Категория
Рассказы о путешествиях

Прямо зараз в житті України настала надзвичайно темна смуга. Кожен мешканець нашої батьківщини вже пройшов, проходить, чи проходитиме через тяжкі випробування, виклики, втрати.

Веселі, брате, часи настали…
Веселі, брате, часи настали…
Веселі, брате, часи настали…
Веселі, брате, часи настали…

Визнаймо це: хтось втратив все, що мав, тих, кого любив. Комусь вдалось повернутись додому й обійняти живих та здорових рідних. Декому пощастило й усе обійшлось сильним переляком: люди продовжують дихати, мати власний дах над головою, пробувати жити далі. Когось війна підкосила психологічно: багато хто зіткнувся з такими небаченими раніше обставинами, що ще матиме виходити з депресивних станів. Хтось бореться с російською чумою у пекельних боях прямо зараз. А хтось, затримавши подих, чекає їх вдома живими.

В кожного свій шлях, своя історія, яку, дай Боже, ми всі ще розповідатимемо нашим дітям та онукам.

Але як би тяжко не було, з яким би болем та стражданнями ми не зустрічались прямо зараз в нашому житті, кожен, хто читає ці рядки — бачить їх. Він може дихати, бачити, здатний увімкнути пристрій, відкрити сайт Феєрії мандрів й читати блоги. Все це значить, що ви живі. І це — неабиякий привід для радості. Це найцінніший скарб, що його може мати людина в наші часи.

Отже, вітаэмо вас! Ви — живі, а життя вперто триває і нас чекає ще так багато попереду!

На досить довгий період ми забули про мандри, на перший план вийшли актуальніші речі. Волонтерство, допомога ЗСУ та ТРО, розповсюдження правдивої інформації — кожен несподівано отримав величезні обсяги нової роботи, яку з майже несвідомою, автоматичною відданістю почав виконувати. Це був напружений час, але тепер ми повертаємось до повноцінного, наскільки це зараз можливо, життя. Усвідомлюємо, що нам вдалося вижити, а значить — життя продовжується. Настануть мирні часи й ми радітимемо, святкуватимемо, любитимемо, мандруватимемо й насолоджуватимемось навіть дужче, ніж раніше. Адже життя вже ніколи не буде таким, як тоді: для нас воно буде яскравішим, ціннішим, більш сповненим надії, адже ми самі будемо сильнішими, мудрішими, а головне — остаточно національно свідомими.

Тому до нашого феєричного гасла “Життя одне. Живи!” ми додаємо ще одне: “Життя триває!”.

Ми впевнені, що життя неможливо поставити на паузу. Саме тому ми повинні рухатись далі. Ми продовжуємо свою роботу, адже не сумніваємось, що переможемо дуже скоро й зможемо мандрувати разом знов. До того ж ми працюємо заради економічної підтримки України: стабільність економіки нашої країни залежить наразі від кожного бізнесу. Маємо багато планів, що їх вже починаємо реалізовувати.

Тому запрошуємо вас слідкувати за нашими оновленнями на сайті та соц. мережах! Тримаймося! Будьмо сильними!

Все буде УКРАЇНА!

Относится к стране

Добавить комментарий

comment