Категория
Рассказы о путешествиях

Вічно-зелений смарагдовий острів, в повітрі якого, здається, всюди витає дух свободи. Тут світ стає безкраїм, а власні можливості – безмежними. Ірландія.

Ця країна закохує в себе туристів на «раз-два-три». Її пейзажі, краєвиди, історія – захоплюють.

Особливі враження та емоції, справді незабутні, отримуєш, коли вирушаєш маршрутом під назвою «Кільце Керрі».

Кільце Керрі - незабутня подорож ірландськими землями
Кільце Керрі - незабутня подорож ірландськими землями
Кільце Керрі - незабутня подорож ірландськими землями
Кільце Керрі - незабутня подорож ірландськими землями

Маршрут «Кільце Керрі» простягається однойменним графством на 179 кілометрів. Тут своєю історію та архітектурою вразять десятки родових палаців, старовинних особняків і церков. Все це огортає невимовно красива ірландська природа, зокрема, – Атлантичний океан, що супроводжуватиме вас протягом усієї подорожі.

Маршрутом обладнані оглядові майданчики, зупинившись на яких, вам відкриються пейзажі у найкращому своєму вигляді. Особлива родзинка напрямку – рибальські поселення з різнокольоровими будинками. Так-так, ви напевне здогадалися, що тут працюють типові ірландські паби зі смачним пінним. Що теж примітно)

Взагалі маршрут «Кільце Керрі» стартує з містечка Кілларні, де ви відчуєте себе максимально затишно. Місцеві мешканці привітні та говіркі з туристами. А круту атмосферу підтримують ірландські національні мелодії, що лунають звідусіль.

Одна із зупинок маршруту – озеро Лох-Лейн завглибшки 13,5 метрів. Поруч з яким сусідяться мідні кар’єри, яким нарахували аж 6 тисяч років.

До речі, на озері облаштований оглядовий майданчик з цікавою історією. Його називають «Дамський вид». Згідно версії походження назви, тут від захоплення краєвидами дуже завзято щоразу «зітхають» і «ахають» жінки та дівчата.

Ще поруч з озером знаходиться Замок Росс. Це родовий маєток клану О'Донахью побудований у 15 столітті. До сьогодні ця споруда вважається найнеприступнішою у всій Ірландії. Замок місцеві вважають символом  боротьби за незалежність і свободу.

Також варто побувати у тутешньому Національному парку, біля водоспаду Торк. З ним пов’язана вражаюча легенда. Згідно неї хлопця на ім’я Тор зачаклували: вдень він залишався людиною, а вночі перетворювався на кабана. Місцеві, дізнавшись про це, вигнали його. І Тор від болю неприйняття перетворився на вогняний згусток і кинувся зі скелі. Так з'явився водоспад Тор, заввишки 18 метрів. 

А за 6 кілометрів від Нацпарку Кілларні стоїть Музей-садиба Макросс-Хаус – розкішний особняк, побудований у 19 столітті. Проектом замку передбачалося будівництво аж 45 кімнат. Оце масштаби! Ззовні оздоблення маєтку нагадує старовинний англійський замок. Так, як в кіно…дуже колоритний вигляд має ця будівля.

Також поруч зі замком знаходиться францисканський монастир 15 століття. Тут облаштоване стародавнє кладовище, що діє і сьогодні, де поховані знамениті поети Ірландії – О'Донахью і О'Салліван.

Ірландія готує для вас багато цікавого та вражаючого. За можливості рушайте з Феєрією у тур. Ця подорож залишиться у пам’яті назавжди.

Относится к стране

Добавить комментарий

comment