4050
₴UAH
6 дней

Київ|Ваше місто - Івано-Франківськ - Косів - Шешори - Тюдів - Криворівня - Дземброня - Верховина - Снідавка - Яворів - Верховина - Ворохта - Яремче - Івано-Франківськ  

Страны:

Слава Україні!

Ми маємо бути сильними, щоб тримати міцний тил. Немає кращого місця в Україні для відновлення душевних і фізичних сил, аніж Карпати...

Величні гори й вільні полонини, втаємничені долини і могутні ліси, грайливі водоспади і суворі скелі... Саме тут, на стрімких схилах народжувалися легенди та перекази. Місця сили, де відчуваєш подих природи, зливаєшся з нею і сповнюєшся спокоєм, здоров'ям і мудрістю. Тут б'ється серце України, а в повітрі дзвенить і переливається вічна музика душі нашої Батьківщини...

Запаморочливі краєвиди, синє небо і навіть мінлива погода залишають незабутні враження і назавжди закарбовуються в пам'яті. А гостинність місцевих господарів, смачна національна кухня і розмаїття пропозицій для релаксу ще довго будуть зігрівати спогади і лунати основною темою для захопливих оповідань досвідчених туристів і новачків.

Прогуляйтеся шляхами мольфара, помилуйтеся водоспадами і перепочиньте в ґазди полонини. І пам'ятайте: якщо в сонячний день високо в Карпатах ви загадаєте бажання, що йде від серця, - то воно неодмінно збудеться!

Можливість продовження відпочинку на будь яку кількість днів

В стоимость входит
4 ночі в обраному готелі, зі сніданками;
Транспортне обслуговування;
Екскурсії за програмою;
Медичне страхування.
В стоимость не входит
Проїзд потягом;
Факультативні екскурсії;
Додаткове харчування, особисті витрати;
Продовження відпочинку.
Київ|Ваше місто - Івано-Франківськ - Косів - Шешори - Тюдів - Криворівня - Дземброня - Верховина - Снідавка - Яворів - Верховина - Ворохта - Яремче - Івано-Франківськ  
День 1
Київ|Ваше місто - Івано-Франківськ

Збір групи в Києві о 21:50 на Центральному залізничному вокзалі із представником Феєрії.

*Квитки на потяг Київ — Франківськ — Київ можна придбати у нас.

День 2
Івано-Франківськ - Косів - Шешори

Приїзд в м. Івано-Франківськ.

З інших міст можна приєднатись до групи до 9 год., на залізничному вокзалі в місті Івано-Франківськ.

Трансфер у Косів.

Сніданок. Поселення в обраному готелі.

Виїзд на екскурсію “Косів - перлина Карпат”.

Косів – справжня Мекка унікального декоративно-прикладного мистецтва. Прогулянка по місту, панорама міста із Міської гори, відвідування дерев'яної Василівської церкви.

Прогулянка водоспадом Косівський Гук – це ряд водоспадів і великих порогів на р. Рибниці на південно-західній околиці Косова, між горами Острий та Стіжки. Охочі зможуть викупатись в справжній чистій й стрімкій річці Рибниця.

Обід в ресторані "Аркан" – смачні страви та неперевершений сервіс. Природа і тиша на березі річки. Також вам запропонують карпатський банош, сир бужений на дровах, бринза, узвар, грибні страви. Відпочинок доповнюють свіже гірське повітря, прохолода лісу та гірської річки.

Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах. Для бажаючих купання у водоспадах.

Повернення в готель. Ночівля.

День 3
Косів (Тюдів - Криворівня)

Сніданок. Вільний час для відпочинку та купання у відкритому басейні біля готелю.

Охочих запрошуємо на факультативну екскурсію «Слідами мольфарів» (350 грн, діти до 12 років – 200 грн).

Сокільська скеля – геологічна пам'ятка природи, яка розташовується на березі річки Черемош практично на межі Івано-Франківської і Чернівецької областей поблизу села Тюдів. За розмірами скеля сягає 250 метрів в довжину і близько 100 метрів у висоту.

По дорозі до перевалу відвідуємо і водоспад Сикавка. Він розташований біля підніжжя Сокільського хребта, в південній частині скелі. Це один з найцікавіших водоспадів краю, він має цікаву історію і виглядає дуже незвично.

Зупинка біля місця злиття Чорного та Білого Черемошу. Бажаючі можуть пірнути в гірську річку.

Відвідування будинку, де проживав один із найвідоміших мольфарів XX століття Михайло Нечай, який передбачив війну в Україні ще у далеких нульових.

Обід у гуцульській колибі.

Криворівня – селище, що розташоване у мальовничому куточку Карпат. Краса цих місць надихала відомих письменників, літераторів, митців. Саме тут створювалась повість “Тіні забутих предків”, а Сергій Параджанов зняв видатний фільм за цією повістю. Тут полюбляли відпочивати Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Василь Стефаника та Михайло Коцюбинський.

Відвідування музею “Старожитності Гуцульщини”.

Повернення в готель. Ночівля.

День 4
Дземброня - Верховина

Сніданок

Виїзд на екскурсію “Духовне оновлення у карпатського монаха”.

Зупинка на Буковецькому перевалі (835 м), звідки відкриваються неймовірні краєвиди й місця.

Відвідування Музею гуцульського побуту, будівля музею споруджена за зразком будівництва XVIIIст.

Місцевий газда пан Василь проводить майстер-класи з використанням стародавнього гуцульського побутового приладдя. А саме:

  •  помол кукурудзи на муку на жорнах;
  •  виготовлення шерстяної нитки за допомогою мотовила, веретена, самотоки та кужеля;
  •  розбивання зерен льону на муку у ступі;
  •  виготовлення олії з муки льону в олійниці;
  •  приготування сиру.

Обід на природі коло гуцульської хати-зграї. Вас пригостять традиційним баношем, книшами, бринзою та іншими гуцульськими смаколиками.

У Дземброні на висоті близько тисячі метрів розташований унікальний монастир. Тут може бути лише той, хто не боїться тиші. Якщо в голові хаос, то тиша дуже тисне. На Верховинщині, у селі Дземброня, при монастирі Преображення діє реабілітаційний осередок. Лікують психотерапією і цілющою атмосферою гір.  

Зустріч з отцем Тимотеєм, який багато років був священником у Польщі на українських парафіях.

Огляд неймовірних краєвидів Чорногірського хребта. Вільний час біля монастиря.

Повернення в готель. Ночівля.

День 5
Косів (Снідавка - Яворів)

Сніданок. Вільний час для відпочинку та купання у відкритому басейні біля готелю.

Для охочих - виїзд на факультативну екскурсію «Сонячна Снідавка + сироварня» (350 грн, діти до 12 років – 200 грн).

Снідавка - високогірне село, яке розкинулося по гірських хребтах Покутсько-Буковинських Карпат. Неперевершена й недоторкана природа, гори та скелі.

Огляд памятки природи «Верхні Терношори» - каміння, краєвиди та енергія цих місць неймовірна. Зупинка на горі Терношора (989 м). Різноманіття барв, навколишніх краєвидів, лісів подарує вам незабутні враження.

Відвідування сироварні «Далекі гори».

Сироварня «Далекі гори» - розташована на висоті 940 м, в гірському селі Снідавка. Пропонує лише натуральні, якісні сири з високогірного коров’ячого молока, згідно європейських стандартів якості, виготовлені за голландськими та швейцарськими технологіями. Єдина сироварня в Україні, яка виробляє сир так високо!

Обід у колибі «Хата у рибака», для вас приготують рибку зловлену у вашій присутності, хто бажає, може і сам зловити форель на вудочку. Також можна замовити й інші страви української кухні.

Повернення в готель. Вільний час. Ночівля.

День 6
Косів - Верховина - Ворохта - Яремче - Івано-Франківськ

Сніданок.

Екскурсія на пасіку із дегустацією місцевого меду та медовухи. За бажанням дегустація медовухи й карпатських настоянок, а також презентація унікальної медової косметики, при бажанні Ви зможете придбати в якості сувенірів те, що сподобалось вам найбільше.

Виселення з номерів.

Подорож на джипах на полонину “Діл”.

Полонина знаходиться на висоті понад 950 метрів над рівнем моря. До неї відносять майже 50 га. високогірних пасовищ. Це одна із найближчих полонин Верховинського району.

Обід на полонині.

Піднятися можуть, як діти так і літні люди. На полонині утримується велика рогата худоба (корови) та виробляються традиційні молочні продукти - будз свіжий та підкопчений, бринза, масло. Вище Полонини розташований гірський масив на якому можна досхочу назбирати ягід, грибів, лікарських трав.

Переїзд у Ворохту.

Ворохта – високогірний курорт, тут є комплекс з чотирьох трамплінів з витягом, що завдяки штучному покриттю діють протягом всього року. Для бажаючих підйом на крісельному підйомнику на оглядовий майданчик.

Огляд кам'яних мостів-віадуків.

Старовинний віадук, загальною протяжністю сто тридцять метрів з арками, найдовша з яких досягає шістдесяти п'яти метрів. Даний міст побудований з каменю і є найдовшим в Європі.

Переїзд до Івано-Франківська.

Екскурсія старим містом: Кафедральний собор Воскресіння Христа в стилі бароко, Міська Ратуша 1695 року, вірменська церква 1762 року, можливість прогулятись по «Стометрівці». Це пішохідна частина вулиці Незалежності. Улюблене місце відпочинку мешканців міста. На “стометрівці” знаходяться книгарні, ресторани, піцерії та магазини. Досить часто виступають вуличні музиканти та артисти.

Вільний час в Івано-Франківську на вечерю та сувеніри.

Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва. Завершення обслуговування.

Добавить комментарий

Комментарии

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Город:
Киев
Адрес:
Онлайн

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A (Работаем он-лайн, или по предварительной договоренности о встрече)

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
ул.Томашевского, 4

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Проживання в номерах зі зручностями, у готелі "Байка":

Номер стандарт – 5150 грн.
Номер двокімнатний люкс – 5550 грн.
Номер напівлюкс покращений із терасою – 5550 грн.

Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими на додатковому місці в номері – 4250 грн.

Дивіться відео готелю >>>


Проживання в номерах зі зручностями, у готелі "Вілла Медова":

Номер стандарт – 4050 грн.
Номер сімейний люкс – 4450 грн.
Номер апартаменти – 4650 грн.

Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими на додатковому місці в номері – 3450 грн.

Дополнительная информация

*Квитки на потяг Київ - Івано-Франківськ - Київ можна придбати у нас.

Проживання в номерах зі зручностями, у готелі "Байка":

Номер стандарт – 5150 грн.
Номер двокімнатний люкс – 5550 грн.
Номер напівлюкс покращений із терасою – 5550 грн.
Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими на додатковому місці в номері – 4250 грн.

Дивіться відео готелю >>>


Проживання в номерах зі зручностями, у готелі "Вілла Медова":

Номер стандарт – 4050 грн.
Номер сімейний люкс – 4450 грн.
Номер апартаменти – 4650 грн.
Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими на додатковому місці в номері – 3450 грн.

Контакты менеджеров

  • Имя: Николай Грепиняк
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39, (096) 151-88-91
  • Вн. номер: 123
  • e-mail: [email protected]