Категорія
Розповіді про мандри

Як, ви досі ще не були разом із нами на Марсі? Тут справжній рай: тепле море, сонячна погода, нереальні рифи, фантастичний дайвинг, черепахи, корівки, корали, крутезні екскурсії, смачнючі солодкі манго. А ще - тепла й дружня атмосфера, 5-зірковий комфорт, розваги і супровід Феєрії 24/7.

І це ще не все! Щотижня справжні українські зірки осяюють Марса-Алам - і під зоряним небом Єгипту радують усіх дружніми концертами в готелі Brayka Bay Resort 5*.

Зірковість деяких фотографій, зроблених за ці тижні на Марсі, вражає! З нами вже відпочивали - і співали для вас! - Тоня й легендарна Ніна Матвієнко, Олександр Положинський і Іван Марунич ("Ол.Ів.'Є"), Анна Добриднева і неповторна Джамала!

А вже цієї суботи, 12.12 на Марс вирушає ще одна українська зірка - рок-легенда, Майстер, композитор і справжній Народний артист - лідер гурту "Плач Єремії" Тарас Чубай!

Тож гайда разом з Феєрією на зустріч з літом! Ми щотижня літаємо на крилах МАУ до Марса-Аламу - в місто, де завжди гарна сонячна погода, де панує щаслива дружня атмосфера, поруч - домашні рифи і яскраві коралові сади, де в іншовимірному підводному світі на вас чекають зустрічі з черепахами, дюгонем і дельфинами.

Це справді інший Єгипет. І пам'ятайте - на Марсі нема вірусу, забуваєш про маски, тут можна ходити на дискотеки, грати в футбол/волейбол, ніжитись у спа-центрах, збиратися компаніями...

І відвідувати концерти!

д

 

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment