(2021 р.) Столицями європейських держав (Європейський Феєрверк автобусний)

0 грн
0
€EUR
13 днів
Маршрут

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Львів - Люблін - Варшава - Познань - Берлін - Амстердам (Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген) - Брюгге - Гент - Брюссель - Париж (Версаль) - Дрезден - Вроцлав - Львів

Тип туру
Автобусні тури Європою, Тури у безвізові країни

Опис туру

На Вас чекають відвідини 5 європейських країн і найкрасивіші міста Польщі, Німеччини, Франції, Бельгії, Нідерландів! У кожному місті Ви зможете побачити найцікавіші пам'ятки, крім того, Ви матимете час для самостійних прогулянок.

Тур "Столицями європейських держав" - це незмінно висока якість відпочинку: продумані екскурсії, перевірені готелі, не виснажливі переїзди і, звісно ж, - кращі гіди з величезним туристичним досвідом! А групи з виїздом 24.04 додатково відвідують найкрасивіший парк тюльпанів Кекенхоф!

У вартість входить
12 ночей у готелях 3*;
22
Харчування- сніданки;
Переїзд автобусом за вказаним маршрутом;
Екскурсії, зазначені в програмі;
Супровід гіда.
У вартість не входить
Проїзд потягом до Львова;
Віза за необхідністю;
22
Медична страховка;
22
Вхідні квитки в музеї та замки, факультативні екскурсії;
Доплата за одномісне розміщення.
22
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Львів - Люблін - Варшава - Познань - Берлін - Амстердам (Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген) - Брюгге - Гент - Брюссель - Париж (Версаль) - Дрезден - Вроцлав - Львів
День 1
Львів - Люблин

Посадка в автобус о 7:00. Виїзд зі Львова на комфортабельному автобусі.

Відвідування Любліна.

Люблін - одне з найбільших і найстаріших міст центрально-східної Польщі, яке стало потужним містом-укріпленням ще в X столітті.

Оглядова екскурсія по Старому місту. Огляд Краківської брами, Ратуші, Домініканського монастиря, Кафедрального собору, каплиці Святої Трійці, Старого театру.

Ніч у готелі на території Польщі.

День 2
Варшава - Познань

Сніданок. Відвідування Варшави.

Варшава - адміністративна і культурна столиця Польщі, відновлений центр міста входить в перелік об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Екскурсія по Варшаві з оглядом Кафедрального собору Святого Яна, Колони Сигізмунда, площі Старого ринку, Королівського тракту та інших визначних пам'яток.

Відвідування Познані (додаткова оплата 5 євро).

Познань - перша стародавня столиця Польщі, звідки починалася історія державності і християнізації польського народу.

Пішохідна екскурсія по центру міста. Огляд Кафедрального собору - найдавнішої церкви країни, барокових костелів, Ратуші в стилі Ренесанс, Вагової палати.

Ніч у готелі на території Польщі.

День 3
Польша - Берлін

Сніданок. Переїзд до Берліна.

Берлін - місто сміливих архітектурних рішень, чудових музеїв і модних художніх галерей. Тут сучасні споруди розташовані поруч з затишними парками, старовинні будівлі - з веселими клубами, тут завжди бурхливо і при цьому дуже затишно.

Екскурсія по Берліну: огляд бульвару, Домського собору, Ніколайфіртель, Тріумфальної колони, церкви Поминання.

Переїзд до Нідерландів.

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 4
Амстердам (Волендам - Заансе Сханс)

Сніданок.

Переїзд до Амстердама - найбільш веселої і вільної столиці Європи, чарівного міста приголомшливої архітектури, музеїв, каналів, мостів і кав'ярень .

Екскурсії:

- Пішохідна екскурсія по Амстердаму з оглядом Квіткового ринку, площі Дам, Королевського палацу, Нової церкви, вулиці Дамрак, Біржі Берлаге.

- Прогулянка по каналах на катері (15 євро).
В Амстердамі налічується близько сотні каналів і більше 600 мостів. Під час прогулянки на катері це місто відкриється Вам з абсолютно нового ракурсу: юрливі бруковані вулиці, таємничі арки, набережні і кав’ярні, унікальні плавучі будиночки і чудова архітектура Золотого віку Голландії.

Додаткова екскурсія у Волендам і Заансе Сханс (30 євро):

Волендам - колоритне рибальське селище, яке зберегло свій історичний вигляд. Тут Ви побачите старовинні і сучасні рибальські судна, а також зможете скуштувати справжнього голландського оселедця.

Заансе Сханс - живий музей середньовічного голландського побуту і ремесла. Місцеві жителі тут носять національні голландські костюми. Тут є діючі вітряки, в яких готують олію, гірчицю, барвники та інші продукти за старовинними технологіями, виробництво голландського сиру за стародавніми рецептами, майстерня з виготовлення традиційних дерев'яних черевиків.

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 5
Амстердам - (Кекенхоф) - (Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген - парк Мадуродам)

Cніданок.

Для груп з виїздом 24.04 - відвідування найкрасивішого парку тюльпанів Кекенхоф (вхідний квиток оплачується додатково, близько 30 євро з особи.)

Автобусна екскурсія "Велика Голландія" (50 євро) з відвідуванням міст:

- Роттердам - найбільший порт, місто мистецтва і богеми, що постійно оновлюється і змінює свій вигляд. Відрізняється великою кількістю футуристичної архітектури, тут Ви побачите дивовижні Кубічні будинки, незвичайний міст Еразмус, фантастичні транспортні розв'язки, експериментальні павільйони на воді. Перед Вами відкриються символи Роттердама - Стара гавань і вежа "Європа" ("Євромаст").

- Делфт - старовинне місто, справжній музей під відкритим небом. У минулі часи Делфт відігравав роль столиці держави, тепер же це спокійне містечко з безліччю збережених пам'яток. У програмі екскурсії - Ринкова площа, Ратуша, Нова церква, фабрика знаменитого біло-блакитного Делфтського фаянсу.

- Гаага вважається неофіційною столицею Голландії, тут розташовані міністерства, парламент і численні міжнародні організації. Ви побачите будівлю парламенту, резиденцію королеви, Палац Миру, де засідає міжнародний суд ООН.

- Схевенінген - "Північна рив'єра", найпопулярніше в Голландії курортне містечко, входить до складу Гааги. Ви зможете відпочити і прогулятися берегом Північного моря, і, можливо, скупатися (залежить від сезону).

За бажанням - відвідування парку Мадуродам. Це справжня Голландія в мініатюрі. У парку в масштабі 1:25 відтворено відомі голландські будівлі і споруди, оригінали яких знаходяться в різних куточках країни.

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 6
Амстердам

Сніданок.

Вільний час в Амстердамі для відвідування музеїв, шопінгу і прогулянок (пересування по місту громадським транспортом).

Для бажаючих - екскурсія по знаменитому району "Червоних ліхтарів" (15 євро).

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 7
Брюгге - Гент

Сніданок. Переїзд у Бельгію.

Відвідування старовинних міст Брюгге і Гент:

Брюгге - одне з найбільш казкових міст Європи. Химерні лінії каналів, кам'яні мережива архітектури, цікаві музеї і затишні магазини роблять його надзвичайно привабливим для туристів. Огляд Великої площі зі знаменитою вежею Беффруа, з базилікою Святої Крові Христової, Кафедрального собору Христа Спасителя і інших визначних пам'яток.

Гент - місто соборів і замків, видатних правителів і великих художників. Огляд собору Святого Бавона, де зберігається всесвітньо-відомий Гентський вівтар роботи Яна ван Ейка, площі П'ятничного ринку, Ратуші, церкви Св. Миколая, вулиць Трав і Зернової на набережній річки Ліс.

Ніч у готелі в Бельгії.

День 8
Брюссель - Париж

Сніданок.

Брюссель - адміністративна столиця Європи, яскраве і багатонаціональне місто, де гармонійно поєднується архітектура різних стилів і напрямків.

Екскурсія по місту з оглядом Європейського кварталу, скверу в Малому Саблоні, собору Богоматері в Саблоні, Палацу Правосуддя, старої частини міста, центральної площі Гран-плас, Ратуші, собору Святого Михайла, фонтану "Маннекен Піс".

Вільний час.

Переїзд до Парижа

Апофеоз туру - незабутня вечірня прогулянка на катері по Сені + НІЧНИЙ Париж (25 євро). На Вас чекає дивовижна екскурсія по нічному місту під акомпанемент заворожливої французької музики і чудових віршів про Париж!

Ніч у готелі.

День 9
Париж

Сніданок.

Париж - місто-свято, місто мрії і кохання, завжди модне і романтичне, багатолике й оригінальне, історичне і сучасне.

Автобусно-пішохідна екскурсія по Парижу з оглядом Тріумфальної арки, Ейфелевої вежі, Марсова поля, Військової школи, собору Інвалідів, мосту Александра ІІІ, Єлисейських полів, Латинського кварталу, площі Згоди, Пантеона, Люксембурзького саду, церкви Мадлен, Опери Гарньє, Вандомської площі, острова Сіте.

Пішохідна екскурсія по Монмартру - найколоритнішому кварталу Парижа. Прославили квартал художники і письменники XIX-XX століть. У його мальовничих вуличках ще й досі відчувається неповторна енергетика тих часів.

Ніч у готелі.

День 10
Париж

Сніданок. час.

Вільний час для відвідування музеїв, магазинів, прогулянки по місту.

О 23:00 - шоу-спектакль "Feerie" в кабаре “Мулен Руж” (127 євро).

Мулен Руж - один із символів Парижа, гімн красі й жіночності, невичерпне джерело життєвої енергії та натхнення. Це блиск і помпезність, вир емоцій, п'янкий запах шампанського і, звичайно ж, запальний канкан!

Ніч у готелі.

День 11
Париж (Версаль)

Сніданок. Вільний час.

За бажанням - екскурсія у Версаль (40 євро без відвідування фонтанів, 50 євро з відвідуванням фонтанів у вихідний день).

Колишня резиденція французьких королів нині має статус одного з найкрасивіших палацово-паркових комплексів, який вирізняється унікальною цілісністю задуму і гармонійним поєднанням архітектури та ландшафту. Ви опинитеся в світі королівської величі і неперевершеної краси: палацові зали, скульптури, фонтани і газони.

Від'їзд з Парижа близько 13:00.

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 12
Дрезден - Вроцлав

Сніданок. 

Виїзд на екскурсію в Дрезден

Дрезден - столиця Саксонії, місто мистецтва і культури, названий "Флоренцією на Ельбі" завдяки своїй чудовій бароковій архітектурі та мальовничому розташуванню в долині річки Ельба.

Огляд Театральної площі, Опери Земпера, головного протестантського храму Німеччини Фрауенкірхе, Палацової церкви і резиденції саксонських курфюстів Георгенбау, тераси Брюля. Відвідини знаменитого палацового комплексу Цвінгер, де знаходиться Картинна галерея, Музей порцеляни, Збройна палата і Фізико-математичний салон. У Дрезденській картинній галереї зберігаються шедеври європейських майстрів, окремої уваги  заслуговує «Сикстинська Мадонна» Рафаеля (вхід 10 євро).

Ніч у готелі на території Польщі.

День 13
Вроцлав - Львов

Сніданок. Переїзд до Львова.

Прибуття до Львова приблизно о 21:00 (виїзд залізницею зі Львова після 22:00, не раніше!).

Заповніть документи та надішліть менеджерам
Додаткова інформація

Знижка для дитини до 12 років з 2-ма дорослими - 50 євро.

Заказ тура