Категория
Рассказы о путешествиях

Позітано... Це не просто місто в Італії у регіоні Кампанія. Це - відчуття суцільної гармонії. Чарівні круті вулиці, сплетені з вічно зеленими виноградниками, мальовничі види на безмежну синь Амальфійського узбережжя та запах солодких апельсинів, що завжди витає у повітрі... Це місце - вабить, манить і заворожує своєю неповторною красою.

Райське Позітано
Райське Позітано
Райське Позітано
Райське Позітано

Що робить Позітано таким особливим містом? Тут сяють сонячні промені, танцюють відблиски на дахах старовинних будинків і тут складається враження, що час мов зупинився в очікуванні найчарівніших митей та пригод.

Прибережна лінія Позітано вражає своєю розмаїтістю – від мальовничих пляжів до диких, що ховаються в скелях бухт, де ніби оселився спокій. 

Тут, серед запашних садів і блакитних хвиль, кожен мандрівник знайде собі щось до душі: від елітних курортів з розкішними басейнами і видом на безмежність морських горизонтів до затишних гостьових будинків, що пропонують зануритися в атмосферу справжньої італійської гостинності.

А ще, Позітано - це місто-музей під відкритим небом. На вас чекають старовинні кам'яні вулички, які змальовані на шедеврах художників, античні монументи та пам'ятники історії, що виблискують у сонячному промінні. 

Однією з найбільш визначних пам'яток Позітано є Кафедральний собор Санта-Марія-Ассунта, заснований ще в 11 столітті. Цей собор привертає не лише віруючих, а й любителів мистецтва.

Ще однією архітектурною перлиною Позітано є Вілья-Руффоло. Ця палацова споруда славиться своїм вражаючим садом, де розквітають різні види тропічних рослин та квітів. Особливу увагу привертає Тераса Руффоло, з якої відкривається дивовижний вид на Амальфійське узбережжя та на Позітано.

У Позітано ви зможете знайти те, чого шукали, і навіть те, про що не мріяли. Адже Позітано - це не просто місце, а справжній шедевр природи та італійського гостинності. Це місце варто відвідати з Феєрією. 

Относится к стране

Добавить комментарий

comment