700
₴UAH

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Основна сторінка документу - "ЙОРДАНІЯ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ"
Прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!

Страны:

Друзі! Феєрія завжди дбає про безпеку та зручності для наших туристів і захищає ваші інтереси. Тому ми склали для вас пам'ятку подорожуючого до Йорданії.

З неї ви дізнаєтесь, де можна зробити ПЛР-тест в різних містах України за пільговими цінами (промокод Феєрія), як отримати результати тестів, та добірку порад, як підготуватись до здачі тесту. Ми готові навіть подбати про ваш багаж, якщо ви бажаєте здати тест в Києві напередодні вильоту, та допомогти з розміщенням в Києві або Борисполі.

Також ми не лише зібрали перелік документів, які нині, за карантинних обмежень, вимагає єгипетська сторона під час перетину кордону, - а й створили шаблони, які допоможуть вам заповнити ці документи, а також зареєструватись на рейс. Також ми зібрали відповіді на найпоширеніші запитання.

До зустрічі в Йорданії!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Основна сторінка документу - "ЙОРДАНІЯ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ"
Прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ В'ЇЗДУ ДО ЙОРДАНІЇ З ТУРИСТИЧНОЮ МЕТОЮ

Для в'їзду до Йорданії з туристичною метою необхідні наступні документи:

1. Сертифікат про повну вакцинацію від Covid 19.  Сертифікат вакцинації, що засідчує отримання повного завершеного курсу вакцинації не пізніше ніж 12 місяців тому. Сертифікат має містити ПІБ, дату народження, дату вакцинаціі, отримана вакцина.

2. Для невакцинованих туристів:

А. Довідка підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на SARS-CoV-2, англійською мовою, зробленого не раніше ніж за 72 години з моменту забору аналізу до в’їзду в Йорданію, з вказаною датою та часом забору аналізу.  Для дітей до 5 років довідка підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на SARS-CoV-2 не вимагається.

Документ має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованої в державі походження документа, і містити печатку лабораторії, містити точну дату і час складання тесту особою; без жодних дефектів (виправлень, стирань, поправок); містити дані закордонного паспорту по якому подорожуєте; документ має бути англійською мовою.

Необхідно мати при собі паперовий оригінал сертифікату з печаткою лабораторії під час проходження реєстрації на рейс в Україні і для проходження прикордонного контролю в Йорданії.

Б. QR-code англійською або арабською мовою в роздрукованому вигляді. Документ містить дані закордонного паспорту подорожуючого, які мають бути одні на всіх оформлених документах для поїздки; оформлюється не пізніше ніж за 72 години до в’їзду та засвідчує сплату ПЛР-тесту на SARS-CoV-2 в аеропорту Йорданії. Результат ПЛР-тесту  можна отримати за добу, очікувати результат на обсервації не вимагається. Після проходження тестування, отримання візи та багажу можна відвідувати екскурсії або їхати в готель.  Вартість QR-коду 35  йорданських дінар (50$), сплачується в Україні.  Для дітей до 5 років наявність QR-коду не вимагається.

3. Медична страховка Covid, що покриває перебування в країні, лікування Covid, самоізоляцію в готелі у випадку позитивного ПЛР-тесту зробленого в аеропорту Йорданіі.

4. Віза. Для оформлення візи необхідна копія біометричного або небіометричного закордонного паспорту з строком дії 6 місяців з дня повернення в Україну з Йорданії. Оформлення туристичної візи безкоштовно, не пізніше ніж за 2 робочі дні до в’їзду в країну, отримання візи по прильоту в аеропорту Йорданіі. Оформлення візи можливе за умови придбання пакетного туру. Самостійне оформлення візи 57$.

Інформація по авіаперельоту до Йорданії

ВАЖЛИВО! Для туристів, які подорожують рейсом авіакомпанії Bravo Airways

Розклад авіарейсів Київ-Амман-Київ здійснюється  по середам.

Київ - Амман BAY 781 (BOEING 737) виліт о 14:45 прибуття о 18:30
Амман – Київ BAY 782 (BOEING 737) виліт о 20:00 прибуття о 01:30

Норми багажу: максимальна вага 23 кг. основного багажу та 5 кг. ручної поклажі  на людину.

В літаку передбачене харчування (сендвічі) та напої, яки входять у вартість квитка.

УВАГА! Безкоштовна реєстрація на рейси до Амману здійснюється в аеропорту Бориспіль на стійці реєстрації, онлайн реєстрація на рейси недоступна. Вибір посадкових місць можливий по фактичній наявності вільних посадкових місць на стійці реєстрації.

Документи для реєстрації на рейс в аеропорту Бориспіль: авіа квиток, закордонний паспорт, довідка ПЛР-тесту на Сovid англійською мовою (за 72 години до прильоту в країну, з вказаною датою та часом здачі тесту), роздрукований QR-code (на здачу ПЛР-тесту на Сovid в Аммані), страховка Сovid.

Фізична особа має право ввозити в Йорданію до 10000$ готівки без письмового декларування митному органу, лікеро-горілчані вироби - 1 літр, вино - 2 літри, пиво - 2 літри; тютюнові вироби - 1 блок сигарет на людину.

На вивіз з Йорданії антикваріату або старовинних речей потрібен спеціальний дозвіл Департаменту старожитностей.

ЗАБОРОНЕНО! Вивіз будь-яких коралів, будь-яку рідину (оливкової оліі або оливкі в олії, алкоголь, соки, воду), окрім косметичних засобів.

Повернення в Україну. По прильоту в Україну з за кордону всім пасажирам необхідно

1. Для невакцинованих туристів. 

А. Встановити додаток «Дій вдома» для Apple та Android на особистому телефоні та перебувати 7 днів на самоізоляції, але є можливість здати ПЛР-тест впродовж 72 години після прильоту. Негативний результат ПЛР-тесту відміняє самоізоляцію;

Б. Зробити ПЛР-тест на COVID-19 за кордоном за 48 годин до повернення в Україну та з отриманою довідкою прибути до України. Негативний результат ПЛР-тесту відміняє самоізоляцію.

2. Без Сертифікату про повну вакцинацію від Covid 19, але з довідкою 063-о про одне щеплення.  Без додатку «Дій вдома», без проведення ПЛР-тест, без самоізоляції. 

3. Сертифікат про повну вакцинацію від Covid 19. Без додатку «Дій вдома», без проведення ПЛР-тест, без самоізоляції. 

ПЛР-тестування в аеропорту «Бориспіль»

Для чого потрібен ПЛР-тест на COVID-19: негативний результат тесту потрібен подорожуючим для перетину кордону та для дострокового припинення режиму самоізоляції після повернення з «червоної» зони.

Біоматеріал: мазок з носоглотки.

Що визначає: контагіозність («заразливість»).

На що вказує позитивний результат: в дихальних шляхах виявлено коронавірус.

Термін дослідження: 6 годин.

Де можна здати: у Лабораторному офісі CSD в аеропорту «Бориспіль» поруч з Терміналом «В» та на третьому поверсі Терміналу «D». Режим роботи: 24/7.

Як здати ПЛР-тест: пройти реєстрацію за посиланням: https://testcovid19.com.ua, замовити послугу в Терміналі «D» (стійка №48, FAST LINE) або за телефоном +38(050) 415 09 09.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» в загальнодоступній зоні відкрився пункт забору біоматеріалу для проведення ПЛР-тестування на COVID-19.

Також, пасажирам надається можливість здати тест і отримати сертифікат з результатом ПЕРЕД вильотом за кордон. Для цього необхідно прибути в аеропорт завчасно і зателефонувати + 380 44 281 7235, щоб співробітники аеропорту зустріли та супроводили до пункту забору біоматеріалу.

Важливо! Сертифікат видається українською та англійською мовами.

Забір біоматеріалу проводять професійні працівники медичного пункту міжнародного аеропорту «Бориспіль», а тестування проводять медичні лабораторії «Діла», ADONIS, «Ескулаб», «МЕДЛАБ», «ІММД», «UNIVERSUM.CLINIC». Вартість послуг кожна лабораторія визначає індивідуально. Час роботи пункту забору біоматеріалу: 24/7.

Безкоштовний ПЛР-тест від MasterCard в міжнародному аеропорту «Бориспіль»

Для власників преміальних карток MasterCard працює новий сервіс - ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропорту «Бориспіль», доступне в терміналах D і B. Сервіс запущено для власників преміальних карток, емітованих в Україні, за умови підключення банком-емітентом.

Щоб скористатися послугою по прильоту, необхідно:

 • Оформити запит на стійці тестування після проходження паспортного контролю
 • Пред'явити преміальну карту Mastercard працівникові аеропорту для здачі тесту.
 • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Щоб скористатися послугою завчасно ДО вильоту, потрібно:

 • Приїхати в аеропорт «Бориспіль», термінал B.
 • За 10 хвилин до приїзду зателефонувати (050) 415 09 09 працівникові аеропорту, який зустріне Вас.
 • Пред'явити преміальну карту Mastercard і посадковий квиток, після чого здати тест *
 • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Щоб скористатися послугою в день вильоту, потрібно:

 • Оформити запит на тестування на третьому поверсі терміналу D на стійці № 48 Fast Line.
 • Пред'явити картку Mastercard і посадковий квиток співробітнику аеропорту і здати тест
 • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Тест триває не більше 15 хвилин. Мова надання результатів дослідження - англійська. Встановіть додаток для контролю самоізоляції "Дій вдома» і чекайте оповіщення про скасування режиму. Деталі дізнавайтеся у представника Вашого Банку, на сайті mastercard.ua, в чат-боті @MasteracrdUkraine Facebook або у співробітника сервісу Fast Line за телефоном: +38 050 415 09 09 (цілодобово).

Важливо! Компанія "Феєрія" не несе відповідальності за терміни видачі результатів тесту, проведеному в а/п "Бориспіль" перед вильотом.

Промокод "ФЕЄРІЯ"

ТК "Феєрія" спільно з лабораторіями Діла, ДніпроЛаб та Хелсі Лаб пропонує наступні умови проходження тестів.

ДІЛА:

850 грн (30 дол. - оплата безготівково на рахунок Феєрії за курсом на день оплати)

Туристи можуть пройти тестування в будь-який зручний день у визначених відділеннях медичної лабораторії Діла по регіонах і по Києву (не менш ніж за 2 доби до прильоту в Йорданію) - згідно з графіком роботи клінік (див. адреси відділень в Києві та по регіонах. Зеленим кольором помічено відділення, які працюють 7 днів на тиждень).

Для цього потрібно своєчасно оплатити дану послугу, щоб Феєрія встигла вислати списки в лабораторії. Тому, послугу необхідно забронювати та оплатити за безготівковим розрахунком через провідного менеджера агентства, який передає інформацію в ЦО Феєрія на імейл [email protected]   

Туристи повинні заповнити онлайн-форму на сайті лабораторії https://dila.ua/rus/covid19.html та внести свої дані в Анкету-направлення* (роздруковувати не потрібно). У розділі анкети "Дані про обстеження - Дослідження" - потрібно обрати (або скопіювати та вставити) назву аналізу: "Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом RT-ПЛР-якісний".

* Після заповнення анкети сайт повідомить про вартість тесту. На цю цифру не варто звертати увагу: за домовленістю, для туристів ТК "Феєрія" вартість тестування - близько 850 грн ($ 30 за курсом на день оплати).

Уважно ознайомтесь з пам'яткою, як підготуватись до обстеження у відділеннях лабораторії ДІЛА: "Правила підготовки до тестування КОВІД ПЛР".

Приклад прийому заявок для оформлення та отримання тесту:

 1. Номер заявки / заявок: 7777
 2. Прізвище, ім'я, по батькові кирилицею по укр.паспорту - ІВАНОВ ІВАН ІВАНОВИЧ, ІВАНОВА ІВАННА ІВАНІВНА
 3. Прізвище, ім'я латиницею по закордонному паспорту + дата народження - IVANOV IVAN 11.11.1961, IVANOVA IVANNA  11.11.1961
 4. Контактний номер телефону пацієнта або відповідального менеджера для отримання сповіщення результатів тесту. Якщо менеджер вказує свій номер - обов'язково попереджайте про це туриста!
 5. Дата здачі аналізу - 07.12.2020
 6. Лабораторія, місто і номер відділення - Діла, м.Одеса Відділення №074 вул. Коблевська, 2/4 (Новосельського, 13)
 7. Час здачі – у порядку живої черги згідно із графіком роботи відділення (в основному це: по регіонах - в середу з 12:00; по Києву: середа 13:00-17:00, четвер 13:00-15:00, окрім Відділення №009)
 8. Отримання результату - самостійно туристом або через представника ТК Феєрія

ДніпроЛаб (Київ та регіони)

920 грн. (32 дол. - оплата безготівково на рахунок Феєрії за курсом на день оплати, або 920 грн у відділенні лабораторії)

Приклад прийому заявок для оформлення та отримання тесту:

 1. Номер заявки / заявок: 7777. Номер телефону відповідального менеджера для швидкого зв'язку
 2. Оплата за тест - готівкою у відділенні або ж безготівкою на рахунок Феєрії
 3. Прізвище, ім'я латиницею по закордонному паспорту + дата народження - IVANOV IVAN 11.11.1961, IVANOVA IVANNA  11.11.1961
 4. Дата здачі аналізу - 07.12.2020
 5. Лабораторія, місто і номер відділення - Дніпролаб, Софіївська Борщагівка, вул. Волошкова, 30
 6. Бажаний час згідно із графіком роботи відділення - 15:00
 7. Отримання результату - самостійно туристом або через представника ТК Феєрія

Самостійне отримання результатів тестів.

Якщо туристи Феєрії самостійно забирають результати, однак хочуть оплатити тест за ціною промокоду Феєрії, то потрібно повідомити к-сть осіб на [email protected] через Вашого провідного менеджера агенції до 16:00 вівторка, якщо здача в середу, або в середу до 16:00, якщо здача в четвер.

Якщо після здачі тесту немає повідомлення про необхідність отримання результату, турист/агент особисто несе відповідальність за відсутність / несвоєчасну видачу документів.

ХЕЛСІ ЛАБ

700 грн. (оплата у відділенні лабораторії)

Вартість дослідження для туристів ТК «Феєрія Мандрів» по промокоду складає 700 грн.

Туристи повинні заповнити онлайн-форму на сайті лабораторії https://healthylab.com.ua/form/ та внести свої дані в Анкету пацієнта* (роздруковувати не потрібно). У розділі анкети "Метод дослідження" - вибрати "COVID-19 методом ПЛР".

Якщо виліт в суботу, то аналіз можна здавати в середу після 12:00, або в четвер протягом дня, або в п'ятницю до 13:00, щоб результати дослідження можна було отримати день у день о 19:00-19:30.

 • Тестування проводиться за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 16-В. (метро Площа Льва Толстого, 5 хв пішки) лабораторний центр.
 • Графік роботи лабораторії: понеділок – неділя з 8:00 до 20:00.

Приклад прийому заявок для оформлення тесту:

 1. Номер заявки / заявок: 7777. Номер телефону відповідального менеджера для швидкого зв'язку
 2. Оплата за тест - готівкою у відділенні
 3. Прізвище, ім'я латиницею по закордонному паспорту + дата народження - IVANOV IVAN 11.11.1961, IVANOVA IVANNA  11.11.1961
 4. Дата здачі аналізу - 01.04.2021
 5. Бажаний час згідно із графіком роботи відділення - 15:00
 6. Отримання результату - самостійно туристом
Інші рекомендовані клініки в регіонах та орієнтовні ціни

ЗАПОРІЖЖЯ

Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України - вул Рекордна 27, 69037 Графік роботи: 8.00 - 15.00, понеділок-п’ятниця. Роблять такий тест зазвичай за 24 години (уточнювати на місці). Вартість тесту 575 гривень.

Телефон для запису: 0612831742

Medlife diagnostic center - адреси пунктів здачі тестів:
Центральна лікарня №10 Вознесенівського р-ну - Бульвар Шевченка, 25, 7:30 - 9:00* Міська лікарня № 3 - пр. Металургів, 9, 7:30 - 9:00*
Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань - вул. Перемоги, 78, 7:00 - 8:00*, 11:00 - 12:30**
Міська багатопрофільна клінічна лікарня №9 (терапія) - вул. Щаслива, 1, 7:00 - 8:30* Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер (стаціонар) - вул. Культурна, 177а, 11:00 - 13:00**
Запорізька обласна клінічна лікарня (стаціонар) - Горіхівське шосе, 10, 11:00 - 13:00**
(* Забір здійснюється для видачі результатів і довідки українською і англійською мовами з метою подальшого перетину кордону
** Забір здійснюється для актуалізації відомостей в сервісі «Дiй вдома»)

Вартість 990 грн. Здача в середу і четвер. Клієнтам буде необхідно прийти в призначений час на пункт забору.

Попередньо заповнити "Згоду ПЛР COVID-19" (шаблон додається) + "Направлення коронавірус" (шаблон додається) - та обов'язково взяти з собою в лабораторію. Як підготуватися до здачі аналізу у Медлайфі - файл "Підготовка до здачі".

Обов'язковою умовою для отримання послуги по здачі біоматеріалу є попередній запис по імейлу. Потрібно повідомити к-сть осіб до 16:00 у вівторок (якщо здача планується в середу), або до 16:00 у середу (якщо здача у четвер) в центральний офіс Феєрії на tamila@feeria через вашого провідного менеджера агентства. Результат з перекладом на англійську мову потрібно самостійно забрати в п'ятницю в лабораторії клініки. Кодове слово: "Феєрія".

ХАРКІВ
Медичний центр Здоров'я - проспект Незалежності 13
Запис за тел/ 057 783 33 33
В п'ятницю вранці здача до 11:00 — на електронну пошту о 18:00 результат англ. мовою: прізвище, ім'я та сама назва аналізу.
1980 грн тест + 500 грн за терміновість

Міленіум - ст. метро «Пушкінська», вихід до ТЦ «OODJI», вул. Гуданова 9/11
За попереднім записом. Вартість 2000 грн (терміновий).

ДНІПРО
Medlife diagnostic center - Міська клінічна лікарня №16, пр-т Богдана Хмельницького, 19

Забір аналізу 07:30 - 12:00 щосереди. Вартість 1300 грн. Клієнтам буде необхідно прийти в призначений час на пункт забору. Попередньо заповнити "Згоду ПЛР COVID-19" (шаблон додається) + "Направлення коронавірус" (шаблон додається) - та обов'язково взяти з собою в лабораторію. Як підготуватися до здачі аналізу у Медлайфі - файл "Підготовка до здачі". Обов'язковою умовою для отримання послуги по здачі біоматеріалу є попередній запис по імейлу. Потрібно повідомити к-сть осіб до 16:00 у вівторок в центральний офіс Феєрії на tamila@feeria через вашого провідного менеджера агентства. Результат з перекладом на англійську мову потрібно самостійно забрати в п'ятницю в лабораторії клініки. Кодове слово: "Феєрія".

Лікарня Мечникова - пл. Соборна, 14 (у будівлі, де платна поліклініка).

Забір аналізу до 08:00, результат о 19:00. Вартість 773 грн. За терміновість - подвійний тариф, результат близько 14:00.

ХЕРСОН
Дніпромед - вул. Робоча, 66, будівля заводу Напівпровідників
За попереднім записом. Здача з 07:30 до 08:00, результат о 19:00. Вартість 1515 грн

ОДЕСА
Амбулаторія сімейного лікаря - https://homedoctor.in.ua/fillialy/
Сіместа - вул. Мельницька, 20А

ЛЬВІВ
Лабораторія Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.
Медікавер - 2200 грн
Унілаб

ТЕРНОПІЛЬ
Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.

РІВНЕ
Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.

ЧЕРНІВЦІ
Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Ескулаб За попереднім записом 0 800 50 36 80. Термін виконання: 2 робочих дні - 850 грн, 1 робочий день - 1300 грн.

ВАЖЛИВО

ВАЖЛИВО: На результатах тестів має бути вказаний час забору аналізу. Інакше результат буде рахуватись від 00:00 дня взяття аналізу.

Додатково

Підготовка: протягом 3 годин до дослідження заборонено вживати їжу, чистити зуби, полоскати ротову порожнину, пити, жувати жувальну гумку, палити.

Умови, дотримання яких є обов'язковим:

 1. Дослідження приймаються тільки за попереднім записом або заповненням анкети на сайті, у вказаних діагностичних відділеннях, у визначені робочі години.
 2. Дослідження проводиться при наявності документа, що підтверджує особу.
 3. Дослідження не приймається при наявності клінічних ознак ГРВІ.

Додатково:

Якщо не маєте електронної пошти для отримання результату, то дозволяється вказати [email protected] (менеджер Феєрії).

У будь-якому випадку можна приїхати до Києва раніше. Вартість проживання в готелі Борисполя від 500 грн за добу, по Києву від 700 грн/добу.

Речі (основний багаж) можна залишити в камері зберігання на Південному вокзалі.

Якщо раптом в когось ПОЗИТИВНИЙ ТЕСТ перед вильотом в Україні,  ми ГАРАНТУЄМО, що перенесемо оплату на  іншу  дату туру до Йорданії!!!

Є ще один великий ПЛЮС ПЛР. Тепер всі туристи будуть в компанії здорових людей! В прямому та переносному сенсі!

ЄПІДЕМІОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ

В країні діє масковий режим, якого необхідно дотримуватись в громадських місцях, на вулиці, в готелях біля рецепціі, в автобусі, в літаку. За порушення маскового режиму штраф 150 йорданських дінар (близько 211$).

В країні діє комендантська година з 23:00 до 06:00 ранку.

Аби уникнути поширення гострих респіраторних та інфекційних захворювань, в тому числі захворювань на  COVID-19 - варто дотримуватись заходів безпеки, а саме:

 • Дотримуйтесь особистої гігієни (мийте руки з милом, користуйтесь одноразовими рушниками, дезінфікуючими серветками, санідайзерами тощо);
 • Користуйтеся одноразовими масками при необхідності, проводьте їх заміну, як тільки вони стануть вологими чи забрудняться;
 • Не контактуйте з особами з ознаками інфекційного захворювання та тримайе дистанцію.

Добавить комментарий

Комментарии

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Город:
Киев
Адрес:
Онлайн

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A (Работаем он-лайн, или по предварительной договоренности о встрече)

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
ул.Томашевского, 4

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19
Дополнительная информация

Примітка. Туроператор ТК Феєрія не несе відповідальності за своєчасність проходження тестування туристами, за результат і якість тестів, а також за роботу лабораторій.

Також не несе відповідальності за порядок і результати проходження туристами прикордонного, санітарного тощо, контролю в аеропортах України та Йорданії і можливими відмовами в перетині державного кордону Йорданії або обмеженнями перебування на територій Йорданії  в зв'язку з вищезазначеним.

У разі скасування або зміни Йорданією умов перетину державного кордону надання послуги PCR-тест припиняється автоматично.

Туроператор Феєрія залишає за собою право вносити зміни в зазначені вище умови в будь-який момент.

Контакты менеджеров