38 118 грн
899
€EUR
11 дней

Перемишль, Краків, Дрезден, Бамберг, Мец, Реймс, Еперне*, Овілле*, Труа*, Люксембург, Франкфурт-на-Майні, Лейпциг, Вроцлав, Перемишль

Описание тура

Ваша незабутня пригода почнеться в Польщі. Тут на вас чекають старовинні площі, барокові костели, загадкові замки Кракова й вишукані палаци, просторі тераси Дрездена, різноманітна архітектура, мальовничі мости й канали Вроцлава.

Далі – переїзд до Німеччини й відвідання містечок двох славнозвісних німецьких земель – Баварії (місто на воді Бамберг) й Лотарингії (жовте місто різних культур Мец). Середньовічна архітектура, атмосфера древніх соборів, міські легенди – це лише деякі цікавинки, що чекають на вас в цій частині туру!

І нарешті – Франція! Вас вітає мальовниче місто Реймс. Тут все – справжня казка і жива декорація. Дивна суміш ляльково-пряничних будинків, всюдисущих квітів, випічки, вина, художніх вивісок наче зі сторінок книжок про принцес. І ручні лелеки, що ширяють над казковими ж дахами й каналами. Міста, наче застиглі у часі... Дивовижна, нереальна краса, від якої перехоплює подих, і мимоволі закрадається думка: хіба таке може бути в реальному житті?

Наша відповідь: звісно, адже ви в чарівній провінції Шампань! Либонь, ніде більше у світі (в Європі - так точно) не існує більш казкового, більш мальовничого регіону, аніж ця прекрасна французька провінція! Повірте, після цієї неспішної подорожі вам теж забракне слів для опису власних вражень, окрім "казка", "чудо", і "вау!"

Заздалегідь підготуйтеся: справжнє французьке вино литиметься рікою! Додайте до дбайливо доглянутих фахверкових будинків приголомшливі перлини "полум'яної" готики й розкішні дегустації вин – і ви отримаєте справжню естетичну і гурманську насолоду під назвою "феєрична подорож до Шампані".

Буде дуже смачно і дуже красиво!

В стоимость входит
Комфортабельний автобус за маршрутом;
10 ночей у готелях 3*;
Харчування – сніданки у готелях;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
В стоимость не входит
Проїзд до/з Перемишля;
Медична страховка;
22
Вхідні квитки, додаткові екскурсії;
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
22
Перемишль, Краків, Дрезден, Бамберг, Мец, Реймс, Еперне*, Овілле*, Труа*, Люксембург, Франкфурт-на-Майні, Лейпциг, Вроцлав, Перемишль
День 1
Перемишль - Краків

Прибуття потягом 53 о 07:21 або потягом 705 о 05:00 у Перемишль. Зустріч біля входу на центральному вокзалі.

Посадка в автобус. Переїзд у Краків.

Оглядова екскурсія по Кракову:

Ринкова площа – історичний центр Кракова. На площі розташована будівля Сукенніце, або Торгові ряди, які були побудовані спеціально для торгівлі сукном. Зараз тут знаходиться безліч магазинчиків, де туристи можуть купити товари на будь-який смак: ювелірні вироби з бурштину та срібла, хутра, сувеніри.

Ягеллонський університет – найдавніший ВНЗ в Польщі (зведений у XV столітті) і один з найстаріших в Європі.

Костел Св.Петра і Павла – перший в Польщі костел, побудований в стилі бароко. Поруч з костелом встановлені фігури 12 апостолів, виконані скульптором Давидом Хеелем. З ними пов'язаний відомий в Кракові жарт, мовляв, костел настільки малий, що навіть скульптури апостолів довелося розмістити поза його стінами.

Вавельський замок – це головна польська фортеця, якщо говорити про значущість будівлі для міста і країни в цілому. В XI столітті замку був наданий статус офіційної резиденції польських монархів, якою він залишався до XVII століття.

Ніч у готелі на території Польщі.

День 2
Краків - Дрезден

Сніданок. Переїзд у Дрезден.

Екскурсія по Дрездену. Місто бароко, яке називають "Флоренцією-на-Ельбі", вражає своєю красою. Огляд Театральної площі, палацу Цвінгер, тераси Брюля, Фрауенкірхе, Золотого вершника, панно курфюрстів.

Вільний час для прогулянок і відвідування музеїв.

Рекомендуємо відвідати Дрезденську галерею – одну з найбільших у світі галерей живопису, яка стоїть в одному ряду з Лувром. Перлини галереї – легендарна Сікстинська мадонна Рафаеля і знаменита "Шоколадниця" Жана Етьєна Ліотара. 

Ніч у готелі на території Німеччини.

День 3
Дрезден - Бамберг

Сніданок. Прогулянка містом Бамберг.

Баварське місто Бамберг поетично називають "Франконський Рим", адже розташований він на 7 пагорбах на річці Реґніц. В ньому гармонійно поєднуються готика та бароко, сучасність та традиції, релігійні споруди та освітні заклади. Тут знаходяться 11 пивоварень. Найстаріша з них колись розміщувалася у стінах храму Святого Михаїла, ченці якого винайшли знаменитий сорт пива «Раухбір».

До сьогодні місто оповите легендами, казками й містикою. Вони надають цьому місцю особливого шарму. Гарні краєвиди, автентичний характер і якась найвища сила, яка віддано оберігає місто, наповнюють Бамберг чарівною атмосферою.

Переїзд в Мец.  Ніч у готелі.

День 4
Бамберг - Мец - Реймс

Сніданок. Прогулянка мальовничим містом Мец.

Мец – серце Лотарингії й департаменту Мозель, прикордонне місто, що історично входило до складу різних держав. Саме це суттєво вплинуло на його архітектурний вигляд і атмосферу.

Екскурсія містом. Огляд середньовічних мостів Небіжчиків, Нового храму – свідка німецького панування, і собору Святого Стефана, знаменитого середньовічними та сучасними вітражами Марка Шагала і Жака Віллона.

Переїзд у Реймс. Ніч у готелі.

День 5
Реймс

Сніданок.  Екскурсія містом з оглядом знаменитого Реймського собору.

Реймський собор  – шедевр середньовічної архітектури, диво готики й місце коронації французьких королів.

Вільний час. Ніч у готелі.

День 6
Реймс - Еперне - Овілле

Сніданок.

Для охочих – екскурсія в Еперне та Овілле (25 євро).

Еперне – філігранно обрамлене з усіх боків виноградниками й садами місто, "столиця шампанських вин", столиця виробників ігристого вина.

Прогулянка центральною вулицею Еперне, Авеню де Шампань. Єлисейські поля Шампані. Вздовж цієї знаменитої вулиці знаходяться вишукані маєтки класичних форм, які вже давно є офісами виробників шампанського, як-от Moët і Chandon, Perrier Jouët, Mercier і De Castellane.

Для охочих – відвідини легендарного будинку шампанського Мерсьє з дегустацією (35 євро).

Переїзд у мальовниче містечко Овілле, яке асоціюється з іменем легендарного автора шампанського – Дома П’єра Периньйона. Прогулянка вузенькими вуличками середньовічного містечка. Огляд церкви та могили монаха Дома П’єра Периньйона.

Повернення в Реймс. Ніч у готелі.

День 7
Реймс - Труа

Сніданок.

Для охочих - екскурсія в Труа (45 євро).

Труа – місто багатого історичного минулого і значущої архітектурної спадщини.

Джерелом процвітання Труа багато років були знамениті шампанські ярмарки, які принесли місту славу і бурхливий розвиток. У місті збереглися безліч старовинних будівель зі списку історичних пам'яток Франції. Ця дивовижна видатна спадщина визначила статус Труа як "Міста мистецтв та історії".

Огляд міських особняків й затишних старовинних вуличок, Кафедрального собору Святих Петра і Павла, церкви Святого Нізьє, церкви Сен-Жан-дю-Марше.

Повернення в Реймс. Ніч у готелі.

День 8
Реймс - Люксембург - Франкфурт-на-Майні

Сніданок.

Переїзд в Люксембург. Прогулянка містом.

Про герцогство Люксембург з одного боку можна сказати так багато, а з іншого – годі й казати, адже ця країна й сьогодні не перестає цікавити туристів з різних куточків світу. Попри свою зовсім невеличку площу, ця держава має чим дивувати, закохувати в себе й викликати прагнення повернутись сюди ще.

В однойменній столиці Люксембурга на вас чекають краєвиди гір та мостів, затишок симпатичних вуличок та середньовічної архітектури, прохолода тутешніх зелених долин та свіжість ущелин. В Старому Місті ви матимете нагоду побачити стародавню церкву Сен-Мішель, збудовану в готичному стилі, висічену в стіні капелу Сен-Кірен VI сторіччя, міську ратушу. Також наблизитесь до природи під час прогулянки тутешнім Лісопарком.

Переїзд до Німеччини. Ніч у готелі на території Німеччини.

День 9
Франкфурт-на-Майні - Лейпциг

Сніданок.

Прогулянка містом Франкфурт-на-Майні – транспортному центру Німеччини й найбільшому фінансовому центру континентальної Європи. Відвідаємо центр старого міста – Ремемберг, а під час прогулянки містом ви дізнаєтесь багато цікавих фактів про це захопливе місто.

Переїзд в Лейпциг.  Ніч у готелі.

День 10
Лейпциг - Вроцлав

Сніданок. Прогулянка містом.

Вітаємо у величній саксонській "маленькій Венеції" Німеччини! Лейпциг називають так тому, що розташований він на безлічі рукотворних каналів та озер.

Це – найбільше місто Саксонії, що має статус архітектурної столиці всієї Німеччини. Лейпциг славиться добре збереженою стародавньою й модерною архітектурою, виставками сучасного мистецтва, стародавнім університетом, в якому навчався всесвітньо відомий німецький поет Гете.

Переїзд у Польщу.  Ніч у готелі на території Польщі.

День 11
Вроцлав - Перемишль

Сніданок.

Екскурсія Вроцлавом – одним з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. Тут представлена архітектура всіх епох. А численні мости та канали Вроцлава – прекрасне місце для романтичних прогулянок. Оглядова екскурсія: Ринкова площа Старого міста, готична ратуша.

Переїзд у Перемишль. Виїзд потягом 54 о 18:14 (або потягом 716 о 23 :10).

Добавить комментарий

Комментарии

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A (Работаем он-лайн, или по предварительной договоренности о встрече)

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
ул.Томашевского, 4

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Соломенка

Город:
Киев
Адрес:
ул. М. Скрипника, 40
Дополнительная информация

Можливе приєднання до туру по маршруту в Кракові / Дрездені / Реймсі

Контакты менеджеров

  • Имя: Виктория Чувочина
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 107
  • e-mail: [email protected]