Категория
Рассказы о путешествиях

Париж - однозначна перлина Європи, що приваблює мандрівників своєю безсмертною красою та неперевершеним шармом. Це місто віддзеркалює елегантність та розкіш, таємниці та творчість. Зануритися в його неповторну атмосферу, розглядаючи видатні пам'ятки, - один з кращих варіантів для знайомства з найромантичнішою столицею світу.

Париж: місто кохання та натхнення
Париж: місто кохання та натхнення
Париж: місто кохання та натхнення
Париж: місто кохання та натхнення

Ейфелева вежа: Символ романтики та величі

Неймовірна Ейфелева вежа - найвизначніший символ Парижа. Зведена до Всесвітньої виставки 1889 року, вона перетворилася на місце, де романтика зустрічається з величчю. Вона вражає своєю красою та технічною досконалістю.

Загальна маса вежі складає 10,1 тисячі тон, зокрема, залізні конструкції важать 7,3 тисячі тон. 18 038 металевих деталей з'єднано між собою 2,5 мільйонами заклепок.

Висота Ейфелевої вежі на момент будівництва була близько 300 метрів. Довгий час вона залишалася найвищим об'єктом на Землі. Лише у 1930 році її обігнала будівля Chrysler Building, збудована в Нью-Йорку.

Сьогодні з урахуванням встановлених антен висота вежі становить 324 метри.

Монмартр: Місце творчості та естетики

Монмартр - це місце відпочинку, культури і мистецтва. Тут здавна збиралися представники паризької богеми, цими вуличками гуляли Золя і Ренуар, Дега і Ван Гог, Берліоз і Сірка. Пагорб в північній частині міста і зараз приваблює художників і письменників, багато режисери знімають фільми в кварталі Монмартр, а письменники згадували його у своїх літературних творах.Тут знаходиться славнозвісна Базиліка, що вразить своїм виглядом, а з її оглядового майданчика розлягається фантастичний вигляд на Париж

Мулен Руж: Шарм нічного Парижа

Мулен Руж - справді легендарне кабаре. Тут вирує атмосфера розкішних веселощів та творчості епохи бель-епок, а виступи на сцені "млина" завжди вражають своєю вишуканістю та енергією.

Лувр: Скарбниця світового мистецтва

Париж - це беззаперечно місто мистецтва, і Лувр - його справжня скарбниця. Зібравши найвеличніші шедеври світової живопису, від Мона Лізи до "Венери Міло", Лувр заворожує своєю красою та вишуканістю колекцій. Лувр містить понад 380 000 експонатів, з яких лише 35 000 виставлені у восьми залах загальною площею більш ніж 60 000 м².

Люксовий шопінг в Парижі

Не можна проігнорувати блискучі вітрини Chanel, Prada, Burberry,  Lacoste та інші елітні бутики на вулицях Парижа. Це місто шопінгу, де елегантність та стиль завжди на першому місці.

Париж - це не просто місто, а світовий центр культури, романтики та естетики. Пориньте у його витончену атмосферу, де кожен куточок є окремим шедевром, а відчуття краси завжди супроводжує вас. Париж - це абсолютна зірка, що завжди пробудить нові грані ваших вражень.

 
Относится к стране

Добавить комментарий

comment