Розміщення в турі в готелях – ПРЕМІУМ-КЛАС - 4* та ЛЮКС-КЛАС - 5*

Тур з розміщенням у готелях категорії преміум та люкс-класу передбачає проживання у готелях 4* та 5* відповідно до європейської системи класифікації готелів.

У готелях цієї категорії, як правило, є міні-бар, індивідуальний кондиціонер, телефон, сейф, фен. Щоденна зміна постільної білизни та рушників. Надаються послуги з прання, прасування та чищення одягу. На території готелів, як правило, знаходяться: салон краси, спортивно-оздоровчі центри, оренда автомобілів, ігровий та конференц-зали, ресторани, сауна, плавальний басейн, СПА тощо. Площа кімнат зазвичай не менше 25-30 кв.м.

Сніданок, як правило, в класі цих готелів не надається або надається за додаткову плату з подачею в номер, або наявність сервіс-рум, або на базі шведського столу в окремому ресторані, який може знаходитися на території готелю.

Ці класи готелів рекомендований для туристів з дуже високими вимогами до рівня розміщення та супутнього сервісу в готелях під час туру.

Варіанти розміщення у турі в мережевих готелях – ПРЕМІУМ-КЛАС - 4*

Варіанти розміщення у турі в мережевих готелях – ЛЮКС-КЛАС - 5*

Організатори туру залишають за собою право на розміщення туристів у містах, в яких відсутні бренди готелів даного класу, у готелях максимально можливого високого класу в даній локації.

Площа кімнат зазвичай не менше 25-30 кв.м.

Міні-бар, індивідуальний кондиціонер, телефон, сейф, фен. Щоденна зміна постільної білизни та рушників.

Надаються послуги з прання, прасування та чищення одягу.

На території готелів, як правило, знаходяться: салон краси, спортивно-оздоровчі центри, оренда автомобілів, ігровий та конференц-зали, ресторани, сауна, плавальний басейн, СПА тощо.