РЕЖИМ ТИМЧАСОВОГО В’ЇЗДУ

Уряд Кабо-Верде дозволив короткостроковий в’їзд (до 90 днів) до країни з України і затвердив документи, необхідні для відвідування країни - сертифікат про вакцинацію від ковіду або тести, віза та онлайн-анкета.

1. Документ про ковід-безпеку

Для в'їзду на Кабо-Верде усім громадянам України від 12 років потрібно надати один із двох наступних документів англійською мовою:

- негативний результат ПЛР тесту (тест необхідно зробити максимум за 72 години до в’їзду);

- негативний результат швидкого тесту на антиген (тест необхідно зробити максимум за 48 годин до в’їзду).

Результат тестів має бути англійською мовою, зроблений у затверджених лабораторіях, які мають міжнародний дозвіл на тестування. Діти віком 0-11,99 років звільняються від тестування.

Сертифікат повної вакцинації від COVID-19 не звільняє від необхідності здачі тесту!

2. Віза та адміністративний збір - 61 євро / ос. (крім дітей 0-1,99 років)

З усіх подорожуючих до Кабо-Верде стягується в'їзний адміністративний збір (віза по прильоті в аеропорту). Діти до 2х років - безкоштовно. Документи для отримання в'їзної візи: підтвердження проживання, медична страховка. Оплата на місці по прильоту або онлайн завчасно за посиланням (вхід через VPN): https://www.ease.gov.cv

3. Онлайн-анкета

Подорожуючим до Кабо-Верде літаком, слід завчасно заповнити онлайн-анкету на сайті департаменту санітарного контролю Кабо-Верде (шаблон для заповнення додається).

ОСОБЛИВОСТІ ПО КРАЇНІ

  • Рекомендація: розрахунки на острові банківською карткою / євро / обмін євро на місцеву валюту!
  • Для відвідування соціальних, культурних, рекреаційних, спортивних та інших громадських зборів у вас можуть попросити надати «COVID-сертифікат». Доказів наявності щеплень, зроблених у інших країнах, достатньо;
  • Відповідно до оновлених, спрощених обмежень комерційні заклади можуть залишатись відкритими до 20-30, булочні – до 21-00;
  • бари, ресторани та лаунж зони можуть залишатись відкритими до опівночі; лаунж зони – до 2-00 годин вночі по субботам, неділям та святковим дням. 
  • Інститут морських кораблів та портових об’єктів продовжуватиме регулювати процес користування пляжами, за кожним островом окремо. 
  • Вимагається носіння масок під час перебування у громадських місцях, прогулянок та подорожей, особливо у оточенні осіб, які не належать до одного домогосподарства. Вимоги не розповсюджуються на дітей віком до 10 років та осіб, які за станом здоров’я не можуть носити маски та які займаються фізичними вправами і здатні дотримуватись соціальної дистанції.

МИТНІ ПРАВИЛА

Ваш паспорт має бути дійсним протягом щонайменше 6 місяців з дня в’їзду до Кабо-Верде.

Не встановлено обмежень на ввезення та вивезення валюти, декларувати її необов’язково. Дозволено безмитне ввезення до Кабо-Верде 400 сигарет та до 2 л. алкогольних напоїв.

Підлягає обов’язковому контролю ввезення рослин. Дозволено безмитне ввезення та вивезення свіжих фруктів та овочів (не більше 5 кг), а також інших продуктів та речей, «необхідних для особистого споживання».

КОНТАКТИ

Посольство України в Сенегалі
Адреса: 1148, Rue de l’Aéroport, Ngor Almadies, Dakar
Телефон: +2213386813 56
Гаряча лінія: +22177 4745563
Email: emb_sn@mfa.gov.ua
Сайт: http://senegal.mfa.gov.ua/ua

doc_file
Тип документа
Относится к стране