Феєрія. Перезавантаження

Друзі, ми відновили свою роботу, працюємо над новими напрямками, і вже підготували для вас нові тури і маршрути!

100 днів війни довели усьому світові, що українці - наймогутніша за духом нація! І треба щодня ставати ще міцніше, щоб мати змогу й далі допомагати в тилу, чекати добрих звісток і вірити в перемогу. Ми маємо бути сильними і впевненими, а отже, потребуємо відпочинку та перезавантаження. Якщо вам потрібно відновити фізичні та духовні сили – їдьмо з нами!

УКРАЇНА

10.06, 01.07 - У гості до мольфарів. Туристично-психологічний тур в Карпати - прогуляйтеся шляхами мольфара, помилуйтеся водоспадами і перепочиньте в ґазди полонини. І пам'ятайте: якщо в сонячний день високо в Карпатах ви загадаєте бажання, що йде від серця, - то воно неодмінно збудеться!

11.06 Зелені свята. Перезавантаження (Загадкова Вінничина) - Ставка Гітлера «Вервольф», заповідник «Буша», Гайдамацький Яр - наймістичніші і найпотужніші з українських місць сили, загадки давнини та закономірна безславна кончина будь-кого з загарбників України. Феєрія рекомендує!

11.06 Замки князів Острозьких - коротка, але дуже насичена подорож на Зелені свята. Занурення в історію та славетне минуле України. Сімсот років тому, коли міста Київської Русі ули зруйновані монголо-татарською ордою, допомога надійшла з литовських земель. Звідти, спільними зусиллями, почали відтісняти загарбників. 

24.06 Скарби Гуцульщини. Ексклюзивний тур - тут б'ється серце України, а в повітрі дзвенить і переливається вічна музика душі нашої Батьківщини...І немає кращого місця в Україні для відновлення душевних і фізичних сил, адже ми маємо бути сильними, щоб тримати міцний тил. 

24.06 Закарпатська феєрія (6 днів) - справжні перлини срібної землі Закарпаття: Свалява, Косино, УжгородМукачево; закарпатські вина та унікальні страви, цілющі мінеральні води, старовинні замки та інші унікальні пам'ятки. На вас чекають проживання і SPA-процедури в оздоровчому готельному комплексі.

РУМУНІЯ

17.06 Румунська казка й величні Карпати - однією з найперших нам простягнула руку допомоги Румунія. І поки наші доблесні воїни боронять українську землю, пропонуємо вам поближче познайомитись зі щирою і щедрою сусідкою. Відчути справжній характер Румунії. Зрозуміти і стати ближче.

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ

Вже незабаром ми презентуємо вам нові маршрути та варіанти відпочинку в Хорватії, Іспанії, Італії. Пляжний відпочинок та цікаві екскурсії, нові міста та нові враження. Адже ми - єдині з усією Європою і світом!

Слідкуйте за оновленнями на сайті!

.

Коментарі