Категория
Рассказы о путешествиях

Коли дивишся на ці безкраї води Атлантичного океану, дихаєш, даєш сонячним променям «поцілувати» себе і відпускаєш думки та тривоги – охоплює дивне бажання: здійнятися і летіти. Бо, під твоїми ногами тільки невеличка товща скла і вода.. Так пояснюєш собі почуття задоволення та свободи, коли стоїш на оглядовому майданчику мису Кабо Жирао, що на Мадейрі.

Мис Кабо Жирао на Мадейрі - місце, де "відростають крила"
Мис Кабо Жирао на Мадейрі - місце, де "відростають крила"
Мис Кабо Жирао на Мадейрі - місце, де "відростають крила"
Мис Кабо Жирао на Мадейрі - місце, де "відростають крила"

Мис Кабо Жирао – справжня «зірка». У Європі він вважається найвищим. А у всьому світі займає друге місце за висотою. Сотні туристів щоденно відвідують скляний майданчик, що облаштували тут у 2012 році. Але, якщо чесно, то далеко не кожен наважується стати на нього. Це ж бо не жарти: під вашими ногами –  580 метрів прірви. І вас від неї відокремлює, на перший погляд, зовсім невеликий шматок скла.

Та не варто хвилюватися: покриття тут максимально надійне, запатентоване та випробуване туристами поспіль вже з десяток років. Не менш безпечне як на Гранд-Каньйоні чи на мосту Кличка у Києві).

Найцінніше тут – почуття, що огортають, коли спогадаєш невимовну красу: прямо – безкраї кілометри Атлантичного океану, праворуч – стрімкі скелі, а ліворуч  –  чудові панорами рибальського містечка Камара де Лобуш. Навіть головне місто Мадейри, Фуншал, можна розгледіти, щоправда, в далині. До речі, за ясної погоди на південному-сході, далеко-далеко, на самому горизонті можна побачити обриси безлюдних островів Дезерташ.

Не варто боятися дивитися вниз, стоячи на майданчику. Так, під ногами – 580 метрів повітря. Але в такі моменти, коли адреналін клекоче, розумієш цінність життя.

До того ж кажуть, що час від часу до оглядового майданчику припливають кашалоти. Тому, уважно дивіться під ноги, стоячи на мисі. Може якийсь симпатичний кит примчить подивитися на вас).

Кабо Жирао на Мадейрі – місце, де «відростають крила». Тут не просто красиво, тут відчуваєш смак життя. 

Относится к стране
Относится к туру

Добавить комментарий

comment