Категория
Рассказы о путешествиях

Осінь у Швейцарії, Німеччині та Італії особливо прекрасна та приваблива. Сюди варто потрапити і побачити те, як вона змінює все довкола. Листя на деревах перетворюють свої яскравозелені кольори на золотисті, червоні та оранжеві, створюючи чудові пейзажі в горах, парках та лісах. На тлі розмаїття кольорів архітектура цих країн набуває особливої загадковості. А ще осінь - це час винограду та фестивалів вина. Тоскана в Італії, Рейнланд у Німеччині та Швейцарська Рив'єра в Швейцарії, славляться цим. Сюди варто їхати з Феєрією. Влаштуйте собі максимально соковите "побачення з осінню". 

Побачення з осінню. Швейцарія, Німеччина та Італія
Побачення з осінню. Швейцарія, Німеччина та Італія
Побачення з осінню. Швейцарія, Німеччина та Італія
Побачення з осінню. Швейцарія, Німеччина та Італія

Вирушайте на відкриття альпійської природи з різних боків величних Альп - у горах ШвейцаріїНімеччиніІталії. Або зачаровуйтеся безтурботним спокоєм гірських озер та вишуканою архітектурою італійських вілл. Проведіть оксамитовий сезон на теплому Середземномор'ї, або ж вивчайте смаки трюфелів, вин та сирів у подорожі Тосканою та Умбрією...Такі подорожі стануть надзвичайно яскравим спогадом!

Італія - фантастична! Синонім цієї країни - натхнення і краса. Краса в усьому: природі і музиці, класичній архітектурі і примхливих абрисах берегової лінії, простоті середземноморської кухні і складних нашаруваннях історичних епох, у непомітній легкості прибережних містечок і монументальності шедеврів світової культури.

Цю країну називають батьківщиною Ренесансу. Творчий дух, що витає серед вузьких вуличок, надихав Рафаеля, Мікеланджело, Леонардо да Вінчі. А РимВенеція, Флоренція - яскраве підтвердження цих слів. Однозначно варто їхати у незабутній тур Феєрії Гарантований тур. Класична Італія + відпочинок на морі або ж обирайте Осінь в Італії. Так ви повноцінно пізнаєте Італію "на смак". 

А програма Дама з камеліями: озера Італії познайомить вас ще й з дивовижними пейзажами альпійських озер, чарівною архітектурою вишуканих палаців, замків і середньовічних містечок, оповитих легендами та історією. І, звісно на вас чекає - шопінг в столиці світової моди та найвідоміших аутлетах Мілану!  

Трюфельна осінь в Тоскані - теж програма, над якою спеціалісти Феєрії працювали особливо ретельно. Італійська Тоскана – дивовижний регіон, який обов'язково потрібно відвідати хоча б один раз у житті. Вкриті виноградниками пагорби, розкидані по них старовинні містечка, одне краще від іншого, чудова Флоренція, яку неможливо забути, і Площа Чудес у Пізі... У Тоскану приїжджають і любителі мистецтва, і гурмани, і звичайні туристи, які прагнуть побачити один із найпрекрасніших куточків нашої планети, у місце, де зародився італійський Ренесанс. 

Райські куточки Тоскани і Умбрії цей тур також  залишить всередині винятково добрі враження і приємний післясмак. Рай на землі, музей під відкритим небом, живописне полотно ... Це все Тоскана та Умбрія - наймальовничіші регіони Італії. Хвилясті пагорби, гірські ланцюги, чаші долин, наповнені туманом, кипариси і сосни, середньовічні замки ... Пронизлива краса, від якої перехоплює подих. Тут варто вивчати етруські старожитності, дивуватися чудовим формам палаців епохи Ренесансу, міркувати про вічне і, звичайно, осягати тонкощі італійської кухні.

Швейцарська осінь також особлива. На вас чекає знайомство з ЦюрихомЖеневоюБазелемБерном. Ви побачите найбільший водоспад у Європі і помилуєтеся засніженими вершинами Альпійських гір. Побуваєте і в князівстві Ліхтенштейн, продегустуєте вино з льохів князя і пообідаєте в улюбленому ресторані Джеймса Бонда. Здійсните захопливий переїзд через гірський перевал Сен-Готард, побуваєте в Шийонському замку, підніметесь на вершину містичної гори Пілатус на найстарішій в Європі зубчастій залізниці, і сповнитесь величною красою альпійських озер. Обирайте тур Швейцарія – це Рай! 

НімеччинаАвстрія та Угорщина теж наділені особливим шармом осінню. Це - дивовижні країни величних замків і галасливих мегаполісів, старовинних архітектурних ансамблів, чудової природи і могутніх гір. Істинний колорит і невимовна краса альпійської природи, неймовірна кількість старовинних палаців, замків, монастирів і інших дивовижних пам'яток перенесуть вас в романтичну казку стародавньої Європи! У цьому турі у вас буде перехоплювати дух від краси, оригінальності, величі, витонченості та кількості побачених красот і визначних пам'яток!  Австрія + Баварія: гори, замки і озера.

Варто насолоджуватися життям, оскільки кожен день надає нам шанс досліджувати, вчитися і зростати. А подорожі дарують незабутні враження та знайомства з різноманітними культурами, що розширюють наше розуміння світу і самого життя..

 

Относится к стране

Добавить комментарий

comment