Категория
Рассказы о путешествиях

Ласкаво просимо до Муйне, прихованого скарбу у В'єтнамі, де безмежні піски зустрічають теплі води, тут на крилах вітру носяться думки і дійсно усвідомлюєш, що як не крути, а життя - прекрасне. Це місце варте вашої уваги та часу. Тут кожен знаходить щось для себе: дозу адреналіну від серфінгу чи кайтінгу, несамовите задоволення від споглядання мальовничих краєвидів, смаковиті враження від місцевої кухні. 

Дива Муйне. Відпочинок у парадайзі В'єтнаму
Дива Муйне. Відпочинок у парадайзі В'єтнаму
Дива Муйне. Відпочинок у парадайзі В'єтнаму
Дива Муйне. Відпочинок у парадайзі В'єтнаму

Муйне - це курортне містечко, розташоване на східному узбережжі В'єтнаму, приблизно за 4 години їзди на південь від міста Нячанг. Воно славиться своїми чудовими пляжами, які простягаються на кілька кілометрів, та сприятливими умовами для серфінгу завдяки постійним вітрам. Муйне також відоме своєю мальовничою пустелею Чам, де можна побачити величезні червоні піски і різноманітні форми дюн. Крім того, тут розташовані рибацькі села, які пригостять морепродуктами, а ще й покатають на джипах або квадроциклах, відкриваючи чарівні краєвиди та природні краси регіону.

Природа Муйне:

Муйне славиться своїми довгими пляжами, величними пальмами та мальовничими пагорбами піску, що перетворюються на золотисті дюни. Їх варто побачити - вони особливо красиві в світлі ранкового та вечірнього сонця. А ще тутешні вітри підходять ідеально для початківців та досвідчених серферів. Це справжній рай для тих, хто мріє відчути вітер у волоссі та хвилі під ногами, а ще  - довіритися стихії. 

Розваги в Муйне:

Не тільки серфінг. Муйне має багато інших "принад". Ви можете помчати на екскурсію на джипах або квадроциклах, щоб відкрити сховані скарби Муйне: від кришталево-чистих водопадів до диких й диковинних лісів. Або, можливо, ви забажаєте відвідати рибацькі села, де час законсервувався на століття, і дізнатися більше про місцеве життя -  будь-ласка, це все можливо.

Кулінарні насолоди:

І, звичайно ж, не можна залишити Муйне, не спробувавши місцеву кухню. Тутешні ресторани пропонують величезний вибір страв - від свіжих морепродуктів до смаколиків із місцевих овочів та фруктів. Будьте певні, що вуличні страви у Муйне вас здивують своєю аутентичністю та смаком. Якщо ви не знаєте, що варто спробувати у Муйне, то в першу чергу беріть суп Пхо, смажену рибу та млинці Бансео. 

Якщо в Муйне - то одначно з Феєрією! Незабутні враження гарантовано! 

Относится к стране

Добавить комментарий

comment