49 159 грн
1199
$USD
8 дней

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – АмманДжераш – Ваді Рам– АкабаПетраМадаба – гора Небо – Бетані – Мертве море – Амман – Київ

Страны:
Даты

Описание тура

Феєрія запрошує вас у незабутню подорож королівством Йорданія!

Під час туру ви побачите головні визначні пам'ятки цієї дивовижної країни: гору Небо – за легендою, тут похований сам Мойсей; відвідаєте пустелю Ваді Рам, її ще називають Місячна долина через унікальний ландшафт; легендарний храми рожевої Петри вирубаний у скелі. А також побуваєте на місці хрещення Ісуса Христа, де зможете взяти участь в обряді очищення у річці Йордан.

У цій подорожі у вас буде можливість відпочити на берегах двох унікальних морів – Мертвого і Червоного. На вас чекають цілющі термальні джерела, захоплюючі екскурсії та незабутній відпочинок.

Правила в'їзду до Йорданії

В стоимость входит
Проживання в готелях 3*-4*-5* вибраної категорії по маршруту;
22
Харчування сніданки та вечері в готелях;
Вечеря в пустелі Ваді Рам;
Екскурсійна програма в супроводі гіда, трансфери;
Джип-тур на 2 години по пустелі Ваді Рам;
Всі вхідні квитки по маршруту;
Страхування Covid.
В стоимость не входит
Чайові гідові (обов'язковий платіж);
22
Чайові гіду (обов’язковий платіж);
22
QR-code 30$ (ПЛР-тест по прильоту в аеропорту Аммана);
Доплата за вік при страхуванні Covid:
22
Особисті витрати;
Додаткове харчування.

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ – Амман – Джераш – Ваді Рам– Акаба – Петра – Мадаба – гора Небо – Бетані – Мертве море – Амман – Київ
День 1
Київ – Амман

Приліт в Амман.

Зустріч і супровід в аеропорту Аммана представником компанії з табличкою «FEERIA GROUP». Допомога представника в оформленні візи.

Після проходження паспортного контролю й отримання багажу, група в супроводі представника проходить в автобус для трансферу в готель в Аммані та поселення в готель.

Вечеря в готелі.  Ночівля.

День 2
Амман – Джераш – Амман

Сніданок в готелі.

Виїзд на екскурсію в Джераш.

Джераш – чудовий зразок провінційного римського містобудування, приклади якого можна було знайти по всьому Близькому Сходу. Для цього стилю характерні бруковані вулиці з колонадами, величні храми на пагорбах, чудові амфітеатри, просторі міські площі, лазні, фонтани, а також масивні міські стіни з вежами і воротами.

Виїзд на екскурсію в Амман. Ви відвідаєте: Цитадель, з висоти якої відкривається дивовижний вид на історичну частину міста Амман. Фольклорний та археологічний музей.

Це місто на семи пагорбах, у якому гармонійно переплелися старовина і сучасність. Він метушливий, трохи дивно спланований, але в той же час надзвичайно привабливий. Амман називають «Білим містом», оскільки більшість будинків побудовані з білого вапняку, і він просто засліплює своєю білизною.

Місто Амман приваблює не тільки любителів архітектурних пам'яток, археологічних музеїв, музеїв народного фольклору і традицій, а й людей, які не уявляють свою подорож без шопінгу. Місто наповнене різноманітними магазинчиками і лавками, торговими центрами і бутиками, де можна купити не тільки різні сувеніри і вироби ручної роботи, але і модний одяг.

Вечеря в готелі.  Ночівля.

День 3
Амман – Ваді Рам

Сніданок у готелі. Переїзд в пустелю Ваді Рам.

Поселення в кемпінг Camp Wadi Rum.

Екскурсія по пустелі Ваді Рам. Джип-тур тривалістю 2 години (у вартості), в одному джипі 5-6 осіб. На джип-тур допускаються діти від 5 років. За додаткову плату можна покататися на верблюдах і конях у Ваді Рам – близько 30 доларів/30 хвилин.

Вечеря в кемпінгу в бедуїнському стилі. Гості зможуть скуштувати національні страви під звуки національної музики.

Ночівля в кемпінгу.

День 4
Ваді-Рам – Акаба

Сніданок у кемпінгу.

Переїзд в Акабу на Червоне Море.

Поселення в готелі. Вільний час і відпочинок на Червоному морі.

Червоне море вважається найсолонішим серед усіх морів, що входять до складу Світового океану. Назва моря вказує на його південне розташування, тож з кольором води це ніяк не пов'язано - вона тут кристально чиста, прозора і дуже тепла. А багатий підводний світ з різноманітними коралами та цікавою фауною робить Червоне море визнаним чемпіоном серед любителів поплавати з аквалангом. Про дайвінг в Червоному морі можна сказати одне: він неперевершений!

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 5
Акаба – Петра

Сніданок у готелі.

Петра, яку часто називають восьмим чудом стародавнього світу, безсумнівно, є головним скарбом і найбільш популярною серед туристів пам'яткою Йорданії. Це унікальне величезне місто було вирубане просто в скелях набатейцями, працьовитим арабським плем'ям, що осіло тут понад 2000 років тому і перетворило це місце на найважливіший торговий центр на перетині торгових шляхів, якими везли шовк, спеції та інші товари. Ці шляхи з'єднували Китай, Індію і південні арабські країни з Єгиптом, Сирією, Грецією і Римом.

Петра – це те місце, яке є справжньою екзотикою для великого числа туристів, які щороку відвідують місто. Приїхати в країну слід хоча б заради того, щоб побачити древнє місто, розташоване просто всередині скелі – і це Петра. Ті емоції, які викличе ця поїздка, залишать у душі кожного мандрівника неповторний слід.

Поселення в готель. Вечеря в готелі.

Екскурсія нічна Петра з 20:00 до 23:00. Неймовірне видовище, 1800 свічок  підсвічує  царство набатеев.

Ночівля в готелі.

День 6
Петра – Мадаба - гора Небо – Бетані (річка Йордан) – Маін (гарячий термальний водоспад) – Мертве море

Сніданок в готелі.

Поїздка в Мадабу. Огляд Мадаби, міста мозаїк (жінкам рекомендуємо взяти хустку на голову при відвідуванні православної церкви в місті). У Мадаби дуже довга історія, яка тягнеться від неолітичного періоду. Вона стала відома як «місто мозаїк» через безліч візантійських мозаїк, які покривали все місто. Найвідоміша мозаїка серед них – це карта Мадаби, що датується 6 століттям, і яка є картою Святої Землі.

Далі їдемо на гору Небо, де Мойсею була показана Земля обітована. Гора розташована на схід від північного краю Мертвого моря, на висоті 817 метрів над рівнем моря, у теперішній західній Йорданії за 7 км від міста Мадаба. На вершині гори міститься «Меморіал Мойсея» – вважається, що він похований саме в цьому місці. Тут збереглися стародавні мозаїчні панно, залишки першої церкви, побудованої в кінці IV століття з метою відзначити місце кончини Мойсея, і залишки монастиря IV-VI століть нашої ери.

Після закінчення екскурсії по Горі Небо переїзд в Бетані.

Бетані по праву вважається найбільш значущим місцем у Святих землях вже понад дві тисячі років. Саме тут, навпроти Єрихону на річці Йордан, відбулося хрещення Іоанном Хрестителем Ісуса Христа. Під час місцевих розкопок у 1996 році підтвердилося, що Бетані іменувалася в Біблії як «Віфавар за Йорданом», де відбулося хрещення Господа. Здійснити обряд очищення в річці Йордан може кожен охочий. Одягніть хрестинну сорочку і тричі зануртеся у воду. Вважається, що таким чином можна змити з себе всі гріхи. Рекомендуємо взяти з дому купальник та довгу сорочку або туніку для обряду очищення в річці Йордан. Або можна буде придбати сорочку в магазині – 8-15 доларів.

Після закінчення огляду Бетані їдемо на гарячі джерела Маїн. Цілющі природні гарячі джерела Маіна та гарячий водоспад- найкраще завершення екскурсійного дня. Для відвідин Маін підготуйте купальник, пляжне взуття та рушник.

Поселення в готель на Мертвому морі. Вечеря в готелі. Ночівля.

День 7
Мертве море

Сніданок у готелі.

Вільний час і відпочинок на Мертвому морі.

Приголомшливої краси Йорданська рифтова долина – поза всяким сумнівом, найбільш дивовижне місце на землі. Тут же розташована найнижча точка планети – у Мертвого моря "висота" становить понад 400 метрів нижче рівня світового океану. У Мертве море впадає декілька річок, у тому числі річка Йордан. Після того як річкові води досягнуть Мертвого моря, вони починають випаровуватися, залишаючи після себе густий коктейль солей і мінералів, які з успіхом застосовуються в промисловості, сільському господарстві та медицині.

Вечеря в готелі. Ночівля.

День 8
Мертве море – Амман – Київ

Сніданок у готелі.

Вільний час та відпочинок на Червоному морі.

Виїзд в аеропорт в Аммані для вильоту додому. Допомога представника в аеропорту при реєстрації на рейс.

Виліт до Києва. Прибуття до Києва (Бориспіль).

 

Добавить комментарий

Комментарии

Опубликовано sveta - 06.01.2022

Дорога « йорданська» група! Дякуємо за знайомство, позитивні емоціі, обмін досвідом та лайфхаки, цікаві моменти та гумор👍❤️6 січня, на Святвечір,  в українських православних родинах сідають за святковий стіл. З Різдвом Христовим! Нехай це чарівне свято наповнить ваше життя світлом, теплом, радістю і благополуччям. Бажаємо вам миру, добра, любові, сімейного затишку. Нехай ангел-охоронець оберігає вас від усіх бід та негараздів! Нехай буде багато добрих і бажаних подій та людей,які зроблять ваше життя кращим! Любові, уваги, поваги та хай здійсниться у кожного те, про що ми мовчимо, але  так часто молимося)!❤️🙏😇 Щиросердно дякуємо Іссаму за супровід , за комунікабельність та комфорт у спілкуванні, толерантність , виваженість та терплячість( бо з нами непросто😉), цікавий екскурс Йорданією❤️❤️👍👌 Водієві респект за безпечні та комфортні переїзди 👍👌 «Феєрії Мандрів» розвитку, стабільності, нових планів та маршрутів. Бажаємо, щоб ви і надалі робили та удосконалювали все для того, щоб ми, туристи, залишалися надовго вашими клієнтами❤️❤️🥰👍👌

Опубликовано Stas - 12.01.2022

Дуже цікавий і різноманітний тур! Безпосередньо в турі в Йорданії сподобалось все (були у "новорічній" групі). Але поки польоти здійснює Bravo Airways, рекомендувати тур не можу, оскільки вони псують весь настрій від подорожі.

Опубликовано Юлія - 13.01.2022

Висловлюємо ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ: ~ТУРИСТИЧНІЙ ФІРМІ «ФЕЄРІЯ МАНДРІВ» за вибір неймовірної країни як Йорданія, насичену та продуману програму туру, гарні умови проживання та харчування, а головне за нові, яскраві, смачні емоції (зустріч Нового року у пустелі Ваді Рам, світанок у пустелі, бедуїнська їжа та ін.); ~ ТАМІЛІ за якісну роботу, досконалу організацію туру, опіку 24/7 упродовж подорожі; ~ ПРЕКРАСНІЙ, ЙОРДАНСЬКІЙ, НОВОРІЧНІЙ ГРУПІ за приємні емоції, комфорт та позитивний настрій; Професіоналам своєї справи ГІДУ, ВОДІЮ, ПОЛІЦЕЙСЬКОМУ за цікаву, змістовну, круту, безпечну подорож!!! Усім здоров'я, процвітання, сонячних днів і обов’язково побачити весь світ!!! ТУРИСТИЧНА ФІРМА «ФЕЄРІЯ МАНДРІВ» НАЙКРАЩА і ЯК ЗАВЖДИ НА ВИСОТІ!!! З днем народження фірми!!! З повагою та найкращими побажаннями, Ваші постійні туристи

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
пр-т Красной Калины, 46 (1-й этаж)
e-mail:

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Соломенка

Город:
Киев
Адрес:
ул. М. Скрипника, 40

Вартість в доларах на особу за номер.

Вартість на дитину від 6 до 11,99 р., при проживанні з 2 дорослими в номері.

Діти до 6 років в груповий тур по Йорданії не допускаються.

 

Готелі 3*- 4*

Готелі 4*

Готелі 5*

 

La Casa Amman 3* -2 ночі

Sadeen Amma 4*-2 ночі

Movenpick Amman 5* -2 ночі

Wadi Rum Hasan Zawaideh Camp доміки – 1 ніч

Wadi Rum Hasan Zawaideh Camp доміки – 1 ніч

Wadi Rum AI Sultana Camp Martian Tent – 1 ніч

Marina Plaza Aqaba 4*- 1 ніч

Marina Plaza Aqaba 4*- 1 ніч

Movenpick Tala Bay 5* -1 ніч

La Masion Petra 3*-1 ніч

Elite Petra 4*-1 ніч

Movenpick Nabatean 5*- 1 ніч

Dead Sea SPA 4* - 2 ночі

Dead Sea SPA 4* - 2 ночі

Hilton Dead Sea 5*- 2 ночі

DBL

1199$

1249$

1649$

SNG

1659$

1749$

2499$

CHD

649$

649$

899$

*Додаткові послуги за бажанням.

Доплата за ночівлю в лакшері кемпінгу в пустелі Ваді Рам за бажанням.

 

 

Доплата для готелів 3*- 4*

Доплата для готелів 4*

Доплата для готелів 5*

 

Memories Aicha Luxury Camp Wadi Rum

Memories Aicha Luxury Camp Wadi Rum

Memories Aicha Luxury Camp Wadi Rum

DBL

 

 

 

SNG

 

 

 

CHD

 

 

 

 

Wadi Rum Bubble Luxotel

Wadi Rum Bubble Luxotel

Wadi Rum Bubble Luxotel

DBL

 

 

 

SNG

 

 

 

CHD

 

 

 

 

Wadi Rum UFO Luxotel

Wadi Rum UFO Luxotel

Wadi Rum UFO Luxotel

DBL

 

 

 

SNG

 

 

 

CHD

 

 

 

Дополнительная информация

Авіа переліт до Амману можливий з Києва, Одеси, Харкова, Львова.

Польотні дані: 

Київ-Амман а/к «Bravo Airways»
13:00 - 17:00  7В 781 КВР-AMM 

Амман-Київ а/к «Turkish Airlines» (з пересадкою в Стамбулі, багаж автоматично перевантажується під час стиковки рейсів):

1.0345 - 0555  TK 7967 AMM ESB 
2.1220 - 1330  TK 7868 ESB KBP 

1.0335 - 0600  TK  815  AMM IST  
2.0740 - 0830  TK  457  IST KBP

1.0215 - 0435  TK  815  AMM IST  
2.0700 - 0845  TK  457  IST KBP

1.0610 - 0935 TK  813 AMMIST HK2      
2.1245 - 1345  TK 1255 ISTKBP HK2  

Вартість авіаквитків в одну сторону Київ-Амман а/к «Bravo Airways»  - 155$ фіксована. Вартість квитка включає харчування на борту (сендвічі, вода, кава, чай) та багаж  (ручна поклажа 5 кг, основний багаж 23 кг).

Вартість авіаквитків в одну сторону Амман-Київ а/к «Turkish Airlines» від 180$ за наявними цінами в системі бронювання на момент придбання квитків.

Вартість авіаквитків в Амман з Одеси, Харькова, Львова можливий а/к «Turkish Airlines» з пересадкою в Стамбулі за наявними цінами в системі бронювання на момент придбання квитків.

Є багато варіантів авіа перельоту до Амману з Києва, Одеси, Харкова, Львова  - окремими квитками на лоукостах через Меммінген (Німеччина), Париж(Франція), Відень (Австрія), Познань або Краків (Польша), Бухарест (Румунія), Будапешт (Угоршина), Прага (Чехія), Рим або Мілан (Італія). Вартість квитків за наявними цінами в системі бронювання на момент придбання квитків.

За умов перельоту лоукостами необхідно дотримуватися правил в’їзду в країну через яку здійснюється переліт.

В пункті пересадки необхідно самостійно отримати багаж та пройти реєстрацію на наступний рейс (багаж автоматично не перевантажується під час пересадки).

По необхідності можливо забронювати додаткову добу в Аммані, Акабе або на Мертвому морі (наприклад якщо авіа переліт на добу раніше або пізніше запланованих дат туру), вартість залежить від обраної категорії готелю та сезонності.

Ночівля в пустелі Ваді Рам відбувається в кемпінгу. Кемпінги не мають зірковості як готелі, тому радимо не порівнювати умови та харчування, які надають кемпінги з умовами готелів. Кемпінг – це туристичний табір з будинками обо палатками -  Марсіанськими тентами, розташованими в пустелі та спрямований на самообслуговування.  В будинках та тентах є всі умови для ночівлі, кондиціонер, туалет та душ. Ночівля в пустелі Ваді Рам – це екзотична екскурсія, на якій можна помилуватись красою пустелі на сході сонця під час джип-туру по пустелі, зірковим небом та чумацьким шляхом надзвичайної краси, уявити себе на червоній планеті Марс бо саме тут знімали фільм Марсіанин.
В кемпінгу передбачене харчування сніданок та вечеря (безалкогольні напої під час сніданку, напої під час вечері за додаткову плату).
Назва кемпінгу для ночівлі є у вкладці «Готелі та ціни» над маршрутом туру.

Контакты менеджеров

  • Имя: Тамила Губерченко
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 125
  • e-mail: tamila@feeria.ua