Наявність екскурсії та актуальність інформації уточнюйте у менеджерів напрямку

 Екскурсія на цілий день. Тривалість до 6 годин.

Знаменита Королівська стежка El Caminito del Rеy - розташована між водоспадами Чорро іГайтанехо в ущелині Ель Чорро неподалік від Алори в Малазі. Вона складається з піших стежок шириною до 1 м і підвісних пішохідних мостів між ними, один з яких розташований на висоті 105 м, на Десфіладеро-де-лос-Гайтанес.

Королівська стежка була створена на початку XX століття як допоміжний шлях для робітників, зайнятих на будівництві греблі Конде дель Гвадалорсе, з одного боку каньйону на інший. Після закінчення будівництва король Іспанії Альфонсо XIII пройшовся по цій стежці під час церемонії відкриття споруди, і на честь цього стежка отримала назву «El Caminito del Rey» — Стежка короля.

У 2015 році Ель Камініто було реконструйовано, перевірено на безпеку і  відкрито як офіційний туристичний маршрут. Наразі Ель Камініто внесено у список найдивовижніших місць для подорожей Lonely Planet.На екскурсію не допускаються діти до 8 років

У вартість входить: транспорт, місцевий ліцензований гід і квитки в Камініто. Гід буде супроводжувати нас протягом усієї екскурсії.

Зверніть увагу!

НЕ рекомендується людям із запамороченням та / або проблемами при ходьбі.
Обов'язкове використання закритого взуття та маски.
Рекомендується взяти з собою воду. Під час екскурсії вздовж усього маршруту туалетів немає.

Обов'язкові документи: паспорт або посвідчення особи, що підтверджує вік.