309 616 грн
7134
€EUR
9 дней

Прага, Відень, Будапешт

Цілий рік

Тип тура

Наповнений чарівними містами, чудовими творами мистецтва та розкішними готелями. Від шпилів Праги до Рінгштрассе у Відні та пагорбів Будапешта – наші експерти з подорожей дослідили все, щоб створити для вас найкраще поєднання комфорту, розкоші та незабутніх вражень. Дозвольте нам намалювати вам картину: дев'ять ночей, проведених у поглибленні історії та мистецтва трьох наймальовничіших столиць континенту, з ексклюзивним доступом до музеїв, місцевими істориками й найкращими готелями, де ви зможете виспатися. Це класичний і елегантний вигляд Центральної Європи.

В стоимость входит
Організація відпочинку;
Транспортне забезпечення за маршрутом;
9 ночей у готелях;
Індивідуальна екскурсійна програма.
В стоимость не входит
2 авіаперельоти;
Страховка;
Особисті витрати;
Продовження відпочинку.
Прага, Відень, Будапешт

Цілий рік
День 1-3
МИСТЕЦТВО СЕРЕД ШПИЛІВ

Прогулюючись Містом ста шпилів, ваше око, безсумнівно, приверне виняткова готична та барокова архітектура, але під час арт туру з місцевим істориком мистецтва ми проведемо вас поза туристичною стежкою та відвідаємо деякі частини міста, що часто можуть втратити навіть найбільш жадібні до мистецтва мандрівники. У деяких із найяскравіших будівель Старого міста ховається чимало прихованих культурних скарбів. Від химерного кубізму в Будинку Чорної Мадонни до Національної галереї «Золоте кільце» в садибі епохи Відродження – це справжні культурні пам'ятки Праги.

Локація:
готель Mandarin Oriental Prague

Щоб познайомитися з Центральною Європою, ми почнемо з Праги, де ваш особистий водій буде поруч, щоб відвезти вас з аеропорту в історичний район Мала Страна, де ви зареєструєтесь у готелі Mandarin Oriental Prague. У тіні однієї з найвідоміших пам'яток міста, його замку, Mandarin Oriental поєднує історію з сучасною елегантністю та залишає ідеально готовими досліджувати місто — і чи існує кращий спосіб зробити це, аніж приватна пішохідна екскурсія Королівським шляхом? Пройти шлях коронації чеських королів до замкового собору Св. Віта – один із наших улюблених способів побачити місто. Подивіться все, від Страговського монастиря до місця паломництва Лорето та кварталу Мала Страна, за допомогою улюбленої інстаграм-стіни Джона Ленона.

День 4-6
НІЧ В ОПЕРІ

З Праги ви переїдете через кордон до, можливо, найелегантнішого міста Європи. Познайомтеся з містом під час приватної екскурсії з гідом до деяких із його найвизначніших пам'яток. Від літньої резиденції Габсбургів у палаці Шенбрунн до доглянутих садів палацу Бельведер, елегантних особняків і державних будівель на найвідомішому бульварі міста, Рінгштрассе. Переносячи місто у 21-е століття, Ваша екскурсія завершиться на березі Дунаю, де його пишні зелені насадження та штаб-квартира ООН доводять, що це місто настільки ж сучасне та модне, як і елегантне та традиційне.

Замінюючи історію мистецтвом, Відень також є домом для дивовижної кількості галерей та музеїв: Kunsthistoriches, Leopold i Albertina. Але одне з місць стоїть на голову вище за інших – Музей історії мистецтв. Ми організуємо ексклюзивну екскурсію, яка гарантовано відкриє вам очі на віденське мистецтво, зберігши низку видатних шедеврів і захопливих колекцій про все: від єгиптян до Кунсткамери. Насолоджуйтеся останньою прогулянкою по Фольксгартену перед тим, як попрощатися з Віднем і помандрувати одними з наймальовничіших пейзажів Центральної Європи за квитком на потяг першого класу до Будапешта.

Локація:
готель Sacher

Відень робить все з додатковим розмахом і ніде не втілює це краще, ніж готель  Sacher, де ви проведете наступні три ночі. Готель Sacher, який приймає блискучих кінозірок і членів королівської сім'ї, винахідник торта «Захер» і сусід із Державним оперним театром, знає, як створити розкіш. Говорячи про Staatoper, жодна поїздка до Відня не буде повною без зупинки на виставу. Але якщо ви не любитель опери? Нема проблем. У нас ви отримуєте п'ятизіркове обслуговування, тому після прибуття ваш особистий дворецький вручить вам келих шампанського, перш ніж ознайомити вас з програмою на вечір.

День 7-9
ЧЕРЕЗ ПАГОРБИ ТА ЧЕРЕЗ МОСТИ

Столиця Угорщини, де річка Дунай відділяє горбисту Буду від рівнинного Пешта. у ваш останній день у Центральній Європі ви зійдете з протоптаних шляхів, щоб відкрити для себе деякі найнеобхідніші речі міста, наповнені мистецтвом, разом з експертним гідом. Від інноваційних галерей до барвистого вуличного мистецтва та хитромудрих артінсталяцій до руїн барів, які приховують світ художників, відкрийте для себе місто, де місцеві ремісники прикрашають кожен куточок. Після останнього келиха Palinka настав час повертатися додому. Й поки ви летите над приголомшливими пейзажами, ми впевнені, що Центральна Європа захопить Ваше серце.

Локація:
готель Four Seasons Gresham Palace

Біля підніжжя знаменитого Ланцюгового мосту на старій стороні Пешта ви зареєструєтеся в Four Seasons Gresham Palace, готелі, настільки ж красивому, як і історичному. Протягом багатьох років, проведених у дослідженні Будапешта, ми виявили, що найкращий спосіб пізнати місто – почати згори та спуститися вниз. Отже, приєднайтеся до приватного гіда під час пішохідної екскурсії, яка розпочнеться на пагорбах Буди, де з замкового району, церкви Матіяша та Рибальського бастіону відкриваються фантастичні краєвиди на місто, перш ніж спуститися до Пешта. Тут ви побачите пишність Будинку парламенту.

КОЛИ ЇХАТИ?

Ідеальний час - цілий рік

Ідеальна тривалість - 9 ночей

Чекаємо вас завжди окриленими з незабутніх подорожей, і це для нас найбільше щастя!

Ваш провідник у світ ідеальних подорожей - Марія Цихоцька
+38 067 2380202
[email protected]

Добавить комментарий

Комментарии

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Город:
Киев
Адрес:
Онлайн

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A (Работаем он-лайн, или по предварительной договоренности о встрече)

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
ул.Томашевского, 4

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Контакты менеджеров