Турів: 12

Будапешт: місто-казка!

Столиця Угорщини є до того чарівною, що її дуже просто полюбити, й тому — хотіти повертатися сюди знову і знову. Будапешт вдень — це затишне місто у благородних, приглушених тонах, котрий вночі перетворюється на справжню казку, що світиться яскравою й численною ілюмінацією мандаринового кольору!

Будапешт

Одна з головних прикрас Будапешта — ріка Дунай. Вона розділяє дві частини міста — Буду й Пешт, а об'єднують їх вісім чудових мостів, що становлять собою важливі елементи транспортного сполучення між міськими берегами. Кожен міст має свою унікальну історію. Наприклад, в середині дев'ятнадцятого століття знаменитий ланцюговий міст Сечені вважався чудом світу, вважаючись одним з найбільших мостів у світі (довжина — 375 м).

А перетинаючи міст Свободи, яким сновигають швидкісні будапештські трамваї, заведено загадувати бажання. Його виповнить міфічна істота "турул" — птах, статуї якого сидять на кожному стовпі моста.

Гордість Будапешту та й усієї Угорщини — Дім парламенту. У цій воістину прекрасній будівлі поєднується тонка деталізація архітектурних елементів, неоготичні декоративні мотиви й потужна ілюмінація, що кардинально змінює вигляд парламенту у вечірній час, коли від цього чудового краєвиду вкрай складно відвести погляд.

З вершини іншої популярної пам'ятки Будапешта — Рибацького бастіону, можна захопитися найкращими краєвидами: його вигідне розташування дозволяє туристам назавжди запам'ятати панорами обох частин міста.

Відправтесь на зустріч із незабутньою чарівністю Будапешта разом із Феєрією!