35 828 грн
845
€EUR
12 дней

Люблін - Барселона - Таррагона - Валенсія - Куенка - Мадрид (Ескоріал - Толедо) - Сарагоса - Коста-Брава (Жирона - Фігерас) -  Барселона (Монтсеррат) - Люблін

Страны:

Описание тура

 

Війна зазіхнула на найважливіше: на життя, на наш спокій, на плани та на мрії. Однак, ми, українці, виявилися «міцним горішком» і день за днем виборюємо нашу Перемогу, гаряче підтримуємо наших близьких. Та внутрішні ресурси і зусилля не безкінечні і потребують поповнення.

Запрошуємо вас до південної перлини Європи – до гостинної Іспанії. Тут ви зануритеся у спокій, відшукаєте баланс і надихнетеся унікальною культурою,  яка  виникла у симбіозі східної і західної цивілізацій.

Гордовиті шпилі королівських палаців, витіювата в'язь мавританських резиденцій, старовинні суворі фортеці та фантастичні творіння генію Гауді і Калатраві – залишать слід всередині вас і додадуть сил. Валенсія, Мадрид, Сарагоса – закохають в себе і поділяться історіями з величного минулого. А сонячне і ласкаве узбережжя Коста-Брави обов’язково заспокоїть і допоможе зібрати себе докупи. Смарагдовий колір води і гарячий пісок цілющим способом діють на тіло та на душу, даруючи таке бажане почуття гармонії та внутрішньої цілісності.

Подорож до Іспанії ­– це шанс на перезавантаження! 

В стоимость входит
11 ночей у готелях (1/2 DBL) зі сніданками;
Усі трансфери за маршрутом в Іспанії;
22
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
В стоимость не входит
Трансфер до/з Любліна;
Додаткові екскурсії, вхідні квитки;
Медичне страхування;
Сіті-такс, система "Радіогід";
22
Доплата за одномісне розміщення.
Люблін - Барселона - Таррагона - Валенсія - Куенка - Мадрид (Ескоріал - Толедо) - Сарагоса - Коста-Брава (Жирона - Фігерас) -  Барселона (Монтсеррат) - Люблін
День 1
Люблін - Барселона - Таррагона - Валенсія

Зустріч із гідом в аеропорту Любліна о 6.00. Виліт із Любліна о 8:00.

Прибуття до Барселони об 11:00. Посадка до автобуса.

Переїзд у Таррагону. Прогулянка містом з оглядом римського амфітеатру та Кафедрального Собору.

Таррагона - одне з найдавніших міст Іспанії і великий морський порт. Тут можна побачити добре збережені давньоримські руїни включені в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Вільний час у Таррагоні.

Переїзд до Валенсії. Поселення у готель, відпочинок. Ніч у Валенсії.

День 2
Валенсія

Сніданок у готелі.

Екскурсія у Валенсії: знайомство зі Старим містом - Кафедральний Собор (вхідний квиток 6 євро), Шовкова Біржа, Ринок, площа Мерії, а також з Містом Наук і Мистецтв.

Валенсія - це широкі чисті пляжі, апельсинові гаї, тихі села іспанських рибалок і чудова кухня. Сьогодні Валенсія - динамічне і сучасне іспанське місто, проте його багатовікова історія і місцеві традиції притягують мандрівників, які намагаються зрозуміти, чому маври прозвали його «раєм на землі».

Вільний час в Валенсії. На вас чекають валенсійські пляжі, розташовані в центрі міста та численні музеї (Океанографічний Парк, Музей Науки, Художня галерея Валенсії)

Ніч у готелі.

День 3
Куенка - Мадрид

Сніданок у готелі, виселення.

Переїзд в Куенку, місто, що висить над прірвою біля злиття річок Хукар та Уекар. Прогулянка містом з оглядом Кафедрального Собору, Палацу єпископа, Ратуші, Пласа Майор та знаменитих «висичих будинків».

Вільний час у Куенці.

Переїзд до Мадриду. Поселення у готель, відпочинок. Ніч у готелі в Мадриді.

День 4
Мадрид

Сніданок.

Велика автобусно-пішохідна екскурсія по Мадриду з оглядом Падаючих Веж, стадіону Сантьяго Бернабеу, Пласа де Торос, вокзалу Аточа, Гран Віа, Площі Іспанії, Королівського Палацу, площ Пласа Майор і Пуерта дель Соль.

Мадрид по праву називають музеєм під відкритим небом. Собори, храми, католицькі церкви, будівлі в стилі бароко, незліченні галереї та виставки сучасного мистецтва - тут представлене  надзвичайне розмаїття архітектурних та історичних пам’яток.

Для охочих додаткова екскурсія в Ескоріал (50 євро) - палац-монастир, найграндіозніше творіння епохи Філіпа II.

В Ескоріал їдуть заради чудового монастиря і палацу XVI століття - Сан-Лоренсо-дель-Ескоріал. Крім монументальної архітектури, тут зберігаються картини великих художників: Тиціана, Ель Греко, Веронезе, Тінторетто, Босха і Веласкеса. Колекції гобеленів, витканих за ескізами Гойї і Рубенса, і мармуровий мавзолей іспанських монархів надають величі старовинним палацу.

Увечері запрошуємо відвідати фламенко (40 євро).

Ніч у готелі в Мадриді.

День 5
Мадрид (Толедо)

Сніданок. Вільний час у Мадриді. Можливе відвідування музею Прадо.

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Толедо з оглядом Арабського, Християнського і Єврейського кварталів (50 євро, разом із вхідними квитками в Кафедральний собор).

Толедо – стародавня столиця Іспанії й одне з найкрасивіших міст світу. Толедо приховує в собі безліч справжніх скарбів і є унікальним містом, що пропонує Вам на вибір традиційну іспанську, арабську та єврейську культурну спадщину. Не випадково його прозвали містом трьох релігій: представники всіх трьох церков мирно уживаються тут століттями, тож змішання архітектурних стилів у Толедо є воістину унікальним.

Кафедральний собор Святої Марії – католицький собор, головний собор країни. Пам'ятка архітектури, характерний приклад іспанської готики. Це частина історичного центру міста Толедо, яку в 1986 році було включено в Список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ризниця собору прикрашена полотнами Ель Греко і Тиціана, Гойї і Веласкеса, Рубенса і Ван Дейка, Рафаеля та Белліні.

Ніч у готелі в Мадриді.

День 6
Сарагоса - Коста Брава

Сніданок, виселення з готелю. 

Переїзд у Сарагосу.

Прогулянка по місту з оглядом Базиліки Нуестра Сеньйора дель Пілар (два куполи якої розписував Гойя), будівлі Біржі, Кафедрального Собору Се і римських фортечних стін.

Сарагоса - одне з найдавніших міст Іспанії, яке дбайливо зберігає свою багатовікову історію і традиції. В її архітектурі простежується вплив чотирьох колись панівних культур: римської, християнської, арабської та єврейської. Сарагоса встигла побувати і місцем проведення загального християнського синоду, і форпостом Кордовського халіфату, і столицею першого Арагонського королівства.

Вільний час у Сарагосі.

Переїзд на узбережжя Коста Брави. Поселення в готель, відпочинок. Ніч у готелі на Коста Брава.

День 7 - відпочинок на морі
Коста Брава

Сніданок у готелі. Відпочинок на Середземному морі. 

День 8
Коста Брава (Жирона - Фігерас)

Сніданок у готелі. Відпочинок на Середземному морі. 

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Жирону* і Фігерас* (60 євро, разом із вхідними квитками в театр-музей Сальвадора Далі).

Прогулянка по залах театру-музею Сальвадора Далі – це подорож, яка починається з пробних штрихів перших футуристичних робіт художника і закінчується впевненими, насиченими мазками великого зрілого генія, що пройшов величезний шлях.

Лабіринт думки Далі, закутий у стіни барвистої марципаново-привабливої кам'яної коробки, таїть у собі цілу історію із захоплюючим сюжетом; хаотичність і непередбачуваність побаченого – це теж майстерно продумана ілюзія, тонко відтворена художником.

Жирону ще називають "Безсмертним містом", оскільки її фортеця витримала 25 великих облог і нападів. Завдяки цим фортечним стінам вона і прославилася. По них легко можна пройтися пішки і практично повністю побачити Старе місто з висоти.

Ніч у готелі на Коста Брава.

День 9
Барселона

Сніданок у готелі.

Виїзд на оглядову екскурсію в Барселоні з відвідуванням Парку Гуель (12 євро) і Собору Саграда Фамілія (30 євро), знайомством з районом Ешампле, підйомом на оглядові майданчики на горі Монтжуїк.

Барселона – головна туристична перлина Іспанії. Місто розташоване на північному сході країни за 120 кілометрів від іспано-французького кордону і є столицею автономної провінції Каталонія – найважливішого з економічної точки зору регіону Іспанії.

Вільний час в Барселоні.

Ніч у готелі на Коста Брава.

День 10
Коста Брава

Сніданок у готелі. Відпочинок на Середземному морі. 

День 11
Коста Брава (Монтсеррат)

Сніданок у готелі. Відпочинок на Середземному морі. 

Для охочих можлива додаткова екскурсія в Монтсеррат (50 євро).

За 50 км від Барселони розташувався фантастично красивий гірський масив Монтсеррат, серед скель якого сховався бенедиктинський монастир – духовний символ і релігійний центр Каталонії, куди щорічно стікаються тисячі паломників з усього світу.

Цим монастирем орден бенедиктинців володіє вже без малого тисячу років, а побудовано його було як данину поваги Каталонській Божій Матері. В околицях монастиря Монсеррат каталонський ландшафт завдяки 1200 скелям має величний і неповторний вигляд.

Ніч у готелі на Коста Брава.

День 12
Барселона - Люблін

Виселення з готелю. Звільнення номерів до 12-00.

Трансфер в а/п Барселони. Виліт до Любліна, чартерний рейс а/к МАУ.

Добавить комментарий

Комментарии

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A (Работаем он-лайн, или по предварительной договоренности о встрече)

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
ул.Томашевского, 4

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19

Феєрія Мандрів, Соломенка

Город:
Киев
Адрес:
ул. М. Скрипника, 40
Дополнительная информация

Польотні дані: а/к МАУ, B737 (186Y), економ-клас, у вартості багаж 23 кг, ручна поклажа 7 кг

08.07 LUZ 08:00 - BCN 11:05
19.07 BCN 12:05 - LUZ 15:00

Факультативні екскурсії:

Екскурсія на Монтсеррат (півдня) 50 €
Екскурсія до Жирони та Фігерасу (на весь день) 60 €
Екскурсія до Парку «Порт Авентура» (на весь день) 80 €
Індивідуальні екскурсії узбережжям Коста-Брава Під запит

Контакты менеджеров

  • Имя: Марина Молога
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 131
  • e-mail: [email protected]
  • Имя: Татьяна Жарова
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: [email protected]