День 5
Гори Віклоу – долина Глендалох - сади маєтку Powers Court

Сніданок.

Виїзд на екскурсію "Гори Віклоу - долина Глендалох - сади маєтку Powers Court".

Графство Wicklow, зване «Садом Ірландії», яке розташувалося серед зелених пагорбів, пронизаних маленькими заплавами, водоспадами та блискучими озерами.

Відвідування Glendalough – льодовикової «долини двох озер» – відомої своїм монастирським поселенням VI століття (вхід 4 євро). Ви також побачите місце «де зустрічаються дві води», два Блессінгтонські озера. 

Глендалох (Glendalough) – давньохристиянське чернече поселення. На стрімких схилах Глендалоха, вкритих густим лісом, у «долині двох озер» ховається древній монастир. У 6 столітті Святий Кевін заснував тут громаду, яка не раз відбивала набіги вікінгів і продовжувала розвиватися протягом 6 століть.

Відвідування садів маєтку Powers Court (вхід 11,5 євро) – фамільної резиденції, знаменитої своїми чудовими садами і регулярними парками (які займають 3 місце в десятці кращих садів у світі, за версією журналу National Geographic), а також огляд найвищого в Ірландії водоспаду заввишки 121 метр (вхідний квиток – 6,5 євро).

Ніч у готелі в районі Лімерика.

День 6
Замок і парк Бунратті - кручі Моер - монастир Клонмакнойс

Сніданок. Переїзд у парк Бунратті.

Відвідування замку Бунратті і тематичного фольклорного парку - Bunratty Castle and Folk Park (вхід 16 євро).

Замок Бунратті практично зберігся у своєму первісному вигляді з 15 століття. Замок з драматичною і кривавою історією, з інтер'єрами 15-16 століть – одна з небагатьох повністю збережених будівель того часу.

Поруч Folk Park – старовинне ірландське селище 19 століття з будівлями, привезеними з усієї території Ірландії. Тут є будинок лікаря, школа, ломбард, бар, будинок бакалійника, пошта та інше. Відвідування замку й селища дає можливість зануритися в атмосферу двох найцікавіших періодів в історії країни.

Огляд парку з історичними ландшафтами і мальовничим селищем, яке яскраво демонструє ремесла і побут Ірландії XVIII-XIX століть.

Переїзд до круч Моер (Cliffs of Moher). Кручі Моер – неймовірно красивий природний ансамбль, розташований у графстві Клер, один із номінантів на звання сучасного «Дива світу в 2011 році» (вхід 10 євро).

Знамениті ірландські скелі утворилися ще за 6 тисяч років до нашої ери. Вони пам'ятають перших поселенців, які з'явилися в цих місцях багато років тому, – скіфів, англійців, шотландців, датчан. Звідси відкривається прекрасний краєвид на Атлантичний океан з висоти 200 метрів.

На вершині скель гордо височить самотня кам'яна башта О’Браяна. Її було зведено в 1835 році Корнеліусом О’Браяном, нащадком короля Ірландії Бріана Бору, щоб здивувати дам, які гостювали в нього, панорамою, що відкривається з оглядової вежі. Біля скель Моер знімали деякі сцени для фільму "Гаррі Поттер і напівкровний принц".

Відвідування стародавнього монастиря Клонмакнойс (вхід 6 євро).

Монастир Клонмакнойс, що можна перекласти, як "Луг синів Носа", в 544 році заснував молодий хлоп, який згодом став Святим Кіараном, з друзями. Кіаран зустрів Діармайта мак Кербайля, який допоміг йому побудувати з дерева першу церкву. А сам Діармайт згодом став першим християнським королем Ірландії.

Відпочатку монастир був центром просвітництва, його послушники називалися студентами.  Проте у 13-14 століттях монастир почав втрачати свої позиції. Поступово його було покинуто, а 1568 року ліквідовано. З середини 18 століття Клонмакнойс вважається національною пам'яткою та є кандидатом на об'єкт охорони ЮНЕСКО.

Ночівля в районі Дубліна.

День 7
Белфаст

Сніданок. Переїзд у Північну Ірландію.

Белфаст – столиця Північної Ірландії, гостинне і жваве місто, розташоване на березі затоки Белфаст-Лох. Завдяки переплетенню вікторіанських традицій і сучасної культури в місті панує унікальна атмосфера, а місцеві паби славляться своїм неповторним колоритом.

Автобусно-пішохідна екскурсія Белфастом: суднобудівні верфі, знамениті суднобудівні крани «Давида» і «Голіафа», Ботанічний сад, площа Донегал, Ратуша, Оперний театр, Королівський університет і белфастські мурали.

Вільний час.

Рекомендуємо здійснити променад по головній шопінг-алеї міста Роял Авеню; відвідати «Титанік Центр» (вхід 18,5 фунтів), де розміщена інтерактивна експозиція, присвячена легендарному лайнеру; заглянути в паб «Crown Liquor» з унікальним оздобленням.

Ночівля в Белфасті.

День 8
Белфаст - Стежка велетнів - підвісний міст Carrick-O-Rede - замок Данлюс - пором в Шотландію

Сніданок.

Для охочих – відвідування Стежки велетнів, підвісного моста Carrick-O-Rede та огляд замку Данлюс (50 євро, оплата завчасно до виїзду, + вх.квитки):

Стежка Велетнів – дивовижне чудо природи, ділянка узбережжя, яка складається з десятків тисяч базальтових колон тектонічного походження. Захоплюючий природний ансамбль, що нагадує грандіозну роботу скульптора, занесений у список об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Сьогодні сюди приїжджають шанувальники телесеріалу "Гри Престолів", щоб зробити незабутні фото локацій, де проводилися зйомки цієї телесаги.

Уже 250 років з весни до осені місцеві рибалки тримають підвісний канатний міст Carrick-a-Rede Rope. Міст завдовжки 20 метрів і завширшки 1 метр з'єднує узбережжя з великою скелею, де триває міграція лососевих. Найсміливішим пропонується отримати незабутні відчуття від переходу по мосту і зробити чудові фото (квиток близько 9 фунтів).

Замок Данлюс колись був неприступною фортецею, яку звів граф Річард де Бург у XIII столітті. До наших днів збереглися його руїни, які гордо стоять на базальтовому плато і підносяться над казковими скелястими берегами (вхід 5 фунтів).

Пором у Шотландію. Ніч у готелі.

День 9
Глазго - Фолкеркське колесо - Единбург

Сніданок. 

Глазго – найбільше місто Шотландії, центр культури і мистецтва, який зберігає багату архітектурну спадщину. У місті багато музеїв і галерей, а також близько 70 парків на будь-який смак.

Екскурсія по Глазго з оглядом найдавнішої будівлі в місті – середньовічного собору Святого Мунго, часової вежі Трон, Купецького міста, центральної вулиці Б’юкан, площі короля Георга, об'єктів, пов'язаних з ім'ям засновника стилю Ар-Нуво Чарльза Макінтоша. Переїзд у західну частину міста.

Вільний час. Радимо відвідати:

- Галерея Кельвінгроув (вхід безкоштовний): декоративно-прикладне мистецтво, живопис, історичні експонати, картина Сальвадора Далі, експозиція, присвячена засновнику стилю Ар-Нуво Чарльзу Ренні Макінтошу.

- Музей Ріверсайд (вхід безкоштовний), де на березі річки Клайд розташувалася унікальна експозиція Музею транспорту.

- Оглянути будівлі університету Глазго (рік заснування – 1451), авторства знаменитого архітектора сера Джорджа Гілберта Скотта.

Від'їзд з Глазго.

Відвідування Фолкеркського колеса - одного з найвідоміших технологічних чудес Шотландії. Це єдиний у світі шлюз-суднопідіймач, що здатний обертатися, він з'єднує канали Форт-Клайд і Юніон (шлюзування на кораблику, квиток 13 фунтів).

Ночівля в Единбурзі.

День 10
Единбург

Сніданок. 

Единбург – столиця Шотландії, місто замків і старовинної архітектури, музеїв і колоритних пабів, у якому жили і творили великий шотландський поет Роберт Бернс і знаменитий письменник Вальтер Скотт.

Автобусно-пішохідна екскурсія Единбургом з оглядом головних визначних пам'яток (25 фунтів).

Пропонується в рамках спільної екскурсії відвідування Единбурзького замку – найголовнішого королівського замку Шотландії (вхід 20 фунтів). Гордістю замку є одна з найстаріших будівель Шотландії – капела Святої Маргарити, побудована на початку XII століття. Також у замку можна побачити корону Шотландських монархів, амуніцію, історичні артефакти та низку інших предметів і реліквій. Замок, що велично підноситься на високій скелі в самому серці міста, є символом Единбурга.

У вільний час (друга половина дня) рекомендуємо відвідати Національний музей Шотландії, Національну картинну галерею, Каплицю лицарів Ордена Будяка в соборі Святого Жиля, кафе "Елефант" – місце народження творів про Гаррі Поттера.

Ночівля в Единбурзі.

День 11
Единбург - Каплиця Рослін - Північне море

Сніданок. Вільний час в Единбурзі.

Є можливість самостійного відвідування Королівського палацу Холіруд. Офіційна резиденція Королеви Великої Британії в Шотландії полонить вас своїми інтер'єрами і багатою історією (вхід 20 фунтів).

Від'їзд з Единбурга максимум о 14:00.

Відвідування каплиці Рослін (вхід 9,5 фунтів) – шедевра середньовічного зодчества 1446 року, яка завоювала величезну популярність після виходу в світ фільму за романом Дена Брауна "Код Да Вінчі".

Переїзд до Англії. По дорозі можлива зупинка для купання в Північному морі.

Ночівля в районі Лідса.

День 12
Йорк - Кембридж - Лондон

Сніданок. Переїзд у Йорк.

Йорк – північна столиця Англії, одне з найважливіших міст на політичній арені Англійського Королівства, що дало початок одній із гілок королівської династії Герцогів Йоркських, які увійшли в історію Англії як володарі символу Білої Троянди у війні Троянд.

Екскурсійна прогулянка містом. У вільний час радимо відвідати величний кафедральний Йоркський собор (за умови вільного продажу групових квитків, можливе відвідання групою з гідом, вхід 16 фунтів).

Пропонуємо також відвідати Центр Вікінгів (вхід 12 фунтів), адже саме вікінги заснували перше поселення на території Йорка. Тут ви зможете не тільки побачити побут і ремесла вікінгів, але й почути звуки і навіть "понюхати" аромати живого селища скандинавських поселенців.

Переїзд у Кембридж.

Кембридж – одне з найстаріших університетських міст світу, жваве і надзвичайно мальовниче. Пішохідна прогулянка містом. Огляд будівель Кембриджського університету, церкви Тамплієрів, каплиці Королівського коледжу, будівлі університетського сенату, де вручають заповітні дипломи випускникам університету.

Екскурсійна прогулянка на човні річкою Кем (15 фунтів). Незабутні спогади про Кембридж підсилить келих шампанського та свіжі полуниці, радимо підготуватися ще в Йорку!

Переїзд у Лондон. Розміщення у готелі в центрі Лондона. Ночівля.

День 13
Лондон

Сніданок. Повний день у Лондоні.

Лондон – столиця Сполученого Королівства, одне з найпрекрасніших і найвеличніших міст світу, яке зберігає в собі багатовікові традиції Великої Британії. Знамениті театри і музеї, дивовижна архітектура, легендарні королівські палаци, просторі площі, чарівні парки і, звичайно ж, неповторна англійська атмосфера – все це Лондон. Місто здивує будь-кого різноманітністю унікальних пам'яток.

Оглядова екскурсія Лондоном з ліцензованим гідом, разом з екскурсіями у Вестмінстерському абатстві і Тауері (40 фунтів + вх.квитки: Вестмінстер 26 фунтів, Тауер 31 фунт).

Ви побачите знамениті на весь світ пам'ятки: символ міста – Біг Бен, унікальний розвідний Тауерський міст, легендарну Трафальгарську площу, будівлю Британського Парламенту, Букінгемський палац – офіційну лондонську резиденцію англійської королеви, Кафедральний собор Святого Павла – духовний центр столиці.

Вестмінстерське абатство – головна святиня і символ британської нації, побудоване більше тисячі років тому. Починаючи з 1066 року, більшість британських монархів були короновані саме тут. Це прекрасний зразок ранньої готичної архітектури з двома високими вежами, прекрасними вітражами, ажурними арками і багатими інтер'єрами. В абатстві зберігається унікальна колекція старовинних фоліантів, а також багато шедеврів живопису і монументального мистецтва. Тут покоїться прах королів і лордів, кардиналів і великих літераторів Великої Британії.

Тауер – велична фортеця, розташована на північному березі Темзи в історичному центрі Лондона, одна з найстаріших споруд Англії. Ви побачите легендарних вартових палацу – біфітерів, одягнених у класичні червоні мундири Вікторіанської епохи. У Тауері зберігаються унікальні коштовності Британської імперії, якими досі користуються члени королівської родини під час урочистих церемоній.

Закінчення екскурсії близько 17.30. Повернення в готель. Ніч у Лондоні.

День 14
Лондон (Стоунхендж - Віндзор)

Сніданок. Вільний день у Лондоні.

Для охочих – поїздка у Стоунхендж і Віндзор (50 євро, оплата завчасно до виїзду, + вх.квитки).

Стоунхендж (вхід 23 фунти) – унікальна споруда, початок будівництва якої датується ІІІ тисячоліттям до нашої ери. Про призначення цього вражаючого кам'яного ансамблю в колах вчених досі тривають дискусії. Чи була це стародавня астрономічна обсерваторія, чи ритуальне коло для поклоніння небесним світилам – розгадати загадку Стоунхенджа належить саме вам!

Віндзор (вхід 29,7 фунтів) – заміська королівська резиденція, розташована в однойменному місті на північний захід від Лондона в графстві Беркшир.

Повернення в готель. Ніч у Лондоні.

День 15
Лондон - Виліт додому

Сніданок. Трансфер в аеропорт. Виліт з Лондона.

За бажанням ви можете продовжити перебування в Лондоні на будь-яку кількість ночей!

Звертаємо вашу увагу, що подача документів на візу можлива у будь-якій іншій країні. Вартість послуг візових центрів може відрізнятися та підлягає уточненню по кожній країні окремо.

! Обов’язкова особиста подача документів у Візовому центрі Великої Британії в Києві (Бізнес-центр «Сигма», бульвар Вацлава Гавела 6, корпус 3, 03124, Київ, Україна):

- оригінал закордонного паспорта (дійсний мінімум 6 місяців після передбачуваної дати повернення c поїздки) обов'язково з чистим аркушем (з двох сторін) для візи Великобританії;

- при наявності попереднього закордонного паспорта - копії всіх сторінок закордонного паспорта, де є відмітки. При наявності одночасно чинного закордонного паспорта або не анулюваного попереднього паспорта у туриста - його оригінал;

- анкета;

- довідка з банку про наявність коштів на рахунку, на фірмовому бланку, де вказано вид рахунку і рух по рахунку (бажано за останні 6 місяців);

- ксерокопія документів про наявність власності: рухоме / нерухоме майно (будинок, квартира, автомобіль, земля та ін.);

- ксерокопія внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками);

- ксерокопія свідоцтва про шлюб / розлучення / смерть;

- ксерокопія свідоцтва про народження дітей.

Для працюючих:

- довідка з місця роботи: на фірмовому бланку з зазначенням адреси та телефону підприємства, посади, дати повернення на роботу, заробітної плати (з розбивкою доходу по місяцях за останні півроку).

Для школярів / студентів:

- довідка з місця навчання на бланку закладу, із зазначенням адреси та телефону, а також з відміткою про те, що адміністрація навчального закладу не заперечує проти поїздки в канікулярний час.

Для приватних підприємців:

- копія свідоцтва про реєстрацію ПП;

- для платника єдиного податку - копія про реєстрацію платника єдиного податку;

- копія ліцензії на діяльність;

- звіт про доходи за останні півроку з податкової інспекції;

- копії договорів, що підтверджують діяльність ПП, в тому числі: візитки, реклами й т.д.

Для пенсіонерів:

- копія пенсійного посвідчення;

- довідка з Пенсійного Фонду про розмір пенсії.

* Для дітей, які подорожують без батьків або з одним з батьків - нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини за кордон.

* Для непрацюючих або тих, у кого недостатнє фінансове забезпечення - лист про спонсорство про те, що спонсор бере на себе всі витрати під час туру.

Список документів не є вичерпним, подробиці прохання уточнювати у менеджера в індивідуальному порядку.

Всі документи обов'язково повинні бути перекладені англійською мовою!

Вартість туру на 1 особу за умови розміщення:

1/2 DBL - 2795 євро, доплата за SNGL 995 євро
Знижка на тур для дитини до 12 років з 2-ма дорослими - 100 євро

Готелі по маршруту: готелі 3-4*, дво-тримісні номери, душ, WC

У Лондоні: готель Royal National 3* в центрі Лондона, або аналогічний

  • Готель Royal National в районі Блумсбері:

Наші гості можуть відвідати найкращі місця Лондона з нашого центрального розташування, наприклад Британський музей, який розміщений лише за 3 хвилини пішки. Поруч із Юстоном і Кінгс-Кросом, ми також маємо чудове транспортне сполучення та з’єднані через лінію метро Piccadilly зі станцією метро Russell Square через дорогу.

Стандартні номери готелю забезпечують чисте та комфортне розміщення в центрі Лондона. Номери Standard Plus - з додатковими сучасними зручностями та вишуканими меблями. Щоранку з 06:30 до 10:30 сервірують смачний повний англійський і континентальний сніданок "шведський стіл", щоб ви могли зарядитися енергією на майбутній день.

Готові до обіду? Або думаєте куди піти повечеряти? У кафе Blooms Pizza подають чудову каву, закуски та апетитну  піцу, випечену на камені, а в нашому лондонському пабі є традиційні британські страви в меню та вибір освіжаючого місцевого пива, який працює 7 днів на тиждень. 

Ви можете відвідати всі найкращі місця Лондона на автобусі, поїзді, метро або пішки за лічені хвилини.

Натисніть сюди та вивчайте заходи та місця поблизу готелю

Додаткова інформація

Знижка на тур для дитини до 12 років з 2-ма дорослими – 100 євро.

Консульський збір Великої Британії (суми можуть змінюватися та підлягають уточненню на момент запису туриста):

  • близько 138 євро консульський збір – оплачується до подачі документів!
  • 2100 грн. сервісний збір візового центру Великої Британії – оплачується до подачі документів!
  • за бажанням або за необхідності доплата за терміновий розгляд документів (близько 600 євро – оплачується до подачі документів!).
  • за бажанням або за необхідності подача флексі (подача в обраний день у будь-який зручний час, у години роботи віз. центру) - 3000 грн.
  • послуга завезення паспорту до Варшави на вклейку візи - 50 євро/паспорт

! Обов'язкова особиста подача документів у Візовому центрі Великої Британії в Києві (Бізнес-центр "Сигма", бульвар Вацлава Гавела 6, корпус 3, 03124, КиївУкраїна).

Звертаємо вашу увагу, що подача документів на візу можлива у будь-якій іншій країні. Вартість послуг візових центрів може відрізнятися та підлягає уточненню по кожній країні окремо.

Додаткові екскурсії в турі та вхідні квитки:

- Від римського Лондініума до Лондонського СІТІ (30 фунтів);
- Стежка Велетнів (50 євро - оплата до виїзду);
Віндзор + Стоунхендж (50 євро - оплата до виїзду);
- Дублін (25 євро);
- Единбург (25 фунтів);
- Лондон (40 фунтів);
- вхідні квитки в туристичні об'єкти (оплачується в турі).

Заказ тура