Париж — місто мрії усього життя!

Найромантичніше місце на Землі, де почуття переплітаються зі смаками та ароматами, піснями та поезією, модою та мистецтвом, історією та сучасністю... 

Знаменитий вислів "Побачити Париж та померти", напевне, виник тому, що це місто є безмежним та нескінченним, тож хоча б раз у житті побувати тут має кожен. Мандрівники та гості міста знаходять у ньому усе необхідне для того, аби усім серцем полюбити мандри.

Париж
Париж
Париж
Париж

Час, проведений в Парижі, ніколи не забувається з двох причин.

По-перше, через унікальні пам'ятки, які можна знайти тільки тут, по-друге — через неповторну атмосферу, ладну надихати, змінювати світосприйняття та навіть — усе життя!

Що ж при нагоді тут потрібно відвідати в першу чергу?

 

Звісно ж, найперше, з чим асоціюється Париж, — неповторна Ейфелева вежа. Цей символ Франції здіймається на 300 метрів до небес та на сьогодні вважається найбільш відвідуваною визначною пам’яткою у світі!

Абсолютне must-see місце у Парижі — собор Паризької Богоматері. Протягом багатьох століть стародавній та загадковий Нотр-Дам де Парі надихав митців на створення різноманітних творів мистецтва.

Нещадний хід часу, зміна поколінь і навіть нещодавна трагічна пожежа не зменшили інтерес до цієї загадкової будівлі: сьогодні Нотр-Дам вабить туристів з усіх куточків світу не менш активно, ніж раніше.

Тріумфальна арка — усім відомий символ Парижу. Це саме та пам'ятка, для знайомства з якою недостатньо переглянути фотографії чи зображення. Її дійсно варто побачити на власні очі! Адже так можна відчути смак успіху та перейнятися перемогами Наполеона Бонапарта, завдяки яким і народилася ідея встановлення Арки.

Неможливо переоцінити велич Лувра — найбільшого художнього музею у світі. Саме у Луврі на площі 60.000 м² розміщено більш ніж 30.000 експонатів, найстарші з яких були створені у далекий період Стародавнього світу. Не втратьте шансу доторкнутись до стародавнього та прекрасного!

Опинившись у Парижі, не забудьте здійснити променад Єлисейськими полями. Це одна з найгарніших та найбагатших вулиць світу.

Перейнявшись легким настроєм романтичної пішої прогулянки, зазирніть на Монмартр — мальовничий паризький район, звідки ніхто не повертається без відчуття нової хвилі натхнення!

Париж завжди готовий вражати, намагаючись бути найкращим у всьому: тут не залишиться байдужим навіть найсуворіший архітектурний критик! 

Достатньо лише поглянути на позолочене оздоблення фасадів Версальського палацу, резиденції французьких королів, — і відразу занурюєшся думками у 18 століття, відчуваючи присмак розкішного життя на широку ногу, що було доступне виключно королівським особам.

Париж — ідеальне туристичне місце призначення для окремого відвідування. Така подорож гарантує повне насичення незабутніми враженнями, навіть якщо поїздку заплановано лише до цього одного феєричного міста.

Перевірте це разом з нами!