Золотий Трикутник + Кхаджурахо + свято Дівалі у Варанасі + відпочинок у Гоа

114 940 грн
2800
$USD
3100 $
17 днів
Маршрут

Варшава - Делі - Джайпур - Абханері - Фатехпур-Сікрі - Агра - Гваліор - Орчга - Гарх Кундар – Кхаджурахо - Варанасі - Гоа - Делі - Варшава

Країни:
Тип туру
Екзотика, Авіатури, Тури з феєричними гідами, Подієвий туризм
Дати

Запрошуємо Вас поринути в колоритний світ Індії!

Індія – дивовижна країна, вона сповнена багатою історією, чудовою природою та унікальною культурою. Під час подорожі ви відвідаєте дивовижну столицю Індії – Делі, де на іас чекає захоплююча екскурсія величними храмами, станете гостем прекрасного міста Джайпур, відвідаєте неповторний Тадж Махал, покинуте місто Фатехпур-Сікрі, побудоване в 16 столітті, і багато іншого!

Після подорожі по Золотому Трикутнику пропонуємо продовжити відпочинок, відвідавши тисячолітній храмовий комплекс Кхаджурахо, відомий у всьому світі як комплекс храмів Камасутри. Відчуйте себе в середньовічній атмосфері далеко від міського життя в маленькому поселенні. А закінчимо ми знайомство з індійською культурою і пам'ятками у Варанасі – "Вічному місті", що було центром цивілізації та науки протягом більше 2000 років.

Також ви станите частиною унікальної події – свята Дівалі! В сучасній Індії це – Новий рік. Святкують його 5 днів. У цей період родини та друзі збираються разом, розпалюють у своїх будинках «діас» або глиняні лампи, насолоджуються солодкими делікатесами, обмінюються подарунками, грають у ігри, спілкуються. Ритуал запалення вогнів має велике значення у цьому дійстві. Бо у такий спосіб людина позбувається негативу.

На завершення на вас чекає Гоа. Це головний курорт країни, який як це часто буває, зовсім не схожий на решту Індії. Узбережжя простягнулося тут на 110 км, утворивши 40 прекрасних пляжів. І ви потрапите сюди у найкращий період – коли закінчується сезон мусонів, водоспад Дудхсагар набуває свій найвеличніший вигляд, а навколо розцвітають численні тропічні фруктові дерева.

Гід - Олександр Третяк.

Усі авіаперельоти (міжнародний з Варшави та внутрішні) вже включено у вартість туру!

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

У вартість входить
Харчування - сніданки (BB);
Трансферно-екскурсійне обслуговування з феєричним гідом;
22
У вартість не входить
Оформлення візи;
22
Медичне страхування;
Вхідні квитки;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Чайові гідам/водіям;
Особисті витрати.
 

Бере участь в акціях

Варшава - Делі - Джайпур - Абханері - Фатехпур-Сікрі - Агра - Гваліор - Орчга - Гарх Кундар – Кхаджурахо - Варанасі - Гоа - Делі - Варшава
День 1, 24.10
Варшава - Делі

Зустріч з гідом в аеропорту Варшави.

Виліт у Делі о 15:50 за розкладом, рейсом LO-71.

День 2, 25.10
Делі - Джайпур

Прибуття в Делі за розкладом. Зустріч в аеропорту із представником компанії.

Переїзд у Джайпур. 

Зупинка на сніданок (за дод.плату). Після прибуття у Джайпур - розміщення в готелі, відпочинок. 

Вечірня екскурсія: Тrip to Ethnic village choki dhani - поїздка до етнічного села Чокі Дхані.

Раджастанське фольклорне село Чокі Дхані, розташоване  далеко від шуму центру міста, серед освіжаючої природи, є дзеркалом культури Раджастану. Тут туристи зможуть познайомитися з побутом місцевих жителів. Назва означає "Раджастанська культура". Архітектура глибоко надихнута індо-сарацинським стилем.

Село займає площу 10 акрів мальовничої сільської території. Традиційні хатини древніх часів повертають туристів на багато років назад, даючи насолодитися затишком села тих часів. Тут кожен вечір влаштовують різноманітні свята, що показують багату і яскраву культурну спадщину Раджастану. Саме музика й танці протягом усього вечора є одними з головних визначних пам'яток села.

Місцеві народні артисти відродили декоративно-прикладне мистецтво, яке було популярне в Чокі Дхані в давні часи. Також у селі регулярно влаштовують магічні шоу, лялькові вистави та дійства, що ще більше заворожує відвідувачів. Ви також насолодитеся місцевими танцями та розвагами.

Вечеря раджастанська - вегетаріанська кухня (за дод.плату).

Ніч у готелі в Джайпурі.

День 3, 26.10
Джайпур

Сніданок у готелі.

Джайпур є першим запланованим містом Індії 1727 року, яке вразить Вас своєю колоритністю і барвистістю.

Після сніданку Ви направитеся в околиці Джайпура, у древню столицю раджпутів – Амбер. Підняття у форт Амбер на слонах або джипі.

Після цього екскурсія по рожевому місту, що включає в себе відвідування Міського палацу, де досі живуть представники династії раджпутів, а також Джантар Мантар – дивовижної астрономічної обсерваторії, побудованої махараджею в 1728 році. Відвідування ювелірної фабрики, де ви ознайомитеся з різними видами каменів у природному вигляді та процесом огранювання; текстильної фабрики, де жінки можуть одягати сарі для фотографій.

Оглядова екскурсія: Палац у воді – Джал Махал, Палац вітрів – Хава Махал, і Елберт Холл.

Увечері можливе відвідування храму Лакшмі Нараяна, побудованого з мармуру в 1985 році.

Ніч у готелі в Джайпурі.

День 4, 27.10
Джайпур - Абханері - Фатехпур Сікрі - Агра

Після сніданку о 08.30-09.00 год. – переїзд в Агру. Перша коротка зупинка біля храму Гірірадж Дхаран – невеликий храм бога Крішни. Він зацікавить вас своєю архітектурою.

Далі – відвідування містечка Абханері, де у 9 ст. було побудовано найглибшу і найдавнішу ступінчасту криницю у світі – Чанд Баорі.

Відвідання Фатехпур-Сікрі (мертве/пустельне місто), побудоване імператором Акбаром як столиця та резиденція у 16 ст. Місто було покинуте до закінчення будівництва і в даний час воно залишилося таким самим, яким воно було понад 300 років тому. У місті є житлові приміщення та мечеті. Уявіть, Фатехпур-Сікрі було більшим за Лондон в момент його створення.

Прибуття та розміщення в готелі Агри та відпочинок. Шопінг. Ніч у готелі.

Дод. екскурсія: За можливості (без гарантії, залежно від наявності часу) - зупинка в одному із сіл уздовж траси, аби ви могли особисто познайомитися з тутешнім сільським життям. Не дарма ж кажуть, що душа Індії живе саме у її селах. Здебільшого селяни працюють фермерами, гончарями, теслярами, ковалями. А натуральне господарство (скотарство, вирощування рису) забезпечує харчові потреби. Спосіб життя мешканців села дуже милий і простий. Перебування тут потішить вас. 

Ніч у готелі в Агрі.

День 5, 28.10
Агра

Вранці о 07.30-08.00 год. – відвідування Тадж-Махалу (зачинено щоп'ятниці).

Тадж-Махал виправдовує все, що про нього говорять, і навіть більше. Це монументи та мавзолей, збудований імператором Шах Джахан Мугалом для своєї перської дружини Мумтаз-Махал. Його будівництво тривало 22 роки і здійснювалося силами 20 тисяч осіб, білий мармур видобували за 200 миль і доставляли до місця будівництва армією з 1000 слонів.

Тадж-Махал дійсно є одним із 7 чудес світу. Він дивовижно гарний з усіх боків завдяки найтоншій інкрустації на мармурі, яка вражає до глибини душі. У Вас буде достатньо часу для огляду, і Ви будете зачаровані цим шедевром архітектури.

Відвідування Червоного форту Агри, що був резиденцією та оборонною спорудою монгольських імператорів. Тут "зашифрована" історія чотирьох поколінь Великих Моголів. Це історія жорстоких воєн, приголомшливого кохання, боротьби за владу і падіння великої Імперії.

Відвідування мармурової фабрики, де ви познайомитеся зі складною ручною роботою з інкрустації мармуру.

Також передбачене відвідування Гробниці Акбара Великого, одного з відомих мусульманських правителів Індії, покровителя науки та мистецтв.

За можливості побачимо й архітектурний шедевр епохи Великих Моголів розташований у Сікандрі (передмісті міста Агри та Ітімад-уд-Даула), – пам'ятник могольської архітектури "Маленький Тадж".

Ніч у готелі в Агрі.

День 6, 29.10
Агра - Гваліор - Орчга

Сніданок у готелі.

Трансфер на залізничний вокзал для відправлення в місто Гваліор.

Після прибуття в Гваліор – екскурсія містом. Відвідування Форта Гваліора – це одна з найнеприступніших фортець. Розташована на вершині величезної скелястої гори ця велика споруда височіє над усім містом.

Також вартий вашої уваги тутешній Ман Мандір Палас, його звели між 1486 і 1516 рр. Будівля має два відкриті дворики та підземні тюремні камери. Також він оточений іншими пам'ятками, такими як Джехангір Махал, Шах Джахан Махал та Гуджарі Махал.

Якщо піднятися на скелю форту Гопачал Парват, видно пам'ятники джайнів 7 і 15 ст, присвячені джайнським тиртханкарам – Адінатха, Махавіра, Немінатха та Рішанабханатха. Вони є частиною 100 пам'яток, розташованих у місті та його околицях.

На тій самій вершині пагорбу недалеко знаходиться храм Сас-Баху, збудований у 9 ст. По суті,  це два храми, розташовані поруч один з одним і прикрашені бездоганним різьбленням та скульптурами.

Переїзд до Орчги. Розміщення в готелі та відпочинок.

Місто Орчга – славиться своїми величними палацами, химерно вирізаними храмами та яскравими фортами, розташований на березі річки Бетва. Це маленьке містечко на 5 000 жителів, начебто загубилося у 16 ​​ст. і тут здається ніби час застиг. Розташоване на березі річки Бетви, місто було столицею області Бунделханда. Палаци мають значний розмір і прекрасно збереглися. Орчха також пишається низкою прекрасних храмів, що належать до XVII сторіччя. Вони досі діють, і їх регулярно відвідують тисячі прихильників. Тут знаходиться всесвітньо відомий храм Чатурбхудж. Інший знаменитий храм – Раджа Рам Мандір. Обидва палаци чудово збереглися, вони вражаючого розміру і мають надзвичайне оздоблення.

Ще один палац, вартий вашої уваги, – Джахангір Махал. Його звели у 1598 р. і він є класичним прикладом архітектури моголів.

В Орчзі ви зможете придбати сувеніри з міді.

Ніч у готелі.

День 7, 30.10
Орчга – Гарх Кундар – Кхаджурахо

Вранці – вільний час та прогулянка до річки Бетва (можна зануритися).

Після сніданку переїзд у Кхаджурахо.

Дорогою відвідування Гарх Кундар форт (Тихий форт) – покинутий форт, зовсім не схожий на жоден інший. Він максимально зберіг свій вигляд. 

Після прибуття до Кхаджурахо – реєстрація у готелі.

О 16.00 год. ви попрямуєте на екскурсію храмами Кхаджурахо, що є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Їхня особливість це еротичні і чуттєві різьблення. Спочатку в комплексі знаходилося 85 храмів, а на сьогоднішній день збереглися близько 22. Ці храми славляться своїми витонченими скульптурами, що зображують сцени з Камасутри, а також зображеннями звірів та військових сцен. Слід зазначити, що у храмі Матангешвара досі відбуваються богослужіння за незмінною тисячолітньою традицією.

Невелика зупинка для придбання книг/фігур/картки, пов'язана з Камасутрою.

Ніч у готелі в Кхаджурахо.

День 8, 31.10
Кхаджурахо – Варанасі

Сніданок у готелі. Переїзд до Варанасі.

Варанасі - місто, яке витримало випробування часом протягом тисячоліть. За словами Марка Твена, "старше, ніж історія, старше, ніж традиція, навіть старше за легенду, і виглядає вдвічі старше, ніж всі вони разом узяті". Варанасі - це місто, яке більше, ніж просто духовна столиця Індії. Місто, яке можна влучно описати як плавильний котел, де життя і смерть зустрічаються разом.

Вечірня програма: участь в особливій церемонії індуїзму - вечірня Ганга аарті - важливий ритуал, що проводиться у великому масштабі щоранку та ввечері на берегах священної річки Ганг. Священики роблять аарті у Даша Ашвамедха Ґгаті. Весь Ґгат висвітлюється божественним світлом, яке можна відчути сильно. Неперевершений ритуал включає величезні мідні лампи, залиті маслом, і священики повторюють святі мантри, які відбиваються у всьому місці. 

Ночівля в готелі Варанасі.

День 9, 01.11 - свято Дівалі, індійський Новий рік!
Варанасі

Ранній підйом.

05:00-05:30 - відвідування Ґгат священної річки Гангa (ґгати - особливі сходи, якими спускаються до води для виконання релігійних церемоній).

Насолодіться прогулянкою на човні по Гангу, спостерігаючи схід сонця. У Варанасі загалом понад сто ґгат. Є особливі ґгати, де спалюють тіла померлих і відправляють прах у води річки. Також ви побачите храм Вішванатх ззовні (вхід іноземцям заборонено), збудований династією Бірла за проектом Пандита Мадан Мохана Малавія.

Відвідування храму Бхарат Мата, який відомий тим, що замість статуй богинь і богів тут міститься величезна карта індійського субконтиненту.

Оглядова екскурсія у Бенареському індуїстському університеті - один з найкращих вищих навчальних закладів країни, заснований у 1916 році Маданом Моханом Малвією. Головний кампус, який займає територію в 5,5 км, було побудовано на землі, яку пожертвував раджа Варанасі Каші Нарешем.

Повернення в готель. Сніданок.

Відвідування Сарнатх - передмістя Варанасі, де 25 століть тому Будда вперше представив своє вчення про просвітління та проповідував свою першу проповідь. Це місце історичного дива з численними буддистськими ступами, музеями, розкопками стародавніх місць та красивими храмами. Щоб назвати кілька пам'яток, що сприяють духовному значенню Сарнатха, є Стовп Ашоки, Ступа Дхарми, побудована Імператором Ашокою, тощо. Варанасі відоме як місто шовку, тож дорогою - відвідування кварталу фабрик шовку, де містяни працюють у своїх будинках. Їх багато.

Увечері ми відзначатимемо Дівалі разом з корінними жителями! Індійський Новий рік, його символізм та яскравість запам'ятаються на все життя. 

День 10, 02.11
Варанасі - Гоа

Сніданок у готелі, виселення.

Трансфер в аеропорт Варанасі для перельоту в Гоа.

Після прибуття поселення до готелю. Відпочинок на чудовому узбережжі океану в Гоа.

Ніч у готелі.

День 11-14, 03.11-06.11
Гоа

Відпочинок у Гоа (4 повних дні). Вас зустріне Індійський океан. 

Гоа – наймолодший і найменший штат Індії, який приєднався до Індії тільки в 60-х роках минулого століття. До цього, з 1510 року на цих прекрасних землях правили португальці. Тож спосіб життя місцевого населення –  це унікальний коктейль з іберійської-середземноморської культури та індійських традицій.

День 15, 07.11
Гоа - Делі

Сніданок, виселення. Трансфер в аеропорт для перельоту в Делі.

Після прибуття поселення до готелю.

Ніч у готелі в Делі.

День 16, 08.11
Делі

Сніданок у готелі.

10:00 - Екскурсія у Нью-Делі. 

Сучасний Делі - метрополія, що швидко зростає, при цьому успішно поєднує стару і найсучаснішу Індію. Серед стрімких хмарочосів величні монументи минулого стоять, як тихе нагадування про древню спадщину країни.

Ви відвідаєте 72-метровий Кутаб Мінар з елегантним ручним різьбленням по всій його висоті. Поруч стоїть Залізна колона, яка витримала випробування часу та не поіржавіла за 2000 років. Далі познайомимося з релігією Джайнізму у храмі Ахімса Стхал. Ця релігія існує лише на території Індії. Вирушаємо в Храм Лотоса (храм релігії Бахаїзму), який також відомий під назвою Храм Усіх Релігій.

Далі оглядова екскурсія до Брами Індії (вражаючий пам'ятник Першої світової війни), будівлі Парламенту та Палацу президентської резиденції, які були спроектовані англійцем Едвіном Лютієнсом.

Відвідування дивовижно красивого храмового комплексу Акшардам - ​​найбільшого індуїстського храму в світі - зі світломузичним фонтаном та лазерним шоу (Сахадж Ананд водне шоу), що розповідає індійську філософію. Комплекс увійшов до Книги Рекордів Гіннеса як найграндіозніший індуїстський храм у світі (збудований у 2005 році). Рожевий камінь, з якого зроблено лицьову сторону, символізує любов до Бога, а білий мармур усередині – абсолютну чистоту та світ. 

Ніч у готелі в Делі.

День 17, 09.11
Делі - Варшава

Трансфер у міжнародний аеропорт Делі. 

Виліт у Варшаву за розкладом, рейсом LO-72. Завершення екскурсійної програми.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ОНЛАЙН ВІЗИ В ІНДІЮ:

1. Заповнена анкета.

(ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗАПОЛНЕННЯ ВСІХ ПУНКТІВ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ!)

2. Вимоги до фотографії

- чіткий та кольоровий оригінал фотографії з фотосалону - Скановані фотографії до роботи не приймаються!
- Розмір фото 5*5 (від 50 кб до 300 кб)
- 80% обличчя на світлому тлі
- формат JPG (JPEG)
- фотографія має бути зроблена упродовж останніх 6 місяців

3. Сканована копія паспорта:

Термін дії закордонного паспорта повинен становити не менше 6 місяців після повернення з Індії та мати дві вільні сторінки.
- формат PDF
- кольорова та чітка копія першого розвороту паспорта з фотографією
- Розмір від 50 КВ до 300 KB

І паспорти, і фотографії мають бути підписані за зразком:
Smirnova_Iryna_passport
Smirnova_Iryna_foto

Готелі: за відсутності місць у певному готелі, буде надано номер в іншому готелі такої ж категорії.

Розміщення: 1/2dbl
Харчування: сніданок у готелі (ВВ)

Реєстрація та виселення з готелю о 12 годині дня.

Місто / К-сть ночей

Готелі

Джайпур / 2

Hotel Jaipur Central

Агра / 2

The PL Palace Hotel

Орчга / 1

Orcha Resort

Кхаджурахо / 1

Clarks Khajuraho

Варанасі / 2

India Benares Hotel

Гоа / 5 

Nanu Beach Resort & Spa

Делі / 2 

Ashok Country Resort

Екскурсії - повний опис

Об'єкти за програмою

Джайпур

Форт Амбер / Міський Палац / Джантар-Мантар / Палац у воді - Джал-Махал / Палац Вітрів - Хава-Махал / Ельберт-гол / Храм Лакшмі-Нараяна

Джайпур-Агра

Храм Гірірадж-Дхаран / Стародавня східчаста криниця - Чанд-Баорі / Фатехпур-Сікрі (мертве / покинуте/ пустельне місто)

Агра

Тадж-Махал / Червоний Форт / Сікандра / Ітмад-уд-Даула

Гваліор

Пам'ятники Джайнів 7 і 15 століть

Орчга

Палац Радж-Махал / Джахангірі-Махал / Храм Раджа Рама / Храм Чатурбхуз / Дауджі кі Хавелі / Чхатріс / Храм Лакшмі

Кхаджураго

Храми Кхаджураго (кама-сутри)

Варанасі

Церемонія Індуїзму - Вечірньої Аарті / Ґгати святої річки Ганга / Прогулянка на човні Гангою, спостерігаючи за сходом сонця / Храм Вішванатх (зовні) / Храм Бхарат Мата / Бенаресський індуїстський університет / Сарнат

Делі

Храм Лотоса / Старий Делі - Червоний Форт і Джама Масджид / Радж-гхат / Храм Бірла / Храм Сікхів – Гурудвара / Ворота Індії / Парламент / Палац Президентської резиденції /Акшардхам зі світломузичним фонтаном та лазерним шоу

Делі: Heritage Walk At Old Delhi With Metro Ride

Прогулянка Старим Делі (Шахджаханабад). Мета цієї прогулянки – дослідити історію міста Шахджаханабад (сьогоднішній Старий Делі або Пурани Діллі). Маршрут зосереджено в районі вулиці Чандні Чоук, яка була головним бульваром 17-го століття і досі залишається такою. Дуже цікаво спостерігати, як у місті поєднуються сучасність та вишукана старовинна архітектура. Побачена екзотика переповнить Вас емоціями, а Ваші Facebook та Instagram ряснітимуть яскравими фотографіями. Також у Вас буде можливість побачити процес приготування масала (чаю по-індійськи).

Джайпур – поїздка в етнічне село Чокі Дхані

Раджастанське фольклорне село Чокі Дхані є дзеркалом культури Раджастану з 1989 року, тут туристи зможуть познайомитися з побутом місцевих жителів. Село займає площу 10 акрів мальовничої сільської території. Традиційні хатини древніх часів повертають туристів на багато років назад, даючи насолодитися затишком села тих часів. Тут кожен вечір влаштовують різноманітні свята, що показують багату і яскраву культурну спадщину Раджастану. Саме музика й танці протягом усього вечора є одними з головних визначних пам'яток села.

Місцеві народні артисти відродили декоративно-прикладне мистецтво, яке було популярне в Чокі Дхані в давні часи. Також у селі регулярно влаштовують магічні шоу, лялькові вистави та дійства, що ще більше заворожує відвідувачів. Доставлять задоволення також штучні ліси зі звуками тварин, катання на човнах, конях, верблюдах, слонах.

Агра – вечірнє шоу Мохаббатте Тадж

Вистава відбувається в культурно-розважальному центрі Агри Калакріті. Театральне дійство, що розповідає про історію виникнення архітектурного дива Тадж Махал "Мохаббате Тадж", – це красива сага любові. У виставі йдеться про легендарне кохання царського подружжя; яскраві костюми, пісні й танці заворожують, а на сцені з'являється найбільша в світі копія Тадж Махалу. Шоу показує історію кохання імператора Шаха Джахана і Мумтаз Махал, а також історію створення Тадж Махалу.

Кхаджурахо – Національний парк Панна

Регіон, відомий своїми алмазами, також є батьківщиною деяких із кращих різновидів дикої природи в Індії. У 1994 році парк було оголошено тигровим заповідником. Слід зазначити, що до 2009 року всіх тигрів у парку було знищено в результаті браконьєрства в змові з посадовими особами департаменту лісового господарства. До кінця 2011 року в парку оселилося п'ять тигрів і близько 10 дитинчат до 2 років, які перебувають у заповіднику під регулярним наглядом департаменту лісового господарства, і зараз їх 24.

Варанасі

Форт Рамнагар – фортеця і палац 17-го століття, де все дихає історією, і досі мешкає неофіційний махараджа Варанасі. У форті є музей, у якому представлено велику колекцію зброї, бойових возів, старих авто, астрологічний годинник, мисливські трофеї, паланкіни, сідла, меблі тощо.

Сільський тур – відвідування села Варанасі. Знайомство з сільським життям Індії, як люди проводять час у полі та сільському господарстві. Також Ви побачите там корівник (гаушала) на масивній території.

Пішохідна екскурсія по Варанасі. У цьому турі ми організуємо прогулянку з гідом у старій частині міста, по знаменитих вузьких вуличках (галле). Тут ми не можемо користуватися транспортними засобами, тож будемо використовувати велосипедну рикшу.

 

Додаткова інформація

Мінімальна кількість туристів для здійснення туру – 12 осіб

Польотні дані з Варшави: а/к LOT, у вартості багаж 23 кг та ручна поклажа 7 кг

LO 71 G 24OCT Варшава-Делі 1550 #0255
LO 72 G 09NOV Делі-Варшава 0700   1120

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

Внутрішні трансфери: авіаперельоти Варанасі - Гоа / Гоа - Делі; потяг Агра - Гваліор

Додаткові послуги, що входять у вартість:

 • Традиційне вітання в аеропорту;
 • Поїздка до етнічного села Чокі Дхані;
 • Катання на слонах/джип;
 • Катання на човні;
 • Катання на велорикші;
 • Розпис хною по руці;
 • Святкування Дівалі;
 • Wi-Fi під час туру;
 • Бахіли для відвідування релігійних споруд;
 • Хустка для покриття голови під час відвідування сикхського храму;
 • Карта Індії від компанії;
 • Обмін валют;
 • Усі штатні податки/парковки/платні дороги.

Заказ тура