Категорія
Розповіді про мандри

Феєрія розуміє та поважає право кожного громадянина України та підлаштовується під вас. Ми не вважаємо, що вибори президента можуть стати на заваді подорожам, тому зробили свої тури ще більш комфортними для українців.

Версаль
Париж
Будапешт
Делі

21 квітня ви встигнете проголосувати та можете разом з нами вже в обід гуляти Єлисейськими полями та насолоджуватись романтичним весняним Парижем. Не варто засмучуватись щодо пожежі в Нотр-Дамі, адже в столиці Франції ще лишилось багато чого, що варто встигнути побачити.

Прогулянка Люксембурзьким садом дозволить вам відчути себе королем чи принцесою. Це найгарніший сад Парижа, резиденція Марії Медічі в минулому та улюблене місце закоханих.

А ще ви зможете навідатись до Версалю. Це грандіозна резиденція французьких королів, блискучий пам’ятник епохи «короля-сонця», неперевершений зразок гармонії архітектурних форм та облаштованого ландшафту.

І про розваги ми теж подумали. Гайда з нами в Діснейленд! Це дивовижний чарівний світ, в якому живуть улюблені казкові персонажі. Ціле місто захопливий атракціонів і неймовірних пригод, мультяшних героїв і неповторних шоу — місто мрії кожної дитини і яскравих вражень, який не залишить байдужими навіть дорослих

А якщо ви захочете втекти від виборчої метушні, тоді пропонуємо вам подорож до Угорщини. 21 квітня зранку проголосуєте, а ввечері вже будете розслаблятись на бальнеологічному курорті Гайдусобосло, що за 200 км від Будапешта. Цей курорт Угорщини відрізняється дуже сприятливим для відпочивальників мікрокліматом, повітря насичене парами йоду і солі. У місті є велика кількість купалень і плавальних басейнів. Погода тут та й взагалі в Угорщині псується дуже рідко, кількість сонячних днів в році досягає, а іноді та перевищує 200. Тому долучайтесь до наших груп, ще встигнете!

Ну а якщо душа бажає екзотики, тоді запрошуємо до Індії. Зранку проголосували, а ввечері готуйте сарі та подорожуйте з нами. Вже по прильоту на вас чекають приємні сюрпризи. Почнеться знайомство з прогулянки Делі та катання на верблюжому візку.Також ви станете гостем прекрасного міста Джайпур, відвідаєте грандіозний Тадж Махал, покинуте місто Фатехпур Сікрі, побудоване ще в 16 столітті, і багато іншого!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment