Категорія
Розповіді про мандри

Якщо є на землі рай, то він зараз безперечно тут. Запрошуємо всіх на день народження Феєрії до сонячного Марса Алама! Поки в Україні панують хрещенські морози - насолодіться справжнім літом, привітним морем, яскравими кораловими рифами та теплою дружньою атмосферою в компанії щасливих людей!

Грандіозна вечірка в Єгипті на честь 20-річчя Феєрії - буде спекотно!
Грандіозна вечірка в Єгипті на честь 20-річчя Феєрії - буде спекотно!
Грандіозна вечірка в Єгипті на честь 20-річчя Феєрії - буде спекотно!
Грандіозна вечірка в Єгипті на честь 20-річчя Феєрії - буде спекотно!

В особливу дату - особлива програма у готелі Brayka Bay Resort 5*! Роздача щастя та неймовірних емоцій починається з самого ранку і триватиме нон-стоп 24 години!

Зранку, о 7:30 запрошуємо всіх на зустріч зі спеціальним гостем нашої програми - справжня зірка домашньої бухти, велична й сповнена грації китова акула! Вона щодня припливає покрасуватись до лівого рифу. Незабутнє видовище і неймовірні відчуття гарантовані 😃

Далі, з 10 до 12 години - Феєричні Олімпійські ігри на пляжі: усі доступні спортивні ігри на піску, в морі та барі 😁

Пообіді, з 15 до 16 години - Феєрія запрошує всіх знову ж-таки на пляж, на фестиваль фарб. Гасло ювілейно-святкового фестивалю - "Усі барви світу"! Гарантуємо, буде весело і дорослим, і дітям. Переможця, який зможе зібрати на собі всі фарби логотипу Феєрії, очікує спеціальний приз😘

 З 16 години розпочинається коктейльна розминка на рецепції готелю, яка плавно й повільно переміщується до басейну і танцювального майданчика, де ви зможете насолоджуватись живою музикою і вечерею.

О 21:00 - абсолюно фантастичне видовище: автентичне шоу "Танура" - єгипетський національний танок дервішів. Заворожливе й магнетичне дійство, яке варте того, щоб побачити його хоч раз у житті!

О 21:30 - офіційне проголошення 20-річного ювілею Феєрії та початок грандіозного за складом і дуже теплого за атмосферою дружнього концерту українських зірок! Своїми піснями і творчістю Феєрію і її гостей привітають:

Тоня й Ніна Матвієнки;

Арсен Мірзоян;

Сергій Танчинець, гурт "Беz обмежень";

Віктор Бронюк, гурт "ТІК"!

А далі - дискотека! І якщо у вас ще лишаться сили, то танцюватимемо щонайменше до першої години ночі! І хтозна, можливо ви витримаєте й до ранку, щоб зустріти світанок під голосні співи птахів на березі моря, в цьому райському куточку Єгипту, де за остані місяці утворилась справжня маленька Україна, по духу й за суттю. Просто ще й з пальмами, морем, коралами та вічним літом.

Приєднуйтесь і ви!

Відноситься до країни

Додати новий коментар

comment