(2021 р.) Караван історії: екскурсійний Єгипет + відпочинок на морі (Марса-Алам - Каїр)

0 грн
0
$USD
15 днів
Маршрут

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Марса-Алам - Круїз по Нілу ( Асуан - Абу-Сімбел - Ком-Омбо - Едфу - Луксор - Карнак - Хатшепсут - Долина царів) - Каїр - Мемфіс - піраміди Дахшур - піраміди Саккара - Александрія - Каїр - Київ

Тип туру
Авіатури, Круїзи, Активний відпочинок, Відпочинок на морі, Готель+автобус/авіа (пакетні тури), Чартерні програми

Опис туру

ВАЖЛИВО! Феєрія дбає про безпеку та зручності для наших туристів, тому ми склали для вас пам'ятку з адресами клінік, де можна здати тест на SARS-CoV 2 за спеціальними цінами, переліком документів, потрібних для авіаподорожі та шаблонами з їхнього заповнення - будь ласка, ознайомтесь: ЄГИПЕТ - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ (прохання перевіряти можливі оновлення на цій сторінці за декілька днів до дати туру!)

Найочікуваніший тур сезону, найпродуманіша екскурсійна програма по Єгипту, без прихованих доплат  - втілюється у життя.

Тур на два тижні - ідеальна комбінація найбільш повної екскурсійної програми по Єгипту із відпочинком на узбережжі Червоного моря в Марса Аламі.

Аби уникнути подвійних переїздів (туди-назад) по Єгипту, де між туристичними містами досить великі відстані, ми пропонуємо прилітати у Марса Алам, відпочивати на морі, потім здійснювати екскурсійну програму включно з круїзом по Нілу, завершуючи тур в Каїрі, звідки і відлітати в Україну.

У цьому турі круїз по Нілу стартує з Асуана і прямує до Луксора (а не навпаки) і це має певні переваги по часу і логіці екскурсій. У цьому турі є додаткова ніч у готелі в Луксорі, що дає нам можливість більше побачити  живе історичне місто, а також, є внутрішній переліт Луксор - Каїр. Екскурсійна програма в Каїрі максимально насичена і різнобічна (без галопу): будуть і піраміди, і християнські храми, і мечеті, і базари, і колоритні місцеві ресторани тощо.

Щоб максимально заглибитися у тонкощі історії та культури Єгипту, побачити і відчути його велич і колорит, ми включили всі екскурсії у вартість туру (за винятком розважальних у Марса-Аламі).  За всі пізнавальні екскурсії  під час круїзу по Нілу, перебування в Каїрі і Александрії  (прописані у програмі) вам вже не доведеться доплачувати, як і за обіди під час екскурсій. 

Віртуальні прогулянки по готельним комплексам і пляжам курорту: "ФАНТАСТИЧНИЙ МАРС" - наша група в FB

А якщо ви хочете спочатку зануритися в екскурсійну програму, а потім відпочити на морі пропонуємо вам тур Караван історії: екскурсійний Єгипет + відпочинок на морі (Каїр - Марса-Алам)

У вартість входить
Внутрішній переліт;
22
Проживання в готелях з харчуванням за програмою;
22
Круїз по Нілу 3 ночі;
22
Екскурсії та вхідні квитки у супроводі гіда;
22
Медична страховка;
Інтернет під час екскурсійної програми.
У вартість не входить
Віза;
22
Доплата за одномісне розміщення;
22
Доплата за підвищення категорії в готелі Brayka Bay 5*;
22
Доплата за ALL Inclusive в круїзі, підвищення класу кают;
Особисті витрати;
Чайові в круїзі.

ЦЕ - ОДИН ІЗ БАЗОВИХ ТУРІВ ФЕЄРІЇ. Щойно ситуація в країні зміниться, дати і вартість будуть оновлені.
Чекаємо на вільне небо і віримо в Перемогу!

Київ - Марса-Алам - Круїз по Нілу ( Асуан - Абу-Сімбел - Ком-Омбо - Едфу - Луксор - Карнак - Хатшепсут - Долина царів) - Каїр - Мемфіс - піраміди Дахшур - піраміди Саккара - Александрія - Каїр - Київ

День 1
Київ - Марса-Алам

Виліт з Києва (аеропорт Бориспіль). Приліт в Марса-Алам. Польотні дані:

27.03 PS 7163 KBP10:05 - RMF14:15 // PS 398 CAI04:10 - KBP08:40
24.04 PS 7163 KBP11:30 - RMF14:40 // PS 398 CAI04:10 - KBP08:40
15.05 PS 7161 KBP09:45 - RMF13:00 // PS 398 CAI04:10 - KBP08:40 

Посадка в комфортабельний автобус. Трансфер в готель Brayka Bay 5*. Поселення. Відпочинок.

Щоб гарно відпочити і насолодитися найкрасивішими коралами в Єгипті пропонуємо вам відпочити в готелі Brayka Bay Reef. Це комплекс котеджів, які розкинулися по всій території готелю. Тут можна зайнятися водними видами спорту, насолоджуючись красою природи і особливо коралового рифу. Щоразу, здійснюючи заплив, у вас буде можливість зустріти величезну кількість найрізноманітніших риб, морських тварин та помилуватися фантастичним світом живих коралів.

Інфраструктура готелю, номери, харчування – на високому якісному рівні. Цей готель вирізняє особлива душевна атмосфера, яка підтримується дружніми вечорами біля багаття і музичними виступами українських зірок! 

Велика територія готелю надзвичайно зелена. Вона просто потопає у квітах та деревах.  Тут приємно здійснювати вечірні прогулянки вздовж берега моря, милуватися розсипом зірок на небі, зустрічати мальовничі світанки. Готель пропонує досить багато спортивних розваг і цікавих анімацій. У великому саду розташований тенісний корт. А для тих, хто стежить за своєю фігурою, є сучасний фітнес-центр.

День 2-6
Марса-Алам

Відпочинок на узбережжі Червоного моря.

Можливі варіанти факультативних екскурсій.

День 7
Марса Алам - Асуан. Круїз по Нілу

Автобусний трансфер з Марса-Аламу в Асуан, прибуття близько 12:00.

Реєстрація на борту і обід.

Екскурсія в храм Ісіди на острові Філе, який зберегли від затоплення, піднявши острів, під час будівництва Асуанської греблі.

Огляд Асуанської греблі, найбільшого обеліска в каменоломнях Асуана та традиційного нубійського села.

Повернення на корабель , вечеря, нічний круїз 5 * (класу Люкс) на базі триразового харчування.

Ніч на кораблі.

День 8
Круїз по Нілу (Асуан - Абу Сімбел - Ком-Омбо)

Виїзд на екскурсію в Абу-Сімбел (екскурсія та вхідні квитки у вартості туру).

Храми Абу-Сімбел, що знаходяться у найпівденнішій області Єгипту на західному березі озера Нассер, є легендарною історичною пам’яткою, яку зберегли завдяки винятково складній інженерно-археологічній роботі за підтримки ЮНЕСКО. Храми бога Амона і богині Хатхор, вирізані з каменю бл. 1260 до н.е,  прославляють найвідомішого і найвеличнішого фараона Рамзеса II та його дружину царицю Нефертарі. Архітектура цих храмів і їх внутрішнє оздоблення  – істинний шедевр. Це ніби побувати у позаземному світі, іншому часі, іншому вимірі!

Повернення на круїзний корабель.

Обід на кораблі під час переїзду в Ком-Омбо. 

Відвідування храму Ком-Омбо.

Храм Ком-Омбо, розташований на підвищенні попід самісінький берег Нілу, тому грацією його довершених форм можна ще й милуватися сидячи на верхній палубі нашого корабля з чашечкою чаю, як це полюбляла робити шляхетна публіка 19 ст. і що так гарно описала Агата Крісті у своїх творах.

Ком-Омбо унікальний тим, що є подвійним храмом, він збудований за часів Птолемеїв і присвячений відразу двом тріадам божеств. Одна частина - Себеку в образі крокодила (бог-творець, бог розливу Нілу), друга частина - Хоруру в образі сокола (бог неба і сонця).

Переїзд в Едфу.

Ніч на кораблі.

День 9
Круїз по Нілу (Едфу - Луксор)

Відвідування храму бога Гора в Едфу, який є одним з найбільш збережених і другим за величиною в Єгипті.

Храм  присвячений одному із головних богів давньоєгипетського пантеону - богу неба і сонця Гору, якого зображують у вигляді птаха (сокіл).

Цей храм вирізняє особлива естетика, притаманна грекам: таких довершених зображень, такої пластики, витонченості і смаку виконання не багато збереглося у світі. Колонізувавши давній Єгипет за часів Олександра Македонського, греки надихнули будівництво єгипетських храмів своєю поезією і неперевершеною естетикою, яка розквітла в Едфу за часів правління Птолемеїв.

Переїзд в Луксор.

Обід на кораблі.  Час прибуття в Луксор близько 16:30.

Екскурсія по Луксору. Огляд храмів Луксора

Луксор називають "містом палаців", містом, яке є символом величі  епохи фараонів і своєю історією сягає сивої давнини (бл. 1400 році до н. е.)

Відвідування Карнакського храму.

Храм Карнак -”найдосконаліше місце” - найбільший храмовий комплекс Стародавнього Єгипту, присвячений верховному богу Амону, головна святиня єгипетської держави впродовж  півтори тисячі років. Карнак був адміністративним центром і головною пам'яткою східної частини Фів. Його розширювали та прикрашали покоління царів впродовж 13-ти століть.

Огляд Алеї Сфінксів та Луксорського храму, який спорудили  в епоху найвищого розквіту Давнього Єгипту (3500 років тому). (вхідний квиток у вартості туру)

Повернення на корабель.

День 10
Круїз по Нілу ( Луксор)

Відвідування храму Хатшепсут, який у давнину іменувався Джесера Джесера - «священний зі священних» - і є уособленням бездоганної гармонії архітектурної форми і божественної ідеї, зразком довершеної сакральної архітектури у владі стрімких драматичних гір.

Улюблениця богів цариця Хатшепсут (єдина жінка-фараон, яка керувала Єгиптом впродовж 15 років) не шкодувала коштів та сил на будівництво храму в скелі Лівійського плоскогір’я.

Відвідини знаменитої Долини Царів, з оглядом  усипальниць фараонів і знатних вельмож.

Долина Фараонів (Царів) - основне місце поховання найвизначніших царів єгипетського Нового царства. Огляд королівських гробниць, розписи яких чудово демонструють уявлення єгипетських фараонів про багатство і владу, розуміння ними сенсів життя і смерті.

Після закінчення екскурсійної програми - трансфер в готель в Луксорі.

Прогулянка вечірнім містом.

Ніч у готелі в Луксорі.

День 11
Луксор - Каїр

Переліт в Каїр.

Каїр - місто на перехресті двох культур, важливий торгівельний та культурний центр Північної Африки, місто контрастів, палаців, мечетей, музеїв, пірамід...

Оглядова екскурсія по Каїру (вхідні квитки у вартості туру).

Відвідини Єгипетського музею. Огляд Пірамід. Обід. Поселення у готель.

Єгипетський музей - це скарбниця давньоєгипетської культури і предмет гордощів єгиптян.

Він є найбільшим в світі сховищем предметів мистецтва Стародавнього Єгипту. В колекції музею нараховується понад 120 тисяч експонатів від історичної ери до греко-римського періоду, її перлиною є скарби гробниці фараона Тутанхамона.

Огляд величного комплексу давньоєгипетських пірамід-гробниць на плато Гіза в передмісті Каїра, який згадується в елліністичній літературі  (“сім чудес світу”).

Давньоєгипетський некрополь Гізи складається з піраміди Хеопса (також відома як Хуфу і Велика Піраміда), дещо меншої піраміди Хефрена  (або Хафра) і піраміди Мікерина (Менкаура). Поряд з ними розташувався  Великий Сфінкс, найдавніша монументальна скульптура в світі.

Ми оглянемо всі ці пам’ятки, які є найбільш впізнаваними і надзвичайно цінними не лише в Єгипті , а і у всьому світі.

День 12
Каїр

Сніданок в готелі.

Екскурсія по Каїру з оглядом головних пам’яток: цитадель, мечеті, коптські християнські храми, пішохідна вулиця Аль Муіз, квартали 19 століття, традиційні базари тощо.

Огляд Каїрської цитаделі або Цитадель Саладіна (вхідний квиток у вартості туру) - центральної міської фортеці, яка є символом міста і його головною окрасою . “Серцем” цитаделі вважається мечеть Алі Мухаммеда.

Мечеть Алі Мухаммеда, яку часто називають “алебастрова” через фільгранне різьблення на алебастрових плитах фасаду, була побудована у 19 ст за правління і покровительства спочатку османського намісника, а потім одноосібного правителя Єгипту Мухаммеда Алі. Мечеть є водночас і місцем його поховання.

Огляд мечеті Амра ібн аль-Аса (Мечеть Амр). Вона була побудована ще в 7 ст як культовий центр першої арабської столиці Єгипту - міста Фустат (Старий Каїр). Це була перша мечеть не лише в Єгипті, а і на всю Африку.

Відвідини церкви, яка вважається місцем порятунку Святого Сімейства під час гонінь царя Ірода (“Втеча до Єгипту” Марії, Йосипа і маленького Іісуса).

Обід у одному із місцевих ресторанів.

Відвідини знаменитого східного базару Хан Ель Халілі.

Базар Хан Ель Халілі - одне з найбільш яскравих місць в Каїрі, мекка для істинних поціновувачів екзотики та автентичності.

Це найдавніший і найколоритніший базар на території сучасної Африки. Тут і широкі вулиці із сяйвом мідних сувенірів, і мереживо вузеньких вуличок із маленькими майстернями і крамницями, розмаїття спецій та прянощів, прикрас та посуду, тканин та шкіряних виробів.

День 13
Каїр ( Мемфіс - піраміди Дахшур - піраміди Саккара)

Сніданок у готелі.

Екскурсія в Мемфіс - столицю Стародавнього Єгипту  в епоху Давнього царства.

Огляд прекрасно збережених пірамід Дахшур: Рожевої, яка отримала свою назву через колір вапняку, та Ламаної, яка займає особливе місце серед пірамід, бо вона єдина, з якої не зняли облицювання, і можна побачити як виглядали піраміди в давнину.

Переїзд в Саккару - невеличке поселення, де міститься найдавніший  некрополь Мемфіса.  Огляд гігантської статуї фараона Рамзеса ІІ та ступінчастої піраміди Джосера, яка є найстаршою (першою) пірамідою у світі, зведеною 5000 років тому.

День 14
Каїр - Александрія

Екскурсія в Александрію + рибний обід (екскурсія і обід у вартості туру).

Александрія - головний порт на Середземному морі і друге за величиною та за економічними показниками місто Єгипту .

Засноване Олександром Македонським, місто було столицею за Птолемеїв та потужним центром еллінської культури, а наявність легендарної бібліотеки склали йому репутацію як одного з головних наукових та культурних центрів античного світу.

Пізніше місто стало одним з найбільших центрів раннього християнства та  осередком одної з найбільших теологічних шкіл у світі.

Огляд головних пам’яток міста : цитадель Кайтбея, палац Мунтаза, Нова споруда Александрійської бібліотеки, римський театр, християнська церква Св.Георгія, Центр мистецтва, Оперний театр.

Рибний обід (у вартості туру).

Повернення у Каїр.

Ніч у готелі.

День 15
Каїр- Київ

Виселення з готелю.

Трансфер в аеропорт Каїра.

Виліт до Києва рейсом PS 398 CAI04:10 - KBP08:40.

Додаткова інформація

Польотні дані:

27.03 PS 7163 KBP10:05 - RMF14:15 // PS 398 CAI04:10 - KBP08:40
24.04 PS 7163 KBP11:30 - RMF14:40 // PS 398 CAI04:10 - KBP08:40
15.05 PS 7161 KBP09:45 - RMF13:00 // PS 398 CAI04:10 - KBP08:40

Умови отримання безкоштовної візи на місяць:
За рішенням єгипетського уряду, усі туристи-громадяни України, які прибуватимуть чартерними рейсами до губернаторств Південний Синай, Червоне море, Луксор та Асуан, будуть звільнені від сплати візового збору з 01 листопада 2020 року до 30 квітня 2021 року.
Вимоги щодо обов’язкової наявності негативного результату ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до прибуття до Єгипту, наразі залишаються без змін. 
Разом з тим, існує можливість здачі такого тесту по прибуттю до низки курортних міст.

Факультативні екскурсії з Марса-Алам:

ПН-ВТ-СР АБУ ДАБАБ ЧЕРЕПАШКИ - Тільки для туристів Brayka Bay! - екскурсія в першій половині дня, 3 год. (20 $)
ПН

ЕЛЬ-КУСЕЙР - екскурсія в 2-й половині дня (45€ / 22€)

ПН / ЧТ

СУПЕР САФАРІ -  з пополудні до 21:00 (50€ / 25€)

ПН-ВТ-СР-ЧТ

Мото-сафарі - до 18:00 (Тільки для дорослих; 50€ - за двох, 40€ - інд.)

Щодня

SEASCOPE / MEGA NEFERTARI - круїз на півдня з Порт-Галіб (60€/30€ - 70€/30€)

СР / ЧТ

ОСТРОВИ ХАМАТА - дайвінг з черепахами. Екскурсія на цілий день, повернення після 18.00 (65€ / 35€)

ПН / ПТ

МАРСА МУБАРАК - дюгонь. Екскурсія на цілий день з Порт-Галіба, повернення після 17:00 (60€ / 30€)

ПТ

Satayeh - «Будинок дельфінів» (попереднє замовлення до ВТ). Екскурсія на цілий день (70€ / 35€)

Зверніть увагу:
- діти 0-2.99 років - безкоштовно, 3-12 років - 50%;
- з собою мати захист від сонця, вітру, а також воду для пиття. Для водних екскурсій - речі для купання, рушники;
- рекомендується мати із собою єгипетські фунти для санітарних зупинок під час екскурсій (Луксор, Асуан);
- чайові водієві - $1.

Документи для екскурсій:
Луксор, Асуан, Марса Мубарак, острови Хамата - копія паспорту
Асуан + Абу-Сімбел - оригінал паспорту

Заказ тура