79 291 грн
2800
$USD
14 днів

КиївДелі – Багдогра – Монастир Бокар – Дарджилінг – Пеллінг – Кхечопалрі – Юксом – Румтек – Гангток – Калімпонг – Багдогра – Калькутта – ВаранасіДеліКиїв

Країни:
Дати

Опис туру

"Країна небесних сходів". Кращого присінку до таємниць майбутнього важко придумати. Недосліджена, важкодоступна країна скель і квітів..." М.Реріх

Тут збирають найдорожчий у світі чай. Тут розпускаються півтори тисячі видів орхідей, яких Ви більше ніде не зустрінете. Тут зберігається Тибетська Книга мертвих і поклоняються Другому Будді нашої епохи. Тут навіть повітря просякнуте тантричними традиціями. Тут стирається горизонт буття і реальності.

Реріх не знайшов входу в Шамбалу, натомість відкрив світові неймовірний Сіккім, крихітне князівство, загублене в Гімалаях, яке лише недавно стало частиною Індії – країни, при згадуванні про яку відразу відчувається аромат таємниць, східних прянощів і нескінченної мудрості. Містична і приваблива, барвиста, екзотична, загадкова і незбагненна...

Сіккім у перекладі з тибетської – "земля щастя". Звичайному мандрівникові дістатися сюди непросто. Але щастя і не повинно легко даватися, чи не так? :) Зате опинившись там, у правильності назви більше не сумніваєшся жодної секунди. Феєрія готова подарувати Вам це щастя!

Гід – Олександр Третяк!

У вартість входить
Внутрішні авіаперельоти;
22
Проживання в готелях;
22
Трансферно-екскурсійне обслуговування в супроводі гіда;
22
Усі податки;
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
22
У вартість не входить
Страхування;
22
Віза;
22
Чайові гідам/водіям;
Особисті витрати;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Інші витрати, не пов’язані з програмою.

Київ – Делі – Багдогра – Монастир Бокар – Дарджилінг – Пеллінг – Кхечопалрі – Юксом – Румтек – Гангток – Калімпонг – Багдогра – Калькутта – Варанасі – Делі – Київ
День 1, 09.11
Київ - Делі

Зустріч з гідом в аеропорту Борисполя.

Виліт у Делі рейсом PS391 о 21:10.

Прибуття в Делі о 7:20 наступного дня (за розкладом).

День 2, 10.11
Делі - Багдогра – Дарджилінг

Прибуття в Делі. Зустріч в аеропорту з представником компанії.

Трансфер у внутрішній термінал аеропорту Делі. Переліт у Багдогру.

Після прильоту переїзд у Дарджилінг. По дорозі можливе відвідування розташованого на пагорбі монастиря Бокар (Бокар Нгедхон Чоєкхор Лінг), де вивчається і практикується одне з двох основних існуючих напрямків – буддизм Махаяни.

Після приїзду – розміщення в готелі.

Увечері вільний час для прогулянки або відпочинку.

Ночівля в готелі в Дарджилінгу.

День 3, 11.11
Дарджилінг

Ранній підйом і переїзд до Тигрової Гори (2585 м), звідки відкривається чудова панорама на Гімалаї. Спостереження за сходом сонця, яке забарвлює вершини Макао (8475 м), Джана (7710 м), Канченджанґа (8585 м) і Евереста (8848 м) у золотисто-помаранчевий колір.

Повернення в готель. По дорозі до готелю відвідування монастиря Гум, присвяченого Томо Геше Римпочі з Тибету. Монастир було побудовано в 1875 році Ламою Шарб Гуатсо, а в його реконструкції брав участь Микола Реріх.

Сніданок у готелі.

Прогулянка на 130-річному іграшковому поїзді, одному з останніх у світі, що працюють на вугіллі, вузькоколійною залізницею в гори, під час якої Вам відкриються види на високі вершини Гімалайських гір, непрохідні джунглі, зелені долини і чайні плантації. У 1999 році ця залізниця була внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Відвідування зоологічного парку Падмая Найду, відомого червоними пандами, сніговими леопардами й амурськими тиграми.

Огляд храму Дхірдам, присвяченого індійському богу – п’ятиликому Шиві. Незважаючи на те, що храм індійський, у його архітектурі простежується вплив культури Тибету.

У другій половині дня піша прогулянка (20-25 хв) до монастиря Карма Доджі Чіолінг. Монастир було відновлено в 30-х роках ХХ століття. Він зберігає цінні колекції манускриптів, у тому числі оригінал знаменитої книги "Тибетська книга мертвих".

Потім піша прогулянка (близько 30 хв) на пагорб-обсерваторію – оглядовий майданчик, звідки відкривається панорамний вид на місто, а також відвідування індуїстського храму Махакал, розташованого на місці зруйнованого раніше в цьому місці буддійського монастиря Бхутія Басті. Храм є популярним місцем паломництва як індуїстів, так і буддистів.

Повернення в готель.

Ночівля в готелі в Дарджилінгу.

День 4, 12.11
Дарджилінг - Пеллінг

Сніданок у готелі.

Переїзд у Пеллінг, маленьке гірське село, розташоване в Східному районі Сіккіма. По дорозі відвідування чайної плантації, де можна спостерігати за процесом збору врожаю чаю в полі, сушки і сортування відповідно до його якості. Завдяки унікальним кліматичним умовам чай Дарджилінг має характерний ніжний мускатний смак і вишуканий аромат, який відрізняє його від інших сортів, вирощених на більш низьких висотах. Зібраний тут чай є одним із найдорожчих у світі.

Після прибуття в Пеллінг – поселення в готель, відпочинок.

У другій половині дня відвідування монастиря Пемаянгце – одного з найстаріших і найбільш значущих монастирів традиції Ньїнгама або «школи старих перекладів» – однієї з чотирьох шкіл тибетського буддизму. Монастир розташований на висоті 2100 метрів, і з нього відкриваються дивовижні краєвиди.

У монастирі міститься статуя засновника тибетської тантричної традиції, шанованого Другим Буддою нашої епохи – Гуру Рінпоче (Падмасамбхави), а також представлені численні скульптури, фрески та предмети культу, більшість з яких є безцінними.

Повернення в готель. Ночівля в готелі Пеллінга.

День 5, 13.11
Пеллінг - Кхечеопалрі - Юксом

Сніданок у готелі. Продовження знайомства з Пеллінгом. 

Пішохідна прогулянка через хвойний ліс до монастиря Санга Чеолінг - одному з найстаріших монастирів Сіккіму, який був заснований 1697 року ламою Лхацун Чемпо. Назва монастиря перекладається як «місце таємного вчення». Монастир розташований на вершині пагорба й оповитий умиротворенням

Переїзд у Юксом.

По дорозі відвідування озера здійснення мрій Кхечеопалрі, яке є місцем паломництва для буддистів та індуїстів, його також називають озером Тари, оскільки, за легендами, озеро утворилося у відбитку стопи богині Тари.

Після прибуття в Юксом, першу столицю королівства Сіккім, поселення в готель.

Після обіду прогулянка по сосновому лісі до Чортена Норбугханг – величезного кам'яного трону, побудованого в 1641 році на честь коронації першого короля Пунцог Намг'яла – засновника династії, яка правила королівством Сіккім аж до 1975 року, поки Сіккім не ввійшов до складу Індії. Трон зберігає відбиток стопи Верховного лами як свідчення давньої церемонії.

Повернення в готель. Ночівля в готелі Юксома.

День 6, 14.11
Юксом - Гангток

Сніданок у готелі. Продовження знайомства з Юксомом.

Пішохідна прогулянка до найстарішого діючого монастиря Дубді, заснованого в 1701 році. У монастирі зберігається велика колекція стародавніх манусткриптів, а стіни монастиря щедро прикрашені розписами тантрических божеств. Повернення в готель.

Переїзд у Гангток – сучасну столицю Сіккіму – по мальовничій дорозі з красивими гірськими пейзажами. По дорозі відвідування монастиря Ташидінг – одного з найзагадковіших і наймістичніших місць Сіккіму. Монастир стоїть на вершині гори, на місці, куди впала стріла, випущена великим учителем Падмасабхавою. Позаду монастиря міститься чортен – ступа, у якій є частинка праху Будди, і просте споглядання цієї ступи очищує людину від усіх гріхів. У самому монастирі зберігається запечатаний у 17 столітті чарівний глечик зі святою водою, який чудесним чином ніколи не порожніє.

Відвідування єдиного в Сіккімі монастиря древньої тибетської релігії Бон – споконвічної релігії тибетців. Відвідування монастиря Раланг – одного з найбільших монастирів Сіккіму, відомого також під ім'ям інститут Палчен Чоєлінг. Цей великий барвистий монастир школи Каг'юпа знаменитий своєю вишуканою колекцією настінного живопису.

Після прибуття в Гангток – поселення в готель. Ночівля в готелі Гангтока.

День 7, 15.11
Гангток

Сніданок у готелі.

Відвідування одного з найвизначніших монастирів Сіккіму – Румтек, де проживає значна чернеча громада. Тут розташований вищий інститут буддизму Шрі Наланда і безліч святинь, до числа яких входить Золота ступа, яка містить реліквії Кармапи.

Вважається, що Румтек було засновано ще в 16 столітті. Однак до 20 століття від монастиря залишилися одні руїни, і шістнадцятий Кармапа (глава школи Каг'ю) відновив його в 60-х роках, після втечі з Тибету. Монастир у Сіккімі є майже точною копією тибетського монастиря Цурпху, колишньої резиденції Кармапи.

Повернення в Гангток.

Відвідування Чхортен До Друл – однієї з найважливіших і найбільших ступ у Сіккімі, біля якої містяться 108 молитовних коліс з мантрою «Ом Мані Падме Хум» і величезні статуї Гуру Рінпоче (Гуру Падмасамбхава).

Екскурсія продовжиться візитом у монастир Енчі, що належить школі Нігмапа. Стіни монастиря і молитовної зали розписані дивовижними фресками, а сама будівля у вигляді китайської пагоди розташована високо над Гангтоком, звідки відкриваються чудові краєвиди на місто і Канченджангу. За переказами, це місце благословив сам Лама Друптаб Карпо, майстер Тантри, відомий тим, що володів мистецтвом левітації.

Далі за програмою екскурсія в Інститут тибетології – заснований у 1958 році, єдина в світі установа, яка займається просуванням Буддизму Махаяни, а також дослідженням і розвитком культури, мови і традицій Тибету. Володіє цінною колекцією предметів культу і побуту, священних реліквій. В інституті є Бібліотека Тибетських манускриптів, де зібрана найбільша колекція рукописів, вивезених з Тибету. Тут міститься більше 30 тисяч стародавніх документів, доступних для вивчення.

Ночівля в готелі Гангтока.

День 8, 16.11
Гангток - Калімпонг

Сніданок у готелі.

Переїзд у Калімпонг – гірський курорт, розташований на мальовничих пагорбах на висоті 1200 метрів, відомий буддистськими монастирями, розведенням чаю і квітів. У Калімпонгу часто бував Рамбіндранат Тагор, а з 1948 року до самої смерті в 1955 році тут на віллі Крукеті проживала Олена Іванівна Реріх і її син – вчений-сходознавець Ю.М. Реріх.

Після прибуття – поселення в готель.

Після обіду – екскурсія в Калімпонг з відвідуванням квіткової оранжереї та монастиря Занг Док Парлі Фоданг.

Монастир знаменитий своєю рідкісною колекцією Тибетських буддійських манускриптів і чудовою приватною бібліотекою для вивчення тибетської мови і культури. Молитовна зала всередині монастиря прикрашена фресками, тут же міститься рідкісна тривимірна мандала, яка символізує сферу проживання божеств, або так звані «чисті землі будд».

У невеликому саду біля монастиря розташована біла ступа, побудована ченцями на місці кремації Олени Реріх, у якій зберігається частина її праху. З монастиря відкривається панорамний вид на місто і його околиці.

Потім візит у монастир Тарпа Чолінг, розташований на пагорбі Тірпай. Монастир належить до тибетської буддійської школи Гелугпа (ченців-жовтошапочників), до якої належить нинішній Далай Лама. На завершення екскурсії – відвідування оглядового майданчика Делло Хіллс, звідки відкривається прекрасний краєвид на гори і долину.

Повернення в готель. Ночівля в готелі Калімпонга.

День 9, 17.11
Калімпонг - Багдогра - Колката (Калькутта)

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт Багдогри.

Переліт до Калькутти (Колкати). Після прибуття – поселення в готель.

Колката (до 2001 року Калькутта) – 350-річний мегаполіс, розташований на східному узбережжі Індії, столиця Західної Бенгалії, місто, сповнене протиріч і вражаючих видовищ. Калькутта, відома як Місто Радості, є у всіх сенсах художньою, культурною та інтелектуальною столицею країни. Вулиці Калькутти яскраві, метушливі, хаотичні, але в той же час наповнені життям і творчістю. Як кажуть в Індії, «якщо ви хочете місто з душею, приїжджайте до Калькутти».

Ночівля в готелі Калькутти.

День 10, 18.11
Калькутта

Сніданок у готелі.

Відвідування Меморіалу Вікторії, символу британського панування в Індії, розташованого в самому серці Калькутти. Ця біла мармурова красуня, яку по праву можна назвати втіленням грації та елегантності, була побудована в пам'ять про королеву Вікторію, щоб відсвяткувати її 25-річчя правління Індією.

Огляд Форту Вільям, побудованого в 1696 році, який отримав свою назву на честь короля Вільяма III. Огляд Моста Хаврха, знакової пам'ятки Калькутти. Відвідування Будинку Матері Терези, заснованого в 1950 році.

Переїзд у Шібпуру для відвідування знаменитого Ботанічного саду, заснованого в 1787 році. Головною визначною пам'яткою саду є величезне дерево баньян, найбільше в Індії.

Повернення в готель. Ночівля в готелі Калькутти.

День 11, 19.11
Калькутта - Варанасі

Сніданок у готелі.

Трансфер в аеропорт Калькутти.

Переліт у Варанасі. Поселення в готель.

Вечірня програма: участь в особливій церемонії індуїзму – вечірній аарті. Це барвиста традиційна церемонія на берегах священної річки Ганг.

Повернення в готель. Ночівля в готелі Варанасі.

День 12, 20.11
Варанасі - Делі

Ранній підйом і відвідування гат священної річки Гангa (гати – особливі сходи, якими спускаються до води для виконання релігійних церемоній).

Прогулянка на човні по Гангу, зустріч сходу сонця. У Варанасі загалом понад сто гат. Є особливі гати, де спалюють тіла померлих і відправляють прах у води річки. Зовнішній огляд храму Вішванатх (вхід іноземцям заборонено) і відвідування храму Бхарат Мата, який відомий тим, що замість статуй богинь і богів тут міститься величезна карта індійського субконтиненту.

Огляд Бенареського індуїстського університету, одного з найкращих вищих навчальних закладів країни. Головний кампус, який займає територію в 5,5 км, було побудовано на землі, пожертвуваній раджею Варанасі Каші Нарешем.

Повернення в готель. Сніданок у готелі.

Відвідування Сарната, де 25 століть тому Будда вперше представив своє вчення про просвітління. Варанасі відоме як місто шовку, тож можливе відвідування шовкових виробництв.

Трансфер в аеропорт Варанасі. Переліт у Делі.

Поселення в готель. Ночівля в готелі Делі.

День 13, 21.11
Делі

Сніданок у готелі.

Знайомство з індійською столицею: відвідування Храму Лотоса (релігія Бахаї), Усипальниці Хумаюна, індуїстського храму Бірла, Храму Сикхів - Гурудвара. Огляд вражаючих Воріт Індії (пам'ятник Першої світової війни), будівлі Парламенту та президентського палацу, які були спроектовані англійцем Едвіном Лютіенсом.

Сучасний Делі - метрополія, що швидко зростає, при цьому успішно поєднує стару і найсучаснішу Індію. Серед стрімких хмарочосів величні монументи минулого стоять, як тихе нагадування про древню спадщину країни.

Увечері відвідування дивовижно красивого храмового комплексу Акшардам - ​​найбільшого індуїстського храму в світі.

Ніч у готелі. 

День 14, 22.11
Делі - Київ

Вільний час у Делі.

Для охочих - знайомство зі Старим Делі (Шахджаханабад). Ранній виїзд у Старий Делі на метро. Маршрут пролягає в районі вулиці Чандні Чок, яка була головним бульваром 17-го століття, і досі залишається такою. Зовнішній огляд Червоного Форту і Мечеті Джамма Масжид, де одночасно можуть молитися до 25 тисяч прочан, прогулянка по Чадні Чок. Повернення в готель на метро.

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Охочі можуть відвідати унікальний Національний Музей Індії.

Відвідування торгового центру "Vasant Kunj Ambience Mall", де у Вас буде можливість придбати сувеніри та пообідати.

Трансфер у міжнародний аеропорт Делі.

Виліт до Києва рейсом PS392 о 01:45. Прибуття до Києва о 06:00 (за розкладом).

Додати новий коментар

Комментарии

Список необходимых документов: 

НЕОБХОДИМЫЕ ДОКУМЕНТЫ ДЛЯ ОТКРЫТИЯ ОНЛАЙН ВИЗЫ В ИНДИЮ:

1. Заполненная анкета.
(ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ ЗАПОЛНЕНИЕ ВСЕХ ПУНКТОВ БЕЗ ИСКЛЮЧЕНИЯ!)

2. Требования к фотографии
- четкий и цветной исходник фотографии с фотосалона

  Сканированные фотографии в работу не принимаются!
- размер фотографии 5*5 (от 50 кб до 300 кб)
- 80% лица на светлом фоне
- формат JPG (JPEG)
- фотография должна быть сделана в течении последних 6 месяцев

3. Сканированная копия паспорта:
Срок действия заграничного паспорта должен составлять не менее 6 месяцев после возвращения с Индии и иметь две свободные страницы.
- формат PDF
- цветная и четкая копия первого разворота паспорта с фотографией
- размер от 50 КВ до 300 KB 

И паспорта, и фотографии должны быть подписаны по образцу:

Smirnova_Iryna_passport
Smirnova_Iryna_foto

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A

Феєрія мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
пр-т Червоної Калини, 46 (1-й поверх)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Сімферополь

Місто:
Сімферополь
Адреса:
вул. Фрунзе, буд. 19

Готелі: за відсутності місць у певному готелі, буде надано номер в іншому готелі такої ж категорії.

Реєстрація та виселення з готелю о 12 годині дня.

CITY

HOTEL

Darjeeling

Sumi Yashree
https://sumiyashshreehotels.com/sumi-yashshree-suites-spa-darjeeling/

Pelling

Daizzo De Regency
https://www.theroyaloaksgangtok.com/de-regency-hotel-pelling/

Yuksum

Yuksum Residency
https://yuksum-residency-yuksom-stdc.hotelsgds.com/

Gangtok

Royal Plaza
https://www.sarovarhotels.com/the-royal-plaza-gangtok-resort/

Kalimpong

Park hotel
http://www.kalimpongparkhotel.com/

Kolkata

Hotel Hindusthan International
https://hhikolkata.com/

Varanasi

Madin
http://www.hotelmadin.com/

Delhi

ITC Dwarka
https://www.itchotels.in/hotels/new-delhi/welcomhoteldwarka.html

Додаткова інформація

Авіапереліт, польотні дані:
PS 391 G 09NOV 1 KBPDEL 2110 0720+1     
PS 392 22NOV  DELKBP 0145 0600

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Алла Безверха
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 118
  • e-mail: alla@feeria.ua