3800
₴UAH
3 дней

Київ - Олика - Луцьк - Володимир-Волинський - Зимне - Берестечко - Рівне - Новоград-Волинський - Київ

Страны:
Даты

Описание тура

Запрошуємо вас в старовинне місто Луцьк. Нова програма і нові цікаві об'єкти!

Ми поїдемо на екскурсію в одне з найстаріших міст не тільки Волині, а й всієї України - Володимир-Волинський.

Відвідаємо зимову резиденцію Володимира Великого, яку князь влаштував тут ще понад 1000 років тому - зараз це відомий монастир в Зимовому.

Звичайно ж нас чекає прогулянка по Луцьку, з його численними ресторанчиками і скульптурами, а також знаменитий замок Любарта - ми прогуляємось по стінах замку, піднімемося на його вежі і подивимося на Луцьк з висоти пташиного польоту.

Побуваємо в Медовій Хаті, де працюють справжні фанати своєї справи, які можуть годинами розповідати про те, як влаштоване життя у вуликах, а також в унікальному "Музеї волинської ікони", де зібрана безцінна колекція, розповідь про яку цікава навіть самому непосвяченому відвідувачеві.

Заїдемо в неперевершене місце - на поле Берестецької битви, де побачимо цікавий музей, незвичайну козацьку церкву і відчуємо харизматичність і дивовижну енергетику цього місця . А також побачимо Олиицький зимок, що впродовж століть належав родині Радзивілів, найбагатшому литовському роду у Великому Князівстві Литовському.

А на останок ми з вами зробимо зупинку в місті Новоград-Волинський, де 150 років тому народилася Леся Українка. Тут на нас чекає романтична екскурсія по музею родини Косачів.

Не припустіть цей тур - подаруйте собі свято!

В стоимость входит
Проїзд на комфортабельному автобусі по всьому маршруту;
22
Проживання 2 ночі зі сніданками;
22
Екскурсійне обслуговування за програмою;
Страхування;
Супровід групи співробітником компанії.
В стоимость не входит
Дегустація;
22
Додаткове харчування;
22
Доплата за одномісне розміщення;
Інші витрати, не передбачені програмою.

Київ - Олика - Луцьк - Володимир-Волинський - Зимне - Берестечко - Рівне - Новоград-Волинський - Київ
День 1
Київ – Олика - Луцьк

7:00 Виїзд від ст. м. Житомирська: ранкова дорога в перших променях сонця, чашечка кави на зупинці і передчуття прекрасного подорожі.

Першу зупинку ми зробимо в старовинному замку славетних князів Радзивиллів – Олика. Будівництво замку було розпочато в 1564 році Миколою Радзивіллом Чорним, і прослугував він резиденцією цієї родини аж до 1939 року.

Далі прямуємо до Луцька, де після обіду - одна з найцікавіших екскурсій цього туру - екскурсія в Луцький замок. Це колосальна і в той же час дуже елегантна споруда, яка, незважаючи на свій вік, дуже добре  зберіглася - адже Луцький замок за всю його історію жодного разу не був захоплений ворожими військами. Ми  пройдемося його коридорами та галереями, вузькими старовинними сходами піднімемось на вежу, звідки відкривається чудовий вид на місто. Під час прогулянки Ви самі переконаєтеся в тому, що Луцьк проніс крізь століття і зберіг для нащадків дух середньовіччя.

І не забутьте зробити фото у головних воріт в короні Вітовта! :)

Потім на нас чекає знайомство зі Старим Лучеськом. Прогулянки вулицями Старого міста доповнять розповіді екскурсовода про те, чому Луцьк у добу Середньовіччя називали «маленьким Римом Сходу», для чого сюди приїжджали європейські монархи та куди поділася корона Великого князя литовського Вітовта,  про велике кохання князя Любарта до своєї дружини, про любовні інтриги та драми середньовічного Луцька. Побачимо «будинок з химерами», який нарівні із замком є другою візитівкою Луцька, та найдавніші духовні споруди міста, які будували різні народи, що проживали у Луцьку: поляки, литовці, вірмени, євреї, караїми, німці, чехи.

Ми прогуляємося вулицями, де маленька Леся Українка бавилась зі своїм братом Михайлом, де досі росте ясен, під яким любила відпочивати дівчина і де написала свого першого вірша «Надія».

А вільний час можна провести в якомусь із симпатичних кафе або ресторанчиків Луцька, або відвідати фірмовий паб-магазин при Луцькому пивзаводі «Zeman». А може вас зацікавить романтична прогулянка у луцькому парку відпочинку ім. Лесі Українки де є чудова мистецька алея скульптур відомого волинського митця Миколи Голованя.

Ніч у готелі.

День 2
Луцьк – Володимир-Волинський – Зимне – Луцьк

8:00 Сніданок в готелі.

Переїзд у Володимир-Волинський.

Екскурсія по одному з найстаріших міст не тільки Волині, а й всієї України. Перша документальна згадка про Володимир, так раніше називалося це місто, датована 988 роком. Його назва згадується у славетному літопису «Повість временних літ». На нас чекає знайомство з заповідником «Стародавній Володимир»: Давньоруський собор Успіння Богородиці - усипальниця волинських князів, єпископська резиденція «Замочок», Василівська церква - ротонда, пам'ятники Володимиру Великому, Данилу Галицькому, Слов'янський парк.

А в декількох кілометрах від міста князь Володимир Великий влаштував свою зимову резиденцію - зараз це широко відомий монастир в Зимовому, де ми також побуваємо під час екскурсії. Тут зберіглася печерна церква Варлаама Печерського і "Терем Володимира". Над комплексом домінує велична Троїцька церква (1465-75 рр.), а також Успенська церква (1495-1550 рр.), де знаходиться Чудотворна ікона Божої матері, якою благословили князя Володимира Святославовича під час вінчання з Анною - дочкою візантійського імператора. Монастир оточений оборонними стінами з кутовими вежами під шатровими дахами, зведеними в XV-XVI ст.  На території зберігається 720-кілограмовий "дзвін Чарторийських".

Повернення до Луцька. Обід (за бажанням)

А ще на сьогодні у нас заплановано відвідування знаменитого музею Волинської ікони, де зібрана унікальна колекція найцінніших екземплярів сакрального живопису. Повірте, це буде захоплююча екскурсія, навіть якщо Ви ніколи не цікавилися історією іконопису.

Завершимо екскурсію відпочинком в "Медовій хаті" (за бажанням),  де приємно посмакувати питним медом під цікаву розповідь  з історії цього найстарішого промислу, та придбати ексклюзивні медові смаколики та медову косметику.

Ніч у готелі.

День 3
Луцьк – Пляшева – Рівне – Новоград-Волинський – Київ

8:00 Сніданок в готелі.

Цей день ми почнемо з дуже цікавого історичного місця, що неподалік Луцька - ми відправляємось під місто Берестечко на Поле Берестецької битви, де в 1651 році відбулася битва між козацьким військом гетьмана Богдана Хмельницького та польською шляхтою. На території музею і зараз стоїть дерев’яна Михайлівська церква, побудована ще до битви. Є легенда, що саме тут напередодні битви молився за перемогу гетьман Богдан Хмельницький. Перед іконостасом — сходи під землю. Підземний хід веде до саркофагу, а далі до сусідньої козацької церкви — домінанти меморіалу, п’ятикупольної Георгієвської церкви — єдиної церкви, в якій іконостас винесено назовні, щоб тисячі народу, які приходять сюди, могли молитися перед храмом.

Далі відправляємось до міста Рівне, щоб відвідати одне з найбільш романтичних місць міста - Алею кованих скульптур. Рівненські ковалі спільно з майстрами українського та світового ковальства створили тут неймовірні твори мистецтва: казкові та кумедні, замисленні та абстрактні – композиції, що зображають людські цінності в сюрреалістичному стилі. Є у парку і оригінальні металеві композиції: "Закохані лебеді" та "Весільна карета" у вигляді серця. Тепер вони є пам'ятними місцями зустрічі закоханих та весільних фотосесій для молодят.

А після обіду дістанемось в місто Новоград-Волинський, де 150 років тому народилася Леся Українка - талановита поетеса, драматург-новатор, публіцист, критик, співець кохання та жінка великої мудрості та незламної сили духу. Ми зупинимось біля пам'ятника, що було встановлено Лесі на її батьківщині, та відвідаємо будинок-музей родини Косачів, де дізнаємось багато цікавого про цю надзвичайну родину.

22:00 -22:30 Орієнтовний час прибуття до ст. м. Житомирська.

Добавить комментарий

Комментарии

Заполните документы и пришлите менеджерам

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
пр-т Красной Калины, 46 (1-й этаж)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Соломенка

Город:
Киев
Адрес:
ул. М. Скрипника, 40

Вартість туру на 1 особу при проживанні у готелі "Reikartz Світязь":

1/2 DBL (ВВ) - від 3800 грн
Харчування -  два сніданки

Дополнительная информация

Орієнтовна вартість вхідних квитків:

Замок Любарта 50 грн,
Музей Волинської ікони 60 грн,
Музей Берестецької битви 30 грн,
Музей родини Косачів 50 грн.

Контакты менеджеров

  • Имя: Наталья Антонюк
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39, (050) 391-82-77
  • Вн. номер: 108
  • e-mail: natalia.a@feeria.ua