Шангрі-Ла + Британський Радж + Варанасі

135 465 грн
3300
$USD
3600 $
15 днів
Маршрут

Варшава - Делі - Багдогра - Мірік - Дарджилінг - Пеллінг - оз.Кечеопалрі - Юксом - Равангла - Гангток - Калімпонг - Нью-Джалпайгурі - Калькутта - Варанасі - Сарнатх - Делі - Варшава

Країни:
Тип туру
Авіатури, Екзотика, Тури з феєричними гідами
Дати

"Країна небесних сходів". Кращого присінку до таємниць майбутнього важко придумати. Недосліджена, важкодоступна країна скель і квітів..." М.Реріх

Тут збирають найдорожчий у світі чай. Тут розпускаються півтори тисячі видів орхідей, яких ви більше ніде не зустрінете. Тут зберігається Тибетська Книга мертвих і поклоняються Другому Будді нашої епохи. Тут навіть повітря просякнуте тантричними традиціями. Тут стирається горизонт буття і реальності.

Реріх не знайшов входу в Шамбалу, натомість відкрив світові неймовірний Сіккім, крихітне князівство, загублене в Гімалаях, яке лиш віднедавна стало частиною Індії - країни, при згадуванні якої відразу відчувається аромат таємниць, східних прянощів і нескінченної мудрості. Містична і приваблива, барвиста, екзотична, загадкова і незбагненна...

Сіккім у перекладі з тибетської - "земля щастя". Звичайному мандрівникові дістатися сюди непросто. Але щастя і не повинно легко даватися, чи не так? :) Зате опинившись там, у правильності назви більше не сумніваєшся жодної секунди. Феєрія готова подарувати вам це щастя! Гід - Олександр Третяк.

Усі авіаперельоти (міжнародний з Варшави та внутрішні) вже включено у вартість туру!

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

У вартість входить
Харчування за програмою (ВВ, НВ);
22
Трансферно-екскурсійне обслуговування з феєричним гідом;
22
Екскурсії за програмою, вхідні квитки;
22
Усі податки.
У вартість не входить
Страхування;
Оформлення візи;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Особисті витрати;
Чайові гідам/водіям;
Інші витрати, не пов’язані з програмою.
 

Бере участь в акціях

Варшава - Делі - Багдогра - Мірік - Дарджилінг - Пеллінг - оз.Кечеопалрі - Юксом - Равангла - Гангток - Калімпонг - Нью-Джалпайгурі - Калькутта - Варанасі - Сарнатх - Делі - Варшава
День 1, 11.10
Варшава - Делі

Зустріч з гідом в аеропорту Варшави.

Виліт у Делі о 15:50 за розкладом, рейсом LO-71.

День 2, 12.10
Делі - Багдогра – Мірік - Дарджилінг

Прибуття в Делі о 02:55 за розкладом. Зустріч в аеропорту із представником компанії. Переліт до Багдогри з того ж терміналу Т3.

Польотні дані: 07:50 - 09:45 за розкладом

Після прильоту переїзд у Дарджилінг, через Мірік.

Зупинка на сніданок (за дод.плату).

Місто Мірік розташоване на березі величезного озера Суменду. Відвідування​​ монастиря Бокар (Бокар Нгедхон Чоєкхор Лінг) на пагорбі, де вивчається і практикується одне з двох основних існуючих напрямків – буддизм Махаяни. Монастир, резиденція Високоповажного Кьябдже Бокара Рінпоче, належить ордену Каг'ю.

Приїзд у Дарджилінг, розміщення в готелі. Увечері вільний час для прогулянки або відпочинку.

Вечеря та ночівля в готелі в Дарджилінгу.

День 3, 13.10
Дарджилінг

Ранній підйом і переїзд до Тигрової Гори (2585 м), звідки відкривається чудова панорама на Гімалаї. Спостереження за сходом сонця, яке забарвлює у золотисто-помаранчевий колір вершини Макала (8475 м), Джана (7710 м), Канченджанґа (8585 м) і Еверест (8848 м).

Повернення в готель. По дорозі до готелю відвідування монастиря Гум, присвяченого Томо Геше Римпочі з Тибету. Монастир було побудовано в 1875 році Ламою Шарб Гуатсо, а в його реконструкції брав участь Микола Реріх.

Сніданок у готелі.

Прогулянка на 130-річному іграшковому поїзді, одному з останніх у світі, що працюють на вугіллі, вузькоколійною залізницею в гори, під час якої вам відкриються види на високі вершини Гімалайських гір, непрохідні джунглі, зелені долини і чайні плантації. У 1999 році ця залізниця була внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Відвідування зоологічного парку Падмая Найду, відомого червоними пандами, сніговими леопардами й амурськими тиграми. Також тут розташований Гімалайський інститут альпінізму, який визнаний одним з кращих інститутів альпінізму в світі. Заснований 4 листопада 1954 року, основна мета цієї ініціативи полягала в тому, щоб заохочувати, посилювати та підтримувати інтерес людей до альпінізму, а також спрямовувати велику енергію молоді у продуктивний та гідний вид спорту.

У другій половині дня піша прогулянка (20-25 хв) до монастиря Карма Доджі Чіолінг. Монастир було відновлено в 30-х роках ХХ століття. Він зберігає цінні колекції манускриптів, у тому числі оригінал знаменитої книги "Тибетська книга мертвих".

Потім піша прогулянка на Мал роуд, і за наявності часу - відвідування Пагорбу-обсерваторії – оглядовий майданчик, звідки відкривається панорамний вид на місто, а також відвідування індуїстського храму Махакал, розташованого на місці зруйнованого раніше в цьому місці буддійського монастиря Бхутія Басті. Храм є популярним місцем паломництва як індуїстів, так і буддистів.

Повернення в готель. Вечеря та ночівля в готелі в Дарджилінгу.

День 4, 14.10
Дарджилінг - Пеллінг

Сніданок у готелі.

Переїзд у Пеллінг, маленьке гірське село, розташоване в Східному районі Сіккіма.

Дорогою відвідування чайної плантації, де можна спостерігати за процесом збору врожаю чаю в полі, сушки і сортування відповідно до його якості. Завдяки унікальним кліматичним умовам чай Дарджилінг має характерний ніжний мускатний смак і вишуканий аромат, який відрізняє його від інших сортів, вирощених на більш низьких висотах. Зібраний тут чай є одним із найдорожчих у світі.

Відвідування монастиря Пемаянгце – одного з найстаріших і найбільш значущих монастирів традиції Ньїнгама або "школи старих перекладів" – однієї з чотирьох шкіл тибетського буддизму. Монастир розташований на висоті 2100 метрів, і з нього відкриваються дивовижні краєвиди. У монастирі міститься статуя засновника тибетської тантричної традиції, шанованого Другим Буддою нашої епохи – Гуру Рінпоче (Падмасамбхави), а також представлені численні скульптури, фрески та предмети культу, більшість з яких є безцінними.

Руїни Рабденце – Рабденце був другою столицею колишнього королівства Сіккіма з 1670 по 1814 рік. Столиця була зруйнована армією гуркхів, і зараз тут видно тільки руїни палацу і чортени. У комплексі Рабденце також знаходиться парк птахів Сідкеонг Тулку, названий на честь 10-го Чоґ'яла Сіккіма, Сідкеонга Тулку Намгьяла. У ландшафтному парку мешкає близько 200 з 550 видів птахів, наявних у регіоні, і серед багатьох інших птахів можна побачити сов, орлів, цибулин, мухоловок, фазанів та базіків.

Прибуття до Пеллінга, поселення в готель, відпочинок. Вечеря та ночівля у готелі Пеллінга.

День 5, 15.10
Пеллінг - оз.Кечеопалрі - Юксом

Сніданок у готелі. 

Відвідування Статуї Ченрезіга та пішохідної доріжки. У комплексі знаходиться статуя бодхісаттви Ченрезіга заввишки 137 футів (42 м), найвища статуя Ченрезіга у світі.

Це місце також є місцем розташування першого в Індії скляного мосту у 2018 році. Небесний перехід зі скляною підлогою розташований на висоті 7200 футів (2195 м) над рівнем моря в Гімалаях. Звідси відкривається вид на статую Ченрезіга та сходи, що ведуть до неї. По обидва боки сходів стоять золоті молитовні барабани. Перший камінь статуї Ченрезіга було закладено у 2009 році та освячено Далай-ламою.

Відвідини монастиря Санга Чеолінг - одному з найстаріших монастирів Сіккіму, який був заснований 1697 року ламою Лхацун Чемпо. Назва монастиря перекладається як "місце таємного вчення". Монастир розташований на вершині пагорба й оповитий умиротворенням. Тут є глиняні статуї, які датуються 17 століттям. Монастир кілька разів зазнавав пожеж і відновлювався. Розташування монастиря забезпечує дуже мальовничий та панорамний вид з усіх боків.

Переїзд у Юксом.

Коротка зупинка біля водоспаду Римбі - мальовничого водоспаду. Далі - озеро здійснення мрій Кечеопалрі, яке є місцем паломництва для буддистів та індуїстів, його також називають озером Тари, оскільки, за легендами, озеро утворилося у відбитку стопи богині Тари.

Коротка зупинка біля водоспаду Канченджанга. Вважається, що незайманий водоспад бере свій початок високо в льодовиках гори Канченджанга, третьої за висотою вершини у світі. Він ллється з висоти 100 футів у басейн. Розташований на крутому повороті на узбіччі дороги, туристам потрібно піднятися приблизно на 100 сходинок від дороги, щоб дістатися водоспаду.

Після прибуття в Юксом, першу столицю королівства Сіккім, - поселення в готель. Вечеря та ночівля в готелі Юксома.

День 6, 16.10
Юксом - Равангла

Сніданок у готелі.

Прогулянка до Чортена Норбугханг – величезного кам'яного трону, побудованого в 1641 році на честь коронації першого короля Пунцог Намг'яла – засновника династії, яка правила королівством Сіккім аж до 1975 року, поки Сіккім не ввійшов до складу Індії. Трон зберігає відбиток стопи Верховного лами як свідчення давньої церемонії. Священне озеро, відоме як озеро Куток, безтурботне озеро, звідки брали воду для коронації. Чортен був місцем, де Лама Луцун Чемпо створив капсулу часу, закопавши всі дари під Норбуганг Чортеном, щоб відзначити цю подію.

Далі пішохідна прогулянка до найстарішого діючого монастиря Дубді, заснованого в 1701 році. У монастирі зберігається велика колекція стародавніх манусткриптів, а стіни монастиря щедро прикрашені розписами тантрических божеств. 

Переїзд у Раванглу.

Дорогою - відвідування монастиря Ташидінг, одного з найзагадковіших і наймістичніших місць Сіккіму. Монастир стоїть на вершині гори, на місці, куди впала стріла, випущена великим учителем Падмасабхавою. Позаду монастиря міститься чортен – ступа, у якій є частинка праху Будди, і просте споглядання цієї ступи очищує людину від усіх гріхів. У самому монастирі зберігається запечатаний у 17 столітті чарівний глечик зі святою водою, який чудесним чином ніколи не порожніє.

Відвідування монастиря Бон - єдиного в Сіккімі не буддійського монастиря, де сповідують древню тибетську релігію Бон, споконвічну релігію тибетців. Відомий як Монастир Бонпо та Монастир Бон Юнг Дунг (заснований покійним Юнг Дунг Цултримом у 1980 р.)

Віра Бон процвітала в Тибеті до VIII століття нашої ери, до появи буддизму. До давніх її елементів відноситься віра у Всемогутнього Бога і в богів, духів та демонів, що живуть у природі. Вважається, що багато його ритуалів були асимільовані в буддизмі, наприклад, молитовні прапорці, спалювання пахощів тощо, і з часом ця віра також зазнала впливу буддизму і тепер прийнята як частина буддизму. Побудований в індо-тибетському архітектурному стилі інтер'єр монастиря прикрашений чарівними картинами Бон-Демонічного Будди та Бон-Божества. У монастирі мешкають 20 ченців. Спів мантр, бій барабана та подих раковини вранці та ввечері дають заспокійливий ефект.

Після прибуття поселення до готелю. Вечеря та ночівля у готелі в Раванглі.

День 7, 17.10
Равангла - Гангток

Сніданок у готелі.

Відвідування Парку Будди Равангли, також відомий як Татхагата Цал, збудований у період з 2006 по 2013 рік, і його головною пам'яткою є статуя Будди заввишки 130 футів (40 м), споруджена в ознаменування 2550-річчя від дня народження Гаутами. Статуя, побудована з 60 тонн міді, є зразком репусної роботи. Гора Нарсінг утворює фон для статуї.

Місце було обрано всередині більшого релігійного комплексу монастиря Рабонг, який сам по собі є багатовіковим місцем паломництва. Озеро Чо-Джо розташоване на території комплексу, оточеного лісом. У парку умиротворена ситуація, просторі доріжки, є буддійський конклав, центр медитації та музей зі спіральною галереєю.

Також неподалік є монастир Раланг, ключовий монастир буддизму Тибету і один з найбільших монастирів Сіккіму. Відомий також під ім'ям інститут Палчен Чолінг, цей великий барвистий монастир школи Каг'юпа відомий своєю вишуканою колекцією настінного живопису.

Переїзд в Гангток - сучасну столицю Сіккіма мальовничою дорогою з гарними гірськими краєвидами.

Після прибуття поселення до готелю. Вечеря та ночівля у готелі Гангтока.

День 8, 18.10
Гангток

Сніданок у готелі.

Відвідування одного з найвизначніших монастирів Сіккіму - Румтек, де проживає значна чернеча громада. Тут розташований Вищий інститут буддизму Шрі Наланда і безліч святинь, до числа яких входить Золота ступа, яка містить реліквії Кармапи.

Вважається, що Румтек було засновано ще в 16 столітті. Однак до 20 століття від монастиря залишилися одні руїни, і шістнадцятий Кармапа (глава школи Каг'ю) відновив його в 60-х роках, після втечі з Тибету. Монастир у Сіккімі є майже точною копією тибетського монастиря Цурпху, колишньої резиденції Кармапи.

Повернення в Гангток.

Відвідування Чхортен До Друл – однієї з найважливіших і найбільших ступ у Сіккімі, біля якої містяться 108 молитовних коліс з мантрою «Ом Мані Падме Хум» і величезні статуї Гуру Рінпоче (Гуру Падмасамбхава).

Екскурсія продовжиться візитом у монастир Енчі, що належить школі Нігмапа. Стіни монастиря і молитовної зали розписані дивовижними фресками, а сама будівля у вигляді китайської пагоди розташована високо над Гангтоком, звідки відкриваються чудові краєвиди на місто і Канченджангу. За переказами, це місце благословив сам Лама Друптаб Карпо, майстер Тантри, відомий тим, що володів мистецтвом левітації.

Далі за програмою екскурсія в Інститут Тибетології – заснований у 1958 році, єдина в світі установа, яка займається просуванням Буддизму Махаяни, а також дослідженням і розвитком культури, мови і традицій Тибету. Володіє цінною колекцією предметів культу і побуту, священних реліквій. В інституті є Бібліотека Тибетських манускриптів, де зібрана найбільша колекція рукописів, вивезених з Тибету. Тут міститься більше 30 тисяч стародавніх документів, доступних для вивчення.

Вечеря та ночівля в готелі Гангтока.

День 9, 19.10
Гангток - Калімпонг

Сніданок у готелі.

Переїзд у Калімпонг – гірський курорт, розташований на мальовничих пагорбах на висоті 1200 метрів, відомий буддистськими монастирями, розведенням чаю і квітів. У Калімпонгу часто бував Рамбіндранат Тагор, а з 1948 року до самої смерті в 1955 році тут на віллі Крукеті проживала Олена Іванівна Реріх і її син – вчений-сходознавець Ю.М. Реріх.

Відвідування оглядового майданчика Деоло Хіллс, звідки відкривається чудовий краєвид на гори та долину.

Після прибуття – екскурсія в Калімпонг з відвідуванням монастиря Занг Док Парлі Фоданг. Освячений Далай-ламою в 1976 році Чанг Донг Палріффо Бранг Гомпа також відомий як монастир Дурпін. 

Монастир є зразком буддійського будівельного стилю з красивими картинами на стінах, а священний Кунгуяр є важливою особливістю цього монастиря. Також знаменитий своєю рідкісною колекцією Тибетських буддійських манускриптів і чудовою приватною бібліотекою для вивчення тибетської мови і культури. Молитовна зала всередині монастиря прикрашена фресками, тут же міститься рідкісна тривимірна мандала, яка символізує сферу проживання божеств, або так звані «чисті землі будд». З монастиря відкривається панорамний вид на місто і його околиці.

У невеликому саду біля монастиря розташована біла ступа, побудована ченцями на місці кремації Олени Реріх, у якій зберігається частина її праху.

Далі візит у монастир Тарпа Чолінг, розташований на пагорбі Тірпай. Монастир належить до тибетської буддійської школи Гелугпа (ченців-жовтошапочників), до якої належить нинішній Далай Лама. Тут зберігається кілька давніх Писань та інших літературних творів.

Поселення у готель. Вечеря та ночівля в готелі Калімпонга.

День 10, 20.10
Калімпонг - Нью-Джалпайгурі - Колката (Калькутта)

Сніданок у готелі.

Трансфер на залізничну станцію Нью-Джалпайгурі та відправлення до Калькутти поїздом.

Поїзд Ванде Бхарат експрес AC Chair Car: 15:00 - 22:35 за розкладом.

Після прибуття поселення до готелю. 

Колката (до 2001 року Калькутта) – 350-річний мегаполіс, розташований на східному узбережжі Індії, столиця Західної Бенгалії, місто, сповнене протиріч і вражаючих видовищ. Калькутта, відома як Місто Радості, є у всіх сенсах художньою, культурною та інтелектуальною столицею країни. Вулиці Калькутти яскраві, метушливі, хаотичні, але в той же час наповнені життям і творчістю. Як кажуть в Індії, "якщо ви хочете місто з душею, приїжджайте до Калькутти".

Ночівля в готелі Калькутти.

День 11, 21.10
Калькутта

Сніданок у готелі.

Відвідування Меморіалу Вікторії, символу британського панування в Індії, розташованого в самому серці Калькутти. Ця біла мармурова красуня , яку по праву можна назвати втіленням грації та елегантності, була побудована в пам'ять про королеву Вікторію, щоб відсвяткувати її 25-річчя правління Індією.

Собор Святого Павла вважається першим собором, збудованим на заморській території Британської імперії. Також вважається резиденцією Калькуттської єпархії і є чудовим прикладом індо-готичного стилю архітектури. Планетарій Бірла - найбільший планетарій в Азії та другий за величиною планетарій у світі. Це одноповерхова кругла будівля, виконана у типовому індійському стилі, архітектура якого запозичена з буддійської ступи в Санчі.

Відвідування Форту Вільям, побудованого в 1696 році, який отримав свою назву на честь короля Вільяма III. 

Ботанічний сад Калькутти (ботанічний сад Ачарья Джагадіш Чандра) був заснований Робертом Кідом у 1787 році. Він займає площу понад 109 гектарів. Головною визначною пам'яткою саду є величезне дерево баньян, діаметром понад 330 м, відомий як Великий баньян - вважається найбільшим деревом у світі.

Белур Матх (Місії Рамакрішни), заснована Свамі Вівеканандою, відомий своєю архітектурою, що поєднує у собі індуїстський, християнський та ісламський стилі, і є символом єдності всіх релігій. 

Огляд мосту Хаврха (Рабіндра Сету) - консольний міст над річкою Хуглі, знакові визначні пам'ятки Калькутти. Відвідування Будинку Матері Терези, заснованого у 1950 році. Храм Бірла - сяюча споруда, присвячена Господу Крішні і Радхе.

Ніч у готелі Калькутти.

День 12, 22.10
Калькутта - Варанасі

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт Калькутти. Переліт у Варанасі.

Польотні дані: 12:35 - 13:50 за розкладом.

Після прильоту поселення в готель у Варанасі.

Варанасі - місто, яке витримало випробування часом протягом тисячоліть. За словами Марка Твена, "старше, ніж історія, старше, ніж традиція, навіть старше за легенду, і виглядає вдвічі старше, ніж всі вони разом узяті". Варанасі - це місто, яке більше, ніж просто духовна столиця Індії. Місто, яке можна влучно описати як плавильний котел, де життя і смерть зустрічаються разом.

Вечірня програма: участь в особливій церемонії індуїзму - вечірня Ганга аарті - важливий ритуал, що проводиться у великому масштабі щоранку та ввечері на берегах священної річки Ганг. Священики роблять аарті у Даша Ашвамедха Ґгаті. Весь Ґгат висвітлюється божественним світлом, яке можна відчути сильно. Неперевершений ритуал включає величезні мідні лампи, залиті маслом, і священики повторюють святі мантри, які відбиваються у всьому місці. 

Ночівля в готелі Варанасі.

День 13, 23.10
Варанасі - Сарнатх - Делі

Ранній підйом.

05:00-05:30 - відвідування Ґгат священної річки Гангa (ґгати - особливі сходи, якими спускаються до води для виконання релігійних церемоній).

Насолодіться прогулянкою на човні по Гангу, спостерігаючи схід сонця. У Варанасі загалом понад сто ґгат. Є особливі ґгати, де спалюють тіла померлих і відправляють прах у води річки. Також ви побачите храм Вішванатх ззовні (вхід іноземцям заборонено), збудований династією Бірла за проектом Пандита Мадан Мохана Малавія.

Відвідування храму Бхарат Мата, який відомий тим, що замість статуй богинь і богів тут міститься величезна карта індійського субконтиненту.

Оглядова екскурсія у Бенареському індуїстському університеті - один з найкращих вищих навчальних закладів країни, заснований у 1916 році Маданом Моханом Малвією. Головний кампус, який займає територію в 5,5 км, було побудовано на землі, яку пожертвував раджа Варанасі Каші Нарешем.

Повернення в готель. Сніданок.

Відвідування Сарнатх - передмістя Варанасі, де 25 століть тому Будда вперше представив своє вчення про просвітління та проповідував свою першу проповідь. Це місце історичного дива з численними буддистськими ступами, музеями, розкопками стародавніх місць та красивими храмами. Щоб назвати кілька пам'яток, що сприяють духовному значенню Сарнатха, є Стовп Ашоки, Ступа Дхарми, побудована Імператором Ашокою, тощо. Варанасі відоме як місто шовку, тож дорогою - відвідування кварталу фабрик шовку, де містяни працюють у своїх будинках. Їх багато.

Трансфер в аеропорт Варанасі. Переліт у Делі.

Польотні дані: 21:45 - 23:15 за розкладом.

Після прильоту - поселення в готель. Ночівля в готелі Делі.

День 14, 24.10
Делі

Сніданок у готелі.

10:00 - Екскурсія у Нью-Делі. 

Сучасний Делі - метрополія, що швидко зростає, при цьому успішно поєднує стару і найсучаснішу Індію. Серед стрімких хмарочосів величні монументи минулого стоять, як тихе нагадування про древню спадщину країни.

Ви відвідаєте 72-метровий Кутаб Мінар з елегантним ручним різьбленням по всій його висоті. Поруч стоїть Залізна колона, яка витримала випробування часу та не поіржавіла за 2000 років. Далі познайомимося з релігією Джайнізму у храмі Ахімса Стхал. Ця релігія існує лише на території Індії. Вирушаємо в Храм Лотоса (храм релігії Бахаїзму), який також відомий під назвою Храм Усіх Релігій.

Далі оглядова екскурсія до Брами Індії (вражаючий пам'ятник Першої світової війни), будівлі Парламенту та Палацу президентської резиденції, які були спроектовані англійцем Едвіном Лютієнсом.

Відвідування дивовижно красивого храмового комплексу Акшардам - ​​найбільшого індуїстського храму в світі - зі світломузичним фонтаном та лазерним шоу (Сахадж Ананд водне шоу), що розповідає індійську філософію. Комплекс увійшов до Книги Рекордів Гіннеса як найграндіозніший індуїстський храм у світі (збудований у 2005 році). Рожевий камінь, з якого зроблено лицьову сторону, символізує любов до Бога, а білий мармур усередині – абсолютну чистоту та світ. 

Ніч у готелі в Делі.

День 15, 25.10
Делі - Варшава

Трансфер у міжнародний аеропорт Делі. 

Виліт у Варшаву о 08:00 за розкладом, рейсом LO-72. Завершення екскурсійної програми.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ОНЛАЙН ВІЗИ В ІНДІЮ:

1. Заповнена анкета.

(ОБОВ'ЯЗКОВЕ ЗАПОЛНЕННЯ ВСІХ ПУНКТІВ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ!)

2. Вимоги до фотографії

- чіткий та кольоровий оригінал фотографії з фотосалону - Скановані фотографії до роботи не приймаються!
- Розмір фото 5*5 (від 50 кб до 300 кб)
- 80% обличчя на світлому тлі
- формат JPG (JPEG)
- фотографія має бути зроблена упродовж останніх 6 місяців

3. Сканована копія паспорта:

Термін дії закордонного паспорта повинен становити не менше 6 місяців після повернення з Індії та мати дві вільні сторінки.
- формат PDF
- кольорова та чітка копія першого розвороту паспорта з фотографією
- Розмір від 50 КВ до 300 KB

І паспорти, і фотографії мають бути підписані за зразком:
Smirnova_Iryna_passport
Smirnova_Iryna_foto

Готелі: за відсутності місць у певному готелі, буде надано номер в іншому готелі такої ж категорії.

Розміщення: 1/2dbl
Харчування: Сіккім - сніданок+вечеря (НВ); Калькутта, Варанасі, Делі - сніданок (ВВ)

Реєстрація та виселення з готелю о 12 годині дня.

Місто / К-сть ночей

Готелі

Дарджилінг / 2

Summit Montana Suites & Spa

Пеллінг / 1

Summit Newa Regency & Spa

Юксом / 1

Yuksum Residency

Равангла / 1

Buddha Retreat

Гангток / 2

Summit Ttakshang Residency Hotel & Spa

Калімпонг / 1 

Summit Barsana Resort & Spa

Калькутта / 2 

Hotel Hindusthan International

Варанасі / 1 

The India Benares

Делі / 2

Ashok Country Resort

Додаткова інформація

Мінімальна кількість туристів для здійснення туру – 12 осіб

Польотні дані з Варшави: а/к LOT, у вартості багаж 23 кг та ручна поклажа 7 кг

LO   71 G  11OCT Варшава - Делі 1550  #0255     
LO   72 G  25OCT Делі - Варшава 0800   1250

Як дістатись до Варшави. Поради авіамандрівникам

Внутрішні авіаперельоти та потяги:

Делі - Багдогра 07:50 - 09:45 
Колката - Варанасі 12:35 - 13:50
Варанасі - Делі 21:45 - 23:15
Поїзд Нью-Джалпайгурі - Колката (Ванде Бхарат експрес AC Chair Car): 15:00 - 22:35

Заказ тура