0 грн
0
€EUR
13 днів

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Львів - ЛюблінВаршава - Познань - БерлінАмстердам (Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген) - Брюгге - Гент - Брюссель - Париж (Версаль) - Дрезден - Вроцлав - Львів

Опис туру

На Вас чекають відвідини 5 європейських країн і найкрасивіші міста Польщі, Німеччини, Франції, Бельгії, НідерландівУ кожному місті Ви зможете побачити найцікавіші пам'ятки, крім того, Ви матимете час для самостійних прогулянок.

Тур "Столицями європейських держав" - це незмінно висока якість відпочинку: продумані екскурсії, перевірені готелі, не виснажливі переїзди і, звісно ж, - кращі гіди з величезним туристичним досвідом! А групи з виїздом 24.04 додатково відвідують найкрасивіший парк тюльпанів Кекенхоф!

У вартість входить
12 ночей у готелях 3*;
22
Харчування- сніданки;
Переїзд автобусом за вказаним маршрутом;
Екскурсії, зазначені в програмі;
Супровід гіда.
У вартість не входить
Проїзд потягом до Львова;
Віза за необхідністю;
22
Медична страховка;
22
Вхідні квитки в музеї та замки, факультативні екскурсії;
Доплата за одномісне розміщення.
22
ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Львів - Люблін - Варшава - Познань - Берлін - Амстердам (Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген) - Брюгге - Гент - Брюссель - Париж (Версаль) - Дрезден - Вроцлав - Львів
День 1
Львів - Люблин

Посадка в автобус о 7:00. Виїзд зі Львова на комфортабельному автобусі.

Відвідування Любліна.

Люблін - одне з найбільших і найстаріших міст центрально-східної Польщі, яке стало потужним містом-укріпленням ще в X столітті.

Оглядова екскурсія по Старому місту. Огляд Краківської брами, Ратуші, Домініканського монастиря, Кафедрального собору, каплиці Святої Трійці, Старого театру.

Ніч у готелі на території Польщі.

День 2
Варшава - Познань

Сніданок. Відвідування Варшави.

Варшава - адміністративна і культурна столиця Польщі, відновлений центр міста входить в перелік об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Екскурсія по Варшаві з оглядом Кафедрального собору Святого Яна, Колони Сигізмунда, площі Старого ринку, Королівського тракту та інших визначних пам'яток.

Відвідування Познані (додаткова оплата 5 євро).

Познань - перша стародавня столиця Польщі, звідки починалася історія державності і християнізації польського народу.

Пішохідна екскурсія по центру міста. Огляд Кафедрального собору - найдавнішої церкви країни, барокових костелів, Ратуші в стилі Ренесанс, Вагової палати.

Ніч у готелі на території Польщі.

День 3
Польша - Берлін

Сніданок. Переїзд до Берліна.

Берлін - місто сміливих архітектурних рішень, чудових музеїв і модних художніх галерей. Тут сучасні споруди розташовані поруч з затишними парками, старовинні будівлі - з веселими клубами, тут завжди бурхливо і при цьому дуже затишно.

Екскурсія по Берліну: огляд бульвару, Домського собору, Ніколайфіртель, Тріумфальної колони, церкви Поминання.

Переїзд до Нідерландів.

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 4
Амстердам (Волендам - Заансе Сханс)

Сніданок.

Переїзд до Амстердама - найбільш веселої і вільної столиці Європи, чарівного міста приголомшливої архітектури, музеїв, каналів, мостів і кав'ярень .

Екскурсії:

- Пішохідна екскурсія по Амстердаму з оглядом Квіткового ринку, площі Дам, Королевського палацу, Нової церкви, вулиці Дамрак, Біржі Берлаге.

- Прогулянка по каналах на катері (15 євро).
В Амстердамі налічується близько сотні каналів і більше 600 мостів. Під час прогулянки на катері це місто відкриється Вам з абсолютно нового ракурсу: юрливі бруковані вулиці, таємничі арки, набережні і кав’ярні, унікальні плавучі будиночки і чудова архітектура Золотого віку Голландії.

Додаткова екскурсія у Волендам і Заансе Сханс (30 євро):

Волендам - колоритне рибальське селище, яке зберегло свій історичний вигляд. Тут Ви побачите старовинні і сучасні рибальські судна, а також зможете скуштувати справжнього голландського оселедця.

Заансе Сханс - живий музей середньовічного голландського побуту і ремесла. Місцеві жителі тут носять національні голландські костюми. Тут є діючі вітряки, в яких готують олію, гірчицю, барвники та інші продукти за старовинними технологіями, виробництво голландського сиру за стародавніми рецептами, майстерня з виготовлення традиційних дерев'яних черевиків.

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 5
Амстердам - (Кекенхоф) - (Роттердам - Делфт - Гаага - Схевенінген - парк Мадуродам)

Cніданок.

Для груп з виїздом 24.04 - відвідування найкрасивішого парку тюльпанів Кекенхоф (вхідний квиток оплачується додатково, близько 30 євро з особи.)

Автобусна екскурсія "Велика Голландія" (50 євро) з відвідуванням міст:

- Роттердам - найбільший порт, місто мистецтва і богеми, що постійно оновлюється і змінює свій вигляд. Відрізняється великою кількістю футуристичної архітектури, тут Ви побачите дивовижні Кубічні будинки, незвичайний міст Еразмус, фантастичні транспортні розв'язки, експериментальні павільйони на воді. Перед Вами відкриються символи Роттердама - Стара гавань і вежа "Європа" ("Євромаст").

- Делфт - старовинне місто, справжній музей під відкритим небом. У минулі часи Делфт відігравав роль столиці держави, тепер же це спокійне містечко з безліччю збережених пам'яток. У програмі екскурсії - Ринкова площа, Ратуша, Нова церква, фабрика знаменитого біло-блакитного Делфтського фаянсу.

- Гаага вважається неофіційною столицею Голландії, тут розташовані міністерства, парламент і численні міжнародні організації. Ви побачите будівлю парламенту, резиденцію королеви, Палац Миру, де засідає міжнародний суд ООН.

- Схевенінген - "Північна рив'єра", найпопулярніше в Голландії курортне містечко, входить до складу Гааги. Ви зможете відпочити і прогулятися берегом Північного моря, і, можливо, скупатися (залежить від сезону).

За бажанням - відвідування парку Мадуродам. Це справжня Голландія в мініатюрі. У парку в масштабі 1:25 відтворено відомі голландські будівлі і споруди, оригінали яких знаходяться в різних куточках країни.

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 6
Амстердам

Сніданок.

Вільний час в Амстердамі для відвідування музеїв, шопінгу і прогулянок (пересування по місту громадським транспортом).

Для бажаючих - екскурсія по знаменитому району "Червоних ліхтарів" (15 євро).

Ніч у готелі на території Нідерландів.

День 7
Брюгге - Гент

Сніданок. Переїзд у Бельгію.

Відвідування старовинних міст Брюгге і Гент:

Брюгге - одне з найбільш казкових міст Європи. Химерні лінії каналів, кам'яні мережива архітектури, цікаві музеї і затишні магазини роблять його надзвичайно привабливим для туристів. Огляд Великої площі зі знаменитою вежею Беффруа, з базилікою Святої Крові Христової, Кафедрального собору Христа Спасителя і інших визначних пам'яток.

Гент - місто соборів і замків, видатних правителів і великих художників. Огляд собору Святого Бавона, де зберігається всесвітньо-відомий Гентський вівтар роботи Яна ван Ейка, площі П'ятничного ринку, Ратуші, церкви Св. Миколая, вулиць Трав і Зернової на набережній річки Ліс.

Ніч у готелі в Бельгії.

День 8
Брюссель - Париж

Сніданок.

Брюссель - адміністративна столиця Європи, яскраве і багатонаціональне місто, де гармонійно поєднується архітектура різних стилів і напрямків.

Екскурсія по місту з оглядом Європейського кварталу, скверу в Малому Саблоні, собору Богоматері в Саблоні, Палацу Правосуддя, старої частини міста, центральної площі Гран-плас, Ратуші, собору Святого Михайла, фонтану "Маннекен Піс".

Вільний час.

Переїзд до Парижа

Апофеоз туру - незабутня вечірня прогулянка на катері по Сені + НІЧНИЙ Париж (25 євро). На Вас чекає дивовижна екскурсія по нічному місту під акомпанемент заворожливої французької музики і чудових віршів про Париж!

Ніч у готелі.

День 9
Париж

Сніданок.

Париж - місто-свято, місто мрії і кохання, завжди модне і романтичне, багатолике й оригінальне, історичне і сучасне.

Автобусно-пішохідна екскурсія по Парижу з оглядом Тріумфальної арки, Ейфелевої вежі, Марсова поля, Військової школи, собору Інвалідів, мосту Александра ІІІ, Єлисейських полів, Латинського кварталу, площі Згоди, Пантеона, Люксембурзького саду, церкви Мадлен, Опери Гарньє, Вандомської площі, острова Сіте.

Пішохідна екскурсія по Монмартру - найколоритнішому кварталу Парижа. Прославили квартал художники і письменники XIX-XX століть. У його мальовничих вуличках ще й досі відчувається неповторна енергетика тих часів.

Ніч у готелі.

День 10
Париж

Сніданок. час.

Вільний час для відвідування музеїв, магазинів, прогулянки по місту.

О 23:00 - шоу-спектакль "Feerie" в кабаре “Мулен Руж” (127 євро).

Мулен Руж - один із символів Парижа, гімн красі й жіночності, невичерпне джерело життєвої енергії та натхнення. Це блиск і помпезність, вир емоцій, п'янкий запах шампанського і, звичайно ж, запальний канкан!

Ніч у готелі.

День 11
Париж (Версаль)

Сніданок. Вільний час.

За бажанням - екскурсія у Версаль (40 євро без відвідування фонтанів, 50 євро з відвідуванням фонтанів у вихідний день).

Колишня резиденція французьких королів нині має статус одного з найкрасивіших палацово-паркових комплексів, який вирізняється унікальною цілісністю задуму і гармонійним поєднанням архітектури та ландшафту. Ви опинитеся в світі королівської величі і неперевершеної краси: палацові зали, скульптури, фонтани і газони.

Від'їзд з Парижа близько 13:00.

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 12
Дрезден - Вроцлав

Сніданок. 

Виїзд на екскурсію в Дрезден

Дрезден - столиця Саксонії, місто мистецтва і культури, названий "Флоренцією на Ельбі" завдяки своїй чудовій бароковій архітектурі та мальовничому розташуванню в долині річки Ельба.

Огляд Театральної площі, Опери Земпера, головного протестантського храму Німеччини Фрауенкірхе, Палацової церкви і резиденції саксонських курфюстів Георгенбау, тераси Брюля. Відвідини знаменитого палацового комплексу Цвінгер, де знаходиться Картинна галерея, Музей порцеляни, Збройна палата і Фізико-математичний салон. У Дрезденській картинній галереї зберігаються шедеври європейських майстрів, окремої уваги  заслуговує «Сикстинська Мадонна» Рафаеля (вхід 10 євро).

Ніч у готелі на території Польщі.

День 13
Вроцлав - Львов

Сніданок. Переїзд до Львова.

Прибуття до Львова приблизно о 21:00 (виїзд залізницею зі Львова після 22:00, не раніше!).

Додати новий коментар

Комментарии

Надіслав: Катерина, дата: 08.05.2016

2 дня назад я вернулась из этого прекрасного путешествия по столицам европейских государств и должна сказать, что не думала, что автобусный тур может быть таким замечательным! А эти целых 13 дней дней в разных странах были столь восхитительными благодаря нашему бесценному гиду - ЕЛЕНЕ БРАТЧЕНКО! Как столько знаний об истории разных городов, культур и традиций может знать один человек? Еще и о современной жизни в стольких точках Земли! Да как рассказывает! Это не лекции, не обычная начитка фактов, нет. Это экскурсия сквозь столетия и по сей день на одном дыхании. Мы объехали 6 стран, увидели самые известные достопримечательности: Эйфелеву башню, Бранденбургские ворота, Рейхстаг и многое другое. Мы гуляли по главным аллеям и маленьким уютным улочкам. Мы почувствовали себя жителями этих стран обедая в местных кафе, покупая продукты в местных супермаркетах, покатавшись на метро, фуникулерах. Мы пожили в комфортабельных, уютных, теплых отелях. 3 - 4 звезды в Европе - это нормальные отели! Не хочется рассказывать много о том, где именно мы были, ведь это все расписано в программе тура (полное совпадение с действительностью), вместо этого хочется сказать еще раз большое спасибо Елене Братченко за то, что она всегда старалась показать нам как можно больше, даже то, чего в программе не было. Она всегда старалась дать нам как можно больше времени на фото, на прогулки, на шоппинг, на сувениры, на личное время. Огромное спасибо за то, что Вы, Лена, никогда не "выключали гида" после окончания "рабочего" дня, к Вам всегда можно было обратиться с любым вопросом по любому поводу в любое время суток и Вы всегда любезно, с охотой помогали! Спасибо за Ваше терпение и понимание! Благодаря Вашей организации логистики и экскурсий, мы всегда приезжали в отель в адекватное вечернее время и имели возможность нормально отдохнуть вечером и даже сходить по магазинам или в кафе. И вообще, Елена Братченко - женщина - огонь! Открытая, задорная, с обалденным чувством юмора, искренняя, интересная, классная! Вся группа была от нашего гида просто в восторге! С группой тоже повезло - не было ни одного неприятного человека, все вместе веселились, друг другу помогали, все вместе смеялись над обалденными фильмами в автобусе по дороге в новые города и страны. Блин, хочется обратно в поездку! Водителям тоже нужно отдать должное - всегда вовремя нас забирали, всегда помогали с чемоданами. Хорошие ребята Андрей и Вова с чувством юмора. Спасибо и им за то, что безопасно и с комфортом нас свозили и вернули домой! Очень хороший тур, 6 стран, интересный, насыщенный. Единственное, что хотелось бы изменить - организовать побольше свободного времени. Очень рекомендую этот тур! И именно с Еленой Братченко - превосходным гидом! Не пожалеете!

Надіслав: Богдан та Олена, дата: 20.05.2016

Нещодавно зі смутком спакували назад у шафу чемодани! Це був незабутній ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ФЕЄРВЕРК! Після коментарів Каті важко щось доповнити, бо кожне її слово та емоція щодо подорожі, НАШОГО СУПЕР ГІДА - Олени Братченко, водіїв та групи - це суцільна правда. Ніякий дощ, сніг, град не зміг зіпсувати наші враження про 6 неймовірних столиць Європи, адже з нами була професійна, незрівнянна команда туркомпанії "Феєрія". Щоб пересвідчитись в правдивості наших коментарів, радимо особисто скуштувати смак кожної зі столиць. P.S. Окрема подяка Олені Братченко за сльози радості, емоції, вірші та пісні під час Нічного Парижу та вишукані автобусні "па" водіїв Андрія та Вови! Це було ФЕЄРИЧНО!!!!!

Надіслав: Елена, дата: 14.03.2018

Добрый день! Тур "По столицам европейских государств" автобусный в 2017 состоялся. И он был великолепным! Погода нас баловала, прекрасный маршрут. Парк Кекенхоф всегда удивляет новинками. Тема 2017 года - Голландский дизайн. В 2018 - Романтика))) Гид Елена Братченко очень внимательна к туристам, а Париж в ее исполнении (по-другому и не скажешь) остался у нас навсегда в наших сердцах. Спасибо всем - водителям, менеджеру, гидам и нашей группе. Счастливых и прекрасных Вам путешествий!

Надіслав: Мария, дата: 03.09.2018

Только что вернулась из этого тура, 18.08.18-30.08.18. Тоже хочу оставить отзыв, чтобы у будущих туристов было как можно более полное понимание этого путешествия. С самого начала нужно сказать, что тур не простой – 6 стран и почти 20 городов, километраж всего путешествия составляет более 4500 километров. Ритм путешествия не дает возможности спокойно везде походить, посмотреть, попробовать местную кухню и обнести магазинчики с сувенирами – придется выбирать что-то одно (и не забыть еще успеть перед отъездом посетить туалет ;)). С другой стороны, это отличный обзорный тур – после него вы точно будете знать, куда хотите вернуться с отдельным визитом, чтоб уже спокойно наслаждаться понравившейся страной или городом. Нашей группе повезло, никаких поломок автобуса и других ЧП с нами не произошло, границу оба раза проходили за полтора часа, поэтому программа тура была выполнена на 100% - ни одного города мы не пропустили. Нам старались дать по максимуму свободного времени в городах, в следствие чего заселялись в отели мы довольно поздно, а выселялись рано, так что к концу путешествия все успели «выдохнуться» и уже так резво не бегали по новым местам. Касательно автобуса – судя по предыдущим комментариям, автобус у нас был другой (довольно хорошо выглядящая SETRA), т.к. и ремни безопасности были, и с размером багажного отсека никаких проблем не было - всем хватило. С отелями тоже все было довольно хорошо - в двух из них были маленькие номера, но в любом случае у нас получалось раскрыть 2 больших чемодана и как-то передвигаться по номеру, так что это не критично. Одним из таких отелей был «ботель» в Амстердаме, но там маленький номер и туалет компенсировались тем, что впритык к ботелю приезжал паром, который бесплатно катал прямо в центр города и обратно. Теперь о гиде, Елене Братченко. Я считаю, что нам с ней повезло, т.к. у меня например не получилось бы так спокойно в десятый раз повторять одну и ту же информацию всем, кто не слушал/не дослушал когда надо было. Она всегда предупреждала обо всех важных моментах, а в Париже (где у многих не совпадала программа передвижений) даже повесила объявление возле лифта, где расписала когда где надо быть. Она действительно интересно рассказывает, показывает знаковые места, подсказывает где что купить на подарок. Удивили отзывы, где указывали на маленькое количество санитарных остановок и их организацию – у нас этот вопрос ни разу не поднимался, в длинных переездах останавливались примерно каждые 300 км, с учетом европейских дорог, это где-то 3 часа с копейками. Один раз надо было проехать 370 км, так Лена прошла по всему автобусу, спросила все ли дотянут до отеля, или нужно остановиться. В общем, тур безусловно интересный, я очень рада, что поехала в него с Феерией, но нужно обязательно учитывать, что он к тому же длинный и сложный – как сказала наш гид, работа туриста очень тяжелая :)

Надіслав: Ольга, дата: 04.09.2018

Привет всей нашей замечательгой группе из тура 18.08 - 30.08.2018г. ! Начну с главного : тур понравился! Теперь по порядку: границу прошли очень быстро, как туда, так и обратно, благодаря правильной логистике фирмы и работе гида. Гидом у нас была Братченко Елена. В качестве сопровождающего группы претензий к Лене никаких нет, наоборот, большая благодарность за четкую организацию, доступность информациии, терпение и понимание каждого туриста, желание помочь в любой ситуации. Но вот в качестве экскурсовода Лена немного слабовата. Информацией она может быть и владеет, но излагает ее в своем стиле, совершенно не последовательно, перескакивая с пятого на десятое, подолгу зависает на каком-либо слоге, в лексиконе много слов -паразитов. Это простительно нам, простым обывателям, но экскурсовод, по моему мнению, должен быть профессионалом и мастером своего дела. Как, например, Паола в Нидерландах, - это настоящий кладезь информации, и не смотря на то, что говорит она с акцентом, информация подается в особом стиле, четкий алгоритм и последовательность рассказа, правильное постороение фраз, очень тонкий юмор, поэтому о Нидерландах я узнала очень много. А вот по Франции экскурсии вела сама Елена, микрофона у нее не было, а на улицах очень шумно и половину информации мы не слышали, а вторую половину не воспринимали. Попросили ее говорить в микрофон, получили ответ, что ей это делать запрещено, так как у нее нет лицензии гида. Поэтому просьба к Феерии : экскурсии, все же , должны проводить лицензированные гиды. Но большой плюс Елене, что она как бонус провела нам экскурсию на остров Сите, где находится знаменитый Нотр Дам де Пари. За это Лене большое спасибо и еще раз повторюсь, что сопровождающий группы она отличный! Соглашусь с Марией, что тур действительно тяжелый, та как километраж большой и это автобус, но зато какие замечательные виды из окна этого автобуса мы созерцали. По насыщенности тур загружен под завязку. Но немного не соглашусь, что в отели мы приезжали всегда поздно, иногда мы приезжали в отель и в 7 часов вечера и еще шли смотреть вечерний город. Как раз на отдых и сон времени было достаточно, но галоп все же присутствовал. Но так всегда бывает в обзорных турах, когда Вы рассматриваете город, как общую картинку, а все интересующие Вас объекты посещаете в качестве факультативов. Что касается факультативных экскурсий, то никто никого в принудительном порядке приобретать их не заставлял, все дополнительные экскурсии были исключительно добровольными. Но замечания к ним есть. Например, экскурсия в Версаль, стоимость 40 евро и плюс 10 евро за вход в сады, так как в выходной день там работают фонтаны и вход платный. Сумма в 50 евро не маленькая, но вот основные красивые фонтаны работают по времени и Лене нужно было нам сказать, что сначала идите в сады, а потом посмотрите дворец внутри, а мы по не знанию, пошли в Версаль, а когда пошли в сады, то фонтаны уже не работали. Поэтому для туристов: работа фонтанов с 11.00 до 11.45 и потом с 15.45 до 17.00. Фонтан Нептуна работает постоянно, но он очень далеко, и мы к нему таки добежали, но особой красоты не увидели, хотя Лена в автобусе уверяла нас в обратном. Больше всего впечатлила экскурсия в Лувр, но времени всего 2 часа!!! Что можно увидеть в Лувре за 2 часа??? Стоимость 40 евро с экскурсоводом, экскурсия, более чем, интересная. Еще факультативно понравилась " Большая Голландия", прогулка на катере в Амстердаме и экскурсия в Веймаре. Что касается автобуса, то не все так однозначно. Правая сторона автобуса была комфортной, а вот с левой стороны сидения были расположены плотнее друг к другу и некоторым туристам было не комфортно, так как ноги реально не помещались. И ремней безопасности лично я не видела. К водителям претензий никаких нет, они профессионалы своего дела и виртуозы на дороге, так что им огромное спасибо за благополучную доставку туристов и багажа до всех мест назначения! Что касается отелей, то в принципе нареканий нет, кроме одного отеля в Париже, номер был грязный и ни разу не убирался, также была сломана раковина и в ней не работал слив. Завтраки везде были нормальные, где-то лучше, где-то чуть похуже, но голодными мы не были. Что касается свободного времени, то его было совсем чуть чуть, но это и так было понятно, исходя из программы. Пообедать не всегда представлялось возможным и Елена по этому поводу шутила, что питание у нас трехразовое - понедельник, среда, пятница :) С погодой нам тоже повезло - ни жары, ни дождей не было, но тут уже не угадаешь, зонтами все же лучше запастись. Посоветую ли я этот тур другим туристам? Да, если хотите все увидеть обзорно, т.е. все и сразу и много. Но лично для себя я сделала вывод, что оптимальное количество дней для познавательно - экскурсионной поездки должно быть 6-9 дней, количество стран не более трех. Но у каждого свои интересы и предпочтения. И все-таки мы с мужем очень довольны путешествием и благодарим всех за его осуществление: Туроператора" Феерию мандрив", гида Елену Братченко, турагенство " Ветер странствий" и ее менеджера Виталия Тарана, водителей, всех экскурсоводов и конечно же нашу замечательную группу с которой мы так весело и интересно провели время! Всем приятных путешествий! До новых встреч!

Заповніть документи та надішліть менеджерам

Агенції туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Басейна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Басейна, 5-А, оф 9

Феєрія Мандрів, Лівобережна

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Є. Сверстюка (М. Раскової) 21, оф. 79, 7 поверх, ст. м. Лівобережна

Феєрія мандрів, Одеса

Місто:
Одеса
Адреса:
Приморський бульвар, 11 (Готель Лондонська, головний вхід, 3 поверх)

Феєрія Мандрів, Нивки

Місто:
Київ
Адреса:
м. Київ, пр-т Перемоги, 71-A (Працюємо он-лайн, або за попередньою домовленістю про зустріч)

Феєрія Мандрів, Львівська площа

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Ярославів Вал 33-Б, оф. 3

Феєрія Мандрів, Харків

Місто:
Харків
Адреса:
вул. Алчевських (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львів

Місто:
Львів
Адреса:
вул.Томашівського, 4

Феєрія Мандрів, Олімпійська

Місто:
Київ
Адреса:
вул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олімпійська, cт. м. площа Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запоріжжя

Місто:
Запоріжжя
Адреса:
69006, Проспект Металургів 12-а, офіс №1

Феєрія Мандрів, Вінниця

Місто:
Вінниця
Адреса:
проспект Юності, 43-А, ТСК "Магігранд"

Феєрія мандрів, Черкаси

Місто:
Черкаси
Адреса:
вул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Солом’янка

Місто:
Київ
Адреса:
вул. М. Скрипника, 40
Додаткова інформація

Знижка для дитини до 12 років з 2-ма дорослими - 50 євро.

Контакти менеджерів

  • Ім'я: Юлія Юдіна-Рафізаде
  • Посада: Менеджер
  • Тел.: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 129
  • e-mail: [email protected]