Категория
Рассказы о путешествиях

Венеція. Краса і романтика. Італійський норов та виваженість одночасно. Далекий Ренесанс і сучасність. Здавалося б, як це все може поєднатися в єдиному місці? Це – Венеція, друже. Тут можливо все!

Кохання з першого погляду. Венеція
Кохання з першого погляду. Венеція
Кохання з першого погляду. Венеція
Кохання з першого погляду. Венеція

Не відкриємо секрет, якщо наголосимо, що Венеція – одне з найбільш відвідуваних туристичних міст світу і одне з найбільш романтичних. Також воно притягує подорожуючих своєю атмосферою, історію, кількістю архітектурних шедеврів та творами мистецтва. Коли потрапляєш до Венеції, то дійсно втрачаєш відчуття часу. Та таке явище не лякає, а навпаки приваблює ще більше.

Насолоджуватися Венецією можна безкінечно і навіть коли приїздиш сюди не вперше – відчуття задоволення і цікавості не полишає.

«Перлина на воді» має багато «принад», що впадуть в око навіть бувалим туристам. Тут на кожному кроці «цікавинка» та «історія».

Площа Святого Марка. Це – основна міська площа і напевне, найвідоміше місце у Венеції. Вона ще з часів Середньовіччя й до сьогодні залишається «серцем» міста. Свого часу тут містились усі важливі офіси Венеційської Республіки, а з 19 століття – й резиденція архієпископа. Тепер тут відбуваються основні міські свята і гуляння. Зокрема, дуже яскраво на площі проводять славнозвісний традиційний Венеційський карнавал.

Біля площі знаходиться Собор Святого Марка – це основна католицька святиня Венеції, що є об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО. Базиліка є унікальним зразком візантійської архітектури в Західній Європі. На особливу увагу заслуговує її підлога, що викладена зі мармуру та скла. А ще – дзвіниця Собору, що стоїть окремо. Вона обвалилася у далекому 1902 році, але була відтворена через десять років.

Не можливо обділити увагою і Великий канал Венеції – це найбільший  коридор водного руху міста. Один кінець каналу веде до лагуни біля вокзалу Санта-Лючія, а інший – до басейну у Сан-Марко. Тут курсують водні автобуси, таксі та приватні гондоли з колоритними гондольєрами.

Цей канал завдовжки майже 4 кілометри, завширшки – подекуди до 90 метрів. Та й глибина нічогенька – в середньому 5 метрів. Тому сплавляючись каналом, тримайтеся міцніше)

Міст Ріальто – напевне найвідоміший міст через Великий канал у всій Венеції. Хоча водну частину міста перетинає понад 4 сотні мостів! Уявіть! Та Міст Ріальто  - знаменитість,  він найстарший за усі інші. Йому 431 рік. Конструкція складається зі однієї арки завдовжки 28 метрів. Максимальна висота мосту - 7,5 метри. Він спирається на 12 тисяч паль, що свого часу загнали у дно лагуни. На мосту Ріальто знаходиться 24 магазинчики. Сюди мріє потрапити кожен турист. Бо чого ж тоді приїздили?

Палац Санта-Софія, Собор Санта-Марія делла Салюте, Театр ла Феніче, Венеційський Арсенал  - це ті об’єкти, що також заслуговують на вашу увагу. Повірте, подорож до Венеції з Феєрією стане особливим спогадом, сповненим тільки приємними враженнями, що залишаться на довгі роки. Не даремно ж сюди щороку приїжджає до 30 мільйонів туристів. Та для кожного з них Венеція розкривається по своєму. Вивчіть ці відкриття для себе і ви! Тут на вас чекає взаємне «кохання з першого погляду». Це Феєрія гарантує!

Относится к стране

Добавить комментарий

comment