Єгипет: скарбниця зі стародавньою історією

Про секрети цієї неповторної країни, її цікаву історію та самобутню культуру відомо дуже багато: вона досить різко контрастує на фоні інших африканських держав. Ми знаємо Єгипет завдяки його найвідомішим образам: статуї Сфінкса, пірамідам, хвилям Нілу та Червоного моря, особистостям владного Тутанхамона та чарівної Нефертіті. Проте це лише деякі з унікальних єгипетських символів, яких насправді величезна кількість. До того ж, курорти цієї країни на сьогодні вже вважаються класичним прикладом доступного та зручного пляжного відпочинку. Тож протягом однієї короткої мандрівки відкрити для себе усі таємниці Єгипту навряд чи вдасться! Втім, сюди обов'язково захочеться повернутися ще.

Египет
Египет

Головним завданням для кожного мандрівника, що прямує на єгипетські пляжі, є не втрапити у приємну пастку зручного відпочинку за системою "все включено"!

Але попри те, що з прозорих глибин мальовничого світу Червоного моря й ідеальних умов стовідсоткового комфорту так не хочеться вибиратися, у Єгипті дуже важливо вийти за межі готелю, аби посмакувати країну такою, якою вона є насправді.

Саме в Єгипті зосереджена третина усіх старовинних пам'яток світового значення!

До них належать знамениті піраміди, серед найбільших та найвідоміших — Хеопса, Менкаура, Хефрена.

Місто Луксор, що являє собою ціле місто-музей просто неба.

Саме тут розкинулася Долина царів — місце зосередження скельних гробниць великих єгиптян, серед яких — фараони та визначні феодали часів Стародавнього Єгипту.

Карнакський храм, чиї численні колони розписані стародавніми ієрогліфами та візерунками уздовж та впоперек.

20-метрові статуї фараона Рамзеса II та його дружини Нефертарі в храмі Абу-Сімбел, що ніби й до сьогодні з висоти кам'яних тронів уважно й велично слідкують за своїми володіннями.

Різноманіття дивовижних пам'яток зустрічається у столичному Каїрі.

У національному музеї міста зберігається близько 160 тисяч експонатів різних історичних періодів Єгипту, серед яких — справжні стародавні мумії.

А в передмісті Каїру, приблизно у 25 км від міського центру, знаходиться величезний комплекс пірамід Гізі, що також містить в собі легендарну кам'яну статую Великого Сфінкса. Сьогодні їй нараховується більш ніж 4.500 років!

Потім влаштуйте собі прогулянку у човні Нілом — найдовшою річкою світу!

Його хвилі доставлять Вас до острова Філи. Тут розташований той самий храмовий комплекс, в якому за легендою було поховано могутнього Осіріса — бога відродження, царя замогильного світу.

Феєрія стане чудовим помічником та компаньйоном у мандрах до загадкового Єгипту та розгадуванні безмежного океану його таємниць. Рушаймо до єгипетських пригод разом з нами!