Категория
Рассказы о путешествиях

Неперевершена Мадейра. Тут є все, що потрібно для вдалого відпочинку на будь-який смак: незабутні піші та морські прогулянки, гастрономічні відкриття та задоволення, різноманітні культурні пам’ятки. Мадейра привітає вас стрімкими долини, вкритими соковитою зеленню, унікальними лісами, схилами, пишними обійстями з садами та будиночками з червоною черепицею, а ще – виноградниками та краєвидами на Атлантичний океан. Одна із родзинок «португальської перлини» –  колоритне містечко Фуншал.

Фуншал - португальська "перлина" острова Мадейра
Фуншал - португальська "перлина" острова Мадейра
Фуншал - португальська "перлина" острова Мадейра
Фуншал - португальська "перлина" острова Мадейра

Фуншал – це будинки зі старовинною португальською колоніальною архітектурою, зі затишними ресторанами та крамничками, зі соборами та музеями. Коли потрапите сюди, то перш за все зверніть увагу на тутешній готичний Фуншальський собор XVI століття. Його «родзинка» – вишукана стеля в старовинному іберійському стилі. Також притягує увагу Соборна церква XVII століття зі позолоченими дерев’яними деталями інтер’єру.

У центрі міста знаходиться Музей вина. Тут вас ознайомлять з історією виготовлення мадери і не тільки. І також ви зможете задегустувати ці різноманітні славнозвісні напої. До речі, в барах тут подають не тільки класичну мадеру та інші вина, а й такі місцеві напої як понча (з очеретяного агуарденте, цукру й лимонного соку) і нікіту (суміш пива, морозива й ананаса).

Також варто знайти можливість потрапити на колоритний тутешній продуктовий ринок Mercado dos Lavradores. У гарному двоповерховому будинку в стилі артдеко, прикрашеному кахлями азулежу, ви знайдете екзотичні фрукти та океанічні продукти. А ще тут можна скуштувати такий делікатес як плід монстери.

Різнобарвні двері будинків на вулиці Санта-Марія  - теж мадеріська "родзинка". Таке художнє рішення перетворили Старе місто на мистецьку галерею просто неба.

Варто піднятися і канатною дорогою на гору Монте. Це мандрівка з приголомшливими краєвидами на місто. Після сходження з підйомника варто рушати у сад Monte Palace. Тут на вас чекають рослини-екзоти, скульптури та водограї.

Мадейра – справді казкове місце, де європейський комфорт поєднується з екзотикою тропіків. Враження, що народжуються тут, живлять із середини довгий час. Мандруйте з Феєрією. 

Относится к стране
Относится к туру

Добавить комментарий

comment