До команди Феєрії мандрів приєдналася компанія ділового туризму Аеролакс

У нашій феєричній родині – поповнення. Знайомимо вас із туроператором ідеальних подорожей та ділового туризму Аеролакс. Ми об'єднали зусилля – разом ми сильніші: 🇺🇦Феєрія мандрів. Феєрія перемоги🇺🇦 та Аеролакс!

27 років бездоганної роботи на туристичному ринку! Як наслідок – шалений досвід в організації індивідуальних (luxury) турів та ділових івентів.

За плечима також роки нестандартної співпраці з українськими авіакомпаніями: комерційне управління, вивід на ринок нового типу українського літака Ан-140. Також серед досягнень - реалізована ексклюзивна чартерна програма 2004-2007 рр. до зимової Словаччини: 17 туристичних авіарейсів за сезон. Це - абсолютний рекорд, що не побитий досі.  

Послугами Аеролакс скористалися: головний офіс компанії Rolls-Royce, іноземні посольства в Україні, зірки футболу та шоу-бізнесу, знані корпоративні клієнти, бізнес-спільноти і навіть Пентагон. Під час ковідного локдауну компанія зосередилася ще й на медичних авіарейсах та на медичному туризмі. Аеролакс перфекціоністи у всьому!

Важливо, що за всі 27 років існування туроператор не змінював свого керівника та вдало адаптувався до вимог часу та клієнта. Цього вдалося досягнути завдяки вдалому управлінню засновниці і єдиного управлінця Марії Цихотської

Компанія завжди йде в ногу з часом, а її співробітники систематично отримують цінні нові знання у сфері. Зокрема, Аеролакс пройшла курс доосвіти від почесного професора Лондонської школи бізнесу Аластера Ніколсона. Він свого часу консультував прем’єр-міністра Великої Британії Маргарет Тетчер.

Сьогодні Аеролакс у складі Феєрії мандрів продовжує займатися преміальним відпочинком. Це важливо, бо це - робочі місця, податки державі і донати на ЗСУ!

Будь-який куточок світу, найшаленіший сценарій відпочинку, з неможливого у можливе, усамітнений варіант чи шумною компанією, там, де ще ніхто не бував - Аеролакс реалізує все необхідне у найкращий спосіб з індивідуальним підходом.

Комментарии