34 677 грн
799
€EUR
8 дней

(Львів) - Мукачево - Долина красунь, Егер - Будапешт - Відень (Шенбрунн - Братислава - Віденській ліс: фортеця Ліхтенштейн, Баден) - Будапешт - Мукачево 

Неспішно котить рівниною свої блакитні води могутній Дунай. На його берегах височіють найпрекрасніші міста Європи, серед яких виблискують справжні діаманти: Будапешт, Братислава та Його Величність королівський Відень - з вишуканими імператорськими палацами, грандіозними соборами, просторими площами, прекрасними парками і романтичними прогулянками по Дунаю. І над усією цією красою линуть чарівні мелодії Моцарта, Шопена, Вівальді, та звідкись доноситься аромат кави і найсмачніших в світі тістечок з неповторним смаком...

Ви обов'язково маєте все це відчути!

Запрошуємо усіх у феєричний тур дунайськими столицями. Ви проведете п'ять днів у Відні, два дні у Будапешті, завітаєте до Братислави. Старовинні палаци, резиденції і парки перенесуть вас в романтичну казку стародавньої Європи. Програма туру цікава і пізнавальна незалежно від віку, адже для дітей також передбачено чимало розваг. А дорога максимально швидка і комфортна. Поспішайте! Гід - Олена Єлізарова

Вартість туру по датах виїзду:

23.03-30.03 :  749  399 євро/ос. (акція діє за умови придбання номера DBL на двох за ціною 798 євро)
04.05-11.05:  799 євро 

В стоимость входит
Комфортабельний автобус за маршрутом;
7 ночей у готелях 3-4* по маршруту;
Харчування - сніданки у готелях;
Екскурсії за програмою;
Супровід феєричного гіда.
В стоимость не входит
Проїзд до/з Мукачева;
Медична страховка;
22
Додаткові екскурсії, вх.квитки, громадський транспорт;
Доплата за одномісне розміщення;
22
Сіті-такс, система "Радіогід".
22
(Львів) - Мукачево - Долина красунь, Егер - Будапешт - Відень (Шенбрунн - Братислава - Віденській ліс: фортеця Ліхтенштейн, Баден) - Будапешт - Мукачево 
День 1
(Львів) - Мукачево - Долина красунь, Егер - Будапешт

*Є можливість приєднатись до групи у Львові. Час зустрічі у Львові 01:00 - 01:30.

Збір групи на вокзалі в Мукачеві, посадка в автобус. Виїзд у бік кордону.
Група 23.03 - виїзд о 07:00
Група 04.05 - виїзд о 08:00

Перетин кордону з Угорщиною.

Відвідування погребів з дегустацією вин, у Долині Красунь в Егері (25 євро, 5 видів вина + гуляш).

Місцевість навколо Егера з давних часів відома своєю виноробною продукцією, адже розташування міста біля підніжжя гірського масиву створює унікальний клімат, сприятливий для вирощування різних сортів винограду.

Долина Красунь - це чарівне міні-містечко, розташоване на околиці Егера, де знаходиться близько 200 винних погребів. Тут можна спробувати найзнаменитіші місцеві вина - "Дівчина з Егера" і "Егерська бичача кров" (Egri Bikaver) та інші. Вина в більшості своєї – червоні. За місцевою легендою, свою назву передмістя отримало завдяки тому, що чоловікам, які вже добре відпочили і випили в погребах, будь-яка жінка здавалася справжньою красунею.

Переїзд у Будапешт.

Будапешт розташований на мальовничих берегах Дунаю, який розділяє столицю на Старе місто - Буду, і торгово-ремісничий Пешт. У Будапешті дбайливо збережений відгомін минулих епох. Візитівкою "королеви Дунаю" є монументальні будівлі, зведені за часів Великої Імперії: Парламент, Опера, Національний музей, а також чудові мости через широкий Дунай, найкрасивіші серед них - Лангхід і Маргіт. Романтичний рівнинний Пешт підкорює серця знаменитою будівлею парламенту над Дунаєм, проспектами і площами, скверами і палацами. На іншій стороні – Буда, тут розташовані знаменитий Королівський палац або Будайська фортеця, Рибальський бастіон і готична церква Святого Матяша. З пологих пагорбів Буди відкривається чудовий вид на рівнини Пешта.

Поселення у готелі, ночівля.

День 2
Будапешт

Сніданок у готелі, виселення.

Оглядова екскурсія по району Пешт з зовнішнім оглядом головних пам’яток: площа Героїв, замок Вайдахуняд, проспект Андраші.

Вільний час для відвідання купален та музеїв.

Для бажаючих - екскурсія в районі Буда (10 євро).

Будайська Фортеця - замок угорських королів, який було побудовано між 1247 і 1265 роками, королем Белою IV. Велич фортеці вражає, адже саме вона була одним із найважливіших стратегічних об'єктів при захопленні міста і в результаті не раз була піддана обстрілам. Нині Будайська Фортеця продовжує вражати величчю та красою.

Рибальський бастіон - архітектурна споруда на Кріпосному пагорбі в Буді, одна з визначних пам'яток угорської столиці. У 1987 році Будайська фортеця, набережні і проспект Андраші були включені в Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

* За наявності часу на екскурсію і квитків під час покупки - відвідання будівлі Парламенту (35 євро).

17:30 - переїзд у Відень, аристократичну й елегантну столицю Австрії, "столицю вальсів".

Поселення у готель, відпочинок. Ніч у готелі у Відні.

День 3
Відень

Сніданок у готелі.

Відень, безумовно, одне з найдавніших і найпрекрасніших міст не тільки всієї Європи, а й світу!

Пропонуємо захоплюючу автобусну екскурсію містом, під час якої ви побачите найвідоміші і найкрасивіші місцеві пам’ятки - центральну вулицю Рінг і всесвітньо відому Оперу, величну будівлю Парламенту та Драматичний театр, Університет і Нову ратушу, а також багато чудових музеїв, галерей і парків.

Під час пішохідної екскурсії Старим містом помилуємося імператорським палацом Гофбурґ з придворною церквою святого Августина, колоною Святої Трійці, а також відвідаємо головну австрійську святиню - неймовірно красивий готичний кафедральний собор Святого Штефана.

Вільний час для обіду та відвідування музеїв: "Сіссі", "Скарбниця", картинна галерея "Альбертіна". У Скарбниці Габсбургів ви побачите Корону Священної Римської імперії, Священну Чашу Грааля, окремий зал "Бургундської скарбниці", церемоніальні шати, коштовності та реліквії ордена Золотого Руна та герцогів Бургундських. У тому числі "Священний спис", яким нібито був пронизаний розп'ятий Христос, а також багато інших безцінних предметів.

Ніч у готелі у Відні.

День 4
Відень (Шенбрунн - Братислава)

Сніданок у готелі. Вільний день у Відні.

Радимо долучитися до самобутньої віденської кухні, яка має надзвичайно багаті традиції, або просто насолодитися неповторною атмосферою численних кав’ярень (а їх понад 1000!) і кондитерських австрійської столиці.

Охочих запрошуємо на додаткові екскурсії:

1. Шенбрунн (40 євро разом із вх.квитками).

Знаменитий палацово-парковий ансамбль Шенбрунн - літня резиденція Габсбургів, відома своїми розкішними імператорськими апартаментами, парками та оранжереями, Каретним двором, а також найстарішим і найкрасивішим в Європі зоопарком. Вільний час для прогулянки парком.

2. Братислава - таємнича перлина на Дунаї (35 євро).

Словаки гордо називають свою столицю "перлиною на Дунаї". Цілком можливо, що австрійці так само називають Відень, а угорці – Будапешт. Але Братислава по праву може зватися коштовністю. Можливо, не найбільшою, не найблискучішою. Але в цього міста є скромна вишуканість, яка часто дорожча, ніж найяскравіший блиск. Прогулянка по історичному центру з оглядом Братиславського граду, коронаційного собору святого Мартіна, оперного театру, а також численних дотепних статуй, пов’язаних з історією міста.

Ніч у готелі у Відні.

День 5
Відень (Віденській ліс: фортеця Ліхтенштейн - Баден)

Сніданок у готелі. Вільний день у Відні.

Цього дня ви зможете відвідати відомі музеї та виставки, піти на концерт класичної музики, скуштувати смаколиків у численних віденських кав’ярнях і кондитерських. 

Додаткова екскурсія "Віденській ліс" (30 євро) - багатий своєю природою та історією регіон, розташований на околиці Відня.

Ми проїдемо живописною дорогою і побачимо не лише прекрасні пейзажі, а й звичайні австрійські містечка. Зробимо зупинку біля фортеці Ліхтенштейн, діючого чоловічого монастиря цистерціанців Святого Хреста, монахи якого стали відомими на весь світ, дізнаємося про першу правлячу династію Бабенбергерів, а також відвідаємо чарівне курортне місто Баден, відоме своїми термальними джерелами, музикою і виноробством.

Чудовим завершенням дня стане відвідання винотеки з дегустацією вина баденського виноробного регіону (10 євро). Сімнадцять виноробних господарств Бадена представляють свої вина і шнапси у винотеці міста. Тут є традиційні сухі сорти вин, наприклад, Цвайгельт, Грюнер Вельтлінер, Вайсбургундер, типічні для регіону рідкісні сорти – Ротгіпфлер і Цинрфандлер, а також більш солодкі десертні вина – Беренауслезе або Айсвайн. Баденські вина відомі й цінуюються повнотою смаку, тонким ароматом і фруктовою кислинкою.

Повернення у Відень. Ніч у готелі.

День 6
Відень

Сніданок у готелі. Вільний день у Відні для прогулянок, музеїв та шопінгу.

Зверніть увагу: у цей день пересування містом громадським транспортом.

Якщо вам хочеться чогось незвичайного - вирушайте в парк розваг Пратер! Це найпопулярніший в Австрії парк з карколомними атракціонами і велетенським Віденським колесом огляду, з якого можна полюбуватися феєричною панорамою міста.

Або запрошуємо всіх на додаткову екскурсію "Легенди та історії Відня" (20 євро).

Ми побачимо старий єврейський квартал, найстаровиннішу церкву Відня, що носить назву Святого Рупрехта; будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавесині перед знаттю; стару середньовічну частину внутрішнього міста, де Бабенбергами була заснована перша герцогська резиденція і де зосереджені найстаріші міські церкви і, звичайно ж, "танцюючий годинник" – Анкерур.

Ніч у готелі у Відні.

День 7
Відень - Будапешт

Сніданок, звільнення готельних номерів.

Переїзд у Будапешт. 

Дорогою відвідаємо Гундертвассерхауз. Будинок архітектора Гундертвассера у Відні є одною з найяскравіших пам'яток архітектури Австрії та приваблює відвідувачів з усього світу своїми строкатими фарбами. Мешканці будинку можуть прикрашати фасади навколо своїх вікон будь-яким способом. Понад 200 дерев і чагарників, висаджених на балконах і терасах, перетворюють його на зелений оазис в центрі міста. Будинок Гундертвассера можна оглядати тільки зовні.

А в  кав'ярні "Kunst und Café" на першому поверсі будинку, можна безкоштовно подивитися фільм, в якому Фріденсрайх Гундертвассер особисто проведе вас по "своєму" будинку.

Поселення в готель у Будапешті.

Вільний час для шопінгу, купалень, музеїв, погулянок містом.

Для бажаючих - вечірня прогулянка на кораблику "Будапешт в ілюмінації" (28 євро), під час якої ви побачите набережні та мости величного Будапешта у вечірніх вогнях, почуєте цікаві історії з келихом шампанського. У темних водах Дунаю відбиваються підсвічені міріадами вогнів палаци і мости, нічне місто зачаровує вас своєю красою і витонченістю... Це найкращий спосіб насолодитись панорамою неповторного Будапешта!

Ніч у готелі в Будапешті.

День 8
Будапешт - Мукачево

Сніданок. Звільнення готельних номерів.

Транзитний переїзд Угорщиною. Прибуття в Мукачево, посадка на потяги (за розкладом, після 18:00). Завершення екскурсійної програми.

Добавить комментарий

Комментарии

Опубликовано Вікторія - 26.12.2023

Ми повернулись із казкової подорожі! Гарно продуманий тур. Достатньо часу і на екскурсії і на шопінг. Отель у Відні просто подарунок! Всі готелі були гарно розташовані, достатні сніданки. Чистенький, тепленький автобус. Пан Валерій, наш водій, людина суперздібностей. У данному випадку Формула1 відпочиває! Дуже дякуєму йому! Гід від Феєрії, пані Олена, була уважна до кожного, ввічлива та дуже професійна. Дякуємо за неї! Рекомендую тур! Дякую! Дякую! Дякую!

Агентства туристичної компанії "Феєрія" в містах України:

Феєрія Мандрів, Бассейная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Бассейная, 5-А, оф. 9

Феєрія Мандрів, Левобережная

Город:
Киев
Адрес:
ул. Е. Сверстюка 21, оф. 79, 7 этаж, ст. м. Левобережная

Феєрія Мандрів, Он-лайн

Город:
Киев
Адрес:
Онлайн

Феєрія Мандрів, Нивки

Город:
Киев
Адрес:
г. Киев, пр-т Победы, 71-A (Работаем он-лайн, или по предварительной договоренности о встрече)

Феєрія мандрів, Одесса

Город:
Одесса
Адрес:
Приморский бульвар, 11 (Отель Лондонская, Главный вход, 3 этаж)

Феєрія Мандрів, Львовская площадь

Город:
Киев
Адрес:
ул. Ярославов Вал 33-Б, оф.3

Феєрія Мандрів, Харьков

Город:
Харьков
Адрес:
ул. Алчевских (Артема), 2, оф. 2-6

Феєрія Мандрів, Львов

Город:
Львов
Адрес:
ул.Томашевского, 4

Феєрія Мандрів, Олимпийская

Город:
Киев
Адрес:
ул. Антоновича, 12-Б (ст. м. Олимпийская, cт. м. пл. Льва Толстого)

Феєрія Мандрів, Запорожье

Город:
Запорожье
Адрес:
69006, Проспект Металлургов 12-а, офис №1

Феєрія Мандрів, Винница

Город:
Винница
Адрес:
ТСК "Магигранд", пр. Юности, 43а

Феєрія мандрів, Черкассы

Город:
Черкассы
Адрес:
ул. О. Дашкевича, 19
Дополнительная информация

Ви можете приєднатись до групи у Львові, Мукачеві або в Будапешті.

Контакты менеджеров

  • Имя: Марина Молога
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 044-237-12-01
  • Вн. номер: 131
  • e-mail: [email protected]
  • Имя: Татьяна Жарова
  • Должность: Менеджер
  • Телефон: 0-800-60-44-39
  • Вн. номер: 102
  • e-mail: [email protected]