21 183 грн
499
€EUR
8 дней

Кишинів - Афіни - Аттика: мис Суніон, оз.Вуліагмені - Метеора - Каламбака - Дельфи - Лутракі - монастир Св.Потапія - п-ів Пелопоннес: Епідавр, Мікени, Нафпліон - Афіни - Кишинів

Страны:
Даты

Описание тура

Тур тільки для агентів. Заявку на бронювання робити в своєму особистому кабінеті

Летимо, гуляємо, вивчаємо, купаємося, веселимося, насолоджуємося і відпочиваємо!

Лутракі - курортне місто неподалік від Афін на узбережжі Коринфської затоки блакитного Іонічного моря - ідеальне місце для відпочинку 340 днів на рік!

Тут майже кожен день світить сонце і дуже м'який клімат навіть взимку. Тут є все: ласкаве море з чистими пляжами, хвойні ліси, гори. Повітря цілюще і насичене іонами йоду. У перекладі з грецької Лутракі означає "цілющі ванни" - і справді, після відпочинку в цих райських місцях забуваєш надовго про всі хвороби!

А наш новий тур в Лутракі має ще одну незаперечну перевагу - звідси дуже зручно вирушати на екскурсії, адже поруч розташовані видатні пам'ятки Давньої Греції: півострів Пелопоннес з його неймовірно древніми Мікенами, амфітеатр і медична школа на батьківщині Асклепія, храм Гери, звісно ж, Афіни з їх численними музеями, легендарні Метеори і Дельфи, видатні християнські пам'ятки, шедевр інженерного мистецтва 200-річної давнини - Коринфський канал, до якого можна дістатися пішки. Відпочинок з Феєрією у Лутракі - це прекрасна можливість провести час відпустки на морському узбережжі, оздоровитися і набратися нових вражень!

Авіапереліт вже включено у вартість туру!

Також дивіться феєричний щотижневий авіатур Лутракі. Пляжний відпочинок в Греції

В стоимость входит
Усі трансфери за маршрутом;
22
Харчування НВ (сніданок+вечеря);
Екскурсії за програмою.
В стоимость не входит
Проїзд до/з Кишинева;
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
Медична страховка;
Туристичний збір;
22
Чайові гідам/водіям, особисті витрати.
Кишинів - Афіни - Аттика: мис Суніон, оз.Вуліагмені - Метеора - Каламбака - Дельфи - Лутракі - монастир Св.Потапія - п-ів Пелопоннес: Епідавр, Мікени, Нафпліон - Афіни - Кишинів
День 1
Кишинів - Афіни

Виліт з Кишинева о 10:35. Приліт в Афіни о 12:30 за розкладом.

Груповий трансфер у готель в Афінах, поселення, відпочинок.

Детальніше інформацію про всі готелі / дати / умови поселення дивіться в нашому онлайн-підборі турів

У другій половині дня - пішохідна екскурсія Афінами.

Вечеря у готелі. Ночівля.

День 2
Афіни - Аттика: мис Суніон, оз.Вуліагмені

Сніданок.

Оглядова автобусна екскурсія Афінами з відвідуванням Акрополя.

Огляд центральної вулиці Панепістіміу з ансамблем споруд Університету, Академії та Національної бібліотеки; площ Омонія (площа Згоди), Синтагма (площа Конституції) і Монастиракі; будівлі Парламенту із почесним караулом біля могили Невідомого Солдата; розкішного королівського парку Заппіо, руїн храму Зевса Олімпійського та знаменитої Арки Адріана, Панафінейського стадіону, колоритного району Плака та величного Акрополя.

Афінський Акрополь – втілення найвищого прояву гармонії архітектури та природи. Ця грандіозна композиція ідеально збалансованих конструкцій створює монументальний пейзаж, абсолютно унікальний за своєю красою і утворений цілою низкою шедеврів V століття до нашої ери: Парфенон роботи Фідія, Іктіноса і Каллікрата, Пропілеї, Храм Ніки Аптерос тощо.

Акрополь ілюструє більш ніж тисячолітню історію стародавньої грецької цивілізації і є тим Священним храмом, з якого починаються всі головні легенди про місто. Сотні тисяч туристів щорічно здійснюють паломництво на ці священні схили, які зачаровують своєю величчю і красою.

Екскурсія на мис Суніон та озеро Вуліагмені. Подорож вздовж морського узбережжя Аттичної Рив’єри, відвідування мису Суніон з храмом Посейдона та купання в термальному озері.

Напевно, це найпоетичніше місце Аттики. Саме тут розташовані давні архаїчні святилища Посейдона та Афіни, саме сюди приплив Тесей після перемоги над Мінотавром, саме звідси батько Тесея, цар Егей, кинувся вниз в морські хвилі (і невідомо, як би нині називалося Егейське море! ..) І саме сюди, на найпівденнішу точку мису, щодня прямують сотні туристів, щоб насолодитися прекрасними пейзажами.

Загадуйте бажання біля підніжжя храму Посейдона - і вони неодмінно здійсняться!

На самому узбережжі розкинулося мальовниче термальне озеро Вуліагмені. За легендою, його води - власність русалки, вона збирає данину з людей у вигляді молодих хлопців, яких тягне на дно. Насправді, це унікальне за своїм хімічним складом озеро, з цілим комплексом підземних тунелів, що утворилися вже в християнські часи через обвалення купола гігантської вулканічної печери.

Сьогодні навколо озера розташовується добре організована рекреаційна зона з пляжем та кафе. А гарячі лікувальні води озера цілорічно приймають велику кількість відвідувачів.

Повернення в Афіни. Вечеря у готелі. Ночівля.

День 3
Афіни - Метеора - Каламбака

Сніданок, виселення.

Відвідування монастирського комплексу Метеора - унікального стародавнього природно-історичного місця.

Метеора - це християнські монастирі, побудовані на високих обривистих скелях і велично спрямовані в небо. Приголомшливе диво природи - гігантські сталагмітові скелі - з'явилися як подарунок ченцям, які прагнуть наблизитися до Бога. Чернечий центр з’явився близько Х століття і з тих пір існує безперервно. У 1988 році комплекс було включено до списку об'єктів Всесвітньої спадщини.

Православні монастирі тут мають значну художню цінність, будучи справжніми музеями. Скелі, утворені більше 60 мільйонів років тому, досягають заввишки 600 метрів над рівнем моря і є рідкісним геологічним явищем. У результаті впливу води, вітру і перепадів температур народилися масивні кам'яні стовпи, що ніби зависли в повітрі й отримали назву Метеори, - «ті, що ширяють у повітрі».

Фантастичний пейзаж Фессалії - безсумнівно, одне з найбільш захоплюючих місць світу, а монастирі Метеори - найбільш яскрава пам'ятка Греції.

Переїзд у мальовниче містечко Каламбака біля підніжжя скель Метеори, яке здавна слугувало відправною точкою подорожі до монастирів. Сучасне місто було практично заново відбудоване після руйнації в часи Другої світової війни. Головна вулиця із затишними площами, фонтанами та колоритними тавернами, де збираються місцеві жителі, занурить вас в атмосферу справжнього життя греків. У нічний час освітлені прожекторами скелі набувають величного та містичного вигляду.

Поселення в готелі міста Каламбака.

Вечеря, ніч у готелі.

День 4
Дельфи

Сніданок, виселення.

Переїзд у Дельфи.

Дельфи - старовинне місто в південно-західній Фокіді, розташоване в мальовничій Священній долині біля підніжжя знаменитої гори Парнас.

Це найважливіший культовий центр Давньої Греції, «пуп Землі», найбільш шановане місце країни, адже саме тут перебував наймістичніший оракул давнього світу. Колись тут проводились Піфійські ігри. Нині ж археологічний заповідник Дельфи внесений ЮНЕСКО в перелік об’єктів Всесвітньої спадщини, адже тут зберігається неймовірна кількість скарбів і творів мистецтва. 

Огляд головних пам’яток: храм Аполлона Піфійського (VI-IV ст. до н.е.), скарбниця афінян, стоя (галерея-портик) афінян (475 р. до н.е.), театр (II ст. до н.е.), стадіон (VI ст. до н.е.) та інші споруди. Відвідування археологічного музею, в якому зберігається безцінна колекція античних артефактів, серед яких прекрасні фігури куросів (статуї юнаків-атлетів) VI століття до н.е.

Розміщення у готелі міста Дельфи. Вечеря, ночівля.

День 5
Лутракі

Сніданок, виселення.

Переїзд у Лутракі. Поселення у готель. Вільний час, відпочинок на морі.

Лутракі - дуже зручне місто для різнопланового відпочинку: недалеко знаходиться столиця, а навколо - головні визначні пам'ятки Греції. Уздовж узбережжя розташувалися численні готелі різних категорій, на прекрасній набережній можна знайти ресторанчики, таверни, бари та дискотеки, неподалік є аквапарк.

Щороку Лутракі отримує Блакитний Прапор від Міжнародної асоціації екологів.

На околицях Лутракі розташовані античні храми та безліч візантійських церков і монастирів, а також гарне солоне озеро, що поєднується з морем. Любителі активного відпочинку можуть займатися дайвінгом, серфінгом, підводним полюванням, яхтовим спортом, кататися на морських лижах, та здійснювати прогулянки на гірських велосипедах. Ніч у готелі.

Вечеря у готелі, ночівля.

День 6 - огляд готелів
Лутракі: монастир Св.Потапія

Сніданок. 

Екскурсія в монастир Св. Потапія.

Святий Потапій за життя прославився тим, що зціляв безнадійно хворих й навіть, за переказами, зупинив епідемію чуми. Мощі Святого зберігаються у затишному місці - в монастирі, високо над Лутракі над синіми водами затоки Корінфа. Монастир заснований нещодавно - у 1952 році, раніше на цьому місці була тільки печера, яку з часом розширили. В печері багато старовинних фресок, а стеля прикрашена численними лампадками.

Повернення в Лутракі.

Огляд готелів у Лутракі.

Вечеря у готелі, ночівля.

День 7
П-ів Пелопоннес: Епідавр - Мікени - Нафпліон

Сніданок.

Екскурсія на півострів Пелопоннес: Епідавр - Мікени - Нафпліон.

Епідавр - одне із найстаріших грецьких міст-портів. Свого часу місцевий театр вважався одним із семи чудес світу, як і священна лікарня Античного світу, в якій поклонялись богу зцілення Асклепіосу. Престиж і популярність Асклепіоса забезпечили місту значне економічне процвітання, завдяки чому в IV-III століттях до н.е. була здійснена грандіозна програма будівництва культових монументальних споруд. Ви побачите театр, який прекрасно зберігся, гімназії, лазні, Одеон, храми Асклепія і Аполлона, Фолос та стадіон.

Мікени – стародавнє місто в Арголіді, один із центрів Мікенської культури та грецької культури загалом, найвідоміша археологічна пам’ятка бронзового віку (1600 -1100 рр. до н.е ), знайдена в XIX столітті німецький комерсантом і шанувальником старовини Генріхом Шліманом. Огляд стародавнього міста: руїни царського палацу XIII ст. до н.е., кріпосні стіни «циклопічної кладки» XV-XIII століть до н.е., знамениті «Левині ворота», давні поховання.

Нафпліон - одне із наймальовничіших міст Греції, столиця ному Арголіда, перша столиця незалежної Греції і важливий морський порт на сході Пелопоннесу. Місто дуже старе і, водночас, живе та сучасне; портове, але чисте та спокійне; грецьке, але ніби й італійське, і трішки турецьке. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками, які стрімко здіймаються вгору, помилуєтесь балкончиками в зарослях бугенвілії, відпочините в затишних кафе.

Повернення в Лутракі. Вечеря, ніч у готелі.

День 8
Лутракі - Афіни - Кишинів

Раннє звільнення готельних номерів, ланч-бокс.

Трансфер в аеропорт Афін. Виліт у Кишинів о 07:45, приліт о 09:45 за розкладом. Завершення оглядового туру.

Добавить комментарий

Комментарии

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A (Работаем он-лайн, или по предварительной договоренности о встрече)

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
ул.Томашевского, 4
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Соломенка

Город:
Киев
Адрес:
ул. М. Скрипника, 40

Детальніше інформацію про всі готелі / дати / умови поселення дивіться в нашому онлайн-підборі турів

Наші контрактні готелі в Лутракі:

Pappas 3*, Bakos 3*, Central 3*, Paolo 4*, Achillion 4*
Категорія номерів на гарантії: double Room / 2 ADL, double Room / 2+1, double Room / 2+2(2-5,99sharing)(6-11,99). 

Готелі Royal Olympic 5*, Wyndham Loutraki Poseidon Resort 5*,  Alexander Beach, Arion Hotel Xylokastro та ін. - під запит.

Дополнительная информация

Польотні дані з Кишинева: а/к Aegean Airlines, у вартості багаж 23 кг, ручна поклажа 7 кг

Рейс A3 969 Кишинів (RMO) - Афіни (ATH) 10:35 - 12:30
Рейс A3 968 Афіни (ATH) - Кишинів (RMO) 07:45 - 09:45

Груповий трансфер здійснюється під зазначений рейс.

Контакты менеджеров

  • Имя: Марина Молога
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 131
  • e-mail: marina@feeria.ua
  • Имя: Татьяна Жарова
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: tanya@feeria.ua