Категория
Рассказы о путешествиях

СЛАВА УКРАЇНІ!

Три місяці війни позаду. А значить, ми на три місяці ближче до нашої перемоги. 

З першого дня Феєрія увімкнулась в роботу задля наближення того моменту, коли буде остаточно поставлено переконливу крапку у війні з російською ордою. Українську крапку. Переможну!

Багато чого з діяльності Феєрії не можна було розповідати і показувати, а дещо потрібно зберегти у таємниці до самого кінця війни. Тому ми мовчали. Але щодня з 24 лютого ми працювали на нашу перемогу. Гуманітарні склади і вантажі, медична допомога, захист столиці, допомога тим, хто опинився в окупації, відновлення життя після звільнення Київської області та півночі України - багато з цих напрямків і досі підтримуються, робота триває.

Наші менеджери і гіди волонтерять, захищають країну в тероборонах міст по всій Україні, воюють на фронті у складі ЗСУ. Чоловіки працівниць головного офісу Феєрії пішли добровольцями в піхоту та артилерію. Ми якомога підтримуємо родини наших друзів, що воювали з 2014-го року і продовжують боронити нашу землю у 2022-му. Ми з болем і скорботою шануємо пам'ять героїв, яких вже втратили під час боїв під Києвом, Черніговом, Сумами, Харковом і на Донбасі.

Ігор Захаренко, беззмінний директор Феєрії, з перших днів у центрі подій. Завдяки йому багато іноземних знімальних груп змогли потрапити в Україну, щоб донести до Європи і світу все те варварське безглузде жахіття, що коїть на нашій землі жорстока орда. Орда, яка нині зветься "російська федерація". Щодня на його сторінці у фейсбуці з'являються нові фото- і відеозвіти з чергової кровоточивої рани на тілі України.

УКРАЇНО, ми з тобою!
УКРАЇНО, ми з тобою!
УКРАЇНО, ми з тобою!
УКРАЇНО, ми з тобою!

Але життя неможливо вбити. Тому ми будемо розповідати і показувати далі.

Про те, як живе Україна Героїчна в тилу і на звільнених територіях. 
Про нашу культурну спадщину, яку було розрушено війною і втрачено, про пам'ятки і пам'ять, яку новітні фашисти - рашисти намагаються у нас відібрати.
Про наших феєричних захисників у лавах ТрО та ЗСУ, які готові віддати душу й тіло за нашу свободу.
Про волонтерство та допомогу - без хизувань, по факту та по мірі сил.
Про те, як Україна стала трендом по всьому світові.
Згадаємо наші попередні мандрівки.

Вшануємо пам'ять героїв.
Разом помріємо про нові маршрути і мандри.

ФЕЄРІЯ НА ЗАХИСТІ КРАЇНИ

  • Гарячий фронт. ЗСУ

Взяли до рук зброю та пішли до лав Збройних сил України, щоб боронити нашу землю від рашистів, гіди Феєрії Володимир КатковОлександр Цегельник та спеціаліст по "самотуру" Дмитро Мацько. А також чоловіки працівниць головного офісу.

  • Інформаційний фронт

Директор і душа Феєрії Ігор Захаренко разом з іноземними ЗМІ документує злочини росії й викладає у себе на сторінці ФБ фото- й відеозвіти з найгарячіших точок України.

  • Волонтерський фронт

Найфеєричніший гід Тарас Чернов та менеджер по зв'язкам Олександр Аронець з перших днів увімкнулися в допомогу фронту і активно волонтерять. Олександр збирає кошти на автівку для підрозділу ССО на дуже гарячому Лисичанському напрямку. А Тарас опікується славнозвісним 3 полком Спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго.

  • Економічний фронт

Українці - наймогутніша за духом нація! І треба щодня ставати ще міцніше, щоб мати змогу й далі допомагати в тилу, чекати добрих звісток і вірити в перемогу. Ми маємо бути сильними і впевненими, а отже, потребуємо відпочинку та перезавантаження. Якщо вам потрібно відновити фізичні та духовні сили – їдьмо з нами! Феєрія вже підготувала для вас низку маршрутів, і готує нові напрямки далі! Слідкуйте за оновленнями на сайті.

ЖИТТЯ НЕПЕРЕМОЖНЕ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА :)

Относится к стране

Добавить комментарий

comment