Країни: Франція, Україна, Єгипет

Маю величезне щастя багато років бути провідником у туристичному просторі теренами Франції - особливої країни, призначення якої вчити, надихати і змінювати людей.

Під час пандемії почала возити тури Україною та екскурсійні тури Єгиптом.

Бути україномовним гідом - це для мене місія. Я усвідомила це і реалізувала ще задовго до повномасштабного вторгнення росії в Україну. 

Місія гіда - перш за все просвітницька і гуманітарна. Бо вимагає глибокого розуміння і аналізу світової історії, в якій були присутні і ми - українці; безперервного пошуку відповідей на запитання, що формує націю, впливає на її характер, вчинки і добробут, що спричиняє ментальні злами у колективній свідомості, що слугує фундаментом державотворення, стимулом економічного злету, силою у боротьбі, надихом у мистецтві, а ще що вдосконалює смак і вкорінює звички. 

- Історія як процес, а не набір дат;
- історія як приклад і урок на майбутнє;
- сильна духом особистість як головний рушій змін;
- формули високих ідей закладені в архітектурі і мистецтві, виклики і страхи, які проходять усі нації, любов і зрада, святе і грішне в історії і сьогоденні...

Про це, і не тільки, у моїх екскурсіях Францією, Україною, Єгиптом…

Я хочу, щоб мої туристи поверталися з туру щасливими і окриленими, наповненими новими знаннями й сенсами і, звісно, гурманами.