Переоформлення турів після початку війни 24.02.2022

Шановні Агенти /туристи/, у зв’язку з запровадженням воєнного стану в Україні (Указ Президента України від 24.02.2022 р. № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»), з огляду на поточну воєнно-політичну ситуацію, співробітники офісу ТОВ «Феєрія»  працюють у особливому режимі.

Туристам, які мали вилітати на відпочинок починаючи з 24.02.2022 року, у зв'язку з настанням форс-мажорних обставин, пропонуємо заморозити кошти, що надійшли  на оплату вартості туристичних подорожей зі змогою їхнього подальшого використання після нормалізації ситуації в Україні. Наразі туристи,  можуть скористатися наступними можливостями (з огляду на технічні нюанси в умовах воєнного стану в Україні):

  • Повністю сплачена вартість туру може бути використана Туристом в рахунок майбутніх платежів або перенесена  на іншого Туриста за Додатковою угодою з одночасною фіксацією сплаченої суми в еквіваленті іноземної валюти на день її оплати за комерційним курсом Туроператора;
  • Частково сплачена вартість туру може бути використана Туристом в рахунок майбутніх платежів за новим укладеним Договором на туристичне обслуговування.

Переоформлення турів на нові дати буде здійснюватися після стабілізації ситуації в Україні.

Звертаємо увагу на те, що на період запровадження воєнного стану сплачені кошти не повертаються, вказати точні терміни повернення грошових коштів за туристичні подорожі наразі немає можливості.

Команда ТОВ «Феєрія» бажає всім швидкої перемоги та мирного неба над головою!

Завантажити лист на оф. бланку >>>

Інформація для агентів >>>

Комментарии