Категория
Рассказы о путешествиях

Лондон - столиця Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Це друге за величиною місто Європи та один із найстаріших мегаполісів світу. У топі найвідвідуваніших столиць воно посідає почесне друге місце, поступаючись хіба-що Парижу. Стриманий, величний, королівський Лондон закохує в себе з першого погляду. Його називають містом, де "народжуються" новини, гроші та політичні рішення. 

Лондон - один з найдавніших мегаполісів світу
Лондон - один з найдавніших мегаполісів світу
Лондон - один з найдавніших мегаполісів світу
Лондон - один з найдавніших мегаполісів світу

Ще зі шкільних років ми добре знаємо про традиційні визначні пам'ятки Лондона: Біг-Бен, Вестмінстерське абатство, Букінгемський палац, собор Святого Павла та Тауер. Саме на них подивитися їдуть мільйони туристів. Ці величні споруди - свідки славного минулого столиці. 

Приємно також поблукати тихими міськими кварталами, вузькими провулками, мальовничими набережними Темзи. У місті вдосталь і зелених зон, що створюють особливе відчуття невідривності від природи: Гайд-парк, Грін-парк і Сент-Джеймський парк, Хемпстед-Хіт і Річмонд-парк.

Тут можна витратити кілька днів, просто блукаючи магазинами, ринками та галереями, музеями. Традиційні види мистецтв також процвітають: є можливість побачити блискучі театральні вистави, виставки та оперні спектаклі.

Не менше ніж театри туристів приваблюють ресторани. У Лондоні більше закладів із трьома зірочками «Мішлена», ніж у Парижі, а також великий вибір недорогих, але якісних китайських та індійських ресторанів. Місцеві паби мають неповторний колорит, особливо трохи далі центру. 

Найпопулярніші об'єкти Лондона, що варті вашої уваги: 


- Tower of London. Лондонський Тауер це одна з головних визначних пам'яток Великої Британії та одна з найстаріших споруд Лондона. Будівництво фортеці почалося 1078 року. Довгий час вона була резиденцією англійських королів, в'язницею, сховищем цінностей. Сьогодні Тауер є пам'яткою історії та відомим музеєм.

- St Paul's Cathedral. Собор Святого Павла - найбільший собор Лондона. Вважається однією з найкращих будівель, збудованих за часів епохи Відродження. З розташованої біля самого купола галереї відкривається панорамний краєвид на місто. 

- Westminster Abbey. Собор Святого Петра розташований у центрі міста, в районі Вестмінстера. Традиційне місце коронації монархів Великої Британії. Одна з головних визначних пам'яток столиці. 

- Kew Gardens (Royal Botanic Gardens). Королівські ботанічні сади К'ю (Сад К'ю) це відомий розташовані в південно-західній частині Лондона, на відстані приблизно 10 кілометрів від центру міста. У садах К'ю знаходиться найбільша у світі колекція живих рослин.

- British Museum. Британський музей є одним з найбільших музеїв світу. Його постійна колекція налічує близько 8 мільйонів експонатів. Тут можна побачити найрідкісніші та найцінніші експонати з усіх континентів, що ілюструють історію людської культури з моменту її зародження до нашого часу. 

- Національна галерея. Лондонська Національна галерея – це музей, що містить понад 2 тисячі зразків західноєвропейського живопису. Розташована на Трафальгарській площі. 

- Natural History Museum. У музеї виставлено експонати за такими тематиками, як ботаніка, зоологія, палеонтологія, мінералогія. Є велика колекція комах. Музей також відомий завдяки колекції скелетів динозаврів. 

- National Portrait Gallery. Національна портретна галерея - це перша у світі портретна галерея. Вона була заснована у 1856 році.

- London Eye. Це гігантське колесо огляду, розташоване на березі річки Темзи. Висота конструкції складає 135 метрів, колесо має діаметр 120 метрів. 

Відвідайте унікальний Лондон разом з феєричними гідами! Ця подорож подарує вам додаткові сили та натхнення! 
 

Относится к стране

Добавить комментарий

comment