Останнє оновлення - 24.01.2022 о 13:00

Тимчасовий в'їзд

Умови в'їзду коротко: 1) вакцинація + 2) Дія + 3) тест + 4) особиста заява (онлайн) + 5) декларація про відсутність симптомів (роздрукувати та заповнити самостійно)+ 6) медстраховка

1) З 11 листопада 2021 в’їзд громадян України з метою туризму можливий лише за умови повної вакцинації. Немає обмежень для в’їзду, якщо громадянин України повністю вакцинований однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції. До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield.

Крім того, в'їзд дозволено за умови, якщо минуло 7 днів після бустерної (третьої) дози ARNm (Moderna або Pfizer) після двох доз вакцини зі списку надзвичайних ситуацій ВООЗ (Sinovac/Coronavac, Sinopharm/BIBP Vero Cells, Covaxin).

2) Для контролю на кордоні вимагають пред’явити документ з обов'язковим QR-кодом, що підтверджує вакцинацію. 

Важливо! Франція приймає сертифікати вакцинації у додатку Дія або роздруковані з порталу Дія, а також паперові міжнародні свідоцтва про вакцинацію.

!! Обов'язково на додаток до сертифікату вакцинації необхідно пред’явити ПЛР-тест або тест на антиген (на англ мові).

3) ПЛР-тест має бути зроблений не більше ніж за 48 годин до в’їзду. Тест на антиген має бути зроблений не більше ніж за 24 години до в’їзду.

4) Також турист має заповнити онлан-заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.

Разом з повністю вакцинованим дорослим може вільно в'їхати неповнолітня дитина до 16 років. Проте невакциновані діти віком від 12 років повинні представити негативний результат тесту. 

У разі, якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції тільки за нагальної потреби. Невідкладна причина подорожі до Франції має бути підтверджена до від'їзду. У разі неправдивого твердження або неправдивої причини, у посадці буде відмовлено.

5) Усі туристи, що подорожують до Франції, мають пред'явити роздруковану і заповнену самостійно Декларацію про відсутність симптомів інфекції Сovid-19 - "Декларація пасажира про стан здоров’я та відсутність симптомів інфекції Сovid-19" (роздруковується самостійно туристомпереклад декларації додається).

Відвідування громадських місць у Франції

З 24.01.22 для всіх громадян старше 16 років відвідування громадських місць дозволено лише за умови повної вакцинації або довідки про перенесену хворобу. Також скорочено термін дії сертифікатів про вакцинацію.

Вхід до публічних місць (музеї, театри, стадіони, ресторани, бари, тощо) та гірськолижних підйомників, гірськолижних шкіл - дозволено за умови пред’явлення санітарної перепустки (Le Pass sanitaire), яка видається на підставі наступних документів:

1) Сертифікат проходження повного курсу вакцинації (Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Janssen/Johnson & Johnson) з обов'язковим QR-кодом, та не старше 7 місяців з дати отримання останньої дози.

Важливо!! З 15.02.2022 термін дії сертифікату про вакцинацію не має перевищувати 4 місяці з дня отримання останньої дози.

2) Документ, що підтверджує, що особа вилікувалась від Covid-19 мінімум 11 днів тому, максимум 6 місяців тому

3) До 15.02.22 усім громадянам, хто отримав лише першу дозу вакцини, дозволено відвідувати громадські місця за умови пред'явлення ПЛР-тесту або антиген-тесту не старше 24 годин. 

ВАЖЛИВО! Для гірськолижних підйомників: згідно із постановою Офісу туризму, за попередніми даними на курортах, діти від 12 до 16 років допускаються на підйомники, показавши сертифікат вакцинації або health pass. Health pass можна отримати після отримання негативного ПЛР-тесту або антигену, який здається на курорті кожні 24 год. 

Санітарна перепустка містить QR код, який сканується уповноваженими представниками при вході до публічних закладів для підтвердження Вашого статусу щодо Covid-19.

Тип документа
Относится к стране