Категория
Рассказы о путешествиях

24 лютого почалась війна. Виглядала вона приблизно так, як її уявляє собі більшість людей: з вибухами, зброєю, танками, солдатами. Лиш з плином часу ми дізналися, що війна складається не лише з матеріального: існують також поняття гібридного й інформаційного протистояння. На прикладі того, як діє російська пропаганда ми побачили, що змагання в полі інформації також має свої правила, алгоритми й наслідки. Перевага в інформаційному плані має неабиякий вплив на хід бойових дій. Цей блог присвячуємо людині, яка з першого дня війни точно знала про те, яке фундаментальне значення має збір та фіксація воєнних злочинів, наслідків нападів, розповсюдження правдивої інформації. Це – директор Феєрії мандрів Ігор Захаренко.

Зранку 24 лютого вже було ясно, що робота Феєрії як туристичної фірми тимчасово призупиняється. Настав момент перекваліфікуватися й починати робити те, що в силах кожного нашого співробітника заради допомоги постраждалим та наближення перемоги. Активна, невтомна, допитлива натура нашого директора принесла плоди у вигляді знайомств з цікавими людьми з найрізноманітніших професійних сфер: журналісти, телеведучі, письменники, аналітики, політики та багато інших. Участь в подіях Євромайдану у 2014, спілкування з учасниками АТО на сході України дали Ігореві можливість бачити ситуацію зсередини, бути в курсі усіх деталей. Саме тому й тепер він є активним учасником в лавах інформаційних військ, відвідує гарячі точки бойових дій, фіксує воєнні злочини з боку росії й звітує у своїх соц. мережах, працює з вітчизняними й іноземними телеканалами, виданнями для розповсюдження важливої й правдивої інформації. До того ж наш директор займається волонтерством, допомагаючи військовим на фронті. За місяці війни Ігор побував у багатьох населених пунктах Київської, Харківської, Донецької, Луганської областей і його Мандри Героїв тривають!

Нині Феєрія мандрів повертається до туристичної роботи, тому Ігор продовжує поєднувати основну свою діяльність в компанії з боротьбою на інформаційному фронті. Адже не варто забувати: війна досі триває. Виношувати ідеї щодо нових турів Україною й пізніше – за кордон, паралельно займаючись збором доказів російських злочинів, – це абсолютно новий досвід, але маємо адаптуватися до цієї нової реальності. Саме тому ви можете знайти безліч корисної інформації, унікальних світлин, а також – новин з першоджерел на сторінках Ігоря Захаренка.

Сьогодні бути з Феєрією дорівнює йти в ногу з часом, тож приєднуйтесь!

 

Относится к стране

Добавить комментарий

comment