36 847 грн
849
€EUR
10 дней

Мукачево - Левоча - Братислава - Мельк - Зальцбург - Інсбрук - Етталь - Обераммергау - Дінкельсбюль - Нюрнберг (Вюрцбург - Бамберг - Ротенбург на Таубері) - Мюнхен - Відень - Мукачево

Вартість туру по акції раннього бронювання - 849 євро (знижка €50)!

Нам дістались непрості часи, і настає момент, коли душа потребує світлого Чуда. Найкращий спосіб відволіктись від новин та видихнути, це поринути у справжню Різдвяну казку!

Щодня - колоритні різдвяні ярмарки у різних містах, які є частиною багатовікової історії західної Європи, батьківщина "Лускунчика" і місто Моцарта, старовинні містечка, аромат солодкої випічки і віденської кави, смак мюнхенських сосисок і монастирського пива, музика, вистави, сміх і гарячий глінтвейн. 

А ще - істинний колорит і невимовна краса природи Тіролю й Баварії, неймовірна кількість старовинних палаців, замків, монастирів і інших дивовижних пам'яток. І головне, атмосфера доброзичливості, радості та свята, що панують в ці дні напередодні Різдва у Німеччині й Австрії. Ласкаво просимо у романтичну казку стародавньої Європи з нашим феєричним гідом Олександром Романенко!

В стоимость входит
Комфортабельний автобус за маршрутом;
9 ночей у готелях 3* по маршруту;
Харчування - сніданки у готелях;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
В стоимость не входит
Проїзд до/з Мукачева;
Медична страховка;
22
Факультативні екскурсії, вхідні квитки;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Сіті-такс, система "Радіогід".
22
Мукачево - Левоча - Братислава - Мельк - Зальцбург - Інсбрук - Етталь - Обераммергау - Дінкельсбюль - Нюрнберг (Вюрцбург - Бамберг - Ротенбург на Таубері) - Мюнхен - Відень - Мукачево
День 1
Мукачево - Левоча - Братислава

Радимо скористатись потягом  №029К Київ-Ужгород (за умови прибуття в Мукачево до 06:15 ранку за розкладом).
Потяг Київ-Ужгород (029К) вирушає о 19:23, прибуття в Мукачево о 06:16 за розкладом.

Збір групи на вокзалі в Мукачево, посадка в автобус.

Перетин кордону зі Словаччиною.

Переїзд у казкове середньовічне "містечко ремісників" Левоча, огляд найбільшого в світі (!) церковного вівтаря в місцевому соборі св. Якуба. Зупинка на фотосесію на тлі феєричного старовинного замку Списький Град.

Переїзд у Братиславу, "приховану перлину на Дунаї", затишну столицю Словаччини. Розміщення в готелі 3*.

Словаки гордо називають свою столицю "перлиною на Дунаї". Цілком можливо, що австрійці так само називають Відень, а угорці – Будапешт. Але Братислава по праву може зватися коштовністю. Можливо, не найбільшою, не найблискучішою. Але в цього міста є скромна вишуканість, яка часто дорожча, ніж найяскравіший блиск.

Для бажаючих – захоплююча вечірня прогулянка по історичному центру з оглядом найцікавіших пам'яток:  Братиславського граду, коронаційного собору святого Мартіна, оперного театру, а також численних дотепних статуй, пов’язаних з історією міста.

Ніч у готелі в Братиславі.

День 2
Мельк - Зальцбург

Сніданок, виселення з готелю. 

Переїзд в Австрію, у мальовничу долину Вахау. Відвідування старовинного Мелькського абатства – бенедиктинський монастир і перлина високого австрійського бароко (вартість вхідного квитка 20 євро).

Переїзд в Зальцбург – "столицю світу", "Північний Рим".

Оглядова пішохідна екскурсія по "місту Моцарта". Ви побачите дивовижний бароковий парк і палац Мірабель, грандіозну стародавню фортецю Хоензальцбург, Великий і Малий палац фестивалів, розкішний кафедральний собор та інші відомі пам’ятки.

Вільний час. Відвідування місцевого Різдвяного ринку.

Розміщення у готелі в Зальцбурзі. Ночівля.

День 3
Інсбрук

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд в Інсбрук –  прекрасну столицю Тіроля, місто розкішного бароко, колишню столицю Австрійської імперії й одне з найкрасивіших міст світу.

Оглядова екскурсія містом з оглядом ошатного Придворного саду, грандіозної імператорської резиденції Гофбурґ, імпозантної церкви "Чорних людей біля пустого гробу",Ратуші, неймовірно красивої церкви св. Якова, Золотого даху, Тірольського парламенту, палацу Фуггерів-Таксисів і Тріумфальної арки.

Вільний час. Відвідування місцевого Різдвяного ринку.

Переїзд у Баварські Альпи, в затишне курортне містечко Гарміш-Партенкірхен. (Німеччина).

Розміщення в готелі. Ночівля.

День 4
Етталь - Обераммергау - Дінкельсбюль

Сніданоку готелі, виселення.

Відвідування величного гірського абатства Етталь. Заснований ще у 1330 році, у 18 столітті монастир був перебудований, і сьогодні це найбільша пам'ятка бароко на півдні Німеччини. На особливу увагу заслуговує велична скульптура Діви Марії та яскраві фрески на стелі. В абатстві також можна придбати сувеніри і скуштувати місцевого пива, яке варять монахи за старовинним рецептом.

Переїзд в Обераммергау. Прогулянка наймальовничішим баварським селищем з феєричними розписними фасадами будинків і неперевершеними різьбленими дерев’яними скульптурами.

Вільний час.

Переїзд в Дінкельсбюль, прогулянка чарівним фахверковим містечком з відвідуванням Різдвяного ринку.

Переїзд у славетне імперське місто Нюрнберг. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 5 - Крісткіндлесмаркт
Нюрнберг

Сніданок у готелі. 

Зверніть увагу! Цього дня пересування по місту на міському громадському транспорті.

Нюрнберг – це, либонь, найбільш "різдвяне" місто, адже саме тут з'явився на світ "Лускунчик". 

Оглядова пішохідна екскурсія дивовижним Нюрнбергом, під час якої ви побачите імператорський замок Кайзербург і замок Бургграфа, Чарівний фонтан і ратушу, церкву святого Зебальда і храм святого Лаврентія.

Вільний час. Відвідування найбільшого, найкрасивішого і найвідомішого в Німеччині Різдвяного ярмарку – Крісткіндлесмаркт.  Охочі можуть також відвідати Німецький національний музей, Музей іграшок, Музей транспорту, дім-музей Альбрехта Дюрера.

Ніч у готелі в Нюрнберзі.

День 6
Нюрнберг (Вюрцбург - Бамберг)

Сніданок. Вільний час у Нюрнберзі. 

Для бажаючих - додаткова поїздка у Вюрцбург і Бамберг (вартість 50 євро).

Переїзд у Вюрцбург. Пішохідна екскурсія містом з оглядом єпископської резиденції – «найкрасивішого попівського будинку Європі», імпозантної ратуші, каплиці Діви Марії та будинку «У сокола», Старого мосту через річку Майн і середньовічної фортеці Марієнберг.

Вільний час. Відвідування самобутнього Різдвяного ринку.

Переїзд у Бамберг.  Його ошатні й доглянуті вулички створені для неквапливих прогулянок і спостереження за мальовничою природою. Центр міста розташований на річці Пегніц, тому місцеві жителі з любов'ю називають його «маленька Венеція». Кращого місця для вечірнього променаду і спілкування з друзями не знайти. Стара міська ратуша стоїть просто на воді і викликає захват у туристів. Місто не було зруйноване під час Другої Світової війни!

Прогулянка містом з оглядом казково красивого історичного центру, "маленької Венеції", мальовничої ратуші, величного імператорського собору, старої і нової резиденції архієпископів.

Вільний час. Відвідування місцевої Різдвяної ярмарки

Ніч у готелі в Нюрнберзі.

День 7
Нюрнберг (Ротенбург на Таубері)

Сніданок. Вільний час у Нюрнберзі.

Музеї, ресторани, великі торгові центри - в центрі міста всі задоволення можна отримати пішки. Спробуйте знамениті нюрнберзькі сосиски завтовшки з мізинчик!

Радимо відвідати Імператорський замок Кайзербург, або Нюрнберзьку фортецю. Побудований тут ще за часи Фрідріха Барбаросса, замок вважається одною з визначних пам'яток міста. Тут зберігалися імперські регалії. За правилом, закріпленим в в Золотій буллі (1356), кожен новообраний імператор повинен був зібрати свій перший Рейхстаг в Нюрнберзі. Основні визначні пам'ятки Кайзербурга включають Лицарський зал, "Подвійну каплицю", "Круглу вежу" Зінвельтурм XII століття, будівлю секретаріату і стару свердловину.

Для бажаючих додаткова поїздка в іграшкове середньовічне містечко Ротенбург на Таубері (40 євро).

Пішохідна екскурсія по місту з оглядом церкви святого Якова з вівтарем Святої Крові, розкішних старовинних особняків знаті, помпезної Старої і Нової ратуші, середньовічних фортифікацій і найкрасивішого в світі музею Різдва Христова.

Вільний час. Відвідування місцевого феєричного Різдвяного ринку.

Ніч у готелі в Нюрнберзі.

День 8
Мюнхен

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Переїзд у Мюнхен – веселу столицю Баварії, "таємну столицю Німеччини", столицю пива і бароко.

Автобусно-пішохідна екскурсія містом з оглядом "Нових Афін на Ізарі", "мюнхенського Монмартру", Аркади полководців і Тріумфальної арки, а також імпозантної барочної церкви св. Гаетано, Старої та Нової резиденцій баварських королів, Старої та Нової ратуші, церкви св. Михайла, собору Пресвятої Богородиці.

Вільний час. Відвідування декількох мальовничих Різдвяних ринків.

Переїзд у район Зальцбурга. Розміщення в готелі. Ночівля.

День 9
Відень

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд у Відень – аристократичну й  елегантну столицю Австрії, "столицю вальсів".

Захоплююча автобусна екскурсія містом, під час якої ви побачите найвідоміші і найкрасивіші місцеві пам’ятки – розкішний палац Бельведер і всесвітньо відому Оперу, величну будівлю Парламенту та Драматичний театр, Університет і Нову ратушу, а також багато чудових музеїв, галерей і парків.

Під час прогулянки Старим містом ви помилуєтеся імператорським палацом Гофбурґ з придворною церквою святого Августина, колоною Святої Трійці, а також відвідати головну австрійську святиню – неймовірно красивий готичний кафедральний собор Святого Штефана.

Вільний час. Відвідування мальовничих Різдвяних ярмарків. Ви також зможете долучитися до самобутньої віденської кухні, яка має надзвичайно багаті традиції, або просто насолодитися неповторною атмосферою численних кав’ярень (а їх понад 1000!) і кондитерських австрійської столиці.

Переїзд в Хедьшалом (Угорщина). Розміщення в готелі. Ночівля.

День 10
Транзитний переїзд Угорщиною - Мукачево

Сніданок, виселення з готелю.

Виїзд до України. Транзитний переїзд Угорщиною до Мукачева. Прибуття на вокзал в Мукачево. Завершення обслуговування.

Добавить комментарий

Комментарии

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Город:
Киев
Адрес:
Онлайн

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A (Работаем он-лайн, или по предварительной договоренности о встрече)

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
ул.Томашевского, 4

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Контакты менеджеров

  • Имя: Наталья Подтыкан
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 112
  • e-mail: [email protected]